Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52201) kw3v865 válasza bul07 (#52198) üzenetére


kw3v865
senior tag

Teljesen kizárt, hogy az M44 autópálya legyen, ugyanis a koronaszélessége ezt nem teszi lehetővé. Nagyon komoly átalakítással lehetne csak autópályává alakítani. Az hogy milyen táblát láttál rajta letakarva, irreleváns, mert autóútnak építették, és a jelenleg épülő szakaszok is autóútnak fognak minősülni átadás után.

(#52202) bul07 válasza kw3v865 (#52201) üzenetére


bul07
nagyúr

Ó hát mennyibe fáj egy két szabályt átírni, ha más komolyabb dolgokba is akár egy nap alatt változtatnak törvény erejével

Táblán ott a jelzés csak áthúzva ennyi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52203) kw3v865 válasza bul07 (#52202) üzenetére


kw3v865
senior tag

Ez nem így működik. Az építőmérnökök és közlekedésmérnökök sem véletlenül tanulják annyi ideig ezt a szakmát. Nem fogják autópályává változtatni. Ha legközelebb arra jársz, fotózd le a táblát, kíváncsi vagyok rá...

(#52204) bul07 válasza kw3v865 (#52203) üzenetére


bul07
nagyúr

Te Magyarországon élsz :DDD

Ha természetvédelmi területeket eltörölnek érdekek miatt, akkor majd pont egy két szabályt ne tudnának módosítani hogy megfeleljen az érdekeiknek, óóóó dehogynem

Elméletileg egy két múlva megint megyek, fényképet nem igen tudok csinálni de a menterögzítő kamera megfelelő részét le tudom majd menteni, már ha eszembe jut :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52205) Lauda


Lauda
félisten

(#52206) dh66e válasza Lauda (#52205) üzenetére


dh66e
veterán

A legnagyobb gond itt a sofőrrel volt.Most megtanulta. :K

(#52207) MasterMark válasza Lauda (#52205) üzenetére


MasterMark
titán

Ha a manus elé állt volna, akkor megállt volna. :D

Egyébként ránézésre ez se nem volt olyan gyors, se nem volt olyan hatalmas erejű ütközés mint amit írnak...

szerk.: Meg nem volt kint az elakadásjelző háromszög sem, bár nem tudom ott van-e ilyen a kreszben. (Igen, látom hogy az oldalán lévő kamionból nem lehet kiszedni adott esetben, de bárki rakhatott volna ki, azok közül akik csak simán továbbmentek.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#52208) Lauda válasza MasterMark (#52207) üzenetére


Lauda
félisten

(#52209) mezis válasza Lauda (#52208) üzenetére


mezis
nagyúr

Sose bízz meg egy mesterséges intelligenciában!
A természetesben sem. ;]

mezis

(#52210) biker válasza Lauda (#52205) üzenetére


biker
nagyúr

már több helyen írták, nem autopilotban volt, de ha abban is volt, a sofőr aludt, vagy filmezett közben, ha 300m-ről nem látta a kamiont maga előtt, senki nem volt előtte, igazi balf...

IT iparban ez a PEBKAC esete. Itt PEBWAS :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52211) tibcsiworld válasza Lauda (#52205) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az eredeti cikkben csak feltételezik, hogy autopilot vezetett!
2. az a belerohanás lassítás nélkül érdekes, ugyanis satuzott a videó alapján! Hmm. Érdekes cikk! :(

(#52212) Reggie0 válasza tibcsiworld (#52211) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem valaszkent akartam, csak felrenyomtam.

Adatvedelmi biztos allasfoglalasa a dashcamrol: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52213) Lauda válasza tibcsiworld (#52211) üzenetére


Lauda
félisten

Mr. Huang ekkor vette észre, hogy nagy a baj és rálépett a fékre,

(#52214) mephi666 válasza Reggie0 (#52212) üzenetére


mephi666
nagyúr

túl sok betű... megéri végigolvasni egy 6éves állásfoglalást? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52215) Reggie0 válasza mephi666 (#52214) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem, a facebookot erdemesebb ;]

(#52216) Lauda válasza biker (#52210) üzenetére


Lauda
félisten

A videó alatti linken található cikkből:

UPDATE: According to the driver, the vehicle had been driving in autopilot mode at a speed of 110 km/h, when the driver saw the overturned truck and applied the brakes (too late).

