Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) DeadMeat válasza amol (#5000) üzenetére


DeadMeat
veterán

Lattam,kb ugyan azt mondta el o is meg apu is mint ami neten fellelheto.Mindenesetre szanalmas egy dolog.Foleg a magyar konzulatus vagy mi hozzaallasa a dologhoz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5002) lsc válasza Kidus (#4998) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Miért , ilyen is van /lesz ;] ?

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#5003) amol válasza DeadMeat (#5001) üzenetére


amol
addikt

Aha. Hát arra jó az eset hogy legalább páran jobban odafigyelnek majd. Már csak itthonra kellene kitalálni valamit, mert ez nonszensz.

(#5004) Kidus válasza lsc (#5002) üzenetére


Kidus
őstag

Minek kene? Igy is mindenhonnan ez folyik.... mar kicsit uncsi.

Assuming Control

(#5005) DeadMeat válasza amol (#5003) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ahh nehogy azt hidd.. hulye magyar (mar bocsanat) sokszor a sajat karan nem tanul,nemhogy a masen.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5006) lsc válasza Kidus (#5004) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Mondjuk ezeknek egyik fele egyszrű irigység , a másik fele azért szerintem nem egyszer igaz , de ez tényleg nem az a topik , be is fejeztem .

Az élet kegyetlen .

(#5007) amol válasza lsc (#5006) üzenetére


amol
addikt

Biztosíthatlak, részemről nincs irigység.

Nyú:

(#5008) Integra válasza amol (#5007) üzenetére


Integra
titán

egy csákány a motorblokkba...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5009) dragonfx válasza amol (#5007) üzenetére


dragonfx
veterán

ikeaba készült nem? :D
ismerős....ez van ahol 4 óra parkolás ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5010) amol válasza dragonfx (#5009) üzenetére


amol
addikt

Eurocenter, Óbuda. Itt állandóan ingyenes a parkolás, helyek is vannak majdnem mindig csak nem feltétlenül a lift 10 méteres körzetében, ezért a sárga csíkokkal jelzett területek is mindig foglaltak.

[ Szerkesztve ]

(#5011) amol válasza amol (#5010) üzenetére


amol
addikt

Ja igen, és annak ellenére hogy a mélygarázsban mindig van hely, valamilyen okból mégis kint állnak meg sokan, egymás hegyén-hátán és a járdán...

(#5012) dragonfx válasza amol (#5011) üzenetére


dragonfx
veterán

tipikus csírák :W ...azé hogy 2méterrle közelebb álljon a bejárathoz :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5013) amol válasza dragonfx (#5012) üzenetére


amol
addikt

Még csak közelebb sincs :DD

(#5014) _seth_


_seth_
veterán

1 km oda 1 km vissza úton csak 2 autós akart elütni miközben a boltbajárós bringámmal szép lassan tekertem... és egyik sem nő volt, és egyik sem ismerte mi az a tükör vagy, hogy minek van vagy esetleg mire jó az index... komolyan mondom sokan a nőket szidják (néha én is, mármint női sofőröket) de azért a férfiakkal sincs minden rendben... pl a 70 éves papáktól már messzriről rosszul vagyok mert vagy fékezni felejt el vagy indexelni vagy a lámpát nem kapcsolja fel (ESTE)... életveszély...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5015) amol


amol
addikt

Margitszigeten, ahova csak engedéllyel lehet behajtani és ahol összevissza rohangálnak a gyerekek és tekernek a bringások, Audi uszkve nyolcvan. Már semmi sem szent.

(#5016) fokukac válasza _seth_ (#5014) üzenetére


fokukac
nagyúr

gondolj bele, ha elmennél magad mellett a roncsoddal éjszaka 180-nal, piros lámpán át, az milyen jól esne, ugye?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5017) fokukac válasza amol (#5007) üzenetére


fokukac
nagyúr

remélem osztogatod a "köcsögmód parkolok" matricát? :D

nálunk a ház előtt egy kollega egy hétig úgy parkolt, hogy három helyet foglalt (mert átlósan állt be :W )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5018) dragonfx válasza _seth_ (#5014) üzenetére


dragonfx
veterán

JUjj ehhez a mondathoz annyira hozzátrozik...és egyik se volt BMW ...

