Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) Lauda válasza 8th (#37000) üzenetére


Lauda
félisten

Elkepedek ilyenkor. Az emberi hulyeseg meg mindig hatartalan. Mondjuk a villamosos se volt szent, mert ha korabban radudal, idoben felrement volna a kerekparos.

(#37002) #49155328 válasza Lauda (#37001) üzenetére


#49155328
törölt tag

Én nem dudáltam volna, kövérgáz. :D

(#37003) 8th válasza Lauda (#37001) üzenetére


8th
addikt

Igaza volt, hogy kicsit beszaratta. Semmi keresnivalója nem volt ott a biciklisnek. Legközelebb mi lesz? Autópályán fogják kerülgetni a csíkokat vagy mi? Azért álljunk már meg...

(#37004) AMD Power válasza 8th (#37000) üzenetére


AMD Power
titán

A hülye suttyó... mégis mit gondolt hol van? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37005) mephi666 válasza bitpork (#36997) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap ebben a sávban jöttünk, előttünk 2vel tanulóautó... már a sávba kanyarodáskor láttam, hogy zöldünk van, mire a zebra közelébe ért a tanuló, balról jobbra sutty áthúzott előtte egy biciklis :U fékezett is, hogy ne gyalulja el (vagy ő, vagy az oktató) ...biztos jó hatással lett volna rá, ha szabályosan közlekedve elcsap egy öngyilkosjelöltet... asszony lehúzott ablaknál üvöltött is pár cifrát a baromnak (anno az oktatóm csinált ilyet, ő szerintem rosszabb napján utána is ment volna az ilyen f@sznak) ...ja és az is kizárt, hogy "na még áthúzok a villogó zöldön" stílusban jött a biciklis: full piros volt már... úgy gondolhatta: "balról tiszta, jobbról tanuló... úgyis lassan jön meg az oktató is majd figyel, szarok a pirosra" :U ilyenkor kellene egy rendőr a közelbe, elvenni a járművét meg adni neki 100ezres bírságot... majd megtanulná, hogy ne okozzon veszélyhelyzetet szándékosan (hirtelen fékez a tanuló, belemennek, ez meg elteker... majd magyarázkodhattak volna)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37006) negroo


negroo
aktív tag

Egy bringás esett.:) belsősáv

(#37007) biker válasza 8th (#37000) üzenetére


biker
nagyúr

ez a zene mögé:)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37008) #48525824


#48525824
törölt tag

[link]

igazából nem is kommentálnám a videót

[ Szerkesztve ]

(#37009) Lauda válasza negroo (#37006) üzenetére


Lauda
félisten

Egyebkent ez milyen jelzotabla, en meg nem talalkoztam vele?:

:F ;)

[ Szerkesztve ]

(#37010) biker válasza Lauda (#37009) üzenetére


biker
nagyúr

lakókocsis utánfutót a középső sávban kell vinni, mert a két szélső keskenyebb
Ilyen volt a régi szentendrei úti vasúti hídnál is, két szélső sáv szűk 2méter volt

De szabad értelmezésben kempingezni ebben a sávban javasolt :D

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37011) Lauda válasza biker (#37010) üzenetére


Lauda
félisten

:D Keresgeltem ezt a tablat, de nem leltem semmilyen szabalyzatban. :F

(#37012) negroo válasza Lauda (#37009) üzenetére


negroo
aktív tag

A kerékpáros vagy baloldalt kerül vagy jobboldal kerül. Amúgy ez csak egy reklám tábla, mert ha kempingezni akkarsz maradhatsz a külsöben is csak szabálytalanul fogsz tovább haladni ami igen sok embert nem izgat ez.:) Amúgy kemping be vivős tábla spam régebről.:)

(#37013) razzorr válasza #48525824 (#37008) üzenetére


razzorr
őstag

Hagyd,ez nem az a topic, itt a kerékpáros maga a sátán.
Szerintem nevezzük is át a topicot "pusztuljon a kerékpáros"-ra.

