Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58001) Szada85 válasza Lauda (#58000) üzenetére


Szada85
aktív tag

Akkor majd kénytelen leszel leszokni róla. Vagy fizeted a büntit. Választható. :D

(#58002) Reggie0 válasza Szada85 (#57999) üzenetére


Reggie0
félisten

Pedig ez nalunk is igy van.Csak kezben tartva hasznalni tilos. Fogdosni hasznalat nelkul vagy hasznalni ugy, hogy nem a kezedben van szabad.

(#58003) Lauda


Lauda
félisten

Napi agyhalott : [link]

(#58004) Reggie0 válasza Lauda (#58003) üzenetére


Reggie0
félisten

Legalabb csak sajat magat torte ossze.

(#58005) konci79 válasza Lauda (#58003) üzenetére


konci79
őstag

Ezért "szeretem" mikor vág egy féket, és csak akkor baxa ki az irányjelzőt mikor már kanyarodik...
Kevesen jelzik időben, nagyon kevesen( vagy egyáltalán nem).

[ Szerkesztve ]

(#58006) MasterDeeJay

Ma reggel fekete nagybőmös elhúz mellettem vagy 100-al (50-es tábla van, 70-80 között mentem mert letolnak) aztán látja hogy kereszteződés piros éppen megáll. Melléérek szép lassan és erre meg elindul piros! lámpánál...kb 3 másodperc múlva sárgult is be, szerencsére gyér volt a forgalom és nem keresztezte senki az útját. Városban folytatta a száguldozást.
Hétvégén szűk utca jobb oldalt autósor parkol, emelkedő, szembe jön egy szép piros alfás elkezdek lassítani majd lehúzódni persze a parkoló autóktól kevés volt a hely de pont találtam egyet ahova lehúzódhatok erre inkább gyorsít a barom és emlegeti a felmenőimet...természetesen a tükrök éppen nem értek össze mert valahova annyira sietett hogy nem várta meg amíg félreállok hogy őfelsége elférjen.
Másik lakóövezet jobbkezes utca én érzem magam szarul hogy benézek az összes jobb oldali útra hogy jön-e valami, előttem már rég messze járnak 50-60-al a holdfelszínné porladt úton, mögöttem meg anyáznak hogy minek lassítok.
Hova a bánatos francba kell már sietni?! Nem arról van szó hogy 50 helyett ne menjen 60-al hanem az értelmetlen dolgokról.
Aztán a szokásos dolog hogy nagyobb értékű autókon nem megy az index.
Fekete gőzmozdonyos dízelekről nem is beszélve, leszakadt kipufogók, totál berohadt kasznik műszaki meg persze egyiken sincs a vírushelyzet miatt bár biztos megoldják okosba ahogy eddig.
Valahogy több olyat látok nap mint nap hogy túlságosan sietnek, agresszívek azok akik a legtöbb veszélyes helyzetet okozzák. Igen vannak tötymörgők de messze nem annyian mint az elmebetegek.
Valahogy az az érzésem mintha az emberek a többi frogalomban résztvevőt csak akadályként kezelnék és nem húsvér embernek.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#58007) mephi666 válasza MasterDeeJay (#58006) üzenetére


mephi666
nagyúr

lakópihenőben lakunk, olyan szar utak vannak körbe, hogy kb 10-el araszolok át, ne verjem szét a futóművet... este rohadt meleg van, nyitott ablaknál alszunk és tegnap is 11 után ezt kellett hallgatni, hogy baromállatok 2-3ban padlózgatják neki és mehetnek minimum 60-80-al... lakópihenőben... :U

múlt héten egy amg gt-st láttunk, aki azzal szórakozott, hogy zebránál+lámpáktól indulásnál 20méter gumit kent az aszfaltra... :U biztos nem zavarják a benzinárak, vagy ha havonta lejár egy garnitúra gumit... (innen nézve is hülyeség ez a hatósági áras benzin: úgy kellett volna, hogy kivenni a rendszerből, kik azok a magyar állampolgárok, akiknek szgk van a nevén, mennyi adót fizettek elmúlt évben és adni nekik pl 20ezer forint adókedvezményt havonta, ami többet ér, mint havi 1 tank benzinnél az árkedvezmény, viszont külföldiek nem tudtak volna idejárni a magyar emberek kárára tankolgatni... vagy akinek ilyen verdája van, ami 100on megeszik vagy 25 litert, az is csak egyszer jogosul a kedvezményre... pengesse csak teljes áron)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#58008) Reggie0 válasza MasterDeeJay (#58006) üzenetére


Reggie0
félisten

Sok az idojaras valtozas mostanaban, az emberek be vannak kattanva.

