Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) dragonfx válasza I_Am (#2000) üzenetére


dragonfx
veterán

vazz ott nem mert megdögölhetek, te vakmerő vagy én meg csak bátor..... :P :DDD
Bosznia???...hehe és a lengőkar+gömbcsukló duot is fizeted? :))
Mit keresel te ott jugókkal bizniszelsz vazz?? :D
Milyen tempot???Be is baxna ha 40es kanyarba én 40nel mennék... :C
A fékek jó gyári, de ha mégse bármikor van 14ért brembo tárcsa.
Amugy meg bérlek azidőre egy napra egy kocsit valami M pakettest ami sportfutmómű van meg 300ló :P ...az is bmw, az is piros lesz..... :P ...yóyó...tudom szerzel te akkor meg egy R8at
Csak addig örülhetsz amíg nem lesz mega chiptuning...utána már nem lesz 20 ló előnyöd :P

Amugy tud valaki olyna placcot ahol jó a beton és lehet forgattyúzni vízen???És senkiben és semmiben nem tudok kárt tenni? :D


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2002) dragonfx válasza (Kolombusz) (#1997) üzenetére


dragonfx
veterán

milyen esp az merre van észak,?északnyugat?kikapcsolható midnegyikben úgy tudom
Azzal is lehetne, csak nem epsti utakon...lehet hosszútávon és hamarabb odaérnék mire nekik beépítik a következő futmóművet :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2003) dokar válasza dragonfx (#2002) üzenetére


dokar
addikt

milyen esp az merre van észak,?északnyugat?

hát ez meg milyen kérdés??? :F

extra - SEXRay

(#2004) dragonfx válasza dokar (#2003) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom kipörgésgátló, poén volt, nem érted hosszú. :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2005) Zebra


Zebra
csendes tag

Példa az emberi felelőtlenségre: vegyünk a 6-8 éves gyerekünknek quadbike-ot, mert jó volt a bizonyítvány, bukósisak az már nem kell mert nincs ilyen kis méretű, azt had szaladgáljon a faluba a gyerek. Egerszóláton most ez a menő. :W
Várom az első balesetet....

Viszlát. Nincs mit megköszönnöm, de azért további kellemes fórumozást......

(#2006) Peet210 válasza Zebra (#2005) üzenetére


Peet210
őstag

Inkább féld.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#2007) Integra válasza I_Am (#2000) üzenetére


Integra
titán

feltéve ha taposod a gázt közben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2008) dokar válasza dragonfx (#2004) üzenetére


dokar
addikt

jujj dragon megint nagyot szóltál :DDD
az ASR a kipörgésgátló. na akkor vajon mi lehet az ESP? ;]

extra - SEXRay

(#2009) dragonfx válasza dokar (#2008) üzenetére


dragonfx
veterán

az ''ablaktisztító'' váltó megnevezése F1es rajprogrammal :C
Gondolom az 5gen. ASR az ESR :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2010) bobsys


bobsys
addikt

reggel, ferenc körúton az üllői előtt sikerült majd beleszállnom hátulról egy nagydarab teherautóba, mert egy féklámpája sem égett !!!!
2 sarokkal arébb leparkolt, pont a melóhelyemnél
odamegyek, mondom neki, hogy ember nem ég egy féklámpád sem
a válasz amit becsmérlő és flegma stílusban adott elő: ''Jah, mondták már páran''
hát a jó édes %/+! neki, az ilyet úgy vágnám meg a max. kiszabható büntetésre mint a szél (esetleg kötelezni egy új műszakira x napon belül)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2011) Integra válasza bobsys (#2010) üzenetére


Integra
titán

ott helyben kellett volna hívnod egy rendőrt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2012) bobsys válasza Integra (#2011) üzenetére


bobsys
addikt

és szerinted nem röhönek ki, hogy jó majd megyünk (pár óra múlva)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2013) Integra válasza bobsys (#2012) üzenetére