(#52217) mezis válasza mephi666 (#52214) üzenetére


mezis
nagyúr

"megéri végigolvasni egy 6éves állásfoglalást?"
Ha nincs újabb, akkor IGEN.

mezis

(#52218) mephi666 válasza mezis (#52217) üzenetére


mephi666
nagyúr

nincs újabb? :) azóta átestünk egy gdpr-en is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52219) Reggie0 válasza mephi666 (#52218) üzenetére


Reggie0
félisten

A biroi gyakorlaton nem nagyon valtoztat a gdpr.

(#52220) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A rögzítésről beszélünk végig, de mi van, ha nincs rögzítve? Erről kérdeztem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52221) Reggie0 válasza philoxenia (#52220) üzenetére


Reggie0
félisten

A felvetel keszites is egy adatkezelesi muvelet, nem csak a rogzites, szoval jo esellyel azt sem lehet csak ugy. Az elozes eseten meg pluszba jon a kozzetetel es tovabbitas is, mint onnallo muveletek.

[ Szerkesztve ]

(#52222) philoxenia válasza Reggie0 (#52221) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem készítek felvételt.... Élőben sugárzok...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52223) Reggie0 válasza philoxenia (#52222) üzenetére


Reggie0
félisten

Az a felvetel keszites. Kepi adatokat keszitesz, ami egy memoriaban eltarolodnak ideiglenesen, majd halozaton atkuldod. Eloben a tukor es a tavcso sugaroz at ugy, ahogy te gondolod :)

adatkezelés: az alkalmazott eljárástól függetlenül az adaton végzett bármely művelet vagy a műveletek összessége, így különösen gyűjtése, felvétele, rögzítése, rendszerezése, tárolása, megváltoztatása, felhasználása, lekérdezése, továbbítása, nyilvánosságra hozatala, összehangolása vagy összekapcsolása, zárolása, törlése és megsemmisítése, valamint az adat további felhasználásának megakadályozása, fénykép-, hang- vagy képfelvétel készítése, valamint a személy azonosítására alkalmas fizikai jellemzők (pl. ujj- vagy tenyérnyomat, DNS-minta, íriszkép) rögzítése;

[ Szerkesztve ]

(#52224) philoxenia válasza Reggie0 (#52223) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem a tükör és a távcső sem, ha szigorúak vagyunk... ;) Itt most azonban arról van szó, hogy mi minősül adatkezelésnek. Tévés élőközvetítést rögzítesz például. Adatot kezelsz? Sőt, ha az általad leírt szöveget szó szerint vesszük, nem nézhetsz, nem hallgathatsz és nem is olvashatsz... ha csak nem vagy aranyhal, bár ugye pár percig az is emlékszik.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52225) Reggie0 válasza philoxenia (#52224) üzenetére


Reggie0
félisten

A teves elokozvetites az tovabbitas. Tehat adatkezeles.

Amugy azt a szoveget nem en irtam, az infotorveny 3. paragrafusaban talalod. A tv-s elokozvetitesre tobb kulonbozo kitetel is van, amik a dashcam-re vagy az fb kozvetitesre nem ervenyes. Foleg, hogy ha elozol, akkor azt valamilyen szerveren taroljak, vissza lehet tekerni, stb. stb.. Ha ugyan olyan feltetelekkel kozvetited, mint a TV, tehat valamilyen esemenyt kozvetit, tomegfelvetel van, vagy hozzajarultak a resztvevok(pl. sportfelvetel stadionban), nincs rajta szemelyes adat(arcok, rendszamok eleve kitakarva, nem felismerheto senki) stb. stb., akkor te is megteheted. A dashcam viszont nem az, az inkabb olyan, mint a kozteri kamera csak raadasul azt a maganerdeked miatt uzemel, tehat nem is igazan kozcelu.

[ Szerkesztve ]

(#52226) philoxenia válasza Reggie0 (#52225) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem járulok hozzá a tévéközvetítéshez azzal, hogy az utcán vagyok, legalábbis nem jobban, mint a magánfelvételhez. Nemcsak stadionban van élőkép. Felejtsük már el ezt a népfrontos dumát, hogy közérdek.
Csakhogy én amúgy sem erről beszéltem, hanem arról az esetről például, mikor valamit élőben közvetítenek és én veszem fel. Adatkezelővé válok?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52227) Reggie0 válasza philoxenia (#52226) üzenetére


Reggie0
félisten

De, a tomegfelvetel kulon kitetel. Ott nem kell kulon hozzajarulnod. Kozerdek pedig barmi masbol lehet, pl. tuntetesrol kozvetites.

