Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53451) solena válasza tyielow (#53450) üzenetére


solena
tag

De, csak ekkora döggel figyelmetlennek lenni ordenáré hiba, aminek rá nézve is következménye kell, hogy legyen.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#53452) dh66e válasza tyielow (#53450) üzenetére


dh66e
veterán

Padló gázzal a belsőben átmész a piroson egy ilyennel.Valószínű hogy figyelmetlenség. :O

(#53453) MasterMark válasza Lauda (#53445) üzenetére


MasterMark
titán

Biztos hogy figyelt, mert látszik, hogy gyorsít. :D

Switch Tax

(#53454) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

trigger téma: elektromos roller, 300W felett. mik a hatályos szabályzások rá? (műszaki, jog, humán oldalról)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53455) Lauda válasza MasterMark (#53453) üzenetére


Lauda
félisten

A felvételen hol látod, hogy a teherautó gyorsít?

[ Szerkesztve ]

(#53456) MasterMark válasza Lauda (#53455) üzenetére


MasterMark
titán

A kép részén.

Látni ahogy látja hogy már sárga a lámpa és nyomja neki hogy átérjen.

Switch Tax

(#53457) Lauda válasza MasterMark (#53456) üzenetére


Lauda
félisten

A lámpája már régen pirosan világít, ahogy a kamerás autóból is látni. A kasztni függőleges mozgása pedig az út egyenetlenségeiből adódik.

(#53458) dh66e válasza Mr.Csizmás (#53454) üzenetére


dh66e
veterán

Nincs rá jogszabály. :(

(#53459) Reggie0 válasza Mr.Csizmás (#53454) üzenetére


Reggie0
félisten

L1e: kétkerekű járművek legfeljebb 45 km/ó tervezési sebességgel amelyben a motor: - hengerűrtartalma legfeljebb 50 cm3 belső égésű motor esetében, vagy legnagyobb folyamatos névleges teljesítménye legfeljebb 4 kW elektromos motor esetében.

Tovabbi szivatas, hogy az elektromos rollerek jellemzoen nem teljesitik az L1e kategorian elvart fekrendszert, miszerint egy kezeloszervvel ket fuggetlen kerekre kell fekeznie. Es meg lehet par csontvaz, nem neztem meg mindent.

300W alatt is elegge eroltetett a dolog, mert nem igazan kerekpar. Lehet szorszalhasogatni, hogy pedal nelkul emberi erovel hajtott-e, illetve az sem egyertelmu, hogy ezt lehet-e rasegitesnek tekinteni vagy rasegites nelkulinek tekintheto, mert elmegy magaban a motorrol. Masik tipikus szorszal, hogy a talajhoz kepesti labbal lokdoses emberi erovel hajtasnak minosul-e vagy csak a pedalon keresztul szamit. Elobbi esetben az auto is lehetne emberi erovel hajtott :)

[ Szerkesztve ]

(#53460) Lauda


Lauda
félisten

Hibátlan kivitelezés.

(#53461) Reggie0 válasza Lauda (#53460) üzenetére


Reggie0
félisten

Jo ebreszto lehetett.

(#53462) Zolton válasza Lauda (#53460) üzenetére


Zolton
csendes tag

Szerencsére egy nagyobb jármű jött szembe.

(#53463) Zozzant válasza Lauda (#53460) üzenetére


Zozzant
addikt

Szerencsére a teló megvan...!

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#53464) Lauda


Lauda
félisten

(#53465) cappa72 válasza Lauda (#53464) üzenetére


cappa72
nagyúr

Még szerencse, hogy volt légzsákja ;]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#53466) Mr X válasza Lauda (#53464) üzenetére


Mr X
veterán

Nem szép dolog ilyet mondani, de ez a fajta meg is érdemli, hogy elüssék.

(#53467) FireFox1996 válasza Mr X (#53466) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ez bárkivel megtörténhet, főleg, hogy mozgásban volt egyik irány felé, de közben a másik oldalról elvonta vki a figyelmét...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#53468) Mr X válasza FireFox1996 (#53467) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a csaj vagy ennyire beleszarós, vagy idióta.

(#53469) Reggie0 válasza Mr X (#53466) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet, de a masik fel nem erdemli meg, hogy osszetorje a jarmuvet.