Integra
titán

passz
vagy ha valaki épp arra haladt, nemtom..
de az ilyen férgese rohadjon meg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2014) bobsys válasza Integra (#2013) üzenetére


bobsys
addikt

hát igen, és sajnos nem egyedi eset, jópárszor már majdnem igy törtem össze magam és a gépsast, hiába tartom be a követési távolságot

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2015) Integra válasza bobsys (#2014) üzenetére


Integra
titán

én a múltkor egy c4-be futottam majdnem így bele..
nem volt féklámpája csak jobb oldalt
de az az egy szem féklámpája is kb ha max 15%-kal világított erősebben mint a helyzetjelzője... fúúú, volt féktaposás rendesen.
pirosnál ki is szálltam és mondtam is neki, hogy tudod hogy alig van féklámpád és most majdnem porrá törtem mindkettőnket és hogy a helyszínelés után a te köteleződ fizetne ráadásul még nekem is??
pali normális volt, megköszönte, mert nem tudta, bár azt mondta, hogy jó nagyot fékeztem ahogy lebillent a fényszóróm. hát ja... éljen az új fékem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2016) dragonfx válasza bobsys (#2012) üzenetére


dragonfx
veterán

hát kb ez történne.
Amugy vagonszám van ilyen a városban, szinte nincs is olyan autótípus amelyiknél még nem láttam ilyet, hogy nem égett vagy csak félig a féklámpája.
Én azért szoktam ellenőrizni falon.
Amugy nem védeni akarom mert tudom xar érzés közeledésre autózni, de figyeld az autat és akkor no problem.Ne a fényt nézd hanema közeledést, netán az előtte levők féklámpáját, én ilynekor ezt szoktam tenni, vagy elnegedem jó messze vagy sávot váltok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2017) dokar válasza Integra (#2015) üzenetére


dokar
addikt

lebillent a fényszóród!? hogyan? hova? :F

extra - SEXRay

(#2018) Integra válasza dokar (#2017) üzenetére


Integra
titán

ha keményen fékeznek mögötted, akkor a visszapillantóban látod ahogy az autó orra ''előrebukik'', így a fényszóró kávája is meredekebben lefelé világít, érted:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2019) dokar válasza Integra (#2018) üzenetére


dokar
addikt

aha értem, szóval nem a fényszóró billent, hanem az autó orra került közelebb az aszfalthoz.
elsőnek azt hittem, hogy bukólámpás verdád van és az csukódott le :D

extra - SEXRay

(#2020) Integra


Integra
titán

A hőség a közalkalmazottakat is megviseli!
2007.07.17. 20:11 scheerti
Helyszín: Okmányiroda, Meg nem nevezett város.

A 37 fokos hőségnél csak a sorbanállás elviselhetlenebb. Az ügyintéző hölgy szemmel láthatóan álmosan és tikkadtan turkál az anyagok között,hirtelen azonban egészen felvillanyozódik,látszik rajta a pánik elötti állapot:

-Mercedes CLK230 KOMPRESSOR. Hmmm. Ez valami munkagép? Lányok tudja valaki,hogy mi ez? Ide az van írva,hogy KOMPRESSOR. Akkor ez egy munkagép igaz? Mert akkor más papírok kellenek.
-Nem hölgyem,ez egy normál személyautó-válaszolja a sorban elöttem álló fiatalember.
-De ide az van írva,hogy KOMPRESSOR. Minek egy személyautóra kompresszor? Más papírok kellenek a munkagéphez uram.
-Kérem értse meg,hogy ez egy normál személyautó,ott a forgalmi engedély,abból világosan kiderül,hogy SZEMÉLYAUTÓ.
-Akkor mi ez a KOMPRESSOR? Elírták?
-Nem az az autó típusa,a forgalmiban is benne van.
-Látom,de még mindig nem értem,hogy egy személyautóra minek kompresszor ha nem munkagép.