Igen, ha te kozvetitesz valamit, akkor adatkezelo vagy. Ha elozol, akkor nyilvanossagra hozod, tehat adatkezelo vagy. Ha te felveszed, attol is adatkezelo vagy.

[ Szerkesztve ]

(#52228) philoxenia válasza Reggie0 (#52227) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A dashcamet az utcán használom, azaz mi is a különbség, aközött, hogy az utcán milyen kameratípussal készítek felvételt. hol ír olyat a törvény, hogy az egyik típusú kamerával készíthetek felvételt, a másikkal meg nem?

Amúgy szerintem terelsz. Miért lenne közérdekűbb a tüntetésről közvetítés, mint a közlekedési szabálytalanságról? :F

Sőt a dashcammel is készíthetek felvételt egy tüntetésről....

A kérdés viszont változatlanul a tévéadás/vagy akár nyilvános webcam képének ÁLTALAM történő (bocs a kiabálásért) rögzítéséről és tárolásáról szól....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52229) Reggie0 válasza philoxenia (#52228) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert mas cellal van hasznalva. A dashcam tipikusan arra valo, hogy felismerhetoek legyenek rajta a rendszamok esetleg a soforok es azzal a cellal hasznalod, hogy bizonyitekkent hasznalhato legyen. Tovabba szamit a felvetel hossza is, ugyanis az adatkezelesnel a celhoz mert aranyossagot is figyelembe kell venni. Tehat teljesen mas, ha te folyamatosan felvetelt keszitesz jo minosegben es teljesen mas, ha kimesz a varba es csinalsz egy 2 perces felvetelt, hogy hogyan nez ki.

A nyilvanos webcamen nem lehetnek az emberek/rendszamok felismerhetoek igy rogzithet folyamatosan. A tomegfelvetel nem allando jellegu. Ha ezeket betartod, akkor igen, rogzitheted(a szerzoi jogokat most ne nezzuk, tfh megengedik).

De egyertelmu, hogy a dashcam tulmutat ezen a ket celon, ezert is van az allasfoglalasban, hogy direkt rosszabb minosegben kell felvenni. (Igy viszont az azonositasra alkalmatlan, csak arra jo, hogy a jarmuvek es a kornyezet mozgasat bizonyitsa, azaz pl. beledjott, atment masik savba, indexelt-e, stb., tehat nem er sokat)

[ Szerkesztve ]

(#52230) philoxenia válasza Reggie0 (#52229) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van egy dascamom, ami full HD-ban rögzít, van egy telefonom, ami 4k-ban, van fényképezőgépem cserélhető objektívekkel szintén 4k rögzítéssel, a dashcam csinálná a legjobb minőséget? :F
A fényképezőgéppel videózva a rendszámok festési hibái és a szomszéd autókon lévő karcok is felismerhetőek, nemhogy a rendszámok....
A dashcam végképp nem állandó jellegű, ráadásul folyamatosan töröl, mivel nyilván nem cserélgetem benne a kártyát. Ellenben a telefonnal, vagy a fényképezőgéppel készült videókat nem azért készítem, hogy megnézés nélkül töröljem őket. Idióta nyilatkozat, technikailag rendkívül elmaradott, ráadásul az állásfoglalásait csak akkor szokták idézni, ha valakinek éppen kapóra jön. Volt már egyáltalán bírói ítélet az adatvédelmi biztos állásfoglalásának alapján? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52231) Szoszo94 válasza philoxenia (#52230) üzenetére


Szoszo94
őstag

Üdv itthon :DDD Sajnos elég sok dologban elmaradott szabályzások vannak.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#52232) Reggie0 válasza philoxenia (#52230) üzenetére


Reggie0
félisten

Dehogynem allando jellegu, ugyanis nem egy adott temat filmezel vele, hanem gondolkodas nelkul folyamatosan megy.