#58007 mephi666: Mar csak kornyezetvedelmi okokbol is, illetve forgalomcsokkentes miatt jobb lenne, ha nem lenne hatosagi ar.

[ Szerkesztve ]

(#58009) MasterDeeJay válasza Reggie0 (#58008) üzenetére

Még jó hogy az embert az teszi emberré hogy nem a hangulata és ösztönei alapján dönt vezeteskor hanem tudatosan.
Ja nem... ezért is vezet mindenki úgy mint egy állat. Valóban egy agysérült medve szintjén vannak egyesek a volán mögött ilyen időben.

mephi666
Ne is mond, e10 benya nem jó a kocsimba, nem érint az árstopp, 100-ast tankolok. Legutóbbi tankolásom:

Munkába meg el kell jutni valahogy. Mennék én busszal is csak pont külterületi városrész ahova a madár is kocsival megy mert nincs buszmegálló.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#58010) szebe válasza MasterDeeJay (#58006) üzenetére


szebe
őstag

Megyek du haza, a lakótelepen 2-3 kocsi a seggemben, mert épp parkolóhelyet vadászok, ők meg a telepen keresztül vágják le a dugót.
Volt már arra példa, hogy fordultam rá a tolatásra, erre majdnem belémjött oldalról. Aztán még ő mutogatott.

Milyen kocsid van, hogy nem jó az e10?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#58011) Reggie0 válasza MasterDeeJay (#58009) üzenetére


Reggie0
félisten

A fiziologiaval nehez mit kezdeni. A figyelemre es a koncentraciora hatassal van az idojaras, akar mit csinalsz tudatosan.

(#58012) MasterDeeJay válasza szebe (#58010) üzenetére

Toyota Avensis 2008 2gen. 1az-fse motor hivatalosan nem jó bele az e10. Igen sokba nem jó 2000 évek elejei direktbefecskendezős motorokba leginkább.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#58013) mephi666


mephi666
nagyúr

közeli szerelőknek meg fogorvosoknak jól mehet az üzlet :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#58014) Lauda


Lauda
félisten

Napi agyhalott: 18+! [link]

(#58015) lezso6 válasza Lauda (#58014) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Törött medencecsont. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#58017) nyikszi


nyikszi
őstag

Megint közút, energiaelnyelő és csatt...

[link]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58018) szebe válasza nyikszi (#58017) üzenetére


szebe
őstag

Ráadásul sikerült két gépben is kárt okoznia.

Lehet jobban járt volna, ha intenzív fékezés mellett telibeveri egyenesen az energiaelnyelőt

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#58019) NoLF válasza szebe (#58018) üzenetére


NoLF
addikt

biztos, hogy jobban járt volna, de vészhelyzetben a nem minden hétvégén vezetési tréningen edződött átlagember nem ezen gondolkodik, hanem automatikusan megpróbálja kivédeni az ütközést, ami persze az esetek 90+%-ban nem sikerül...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58020) biker válasza NoLF (#58019) üzenetére


biker
nagyúr

s abba sem gondolnak bele, ha telibe verik az ellenfelet, akkor kisebb a sérülés veszély mint 15-255 átfedéskor, mivel ennyivel kisebb felületen oszlik el az energia.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#58021) NoLF válasza biker (#58020) üzenetére


NoLF
addikt

természetesen, az emberi agy nem egészen így működik.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58022) nyikszi válasza NoLF (#58019) üzenetére


nyikszi
őstag

A fene tudja, voltam én is tréningen már, nem is egyszer, igaz nem most volt. De én eddig a vészfékezésnél mindig taposom a gázt, aztán nézem, hogy lehet-e egyáltalán valamerre menekülni, kerülni. Így volt amikor a kutyát sikerült telibe eltalálnom. Kiugrott, fékeztem és utána néztem, hogy esetleg a szembe jövő sávba át tudok-e térni, de jöttek szembe, így maradt a fék. De lehet ha valami nagyobb lett volna, akkor automatikusan félrerántom. Például ha úton szembejönne egy kamion és nem tudnék mit csinálni, gondolom félrerántanám és inkább az árkot választanám.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58023) nyikszi


nyikszi
őstag

Talán már nem fog száguldozni. Talán. Valahogy annyira nem bírom sajnálni.

