Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) Lauda válasza Tomate (#24000) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor valszeg az lesz az 50-es szakasz is, nem emlekszel ra?

(#24002) Tomate válasza Lauda (#24001) üzenetére


Tomate
veterán

Nem... Nem értem miért korlátozták le 50-re...

(#24003) Lauda válasza Tomate (#24002) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet a gyalogosatkelohely miatt.

(#24004) Tomate válasza Lauda (#24003) üzenetére


Tomate
veterán

Gyalogosátkelőhely... Rohadjanak meg. A Hungária körúton talán nincs gyalogosátkelő? A rakparton nincs gyalogosátkelő meg elég kereszteződés? 70-el lehet menni mindkettőn a város közepén ráadásul... (nincs ezzel bajom, mert jó, hogy lehet haladni. Máraimkor lehet) De nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#24005) Lauda válasza Tomate (#24004) üzenetére


Lauda
félisten

Az lakott terulet, ez viszont a kepekbol itelve nem ugy nez ki. Szerintem nem baj ha egy ilyen keresztezodesben megfogjak a forgalmat, hogy indokolt-e az 50 esetleg, azt nem tudom megitelni. Ez lampas amugy? Mert akkor viszont indokolatlan a lassitas. :F

[ Szerkesztve ]

(#24006) Lauda


Lauda
félisten

Ezt neztetek?

:Y

Mennyivel mehetett az allatja? :W

Tomate Ez a helyzet sajnos, epp ma irt degu is hasonlo penzbeszedesi muveletrol.

[ Szerkesztve ]

(#24007) Tomate válasza Lauda (#24005) üzenetére


Tomate
veterán

Lámpás... Mindegy ezen most felesleges fennakadni, ha volt tábla volt tábla... (még nem néztem utána) Lehet, ez egy biztos bevételi forrás. Reptér sok sávos széles út és puff 50... [link]

(#24008) degu válasza Khelben (#23991) üzenetére


degu
senior tag

Hat nem egeszen pontosan ertjuk egymast! :DDD
/De ez legyen a legnagyobb gondom a kozlekedessel kapcsolatban! :R /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24009) dragonfx válasza MPowerPH (#23996) üzenetére


dragonfx
veterán

te jó ég milyen kuplung van abban? :Y ..megnéztem e36 28ihez is 53k a sachs. :U
jó ha lendkereket is akarsz cserélni akkor persze 250k....

nekem nincsenek ilyne problémái hogy kanyarba kimegy a segge.16i rulez. :DDD .valahol örlök is neki mert jo eséllyel már nem irogatnék ide egy 25i.ből.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24010) MaciG válasza Lauda (#24006) üzenetére


MaciG
addikt

A 47-es útnak ezen a szakaszán pont pár napja emelték meg a sebességhatárt 100km/h-ra, lehet nem lesz hosszú érvényű, bár az is biztos, hogy ez se 100-al ment, és a busznak úgy csapódott neki, hogy az már állt...

BANZAII

(#24011) MPowerPH válasza dragonfx (#24009) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tom, azt olvastam munkadíjjal ennyi a teljes kuplungcsere. Egyébként az ST-n is a kinyomócsapágy adta meg magát, de ha már szét lett kapva, cserélve lett minden. A 16i seggét is ki lehet rakni, ne mond már, 100+ lovas. Kicsit nagyobb sebesség, azt csókolom.

Az előző orosz karambolosra vidi után nézelődtem kicsit, és találtam egy brutális videót, csak erős idegzetűek nézzék meg. Oroszoknál se divat az öv, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24012) Lauda válasza MaciG (#24010) üzenetére


Lauda
félisten

Az jo dolog, ha felemelik a sebesseghatart olyan szakaszokon, ahol biztonsagosan lehet nagyobb a tempoval is kozlekedni. Az ilyen allatoknak meg valoszinuleg teljesen mindegy mennyi a sebesseghatar, nem veszi figyelembe ugy se. :)

(#24011) BMW001 Durva a video, en is neztem multkor.