#5017>>>minek osztogassa?...elég ha 1x odateszi a kocsidra, ugyse érted meg... :C :DD..sry girnyo :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5019) _seth_ válasza fokukac (#5016) üzenetére


_seth_
veterán

Most téged meg ki kérdezett? Olyan vagy mint az ovisok rááll egy témára, hogy apu nekem kell az a maci és nem áll le pont olyan dedós hozzáállás. Jah és mintha azt írtad volna, hogy nem írsz nekem többet, de lehet kihagy a memóriád na mind1.

Egyébként már bocs nem hajnal 2 volt és nem 180-al mentem át a piroson de már ezt is elfelejtetted na mind1 korral jár az ilyesmi. És már bocs de nem sok köze volt a két dolognak egymáshoz valamint nyugodtan lehet folytatni az álszenteskedést... ja bocs tudom itt mindenki szabályosan közlekedik csak én nem... ezt el is hinné az aki soha nem ült kocsiban vagy nem látott forgalmat életében...

Roncsom: köszi jól van, neked is...

Mindjárt jön peterkeT is, hogy csúnyákat írok akkor pls olvasson vissza majd és ne csak engem toljon le, thx, mivel most sem én kezdtem mást szidni, még1x thx.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5020) _seth_ válasza dragonfx (#5018) üzenetére


_seth_
veterán

Nem, opel astra f volt az egyik a másik vmi meg nem mondom milyen koreai-kínai jellegű autó. Bmw mőlt héten majden úgy ütött el, hogy a járdán álltam... na az is tetszett igazán. (járdán keresztül hajtott be a garázsához vagy csak oda állt be nem tudom).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5021) fokukac válasza dragonfx (#5018) üzenetére


fokukac
nagyúr

figyelj, Te nagyonhülye. "osztogatás" alatt azt értem, hogy aki megérdemli, annak ragasztani kell a szélvédőjére egy ilyet.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5022) fokukac válasza _seth_ (#5019) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne haragudj, de ha a károsultat játszod ebben a topicban, akkor a korábbiak alapján Te már nem tűnhetsz hitelesnek...

szorri.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5023) _seth_ válasza fokukac (#5022) üzenetére


_seth_
veterán

Mit játszok én? Nem kellene sok filmet nézned mert már képzelődsz.

"Te már nem tűnhetsz hitelesnek..." Igen és ezt majd pont Te döntöd el, hát sory de ne nevettess :)) Ugyan kinek képzeled te magad? ehh...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5024) theniel válasza fokukac (#5017) üzenetére


theniel
aktív tag

Sziasztok!

Igen ebből a köcsögmód parkolokból a mi házunk előtt is elkélne.
Azt is megfigyeltem, hogy 80 % -ban 90 -es évek előtti nyugati kocsi-tulajdonosok gyakorolják a parasztparkolást. Ezért kellene büntetni, nem az autopályán nézni, hogy ki megy 135 -el.
Meg azt is szeretem, amikor odaáll a garázsom elé. És elmegy vásárolni.

(#5025) theniel válasza _seth_ (#5014) üzenetére


theniel
aktív tag

Női sofőröket nem szabad bántani.
És éljen az egyenlőség.
És ha férfi vagy akkor az egyenlőség nevében fizess több kötelezőt, mint a nők.