[link]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58024) Lauda


Lauda
félisten

Matt részeg vezető, négy halott: [link]

(#58025) Lauda


Lauda
félisten

Jávorszarvas gázolás: [link] Szépet repült.

(#58026) mephi666 válasza Lauda (#58025) üzenetére


mephi666
nagyúr

0:22-nél látszódik, hogy még a cipője is lerepült...

ui: a jeep amúgy jól vizsgázott... sógoromék amikor ford edge-el csaptak el szarvast, az is hasonlóan jól megúszta :K kb ez a legnagyobb haszna ezeknek a benganagy amerikai gépeknek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#58027) nyikszi válasza Lauda (#58024) üzenetére


nyikszi
őstag

Hmmm, azért ez durva. Vajon megússza ejnye-bejnyével? Egyébként hivatalosan nem részeg, csak enyhén alkoholos befolyásoltságú:

https://lakatosdr.eu/ittas-vezetes-ittas-jarmuvezetesert-jaro-buntetes/

Viszont itt nálunk már büntetőkategória.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58028) nyikszi


nyikszi
őstag

Ezek tényleg állatok. Egyiknek sincs keresnivalója az utakon :(

Motorosok, furgonos és vipera

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58029) NoLF válasza nyikszi (#58028) üzenetére


NoLF
addikt

a jelnet összes résztvevőjét egytől egyig mximálisan elítélem, ugyanakkor arra kíváncsi lennék, hogy ezen a kaputelefonnal készített felvételen ki az, aki viperát vél felfedezni, emrt akkor azt alkalmaznám egy pár munkakörben, annyi bizonyos.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58030) Lauda


Lauda
félisten

"A terelés előtti táblát (sebesség 80km/h, előzni tilos "is" sokan figyelmen kívül hagyják, a kamion pedig satufékkel és bebicskázással tudta elkerülni az okos fékező letarolását. Szerencsére minden jól alakult..." [link]

A hülyeségért ezeknek sem kell a szomszédba menni. Itt konkrétan épp a kamionos okozta a veszélyhelyzetet azzal, hogy nem tartott elegendő követési távolságot. Mikor lassított az előtte haladó, pedig már csak satufékkel tudta elkerülni a csattanást.

[ Szerkesztve ]

(#58031) mezis válasza Lauda (#58030) üzenetére


mezis
nagyúr

Azért az a belső sávból utolsó pillanatban átsoroló pilóta sem a defenzív vezetés híve.
Ha meg lett volna mögötte követési távolságra egy másik, az vagy frontálisan megy az energia elnyelőbe, vagy a szélső sávban haladóba.

Ezeket az energia elnyelőket nem lehetne valahogy elektromos áram termelésére beállítani? :F
Pl piezoelektromos anyagból készíteni.... :D

mezis

(#58032) nyikszi válasza NoLF (#58029) üzenetére


nyikszi
őstag

Igen, az nem vipera volt, nem nagyon ugrált volna már utána a srác ennyi ütéstől.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58033) mephi666 válasza nyikszi (#58032) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet homoki vipera volt, az puhább :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#58034) Lauda


Lauda
félisten

Korábbi civil Pofátlan(TAN)ító videók szankciókkal kiegészítve!

Kutyafülék ezek a büntetések. Minimum tízszerezném őket.