(#52234) philoxenia válasza Reggie0 (#52232) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bodóné.... Amúgy mi az a "jellegű" ? Minden állandó jellegű, mert mindennek van olyan "jellege", ami nem változik....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52235) Reggie0 válasza philoxenia (#52234) üzenetére


Reggie0
félisten

Az elobb irtam le, olvasd el. Allasfoglalasban is benne van, a masodik kotojellel kezdodo bekezdes taglalja.

[ Szerkesztve ]

(#52236) philoxenia válasza Reggie0 (#52235) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Semmi köze a vita érdemi részéhez. Gyakorlatilag kötekedsz. Egy-egy szót kiragadva, majd nem megmagyarázva, mire is gondoltál, mint itt is. Még mindig semmi választ nem kaptam a lényegi felvetéseimre. Légy boldog a hat éves linkelt "állásfoglalásoddal" . Semmiről nem tudtál meggyőzni. Részemről befejeztem, ha írsz még valamit, azzal azt bizonyítod, hogy csak az a lényeg, hogy a tiéd legyen az utolsó szó. ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52237) Reggie0 válasza philoxenia (#52236) üzenetére


Reggie0
félisten

Neviccelj, itt te kotekedsz, en csak leirtam, hogy mi a jelenlegi helyzet, amit te nem akarsz elfogadni. Ott az allasfoglalas, olvasd el.
Részemről befejeztem, ha írsz még valamit, azzal azt bizonyítod, hogy csak az a lényeg, hogy a tiéd legyen az utolsó szó. ;) (Amugy az nyer, aki eloszor ezt mondja? :U )

[ Szerkesztve ]

(#52238) philoxenia válasza Reggie0 (#52237) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt az állásfoglalást évekkel ezelőtt elolvastam már. ;) A felvetéseimre nincs benne semmilyen magyarázat.
Van olyan, hogy technikai fejlődés. Na azt már akkor is csak kullogva követte, jelenleg késő kádár-kori aktualitással bír kb. Szerintem ezért volt felesleges ide linkelni. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52239) Reggie0 válasza philoxenia (#52238) üzenetére


Reggie0
félisten

A felveteseidre nem is lesz es nem is kell, hogy legyen valasz. Ez mar erosen jogelmeleti kerdes, az ilyenekre az szokott lenni a valasz, hogy vagy modosul az allasfoglalas, vagy a kuria ad ki egy jogertelmezest. De amig nincs mas az alacsonszintu birosagokon a meglevokhoz probalnak igazodni. Azt megertem, hogy nem tetszik neked, elarulom nekem sem, en az amcsi fele barmit fel lehet venni az utcan hozzallast tamogatom. De amit csinalsz az vizeles a szellel szemben, el kell tudni fogadni, hogy ilyen szarok a szabalyaink. Birosagon az sosem lesz erv, hogy philoxenia a ph forumon nem ertett egyet. Az mar lehet erv, hogy az adatvedelmi biztos nem ert egyet. Mindazonaltal az sem erv, hogy az adatvedelmi biztost ritkan veszik figyelembe a birosagok, plane, hogy tiediet megkockaztatom nullszor. Tehat meg mindig neki van a nagyobb sulya.

[ Szerkesztve ]

(#52240) mephi666 válasza philoxenia (#52238) üzenetére


mephi666
nagyúr

félig ide vág a tapasztalatom: pár hete tartottunk egyeztetést cégen belül elektronikus dokumentumkezelésről-aláírásról és egyebekről... cég ügyvédje is jelen volt, aki azt mondta, hogy a bírói gyakorlat k*rvára le van maradva :K feszegettük, hogy pl. a papír alapú szállítólevelet, valamint a manuális aláírását mivel lehetne leváltani? pl. a vevő áruátvételkor egy erre kialakított online felületen egy kód megadásával "átveszi"? (amit automatikusan küldünk neki a megadott email címére) ...erre azt mondta, hogy jelenlegi gyakorlatban ami kb minden felett áll, az a papír, egy ráfirkált aláírással... ha már ilyen technológiai furfangot viszünk bele, akkor ha ügy van, akkor oda ki kell rendelni pluszba informatikai szakértőt a bizonyításhoz, ami megint nem olcsó dolog