Kénytelen vagyok bekapcsolódni a beszélgetésbe,körülöttünk már hümmögő irodisták sora áll,a fiatalember aki az ügyben eljár látja,hogy esélytelen a dolog. Próbálok segíteni,hogy megússza a kedves ügyintéző a sorban álló izzadt emberek lincselését:

-Tetszik tudni a kompresszor az egy feltöltési mód ami hasonló mint a Turbofeltöltő.
-????
-Az a lényege,hogy több levegő kerüljön a hengerekbe,nem szívómotor hanem feltöltött.
-Nem értem. Akkor ez egy normál személyautó?
-Így van a Kompressor a motor része,EGYÁLTALÁN NEM MUNKAGÉP.
-Ja,hát ezt elöbb is elmondhatta volna valaki. Nem értettem,hogy minek a kocsiba egy kompresszor,hiszen azt az útkarbantartók használják.
-Többek között.

Nem látok esélyt arra,hogy megértse a feltöltött motor rejtelmeit,ezért nem is forszírozom tovább a dolgot,inkább örülök,hogy 10 perc alatt sikerült eljutni odáig,hogy ez SZEMÉLYAUTÓ!


Átvillan az agyamon,hogy micsoda óriási szerencsém volt,hogy nem a Wankel motor működését kellett elmagyaráznom,akkor talán még most is ott állok a sorban.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2021) dragonfx válasza Integra (#2020) üzenetére


dragonfx
veterán

vicces, ebbena hőségben idegesítő eléggé.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2022) dokar válasza Integra (#2020) üzenetére


dokar
addikt

supercharger wazze :DD

én nem vagyok biztos ababn, hogy kibírtam volna csúnya szavak nélkül. :B
kegyetlen lehetett ez a kis akadékoskodó ...

munkagép LOL [kép][kép]

extra - SEXRay

(#2023) qestion válasza Integra (#2020) üzenetére


qestion
aktív tag

Compressor az...

[Szerkesztve]

a pálya

(#2024) Integra válasza qestion (#2023) üzenetére


Integra
titán

miután egy mercin van, és a merci német azért az k betű ;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2025) bobsys válasza Integra (#2020) üzenetére


bobsys
addikt

de most egy ügyintéző minek okoskodik? ott a forgalmi, azt szakemberek állítják ki (muhahahaha) abban tisztán ott van hogy személyautó

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2026) #70869248 válasza Integra (#2020) üzenetére


#70869248
törölt tag

pff..übergáz :D

(#2027) bobsys válasza dragonfx (#2016) üzenetére


bobsys
addikt

egy bazinagy teherautón nem látok át, de én is szoktam nézni az előtte lévőket, nem volt az olyan közel, nem siettem (jó időben indultam melóba) csak maga az hogy szarik rá az nagyon felháborító
az én kocsim törik porrá, neki ott az aláfutásgátló vascső

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2028) dragonfx válasza bobsys (#2027) üzenetére


dragonfx
veterán

na igen.. :( :((( :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2029) AzTeK81 válasza Integra (#2015) üzenetére


AzTeK81
csendes tag

milyen féket dobtál fel ombre?

(#2030) EQMontoya válasza Integra (#2020) üzenetére


EQMontoya
veterán

a wankel motornál felröhögtem :D :D. mekkora gyökér, Istenem...

Same rules apply!

(#2031) I_Am válasza dragonfx (#2001) üzenetére


I_Am
veterán

Esküszöm ha szerzel egy M-es bömöst (ami lehetetlen, hogy csak ugy odaadják Neked), akkor én megyek a kis a4-emmel ellened.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2032) dragonfx válasza I_Am (#2031) üzenetére


dragonfx
veterán

lenne értelme? :C :DDD
Na jó 2esből indulok majd :DD :W
Sajna nem sok esély van rá tényleg, de kölcsönözni lehet talán:DDDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2033) Integra válasza AzTeK81 (#2029) üzenetére


