Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61001) Reggie0 válasza maajsz (#60999) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem csak jogilag, hanem logikailag sem lehet. Mert nem ezt jelenti.

A kozuti veszelyeztetes pedig pont az a fogalom amit te keresel. Az mas kerdes, hogy ennek is alacsony a buntetesi tetele, de aranyos a gondatlan emberolessel. (Mindnek novelni kene.)

(#61002) Reggie0


Reggie0
félisten

Majdnem gyalogos gazolas es kezelese: [link]

[ Szerkesztve ]

(#61003) konci79


konci79
őstag

Átlag 3 percenként gyorshajtás, 50 helyett 126 lett a vége a "nyertesnek"...
Nap mint nap tapasztalom én is, de egyszerűen nem értem, hogy miért ilyenek az embernek látszó gyök.rek...

(#61004) t72killer válasza konci79 (#61003) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezért kéne a kötelező kocsielkobzást mellétenni a büntinek +60-70% feletti száguldozás esetére. Majd magyarázza orvos apucinak, miért viszik a bömöst...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#61005) cappa72 válasza t72killer (#61004) üzenetére


cappa72
nagyúr

Apu! Kicsit kölibe' van a bömi!
De jó helyen van?
Peeersze. Alig mennek vele!
És mikor kapod vissza?
Hát... a magaviselemtől függ.

;]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61006) mephi666


mephi666
nagyúr

ehhez mennyire kell ügyesnek lenni, hogy valaki a vasúti átjáróban álljon meg beszélgetni? :DDD a lámpa már piros volt, de még nem kezdett el lecsukódni a sorompó... ezen a vonalon nem sok vonat jár, de 15:00-15:05 körül rendre jön egy bz (...be kellene állítani a kamerán az időt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61007) Reggie0 válasza t72killer (#61004) üzenetére


Reggie0
félisten

Jah, ez a korrupcio orszagaban biztos jo otlet lenne. De szep autod van, csak nehogy buntetest kapjal...

(#61008) konci79


konci79
őstag

Angliában sem sza.oznak...
Elképzeltem hogy itthon egy szabálytalankodó autósra mostantól ez vár, magyar zsaruk falkában dodzsemeznek vele :DDD
Bár ugye nemrég volt itthon is hasonló.
Kíváncsi vagyok vajon kint milyen büntetést kap..

(#61009) Lauda válasza konci79 (#61008) üzenetére


Lauda
félisten

Nem is szabadna. Véleményem szerint úgy kellene alakítani a törvényeket és a hozzá kapcsolódó feltételeket (rendőri képzés, autók stb.) hogy ha a rendőri felszólításra nem állsz meg, akkor lemondasz minden jogodról és későbbi követelésedről, beleértve a vagyoni és egészségügyi "károkat" is.

[ Szerkesztve ]

(#61010) Lauda válasza mephi666 (#61006) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Hasonlóval találkoztam a közelünkben, két kerékpáros/gyalogos emberke beszélgetett a vasúti átjáróban, igaz nem álltak a síneken. A képeden amit látni az már tényleg durva.

(#61011) mephi666


mephi666
nagyúr

kb naponta rak fel valaki ehhez hasonló képet a város körforgalmaiból... kb az ilyenek mennek fel szemből autópályára :U én csak olyannal találkoztam, aki dupla körforgónál a külsőből bevágott elém, amikor a belsőből szabályosan a belső sávba tartottam... (pedig még nem láttam olyan körforgalmat, ahol ne lett volna jól kitáblázva, hogy akár 2-3 sáv esetén melyiket hogyan kell követni és melyikből hol lehet kihajtani...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61012) perempe


perempe
addikt

Szándékosan üthettek el egy biciklist Budapest belvárosában
Lehet, hogy 10-ből 1 így viselkedik...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#61013) t72killer válasza perempe (#61012) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hihetetlen, az agygombóc még így se ismerte be felelősségét és emberkedik a bíróságon😅. Annyira hülye, hogy még mindíg be van gőzölve és le💩ja az esélyesen súlyosabb büntit, vagy az ügyvédjével szerencsésebb kimenetelben reménykednek :F ?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#61014) Reggie0 válasza t72killer (#61013) üzenetére


Reggie0
félisten

Vagy csak nem fogadja el az ajanlatot a buntetesre. Mert nem csak sulyosabb lehet, hanem enyhebb is.