(#37014) Lauda válasza razzorr (#37013) üzenetére


Lauda
félisten

Lattal valakit innen atmenni a kerekparos topikba trollkodni? :)

(#37015) 8th válasza Lauda (#37014) üzenetére


8th
addikt

Még láthat ;]

(#37016) Gépötty válasza Lauda (#37009) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az a sáv úgy be szokott állni, hogy vigyél sátrat magaddal :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#37017) razzorr válasza Lauda (#37014) üzenetére


razzorr
őstag

Nálad lehet bocsánatot kérni vagy hol kell meghunnyászkodni?!

(#37018) föccer válasza Lauda (#37009) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha a kempingbe akarsz jutni, a második sávban autózz. Van ilyen tábla benzinkúttal, szállodával, meg csomó mindennel.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#37019) mephi666


mephi666
nagyúr

biciklisre visszatérve: pár hete hajnalban (félhomályban) mentünk főnökeimmel kecskemétről lajosmizse felé a régi 5ösön... több sáv van, haladtunk a külsőben, egyszer feltűnt az út szélén valami jószág, amiről először alig bírtuk kivenni, hogy micsoda... kutyának néztem volna leginkább, de a formája nem stimmelt... főnököm azt mondta, hogy őt struccra emlékeztette, de ahhoz meg kicsi volt... a közelébe érve vettük észre, hogy fekvőbringás, feketében, mindenféle világítás meg fényvisszaverő nélkül :U ez is szép... figyelmetlen ember úgy elcsaphatná, mint a huzat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37020) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Újra fellángol a téma...Komolyan mondom, olyan hülye a szitu mint a rátarti biciklis és gyalogos esetében akit nyom a joga. Privát erdőbe, különösen védett területre nem megyünk be se gyalog, se motoron, se semmin! Nem az övé, nem megyünk be. Legközelebb az lesz hogy más lakásába fog járni aludni csak mert nincs otthon és különben is mit zavarja :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37021) philoxenia válasza bitpork (#37020) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De nem ásunk vermet kihegyezett karókkal benne a bejárat elé, hogy ezt megakadályozzuk...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37022) bitpork válasza philoxenia (#37021) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A saját birtokomon ha akrok krokodilokat nevelek meg lángszóróval etetett medvéket. Senkinek semmi köze hozzá.
Nem , nem azt mondom hogy meg kell ölni aki arra jár, de normális embernek nem jut eszébe más tulajdonára bemenni, engedély, helyismeret és/vagy kísérő nélkül! Így aki megszívja, az én szememben megérdemli.
És felhívnám a figyelmed arra a tényre hogy a jogszabályi környezet is megváltozott ebben a kérdésben. Nem jutott el odáig mint az USAban ( szerintem érdemes lenne elgondolkodni rajta ), de már létezik a tulajdont és a tulajdonost részben védő szabályozás.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37023) Lauda válasza bitpork (#37022) üzenetére


Lauda
félisten

Termeszetesen tarthatsz tigriseket is a telkeden, viszont ezt megfeleloen, tobb ponton jelezned kell es megfeleloen korbe kell keriteni a telket. Ha kivagja a motoros a keritest es ugy akad el a droton, akkor megszivta. De ha be sincs keritve az erdo, nehogy mar ilyet megcsinalhat barki is. Ebbe mar haltak is bele ha jol emlekszem. Remelem arra a boszmere, aki ezt csinalta is igaz lesz, hogy aki masnak vermet as..... :U

Az usaban sem lehet ilyet csinalni, ezert kapna az elkoveto 20-30 evet minimum.

[ Szerkesztve ]

(#37024) bitpork válasza Lauda (#37023) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez azért nem teljesen így van. Csupán ott a kiírás is természetes.Pár hónapja volt itthon látogatóban ismerős hölgy. Ingatlanokkal foglalkoznak, és nem egyszer volt hogy meglepték őket és előkerült a fegyver is. Mondjuk halálesetet nem emlegetett de azt igen hogy minden esetben ( még amikor vérnyomok maradtak is) őket nem vonták felelősségre.Egyszerűen elfogadták hogy a pár százk $-t érő ingatlan védelmében cselekedtek. Nem tudom ,lehet hogy megtámadták őket, ezt ne kérdezd, csak mondta hogy náluk teljesen természetes h fegyverrel mászkálnak.
Azt viszont az ember nem bizonyítja hogy ki szedte le a táblát. Te kirakod lefotózod , tanúzod és tessék eldönteni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37025) Lauda válasza bitpork (#37024) üzenetére