Integra
titán

brembo max - ferodo racing

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2034) tiv83us válasza dragonfx (#2032) üzenetére


tiv83us
veterán

A letezo legnagyobb biztositast kosd meg ra a kolcsonzonel...meg az eletbiztositodnal is. ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2035) AzTeK81 válasza Integra (#2033) üzenetére


AzTeK81
csendes tag

fincsi páros....
nekem eddig hason kombó jött be az átmérő növelése nélkül, csak ferrodoból a 2000es sorozatot használtam....
nagyot harap a fék, 1etlen hátránya,h ette a tárcsát nem is kicsit :))

valamit valamiért tip esete ;]

(#2036) dokar válasza AzTeK81 (#2035) üzenetére


dokar
addikt

nekem is brembo van, de csak elöl, textar betéttel, nekem 2 autómosás között látszik meg, hogy mennyi korom lejön az első kerekekről. pedig mindig visszaváltok és spórolok a fékkel. :U

extra - SEXRay

(#2037) Integra


Integra
titán

pffffffffffffffff, váháháhá:))
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2038) DeadMeat válasza Integra (#2037) üzenetére


DeadMeat
veterán

:DDD Durvaaa!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2039) EQMontoya válasza Integra (#2037) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez kurvanagy :D :D

Same rules apply!

(#2040) qestion válasza EQMontoya (#2039) üzenetére


qestion
aktív tag

a csini cickó? :DDD

a pálya

(#2041) EQMontoya válasza qestion (#2040) üzenetére


EQMontoya
veterán

igy ránézésre szilikon.

Same rules apply!

(#2042) (Kolombusz) válasza EQMontoya (#2041) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha szép, az sosem baj.

(#2043) Pubszon válasza Integra (#2037) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem us bejön ez a kis CICI. :B ;) :R :))

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2044) t1


t1
addikt

Tegnap jöttem haza....

A sofőr úgy vezetett mint egy állat, 5 autót elözött meg 20km-en tök feleslegesen faluban is nyomta neki mint az ökör.
Nem tudom mi a f@szt kell neki ágaskodni, voltak kocsik akik előztek minket és még rá is nyomott pedig az az út a 82-es veszprém megye legbalesettel telibb uta...
Az meg a másik hogy leszarta hogy szembe jönnek refivel végig tólta és ez megy minden este

(#2045) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Hát, gyerekek, közel fél órája majdnem rommá törtem Vekit...
Tudjátok, az ilyen idiótát ki kéne rángatni az autóbol és jól felpofozni...


lényeg: jövök Somogybabodról vissza Budára, M7, satöbbi. Már a Bocskain vagyok, közeledek a Kosztolányi felé, sorolok ki a legbal sávba, amikor látom, h egy kombi H Astra akar visszafordulni (Pest felől, Pest felé), beáll, vár, minden, amikor észreveszem, h egy rozant 205ös az Opel mellől balról kettőpadlógázzal kivág a sávomba - az volt a szerencsém, h már üresben gurultam úgy 60nal max, és nem voltam, csak félig a sávban...

duda, kormány el, fék, minden...

és akkor a sávban mellé érek és mutogat, h miva'? Bennem meg elpattant a húr és átüvöltöttem neki (kb): ''azb@zmeg, h majdnem szarrá törted az autómat'' és még egy rövid sor szitok...

és ilyenekkel van tele az utca...

hihetelen!

Leálltam a ház előtt és vagy másfél percig remegett a lábam miután leállítottam a kocsit (kb 1 km-et jöttem még)...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2046) dokar


dokar
addikt

álltam ma délelőtt kényelmesen a lámpánál várom a zöldet. aztán hirtelen nekem hajtott egy fehér furgon. elismerte a hibát, én meg rohangálhatok intézkedni. :W
sérülések: hátsó lámpabúrák, csomagtartó fedél és a lökös nem feszes

extra - SEXRay

(#2047) dragonfx válasza Integra (#2037) üzenetére


dragonfx
veterán

de komoly hát igen....a nő nagyúr a földön. :))

bolondember:
jól van akkor nem én vagyok agybeteg mert ilyne esetek után, mikor mondjuk oda kell csikorgatnom a gummát nekem is remeg a lábam ha kiszállók....hogy mi lett volna ha 1m-mel arréb vagyok avgy 1mp-vel később fékezek.....