(#24013) Lauda


Lauda
félisten

Petárdákkal dobálták az autókat az M7-esen

Remelem par evet kapnak gondolkodni. :W

(#24014) Calogero válasza Lauda (#24006) üzenetére


Calogero
addikt

Most volt a híradóban!

Az nem volt elég hogy gyorsan ment, de még nyári gumi is volt rajta.

(#24015) Rick4 válasza MaciG (#24010) üzenetére


Rick4
félisten

Plusz ugye a kopott nyári gumi se segítette a besorolást, hiszen nyilván a belsőben ment nagy sebességgel, majd mikor a híd előtt az megszűnik, akkor ment ki a külsőbe. Na ebből lett a baj...

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#24016) Rick4 válasza Calogero (#24014) üzenetére


Rick4
félisten

Volt egy 540-es BMW-je, (még jó hogy nem azzal jött 2x ennyivel) azt eladta, mert nem tudta fizetni, és vette ezt az Astrát. Ezzel még nem lenne baj, de a 195/65R15-ös Good Yerar Ultra Grip 7+ újonnan 16990Ft. Szereléssel legyen az összes 73 rugó. Akinek 23 évesen pizzériája, meg péksége van, az nem tud 4 db új téli gumira 73 rugót szánni/ félretenni/ sórolni? :U

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#24017) Lauda válasza Calogero (#24014) üzenetére


Lauda
félisten

Na az szep. :((( Meg is fizetett erte, csak sajnos mas is. :(

Rick4 Erdekes dolgok ezek. Azt nem ertik meg sokan, hogy az auto kapcsolatat az aszfalttal csak es kizarolag az a 4 (illetve ahany kerek van) tenyernyi felulet biztositja. Ha ott problemak vannak, akkor minden mas ervenyet veszti.

[ Szerkesztve ]

(#24018) SpeedR válasza MPowerPH (#23996) üzenetére


SpeedR
őstag

Vészfékezésnél inkább ne kapcsolj vissza, mert megnöveli a fékutat. Az a legjobb ha azonnal kinyomod a kuplungot.

(#24019) dragonfx válasza MPowerPH (#24011) üzenetére


dragonfx
veterán

de akkor meg nem irányítható.sok az 1200kg neki.jo 40nel vizen tuti kirakja meg havon de száraz betonon nem.
Hát elég sok az szerintem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24020) Lauda


Lauda
félisten

Hulyegyerek beszankoztatja a kocsi ele a kisgyerekeket, majd meg nekik all feljebb:

[link]

Na az ilyentol felmegy a pumpa. Nem a kisgyerekek szulojet/felugyelojet kellett volna szajon vagni akkor mar?

(#24021) dízelracer válasza Lauda (#24020) üzenetére


dízelracer
senior tag

És hány hasonló eset lehet ami ki sem derül...

(#24022) Avicularia válasza MPowerPH (#24011) üzenetére


Avicularia
veterán

Brutáldurva :Y ;]
Ahogy elnéztem a vörös hajú nőt,rendesen terhes volt :(

(#24023) Avicularia válasza Lauda (#24020) üzenetére


Avicularia
veterán

A kisebbség megint akciózott.Kíváncsi vagyok mikor vonnak már felelősségre egy cigányt kiskorú veszélyeztetéséért? Nem a szülő dolga lenne ezekre a gyerekekre odafigyelni.Persze ha már megtörtént a baj,akkor lincselni könnyű.

(#24024) Lauda válasza Avicularia (#24023) üzenetére


Lauda
félisten

Nem hinnem, hogy ilyenre sor kerulhet. Ezeknek ki van nyalva a segge. Az viszont becsulendo, hogy ossze tudnak fogni, a magyarok meg besz@rnak es inkabb elhuzzak a fuggonyt, hogy ne is lassanak semmit.

(#24025) Calogero


Calogero
addikt

Morbid baleset Debrecenben!

Súlyos sérüléseket szenvedett annak az autónak a vezetője, aki csodával határos módon élte túl azt a balesetet, amely vasárnap reggel történt Debrecenben, a Kishegyesi út és a Derék utca kereszteződésénél.