Lauda
félisten

Semmi gond ezzel. Mondok egy peldat. A 16 eves fiad motorozik haza a sulibol, gondolja benez az erdobe, majd hivnak a korhazbol, hogy itt van a gyerkoc, felig levagott fejjel. Ebben az esetben is jogosnak tartanad gondolom az esetet, hiszen mit keresett az erdoben. :U

(#37026) raczger válasza bitpork (#37020) üzenetére


raczger
őstag

"Privát erdőbe, különösen védett területre nem megyünk be se gyalog, se motoron, se semmin!"

Ez nem így van.
Először is meglepődnél, ha tudnád, mennyi erdő van magántulajdonban, amire azt mondanád, hogy biztosan az államé. Turistautak, erdészutak vezetnek át rajta és mégis magántulajdonban lévő erdő és legálisan túrázhatsz, bringázhatsz arrafelé.

Itthon a motorosok szinte minden erdőből ki vannak tiltva, viszont a linkelt eset máshol történt, a cikk állítása szerint az nem tiltott út, így valószínűleg szabályosan ment ott, persze ezt ennyiből nem lehet biztosan tudni.

A lényeg, hogy ez a drótkihúzás nagyon primitív dolog... És a ritkább esetben történik ez valóban elzárt magánterületen, ahol másnak semmi keresnivalója. Gyakrabban teszik ki olyan helyre, ahol lehet is közlekedni, de itt egy valós példa: [link]
Itt motorozni nem lehet, viszont bringázni igen. Valószínűleg aki kihúzta, azt hitte, csak a gyalogos turisták mehetnek errefelé. De fogjuk rá, hogy egy motoros megy arra, tényleg az a reális büntetés, hogy lefejezik?

Ha te a behajtani tilosba bemész, tilosban jársz, vagy esetleg egy magánútra tévedsz, ott nem mehetnél autóval, akkor reális, hogy valaki fegyverrel fejbe lő? Igen, direkt túloztam el itt a végét ennyire.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#37027) Bati0501 válasza raczger (#37026) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem túloztál,ő is így mondta.

(#37028) mephi666 válasza raczger (#37026) üzenetére


mephi666
nagyúr

ex bátyja vett egy kawa ninja-t anno és alig pár hónapig élvezhette, mert elmentek élménymotorozni a mátrába, ahol jó szándékú emberek felszórtak egyes kanyarokat apróhomokkal/kaviccsal :U kicsúszott alóla a gép, borult egyet, szerencsére neki semmi baja nem lett, de a motor rendesen megjárta... lője s*ggbe a köcsög motorosokat a vadász sóspuskával, vagy bírságolják meg 100ezrekre, de a kötél és más hasonló életveszélyes egyéni akciókat ugyanúgy büntetni kellene

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37029) raczger válasza mephi666 (#37028) üzenetére


raczger
őstag

Én csak olyannal találkozok (bringázok itt a hegyekben), hogy vicces kedvű turisták nagyobb ágakat, köveket raknak ki az útra, már majdnem zakóztam ilyen miatt párszor.
Igen, esőzéskor, szélben is kerül ilyesmi törmelék az útra, de teljesen máshogy, az elkerülhető és olyan helyen, ahol számítani is kell rá. De egy rét közepén a keréknyomban egy 30kg-os kő egy kicsit irreális.