(#58035) IreN!CuS válasza Lauda (#58034) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem sok viszont kevés....két "leggázabb" a vonat előtt áthajtó 60k és a végén a BMW-s 275k meg 1 év eltiltás amikor pirosnál fék nélkül suhan pár centire egy gyerektől

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#58036) nyikszi válasza Lauda (#58034) üzenetére


nyikszi
őstag

Ugyanez jutott eszembe, hogy minimum 10x ennyit kellene kiszabni. Mindenki jobban járna. Több élet megmaradna, az állam bevétele növekedne. Egyedül az elkövető aki nem értékelné.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#58037) perempe


perempe
addikt

[Forgalommal szemben közlekedett az idős sofőr az autóúton]
Azért linkeltem, mert a videó linkje alatt megírták, hogy mennyire büntették.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#58038) Szada85 válasza Lauda (#58034) üzenetére


Szada85
aktív tag

Ugyanerre gondoltam én is, ezeknek a "díjaknak" semmilyen elrettentö ereje nincs...
Illetve az emelt pénzbünti mellé a jogsielvétel helyett én autóelvételt éreznék "hatásosabbnak".

(#58039) Lauda válasza perempe (#58037) üzenetére


Lauda
félisten

Ezeket a vezetőket elküldeném minimum PÁV II -re, függetlenül a korától. Aki ennyire be tud nézni a logikának és a kresz szabályainak teljesen ellentmondó dolgokat, ráadásul többet is egyszerre, ott nagy gáz van fejben.

[ Szerkesztve ]

(#58040) tyielow válasza nyikszi (#58036) üzenetére


tyielow
aktív tag

+1. Már csak az infláció miatt duplája, triplája lehetne mindegyik tétel :D

YouTube: toty1ka

(#58041) perempe válasza Lauda (#58039) üzenetére


perempe
addikt

+1

Pont ezért linkeltem, nevetséges a büntetés.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#58042) Lauda válasza Lauda (#58039) üzenetére


Lauda
félisten

[link] Ilyeneket pedig jogsi elvonás végleg + 1 millió forint büntetés minimum.

[ Szerkesztve ]

(#58043) lezso6 válasza Lauda (#58042) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lámpavasra ne húzzuk a családjával együtt?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#58044) perempe válasza Lauda (#58042) üzenetére


perempe
addikt

+1

Az a probléma, hogy ezekkel nem foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#58045) mephi666 válasza Lauda (#58042) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kellene ilyen félig transformers kocsikat gyártani, hogy gombnyomásra "kifelé dobó" ugrató rámpává lehessen alakítani a kocsi elejét 1 másodperc alatt :D ha jön szemből a gyilkosjelölt, akkor 1 gombnyomás és repülhet a szántóföldre

Ui: hasonló biztonsági elemen már gondolkoztam vonat esetén, hogy oda pedig a mozdony köré kellene valami légzsák, aminek az a funkciója, hogy az elé kerülő tárgyat "finoman" lelöki a sínről... mert hát ott az a veszély, hogy felakad rá a jármű, tolja, szaggatja, maga alá gyűri, mire meg tud állni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#58046) Szada85 válasza mephi666 (#58045) üzenetére


Szada85
aktív tag

Az igazi probléma az, hogy ma ilyeneken kell az ember "gondolkozzon", pedig elég egyszerü szabályokkal müködik egy vasúti átkelö, tényleg amöbának kell lenni hozzá, hogy ne sikerüljön egyben átjutni (amikor szabad)... :(

(#58047) cappa72 válasza Szada85 (#58046) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azért Tatán a baji átjáró is érdekes. Vannak felvételek, amik elég meglepőek: piros a vasúti lámpa, és megy a vonatocska... majd sorompó fel, fehérre vált a lámpa, de a vonatocska még mindig ott csihuhu... és ez más vasúti bizber kérdés... ráadásul nem is kis forgalmú vasúti átjáróról van szó. :W
még 2019-es link , és azóta sem sokat javult a helyzet...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#58048) NoLF válasza cappa72 (#58047) üzenetére


NoLF
addikt

Ha megy a vonat, nem lehet feher. Soha. Sehogy.
a sorompo folmehet, a vilagitoberendezes viszont sotet.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58049) cappa72 válasza NoLF (#58048) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezt magyarázd el azoknak, akik ott laknak, és azt tapasztalják, hogy de mégis lehet.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#58050) Lauda válasza NoLF (#58048) üzenetére


Lauda
félisten

;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.