(#5026) _seth_ válasza theniel (#5025) üzenetére


_seth_
veterán

Ami igaz az igaz... női sofőrök néha boldogsággal töltenek el amikor 2 nő kell 1 autó leparkolásához vagy amikor a kis smartal beáll a bérház bejáratához... ellenben kötelezőt annyit fizetek amennyit kiszámláznak :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5027) amol válasza fokukac (#5017) üzenetére


amol
addikt

Jöhet egy raklapnyi utánvéttel :D

(#5028) dokar válasza _seth_ (#5014) üzenetére


dokar
addikt

minek bringázol? főleg ilyen hidegben. :Y én mindenhová kocsival megyek. :)

extra - SEXRay

(#5029) dragonfx válasza fokukac (#5021) üzenetére


dragonfx
veterán

igen pont azé írtam..te nagyon hülye... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5030) amol


amol
addikt

(#5031) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma kimenme ótóval hát baxxus...nem semmi...mindneki siet a karácsony közeledtével....

bezinkútnál tankolok, szállók be indulnék el jobbra indexxel erre balra az üres álláson átjön kb 40nel egy c-max..és angy ívbe jobbra bekanyarodik a bejárat shop elé..vazz oda volt majdnem megint a angel eyesom....majdnem rámrántotta mikor kanyarodott....

Kis utcából jön ki autó...ellentétes sávból meg egy elakadásjelzőt kikerülő furgon..vaz férj ela kilógó orra és a kerlő furgont közt..baxxus hátmondom inkább satu....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5032) amol válasza dragonfx (#5031) üzenetére


amol
addikt

Hát igen, sajnos nagyon sokan úgy tudnak vezetni ahogy te írni :P ;]
Mire kibogoztam miről van szó...

[ Szerkesztve ]

(#5033) lsc válasza amol (#5032) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Kicsit szétszórt még , de reméljük előbb utóbb összeszedi magát ;] .

Az élet kegyetlen .

(#5034) I_Am válasza amol (#5011) üzenetére


I_Am
veterán

Én is kerülöm a mélygarázsokat, mert nem tudnak vezetni az emberek. 2 sérülés után én is inkább fent állok meg, ahol talán még észrevesznek és le tudnak úgy parkolni mellém, mögém, hogy ne törjék össze a kocsimat.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5035) amol válasza I_Am (#5034) üzenetére


amol
addikt

Érdemes lenne lecsekkolnod a helyszínt mert kint is tényleg állnak mindenhol. A mélygarázsban szinte mindig (kivéve most) van olyan hely, ahol úgy tudok megállni hogy nem áll mellettem senki. Tudok gyalogolni +20 métert és az eső sem esik. Nem beszélve arról, hogy a kinti parkolókhoz nem igazán lehet kitoli a bevásárlókocsit mert hülyén csinálták meg, rámpa sem nagyon van így le kell ugratni a járdáról. Utána pedig a bevásárlókocsit az áruház másik végébe kell vinni, lent sokkal közelebbre.

(#5036) I_Am válasza amol (#5035) üzenetére


I_Am
veterán

Helyszíntől függetlenül, inkább emelgetek, meg tologatok, akkor sem fogják mégegyszer meghúzni a kocsimat a buta noobok. ;)

Tescoban is mindig jó messzire parkolok, inkább ázok kicsit, gyalogolok, hidegben, melegben, de többet nem idegeskedek azon, hogy valaki meghúzta a kocsimat és még ha észre is vette lelépett szó nélkül. Én egyszer anno sofőrtojás koromban véletlenül a céges verdával picit meghúztam egy másik verdát. 1 órán át keresgéletm a tulaját, majd mikor sehol sem találtam tettem egy névjegykártyát az ablaktörlőlapátja alá. Annyira jól esett a tulajnak mindez, hogy mivel neki is céges volt a verda elintézte másképpen a javítását.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5037) _seth_


_seth_
veterán

[link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5038) I_Am válasza _seth_ (#5037) üzenetére


I_Am
veterán

Most tapsoljunk?

Fogy az olajkészlet, észrevették és kapálóznak.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5039) amol válasza I_Am (#5036) üzenetére


amol
addikt

Értsd: nincs hely kívül, belül pedig van annyi, hogy ne álljon mellettem autó. Azt pedig úgysem tudod elkerülni hogy sérülések legyenek az autódon, csak ha vitrinben tartod. Volt egy Kadettem még egyetemista koromban, az egyetem parkolójában (magánterület) tolatott neki valaki úgy, hogy 70k lett a kár. Nem derült ki ki volt az.