Egy kezemen meg tudom számolni, itthon hányszor találkoztam az erdőben motorossal, akkor sem volt gond velük.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#37030) 8th válasza Lauda (#37023) üzenetére


8th
addikt

Én meg azt mondom, hogy mindkettőnek ló.. a seggébe. Az erdő tulajának is csak ennyi esze van feszítette volna ki 70cm-es magasságban a drótot akkor is megborult volna a motoros. Amúgy meg mindkettő megérdemelne egy kis fogházat. Én kibaszásból egy 6négyzetméteres kétágyas cellába összezárnám őket pár hónapra ott aztán boldogíthatnák egymást amíg le nem telik a vakáció.
Mi több mint egy évtizede, hogy kiköltöztünk a város bűzéből zajából messze vidékre merthogy itt majd tiszta levegő csend és béke honol. Aha, vagy nem. Amikor összeverődik a környékbeliekből és falubeliekből álló motoros és quados bagázs olyan hangzavart keltenek, hogy agyfaszt kap tőlük az egész település. Órák hosszat száguldoznak nyél gázon fel alá a falu széli földutakon meg a parlagon lévő senki földjén. Na olyankor senki nem pihen senki sem néz tv-t csukott ablaknál sem és nem altat gyereket délután mert nem lehet. Fasza órákon át ezt hallhatni csak szorozd fel néggyel öttel mikor mennyien vannak. Nem egyszer rájuk lett hívva a rendőrség de nem tesznek velük semmit. Igazoltatják majd hazaküldik őket. Másnap vagy még aznap délután folytatják ugyanúgy. Múlt nyáron kis híján tettlegességig fajult a vita amikor a helyiek megunták a banánt és az egyik faluban sem lassító krosszmotoros fickót lekapták a motorról és finoman az értésére adták, hogy ezt talán már csak nem kéne. Még neki állt feljebb meg rendőrt akart hívni, hogy mit inzultálják. Huekocsogok.

(#37031) mephi666 válasza 8th (#37030) üzenetére


mephi666
nagyúr

pár hete volt épp egy ilyen quados cikk, ami elég felháborító...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37032) bitpork válasza Lauda (#37025) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha túléli, én ütöm agyon! Engem így neveltek. Másét tiszteletben kell tartani! Meglepődnél de nálunk nagy volt a szigor: a nagyszülőket sem lehetett tegezni. Semmivel sem lettem rosszabb ember mint a többség ( kivéve a politikusokat ;] )

(#37026) raczger A kijelölt út rendben van, bár kérlek mutass olyat ahol van turista út és quad /motoros pálya együtt. Ne keverjünk ide olyat ami nem volt itt!
Amennyiben arra kijelölt pályán történt a dolog, természetesen az elkövetőt felelősségre kell vonni. De megint nem erről beszélünk, mert itthon jellemzően nem erről van szó, hanem hogy a motrosnak ez jár. Hát, nem :N
Megint hangsúlyoznom kell hogy a magán területemen azt teszek amit akarok ahhoz senkinek semmi köze, pláne nincs keresnivalója ott. És arra hivatkozni hogy nem volt kitáblázva, amikor neki semmi keresnivalója ott...szóval ez már az ultima ratio. Csak hogy egy élvezetes példát hozzak: ha Te Hugh Hefner magasságokban vagy és teli a ház bulákkal, akkor minden jöttmentnek szabad bejárása van prémvadászatra a Te saját házadban-ágyadban, vagy habzószájjal rontasz neki mindenkinek aki a te pénzeden veszi igénybe a szolgáltatást?

(#37031) mephi666: Na ez az amikor annyira nyom a jog, hogy elzsibbad az agy. Azt az embert el kell ítélni. Azokat sem értem soha akik megvesznek egy viszonylag nagy teljesítményű közlekedési eszközt és utána az utcán kivagyiznak...ha telik majomra, fussa már banánra is: ott az épített és zárt pálya.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37033) Lauda válasza 8th (#37030) üzenetére


Lauda
félisten

Borzalmas lehet, nem szeretnek ott lakni. :( Ha minden alkalommal rajuk hivnad a rendoroket? Talan csak arrebb allnanak. :F

Lauda Ok!

[ Szerkesztve ]

(#37034) MaciG válasza 8th (#37030) üzenetére


MaciG
addikt

A kérdésem az, hogy olyan helyen mennek ahol egyébként tilos, Illetve olyan járművel ami nem felel meg a szabályoknak (pl. túl hangos)? Mert ha szabálytalanok és a hatóság nem tesz semmit, akkor valahol jogosnak tartanám a "drótos" megoldást egy idő után. Viszont ha nem tesznek semmi szabályelleneset, akkor nem tudtak mit tenni.