(#53470) Mr X válasza Reggie0 (#53469) üzenetére


Mr X
veterán

Nem is írtam ilyesmit.

(#53471) Reggie0 válasza Mr X (#53470) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem kozvetlen irtad, de ezt tartalmazza amit irtal. Ugyanis az elussek azt jelenti, hogy valaki mas nekimegy, tehat van masik resztvevoje az esemenynek.

[ Szerkesztve ]

(#53472) Elemental válasza Reggie0 (#53469) üzenetére


Elemental
addikt

Így van. Egy ilyennek találni kell egy olyat, aki megérdemli, hogy elüssön valakit.

(#53473) Mr X válasza Reggie0 (#53471) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor írom úgy, hogy én inkább löknék fel egy ilyen lököttet, mint hogy félrerántva a kormányt egy másik autóba csapódjak bele. Mielőtt ezt is feltöltenéd plusz tartalommal, az előbb sem kívántam a másik félnek, hogy üssön el valakit.

(#53474) philoxenia válasza Elemental (#53472) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt jutalomként kapná? Mondjuk ő vétlen volt egy balesetnél, aztán az ítéletben elégtételként kapná, hogy elüthet valakit? Akár azt, aki őt elütötte? :F :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53475) Elemental válasza philoxenia (#53474) üzenetére


Elemental
addikt

Ha van olyan idióta, aki megérdemli, hogy elüssék, akkor kell neki keresni egy olyan idiótát, aki megérdemli, hogy elüssön valakit, viselve a lelki terhet egy életen át. Ne egy vétlen üssön el valaki, csak erre utaltam.

(#53476) philoxenia válasza Elemental (#53475) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na jó, csak az a kérdés, hogy büntetés vagy jutalom lesz neki....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53477) bul07


bul07
nagyúr

Megmentette a saját életét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53478) biker válasza bul07 (#53477) üzenetére


biker
nagyúr

HúB+
Alapos kárpittisztítás jön :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#53479) MasterMark válasza bul07 (#53477) üzenetére


MasterMark
titán

Bírom azokat akik simán továbbmennek mellette... :DDD

Switch Tax

(#53480) mephi666 válasza MasterMark (#53479) üzenetére


mephi666
nagyúr

Lehet azt hitték, hogy szándékosan van így, mert könnyebb kilapátolni belőle a betont :D

Ui: ti láttatok már olyat, aki villogással nem azt jelzi, hogy le akar mondani az elsőbbségéről, hanem épp ellenkezőleg? Jön szemből, indexel balra és nekiáll villogni... persze a mögöttem érkezők sem álltak meg a kedvéért: valószínű ők sem tudták hirtelen, mit villog

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53481) Chris Kiki válasza mephi666 (#53480) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Németországban ez a normális.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#53482) Reggie0 válasza mephi666 (#53480) üzenetére


Reggie0
félisten

Vissza kell villogni, azt jo :)

(#53483) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Büntifék

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#53484) Elemental válasza Chris Kiki (#53483) üzenetére


Elemental
addikt

Az ilyet de szívesen tarkón csapnám. Azt kívánom az ilyennek, hogy egyszer akadjon az emberére egy ketrecharcos vadállat személyében.

(#53485) MasterMark válasza Elemental (#53484) üzenetére


MasterMark
titán

Siet, de álldogálni van ideje.

Switch Tax

(#53486) philoxenia válasza Elemental (#53484) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legyen nálad mindig egy záptojás, ilyen esetekre...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53487) Reggie0 válasza Elemental (#53484) üzenetére


Reggie0
félisten

En meg azt, hogy egy jeloletlen rendorautoval jatsza el aztan elvegyek a jogsijat amig csak lehet.

(#53488) Elemental válasza Reggie0 (#53487) üzenetére


Elemental
addikt

Az sem rossz.
Minap beállt a sor, párhuzamos közlekedés, záróvonal középen. Mögöttem rendőrautó. Az előttem lévő csávó meg pont úgy döntött, hogy átlépi a záróvonalat, ezzel hamarabb elérve a balos kanyarodó sávot. Rendőr meg kinyomta a villogót, és utána eredt. :)
Erre mondom, hogy mindent lehet, csak rendőr ne lássa. Párszor csináltam már ilyet én is.