Video is van az esetrol: [link]

[ Szerkesztve ]

(#61015) perempe válasza Reggie0 (#61014) üzenetére


perempe
addikt

Köszönöm. :R

* Brahms: 4. szimfónia *

(#61016) mephi666 válasza Reggie0 (#61014) üzenetére


mephi666
nagyúr

....és mi lehet az enyhítő körülmény? alkohol? drog? ...vagy elmeállapot, ami alkalmatlanná teszi a vezetésre? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61017) t72killer válasza Reggie0 (#61014) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, ez a második opció, amit írtam ("vagy az ügyvédjével szerencsésebb kimenetelben reménykednek "). Rizikós. Főleg, hogyha a bringás nem szenvedett maradandó sérülést, lehet csak felfüggesztettet kapott volna.

Videó: egyértelmű szándékosság, ebből normális bíróságon már nem beszéli ki magát. Az utca olyan szűk, hogy egy óvodás józan eszével bírva SEM áll neki full kormányelrántás+gáz ELŐRE kombinációnak. Ha meg azzal védekezik, hogy nem tudta, hol van a váltóján az R, akkor jobb, ha meg se szólal...

#61016: öszvissz annyit tudok elképzelni, hogy "bíróúr kéremszépen, az agyaskodó biciklistől úgy berosáltam, hogy elfelejtettem, hogy milyen keskeny az utca és ijedtemben azonnal nekiálltam visszafordulni." Ja és persze pont a bicajoson keresztül vezetett az elképzelt "menekülőút"...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#61018) kw3v865 válasza t72killer (#61017) üzenetére


kw3v865
senior tag

Teljesen egyértelmű a szitu: azt, hogy így kormányzott semmi nem indokolja. Még arra se hivatkozhat, hogy véletlenül kapcsolt R helyett 1-est, mert ott semmi értelme nem lett volna így kormányozni. Sajnos nagy valószínűséggel csak egy felfüggesztett lesz ebből :((( . Túlzsúfoltak itthon a börtönök és a bíróknak (nyilván ezt nem mondják ki) ezt is figyelembe kell venniük.

(#61019) Reggie0 válasza mephi666 (#61016) üzenetére


Reggie0
félisten

Barmi is. Lecsuszott a laba a pedalrol, nem is akart nekimenni, a kerekparos fenyegette stb.. Nem valoszinu, hogy rosszabb ajanlatot kap a jelenleginel, elvegre a gondatlan emberolest is felfuggesztettel jutalmazzak a kozlekedesi ugyekben. Szerintem, ha a buntetes merteke nem is valtozik, de egy felfuggesztettet ki fognak csikarni belole.

[ Szerkesztve ]

(#61020) Lauda válasza perempe (#61012) üzenetére


Lauda
félisten

Az ilyen ügyeket nem is kellene tárgyalni, mehet neki a 2 év letöltendő + végleges eltiltás.

(#61021) t72killer válasza Reggie0 (#61019) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Milyen pedálról csúszott le a láb, van a kocsiban tolatópedál, a kormánnyal összekötve:DDD ?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#61022) mezis válasza kw3v865 (#61018) üzenetére


mezis
nagyúr

Több fantáziát! Görcsbe rándult a keze, egyébként is a másik irányba akarta tekerni a kormánt,... :U :W

mezis

(#61023) mephi666 válasza Reggie0 (#61019) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a kormányt meg a télapó tekerte ki :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61024) Reggie0 válasza mephi666 (#61023) üzenetére


Reggie0
félisten

Balrafordult beszelni, mert orvul letamadta a kerekparos es kozben eszre se vette h tekeri a kormanyt :D

[ Szerkesztve ]

(#61025) mezis


mezis
nagyúr

[link]
Jöttem, láttam, győztem (kaszáltam), akkor most már ideje tovább állnom!