BANZAII

(#37035) Zozzant válasza bitpork (#37020) üzenetére


Zozzant
addikt

Ez fájhatott... :O :U

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#37036) bitpork válasza MaciG (#37034) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elég felvétellel megtenni a feljelentést. Nem, nem rendőrt hívni a sokadik alkalommal, hanem előtte utána állapotot felvenni, meg azt is hogy ott voltak a rendőrök. Ezzel már nem van mit tenni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37037) Lauda


Lauda
félisten

;] (katt)

[ Szerkesztve ]

(#37038) bitpork válasza Lauda (#37037) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Láttam ezt és azt kell hogy mondjam megérdemli. A villamos nem játék :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37039) Dio111


Dio111
tag

Csak, hogy ne a gondok legyenek itt 1 szinte hihetetlen :)
Ma haladok a váci úton a busz mőgőtt utánfutó be mennék 1 sávval beljebb kint az irányjelző, 3 lámpahosz után se enged be senki :(
a legbelső sávból 1 taxi mondom taxi besorol a közébsőbe és viillogva beenged maga elé!
Na ilyennel még sose találkoztam itthon :(((

(#37040) Lauda válasza Dio111 (#37039) üzenetére


Lauda
félisten

Probald meg jelezni a jarmu mozgasaval is, hogy mar pedig te oda be akarsz sorolni. Az indexet sokan eszre sem veszik, lefoglalja oket a forgalom, viszont ha kicsit "legyezgetsz" a kivant iranyba, akkor eszreveszik magukat.

(#37041) mephi666 válasza Dio111 (#37039) üzenetére


mephi666
nagyúr

én szeretem segíteni a környezetem és lehet, hogy a pozitív karma miatt ezt időnként vissza is kapom... pl látom indulna a busz az öbölből, lassítok, villantok... vagy ha külső sávban megyek és a belsőben látom hogy 50 alatt halad valaki, aki mögött nagyobb sebességgel érkeznek, hagyok akkora követési távolságot, hogy közöttünk ezek ki tudjanak sorolni a külsőbe, nem kúszok fel mellé... (ezt is volt, hogy megköszönték már) ...látom eleget, hogy mások simán blokkolják az ilyen réseket, nehogy már akárki is előrébb kerülhessen, vagy kényelmesen válthasson sávot :U (jó, ez kecskemét, nem pedig pest... nincs akkora forgalom, de lehet sz*patni a másikat itt is, ha valakinek ez az életcélja)

ui: pesten ezért nem akarok egy darabig még vezetni, mert ott tényleg pofátlannak kell lenni időnként, ha el akarja érni az ember a célját: legkisebb résbe be kell nyomni a kocsit a másik elé, ha nem akarják engedni a sávváltást...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37042) Dio111 válasza Lauda (#37040) üzenetére


Dio111
tag

Hát aki utánfutós buszon nem veszi észre hogy kint van a szerelvényen az irányjelző az nemigazán való forgalomba, na meg ez azért is sántit mert az esetek zömében még inkább rámennek az előttük lévőre nehogymá 1 busz bemenjen elé

(#37043) raczger válasza bitpork (#37032) üzenetére


raczger
őstag

"A kijelölt út rendben van, bár kérlek mutass olyat ahol van turista út és quad /motoros pálya együtt. Ne keverjünk ide olyat ami nem volt itt!"

"A posztból nem derül ki, hogy ez a konkrét eset Franciaországban történt."
Nem tudom, hogy ott mik a szabályok, így lehetséges az is, hogy ott van az erdőben olyan útvonal, ahol mehetnek motorosok, most ennek biztos nem fogok utánanézni, van jobb dolgom is.

Csak ismételni tudom önmagam, itthon ez nem egy eget verő probléma, elenyésző a száma azoknak, akik illegálisan motoroznak az erdőben, erre az esetre tényleg illik az, hogy van nagyobb probléma is, például a fatolvajok, akik kimondhatatlanul nagyobb kárt tudnak csinálni.