[ Szerkesztve ]

(#53489) mephi666 válasza Elemental (#53488) üzenetére


mephi666
nagyúr

pl itt, vagy itt simán rá szoktam állni a forgalomtól elzárt területre, mert ha a belső sáv kell nekem, akkor nem blokkolom így a külső sáv forgalmát... 2. helyen gyakori, hogy a belső be van állva, külsőbe meg nem tud bejutni, akinek arra lenne dolga és ő a kiegészítő lámpán is kaphat soron kívül zöldet... (egyszerűen nem is értem, miért raktak ide forgalomtól elzárt területet, amikor meg lehetne hosszabbítani a középső sávot, így gördülékenyebben haladhatna esetenként a forgalom...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53490) syberia válasza Chris Kiki (#53483) üzenetére


syberia
veterán

Az audis nem való a közutakra. De a másik is megéri a pénzét, a követési távolság, sávváltás , jobbra tartás szabályait sem sikerült betartania. :(

https://howbad.info/

(#53491) Lauda


Lauda
félisten

Szabálytalankodók Veszprém megyében 2. - videóval

Az ilyen hülyegyerekek miatt (mint a passatos például) halnak meg emberek az utakon.

(#53492) syberia


syberia
veterán

Friss baleset a Ferenciek terénél. Ahogy nézem, a rendőrautó volt a vétkes.

https://howbad.info/

(#53493) Lauda válasza syberia (#53492) üzenetére


Lauda
félisten

Egyértelműen.

(#53494) dh66e válasza syberia (#53492) üzenetére


dh66e
veterán

Aki abban a kerszteződésben volt azok jellemzik a mai közlekedési morált. A tahó pick up-ostól kezdve azokig akik mindenáron át akartak menni .A rendőrnek ez sokba fog fájni az tuti, nagyon felelőtlen volt,de a toyotás is dörgött rendesen ha megállapítják hogy gyorshajtott akkor osztott felelősség lesz ebből.

(#53495) Lauda válasza dh66e (#53494) üzenetére


Lauda
félisten

Én úgy látom teljesen szabályos tempóval érkezett.

Ilyen a 64km/h, ennyire gyorsan nem érkezett a toyota. Én 50 km/h környékére saccolom a sebességét, de még talán annyi sem volt.

------------------------------------------

Itt is vannak szépségek: POFÁTLANÍTOTTUK AZ UTAKAT! | Szecso Video

[ Szerkesztve ]

(#53496) dh66e válasza Lauda (#53495) üzenetére


dh66e
veterán

Lehet, majd megállapítják az okosok.
A robogósnak volt lélekjelenléte mert ha feldönti a toyota csúnya vége lehetett volna.

(#53497) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Et így van, ezek a gondolatok merültek fel bennem is.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#53498) updog


updog
senior tag

Háromszor is büntetőfékezéssel erőszakoskodott, a mögötte haladó fejre állt

Mondjuk azzal nyitnék: "A sértett a harmadik alkalommal azonban nem tudta az intenzíven fékezett járművét az úttesten tartani" (ezt én úgy értem hogy nem tartotta be a követési távolságot miután a másik bement elé, én ilyenkor direkt még rálassítok hogy teperjen előlem az ilyen hülye oda ahova siet)

Ettől függetlenül: simán letöltendőt (legyen csak pár hét) kéne kapnia az idióta büntetőfékezőnek. Gyűlölöm az ilyen hülyéket, főleg hogy én mindig megkapom hogy ne önkéntes rendőrködjek - amikor csak annyit csinálok hogy szinte mindig szabályosan közlekedek, és néha ez akadályoz a további szabálytalan haladásban néhanyakat. Ez az eset meg simán szándékos veszélyeztetés.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#53499) Reggie0


Reggie0
félisten

(#53500) MasterMark válasza updog (#53498) üzenetére


MasterMark
titán

Mondjuk ez nekem sem tiszta, hogy harmadikra hogy sikerült. Már az első után lehet látni, hogy hülye valaki, akkor vagy elmegyek másfele, vagy lemaradok, vagy otthagyom.

Amikor ilyen volt, hogy láthatóan idióta volt az előttem lévő, inkább lekanyarodtam és másfele mentem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.