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52241) philoxenia válasza Reggie0 (#52239) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bírói gyakorlatról:
„A bírósági gyakorlat több esetben rögzítette, hogy a személyiségi jogokat sértő felvételek mint bizonyítékok alapvető célja ennek a közérdeknek a szolgálata, ezért a felvételek elkészítése és felhasználása nem tekinthető visszaélésnek, ha azok valóban bizonyítási céllal kerültek rögzítésre, és más módon a vezető nem tudná bizonyítani igazát (nevezetesen azt, hogy vétlen volt a közlekedési balesetben). [link]
De egyébként bekap..k, mert fogom magam és a telefonon elindítom a videót, a telefont a tartóban rögzítve, vagy kijelentem, hogy művészi céllal készítem a felvételt. Ott vagyunk, ahol a part szakad.
Amúgy nemrégiben történt pl. Szolnokon olyan baleset, ahol pont az "elkövető" kamerafelvétele szolgált bizonyítékként, hogy ő hajtott be a kereszteződésbe szabálytalanul.
A felveteseidre nem is lesz es nem is kell, hogy legyen valasz.
Szerintem ez érdekes kijelentés. Hiszen volt ilyen rendelet, de már valamiért nincs hatályban... Lehet voltak "felvetései" másnak is? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52242) Reggie0 válasza philoxenia (#52241) üzenetére


Reggie0
félisten

A birosagokon rendre elfogadjak a felvetelt, az adatvedelmi reszet meg inkabb nem firtatjak, azert pereljenek kulon, ha akarnak. De altalaban nem akarnak.

En szemely szerint ugy vagyok vele, hogy a legjobb titkositani is a felvetelt a felvetel kozben. Igy, ha lefoglaljak es kekeckednek az adatvedelmen akkor nem lesz a kezukben semmi.

Es szerinted ott marineninek a faluvegrol voltak felvetesei, vagy valaki kompetensebb szemelynek? A torveny betujenek megeroszakolasaba meg politikusok bicskai is beletornek idonkent. Be kell latni, mi csak jogalkalmazok vagyunk, sem az ertelmezes, sem az alkotas nem a mi hataskorunk. Ha nem tetszik egy torveny ertelmezese, akkor hiaba okoskodunk a birosagon, az a birotol fuggoen le lesz soporve, az alairasgyujtesnek es nepszavazasnak is nagyobb eselye van.

[ Szerkesztve ]

(#52243) philoxenia válasza Reggie0 (#52242) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez az "alacsonyabb felbontású kamera" meg "néhány képkocka másodpercenként" akkora bődületes baromság, hogy gyakorlatilag már teljesíti a kamerám. Vannak 8k kamerák? Vannak. Ehhez képest a full HD jelentősen alacsonyabb felbontású. Vannak 320fps-el rögzítő kamerák? Vannak. A 30 fps ehhez képest "néhány"...
Simán szabvány menetrögzítő kamerákat kéne forgalmazni zárt rendszerrel, ha adatvédelmi aggályokról beszélünk. Amúgy a jelenlegi önvezető autók kameráin például? Azok mindenben megfelelnek az infotv-nek? Erősen kétlem...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52244) solena


solena
tag

Reggie0, philoxenia: nem akartok ezzel átmenni a Jogász topikba? Mert szerintem odavaló...

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#52245) Reggie0 válasza philoxenia (#52243) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem is baromsag, de ezzel nehez mit kezdeni. Foleg ha kapsz egy szakbarbar birot, akinek a facebookos kommenteles is kihivas.
Mondjuk a nemet autokrol meg talan elhinnem h megfelelnek, mert ott nagyon haklisak erre a temara, de a tesla biztosan rogzit, az szerintem se.

(#52244) solena: Nem rossz ottlet, valoban mar nagyon eltertunk.

[ Szerkesztve ]

(#52246) philoxenia válasza Reggie0 (#52245) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most arra gondoltam, hogy az adatok feldolgozása stb. kísérleti járműveknél.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52247) syberia


syberia
veterán

:DDD

https://howbad.info/

(#52248) Siriusb válasza syberia (#52247) üzenetére


Siriusb
veterán

Ez jó volt! :DDD :R

(#52249) Csókolom


Csókolom
tag

Tesla autopilot modusz
[link]
[link]
a soför ebred fel, de kesön tapossa meg a fekpedalt

(#52250) Pickit3


Pickit3
aktív tag

[link] Én kibővíteném forgalomkorlátozó oszloppal is, mert így is csak bizonyos százalék fog megállni a pirosnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.