"Megint hangsúlyoznom kell hogy a magán területemen azt teszek amit akarok ahhoz senkinek semmi köze"
Törvényes keretek között, természetesen. De most nagyon másról beszélünk, minthogy valaki bejön a házadba vagy kertedbe. Kimész a Pilis közepére, kilométerekre sehol semmi, se tábla, vagy bármi, de az a te magánterületed. Na ott nem csinálhatsz azt, amit akarsz, kinézel egy fát, csak úgy nem vághatod ki, új utat nem csinálhatsz az erdőben, nem feszíthetsz ki drótot. A példád nagyon rossz, magánterület és magánterület között hatalmas különbségek lehetnek. A tesco parkolója is magánterület, meg a házad is, illetve a benzinkút is és az erdő egy része szintén.

Nekem az az érzésem, hogy igazából a semmiről vitázunk, szerintem egyértelmű mi a tahóság/parasztság vagy a bűntett határa. Ha szabad, menjen, ha nem, akkor ne, de ha mégis, cserébe nem kell kinyírni.

Nem kell arról meggyőznöd engem, hogyha tilosban motorozik valaki, akkor nem szabadna ott lennie, ez nyilvánvaló.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#37044) Lauda


Lauda
félisten

Ott van abban az indexes cikkben, ami remlett, hogy haltak mar ebbe bele.

[link]

29 eves srac motorozott egy folduton. A bune valoszinu aranyban all azzal, hogy most mar a fold alatt van. Erre kap ket evet felfuggesztve. :W Le sem csukjak. Nevetsegesek ezek az iteletek. :W

(#37045) bitpork válasza raczger (#37043) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tehát csak azért mert valami az Isten háta mögött van már zöld lámpa mindenkinek? Az hogy létezik egy homo debilis aki feltételezi hogy oda megy és azt csinál amit akar csak mert nem látják nem menti a törvénysértést amit ezzel elkövet. Különben meg azon a telken ami nincs szem előtt is azt csinálok amit akarok. Kár beleállni, már túl vagyok egy hobbitelkes peren ez ügyben. ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#37046) raczger válasza bitpork (#37045) üzenetére


raczger
őstag

"Tehát csak azért mert valami az Isten háta mögött van már zöld lámpa mindenkinek?"

"Különben meg azon a telken ami nincs szem előtt is azt csinálok amit akarok."

Kicsit szembeálltál magaddal. De én amellett vagyok, hogy attól még, hogy valaki nem lát, nem lehet bármit megtenni.

Próbálj meg csak úgy egy natura2000-es telken kivágni egy fát. Ha észreveszik az fájhat. (Persze mindezt úgy, hogy az a te magánterületed.)
Csak ismétlem önmagam, nem mindegy, hogy hol van a telked. Szántóföldön csak úgy nem építhetsz házat, ahogy belvárosban sem tarthatsz baromfit. Számít az, hogy hol van a telek és milyen besorolású, meg főleg az, hogy mire kapsz engedélyt.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#37047) Dio111 válasza raczger (#37046) üzenetére


Dio111
tag

Aha persze, hol élsz te?? nézz már körűl 1 kicsikét mennyi engedély nélkűli ház stb épül?
Csak attól fűgg a ... melyik végén állsz.És ez mostanság halmozottan érvényes :(

(#37048) Lauda válasza Dio111 (#37047) üzenetére


Lauda
félisten

Engedely nelkul nem epul haz, vagy nem all sokaig. Maximum olyanra is adnak engedelyt, amire amugy nem adnanak, ha van ismeros.

(#37049) Bati0501


Bati0501
őstag

(#37050) raczger válasza Dio111 (#37047) üzenetére


raczger
őstag

Attól, hogy felépült még nem lehetett volna felépíteni, ne keverjünk ide már egy harmadik témát is. Ezen az alapon bárhol, bármit csinálhatsz. De én most arról beszéltem, mi az amit a törvények, jogszabályok, stb szabályoznak.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.