(#5040) _seth_ válasza I_Am (#5038) üzenetére


_seth_
veterán

Írtam, hogy tapsolj? Nem... de ha akarsz engem nem zavar.

Csak vagy ebben vagy a milyen autót vegyek topikban volt szó az usa+autók fogyasztásáról... hátha érdekel vkit...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5041) amol válasza I_Am (#5038) üzenetére


amol
addikt

Fogy, de mégsem az alternatív üzemanyag az első kérdés, hanem a kőolaj regenerálása. Vicc.

6,7 literes átlagfogyasztást sosem fognak elérni, ahhoz 2 liter alatti autó kellenek és/vagy dízelek.

[ Szerkesztve ]

(#5042) dragonfx válasza I_Am (#5036) üzenetére


dragonfx
veterán

rendi volt, ahogy te is...1-1 :DDD

Nekem még nem huzták meg de vannak veszélyes formák...nem tudják 1és R közöttmia különbség...

amcsiba dízel....az egy vicc...szegényke tele elsznek roncsautókkal... :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5043) Dumb válasza amol (#5041) üzenetére


Dumb
senior tag

Ma is simán tudnának 1-2 liter bengát fogyasztó autót csinálni, csak nem akarnak...

Pl. itt a Microjolue egy tanulmányautója. 0,023 litert fogyaszt 100 km-en. A Le Mans-i verseny győztese által megtett 5100 Km-hez 1kg azaz 1,3 liter benyára lett volna szüksége...

[link]

[link]

[link]

Gondolom nem 10-el mennek, mert ahhoz nem igazán kéne ilyen áramvonalas karosszéria...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5044) dragonfx válasza Dumb (#5043) üzenetére


dragonfx
veterán

Ebbena topikban autókról autóvezetőkről ebszélünk...
ez nem autó ..ez 1 szégyen....

...egy kipapírozott banánhéj... :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5045) Dumb válasza dragonfx (#5044) üzenetére


Dumb
senior tag

Bizonyos értelemben ugyanúgy autó. A te értelmedben nem :DDD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5046) dragonfx válasza Dumb (#5045) üzenetére


dragonfx
veterán

egy mercihez képest autó?..hogy akkor így kérdezzem :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5047) Dumb válasza dragonfx (#5046) üzenetére


Dumb
senior tag

Nekem a Merci(m) AZ autó, de attól még ez is az. Vannak kerekei, kormánya, embert szállít, talán csomagot is :)
Azért hoztam fel, mert egy ilyesmit felhasználva lehetne 1-2 lityit fogyasztó autókat csinálni.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5048) amol válasza Dumb (#5043) üzenetére


amol
addikt

Komoly. Csak az a bibi, hogy nem lehetne megfizetni. Egy környezettudatos kormány dotálná a környezetbarát járművek elterjedését (pld alacsonyan tartott árral), de nem teszi mert iszonyat pénztől esne el. Pedig elterjednének elég gyorsan.
Túl sok érdeket sért a kőolajmentes közlekedés.

(#5049) HaGii válasza Dumb (#5047) üzenetére


HaGii
tag

Az én montim akkor még ezt is lenyomja.amióta tekerem nem kért
egy csepp benzint sem, aztán van kereke-kormánya, embert+csomagot is
szállít :DDD

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#5050) Khelben válasza theniel (#5025) üzenetére


Khelben
nagyúr

Női sofőröket nem szabad bántani.

valóban nem, mert egy nő sosem fog neked kárt okozni szándékos veszélyeztetéssel, ellentétben egy férfival.

És ha férfi vagy akkor az egyenlőség nevében fizess több kötelezőt, mint a nők.

jelenleg egy biztosító van, ahol megkülönböztetnek nem szerint, számolj csak utána.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.