Információink szerint az autó vezetője a belváros irányába haladt, mikor egy az úton lévő vas támfalnak ütközött, amely egy forgalom által elterelt területen volt. A csatornázási munkálatok miatt egy-egy sávra szűkült úton, a vas támfal előtt ki volt táblázva az útszakasz, de ennek ellenére az autós nekihajtott.

A vasszerkezet – amely egy közel három méter mély munkagödörre volt rárakva - egészen a sofőr fejéig becsúszott, de szerencséjére nem okozott halálos sérüléseket. A jármű vezetőjét csak a tűzoltók tudták kiszabadítani. A baleset pontos okait még vizsgálják a rendőrök.

Nagy szerencséje volt a vezetőnek.....
Az oldalsó és hátsó ablakok lese voltak vakarva a jégtől, lehet az elsőn is csak egy része volt levakarva :F

Képek: [link]

(#24026) MaciG válasza Calogero (#24025) üzenetére


MaciG
addikt

Ez tényleg nagy mázli. Viszont azt nem értem ,mért probléma ha a hátsó ablak és hátul az oldalsók nincsenek letisztítva?

BANZAII

(#24027) Calogero válasza MaciG (#24026) üzenetére


Calogero
addikt

Azért pl tolatásnál jól jönne a szabad kilátás hátul is.
Vagy ha belenézek a középső tükörbe pl megállás előtt szeretném látni hogy van-e valaki a seggembe.

(#24028) Lauda válasza Calogero (#24025) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon durva. El se akarom kepzelni hogy nezhet ki a sofor nyaka/feje. :(

(#24029) degu


degu
senior tag

Hat ezeknek a durva elnezeseknek,hibaknak,tudatos szabalyszegeseknek szerintem az az oka,hogy hajlamosak vagyunk azt hinni,hogy a balesetek mindig MASSAL tortennek! Velunk egyszeruen nem tortenhet ilyen... :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24030) Avicularia válasza Calogero (#24025) üzenetére


Avicularia
veterán

Tiszta final destination :U Jó hogy a feje a helyén maradt

(#24031) Calogero válasza Avicularia (#24030) üzenetére


Calogero
addikt

Azért ez sem semmi :[link]

(#24032) Avicularia válasza Calogero (#24031) üzenetére


Avicularia
veterán

Malmöben is az arabok miatt van olyan megállítós gépjárműellenőrzés mint Magyarországon.Sok arab bevándorló jogsi nélkül vezet,őket próbálják kiszűrni.

(#24033) dragonfx válasza Avicularia (#24030) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja.és enm halt meg?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24034) Lauda válasza Calogero (#24031) üzenetére


Lauda
félisten

Olvastam en is, durvak a kepek. Raadasul a jogsijat is elvettek korabban es marihuanat is szivott. Az ilyet biztos nem zarnam bortonbe.

(#24035) jerry311


jerry311
nagyúr

Haladunk, csak nem tudom merre. Most éjjel ebben a szép tiszta időben, amikor se eső, se hó, se köd, jön velem szembe egy sünautó az Örsön, városi fény plusz ködlámpa. :W
Valaki világosítsa már fel őket, hogy a fejükben lévő köd ellen nem jó!

(#24036) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kötelező lesz a szondáztatás

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24037) benvolio


benvolio
őstag

(#24038) MPowerPH válasza Winner_hun (#24036) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bennem ez maradt meg.

"A rendőrség tervei közt szerepel az is, hogy - amennyiben az EU tagállamok elfogadják, hogy a jövőben kiadják egymásnak a szabálysértő autósok adatait - Magyarország valamennyi gyorsforgalmi útján 20 kilométerenként automata sebességmérőket helyeznek el. Jelenleg az M1-es autópályán telepített trafipaxok 80 százalékban külföldi autók gyorshajtását rögzítik, de a bírságokat nem lehet behajtani."