Hétvégi 330 km tapasztalatai:
Szinte feltűnően nyugodtak voltka az utak.Bp.hez képest ekvés seggel találkoztam, igen bp.t elhagyva ez enm csoda úgylátom. ;)
3 kiragadnivaló>>>seat alhambra tdi jn mögöttme 130nál már régóta belsőbe, nézem ha közeledik kimászok(ahol ugye 90-100zal poroszkáltak), nem, mondom ok, egyszer csak gondolom egyet rámugrik, jó kimegyek, megelőzz, és előttem 10méterrel megáll, visszamegyke mögé fékez, rázuhanok finoman, kimegy megelőzőm.volt értelme? :B ...utána újra vissazjön elém detto ugyaneza szitu, előtte egyelőző C merci cdi felirattal....rámászik semmi...kis hely középsőbe visszavált, nagy füst :)) ...előzi...merci észreveszi...padló még nagyobb füst, de ugye aseat ütemben volt, bevág elé, mert ugye utoléri a középsőbe pöcsözőt, merci hatalmas fék, fekete csík, rámászik kb 170ig kigyorsítanak, majd seat kimegy, és merci fékez hogy mögé ne tudjon bejönni beragadjona 100as mögé.... :)) ...majdnem összedurrantak....engem is tolt lejtőn aztána seat 170ig tartotta magát, utána feladta :DDD ......50es csákó feleségével benne...örült, egyterűvel részing??? :))

Másik 7es út.....20méterre előttem c-max....kis fószer oldalutcából nézelődik kifelé valami kis csicsaverdával :D , látja 50méterre jön az opel mögötte én onan láttam a kanyarba, mikor 20méterre van kivág elé :( ...opel megáll én is 0-ra :((( ...és nem dudál rá...persze kismocosk integet, köszi köszi...na persze már duda neki.

M7 vissza, már közel bp.hez....3 sáv.....üres út gyakrolatilag, belsőbe megyek 130, középsőbe elmaradozó new fiesta, new leon....csörög tel. felveszem, bezsélek 10mp-t, nézem valaki belémmászott, hát persze hogy a leon....villog integet minden...jó kimegyke középsőbe indexxel, kindexel mögém, még jobban rámugrik, majd rámszelezve,elhúz....könyörgöm ha látja épp telezek, üres úton mér nem előz meg középsőbe??...mér esik jól gecizni a másikkal? :((( ....ok tel. le 1 perc kb....fiesta is elment, mondom letoloma száját :D ..sikerült is, leon már előre le...pedig őt akartam ;] ...és 500m után lemegy...megúszta...de érdemes volt neki nyomnia... :(

Amugy kicsivel 9 alatti átlaggal...carrera 95tel....cejetem ajőemvét :DDD ...kopp koopp kopp de gyorsan. :C

dokar>>>tipikus űrbamba...én ezért mikor fékezek utcso taktusba hátrasasolok, ha valakit látok nem megfeleleő tempoba picit előrébbdöccenek.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2048) tbs válasza dragonfx (#2047) üzenetére


tbs
addikt

Jazz, folyamatos klíma, Bp.-en, ~rövid utak, ''műszeres'' fél tank fogyása után eddig 6.4l/100km...

(#2049) dragonfx válasza tbs (#2048) üzenetére


dragonfx
veterán

Gyóó vanna van 12 év különbség kb......+ez bíemví... :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2050) (Kolombusz) válasza dragonfx (#2049) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

bíemdáböljú, ha már itt tartunk. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.