Pont az M1-esen nem járok, de biztos rossz lehet minden kamera előtt belassulni, majd visszagyorsulni. :(

Don't Tread On Me

(#24039) tomcsi23 válasza MPowerPH (#24038) üzenetére


tomcsi23
veterán

Általában a "jófej" autósok is elérik, hogy miattuk lassuljon le, majd vissza az ember. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#24040) MPowerPH válasza tomcsi23 (#24039) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hehe. :DDD M0 -áson már szépen betanult dolog ez, mondjuk ott pont nem jó dolog száguldozni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#24041) Khelben válasza MPowerPH (#24038) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mióta kirakták a traffikat, egy Győr-Bp úton 2-3 autó szokott megelőzni, ha 140-nel megyek. Szóval működik. Sokan (én is) úgy vannak vele, hogy a franc fogja figyelni, mikor jön a kamera, inkább betartom a sebességhatárt.

(#24042) dízelracer válasza Winner_hun (#24036) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nagyon helyes! Szondáztassanak csak mindenkit. :K

(#24043) jozefgucci1 válasza MPowerPH (#24038) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A nagyobb városok főútvonalain a lámpákat is bekameráznám. Ma pl az előttem haladó Opel Omegás 3 tele piroson hajtott át úgy , hogy az utolsón majdnem baleset lett belőle.És ez csak amit még láttam ,mert ugye én megáltam az első pirosnál. Arról nem beszélve , hogy rengetegen versenypályának nézik a nagyobb több sávos utakat és 100-al szlalomoznak rajta , aztán persze a pirosnaál satufék és kb 30s múlva beállok mögé én is .Idióták az emberek.Miért nem tolja ott ahol lehet.Zárt pályákon , nem városban vagy autópályán.Mert a sok prosztónak már a tuning suzuki miatt nem tellik rá.

Az igazán tökös gyerekek mikor leesik az első hó felmennek nálunk a bükbe csapatni , mert oda olyankor normális ember nem megy .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24044) dragonfx válasza Winner_hun (#24036) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tul jó hír.direkt stzivatás következő verzio.

a pályán 20km.ként trafi jo ötlet.igaz akinek futja száuldozos autora ugyis megoldja ne fizessen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24045) vikvuk válasza jerry311 (#24035) üzenetére


vikvuk
aktív tag

ha nem vakított el akkor :F
inlább több, mint kevesebb

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#24046) SpeedR válasza jozefgucci1 (#24043) üzenetére


SpeedR
őstag

Én is inkább a városokat, országutakat kameráznám, mert autópályán az összes baleset elég kis százaléka történik. A forgalomhoz képest messze ott történik a legkevesebb. Oda 20km-enként kamerát telepíteni pazarlás.
A szondáztatás helyes, de viszonylagos időigényessége miatt várakozást és bosszúságot fog okozni, ha csak 1 szonda van és több autót intenek ki egyszerre.

(#24047) Winner_hun válasza dragonfx (#24044) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aki nem ül piásan volán mögé annak nincs mitől tartania.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24048) jozefgucci1 válasza dragonfx (#24044) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Már nem lehet megoldani , hogy ne fizess vagy legalább is az esetek kis százalékában egy esetleges kiskaput kihasználva.Nekem két rendőr is van a családban ( egyik sem mezei járőr ) és ők maguk mondták , hogy ne is keressem őket ilyen ügyben .

A városi száguldozókat kellene jól megfinatni amúgy és nem lenne ennyi baleset.Nem kevés pénzt ki lehetne szedni ezekből az emberekből.Addig azonban amíg a járőrkocsi simán elmegy a bevásárlóközpont melett csomagtartóbol áruló banda melett addig nem lehet rendről beszélni ebben az országban.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24049) dragonfx válasza jozefgucci1 (#24048) üzenetére


dragonfx
veterán

msá esetben sem lépnek közbe.

én nem vezetek ittasanb de ha mégis így lenne ez kibaxás.én tudom uralnia helyzetet akkor is.tudom emnnyit ighatok ha vezetni akarok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24050) Khelben válasza dragonfx (#24049) üzenetére


Khelben
nagyúr

Te még írni sem tudsz, pedig a vezetés sokkal bonyolultabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.