mezis

(#61026) konci79


konci79
őstag

Az Árpád hídi gázoló otthon pocol már egy hónapja...
Na ezért van egyre több f.sz az úton, nincs következménye az emberölésnek sem...
Sebesség határ, piros lámpa , elsőbbség adás, STOP tábla...Egyre többen tesznek rá nagy ívben, úgysincs következménye.
Ha mégsem jön ki a lépés, akkor meg baleset.
De igazából akkor is max egy kis pénz bánja, elveszik a jogsit pár hónapra, anélkül is lehet vezetni..
Elba..ott egy ország :(((

(#61027) konci79 válasza konci79 (#61026) üzenetére


konci79
őstag

De ha a betegektől lopsz a kórházban az 1 év börtön...
Nem értem én ezt a világot, se az idióta törvényeket, ezek szerint ez súlyosabb mint a felelőtlen versenyzés + egy vétlen ember halála :F
Mert a házi őrizetet nem nevezném büntetésnek.

(#61028) Lauda válasza konci79 (#61027) üzenetére


Lauda
félisten

Az nem derül ki a cikkből, hogy a betegeket meglopó ember büntetése nem lett-e felfüggesztve. Illetve még annyi, hogy a lopás szándékos cselekmény, a gázolás pedig nem szándékos. Ettől még persze egy nulla, ami az országban a büntetések körül zajlik.

(#61029) 8th


8th
addikt

[link]

"Nem ért egyet azzal, hogy el akarják venni a vezetői engedélyét."

A mami háziorvosát is csókoltatom...

(#61030) Reggie0 válasza 8th (#61029) üzenetére


Reggie0
félisten

A kerekpartol is el kene tiltani.

(#61031) Lauda válasza 8th (#61029) üzenetére


Lauda
félisten

Ezért lenne jó szerintem páv vizsgához kötni a jogosítványokat. Kategóriától és kortól függetlenül.

(#61032) szebe válasza 8th (#61029) üzenetére


szebe
őstag

Egyrészt igen, mert sokan puszira kiadják az alkalmasságit, csak fizesd be a pénzt.
Másrészt 83 évesen a két alkalmassági közötti 2 éven is simán romlik annyit az állapota, hogy megcsinálja az elmondottakat.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#61033) Reggie0 válasza Lauda (#61031) üzenetére


Reggie0
félisten

Egyetertek. Nekem pont apam(75) akarta most elkerni a kocsit egy hetre, ugy hogy egy ideje mar nem vezet, jogsijat sem hosszabbitatta evek ota, de most kivaltana ujra. Mondtam, hogy akkor kapja meg, ha a pav 4-et megcsinalja.

(#61034) nyikszi


nyikszi
őstag

Idióta: [link]

Jogsit azonnal elvenném örökre, tök mindegy mit tett előtte a Skodás. Az már más kérdés. Ha esetleg olyat csinált, akkor tőle is elvenném, de semmi esetre se menti fel a furgonost.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#61035) NoLF válasza nyikszi (#61034) üzenetére


NoLF
addikt

én olyan kis naiv vagyok, mindig próbálok valami értelmet keresni az ilyesmi cselekedetek mögött, de mint sok más esetben, ezúttal sem sikerült rájönnöm hogy ennek most egész konrétan mi értelme volt, mit ért el vele, mire volt jó, mennyiben adott neki elégedettséget, nőtt meg a farka, tudta meg la mindenki a környéken hogy ő a jani, stb...

értelmesebb helyeken (értsd: fejlődő országokban) ha baj van, simán lelövik a másikat. ha nincs baj csak balfaszkodás van akkor ordibálnak vagy dudálnak és ordibálnak, de teljesen felesleges dolgokat (ergo nem ütötte-verte szét, nem húzta rá úgy hogy árokba boruljanak akár mindketten) nem csinál szinte senki.

így ezt és az ehhez hasonlókat nem (sem) értem...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61036) mezis válasza nyikszi (#61034) üzenetére


mezis
nagyúr

Véletlenül volt egy jókora méretű bot kéznél.... :U

mezis

(#61037) Lauda válasza nyikszi (#61034) üzenetére


Lauda
félisten

Jogsit azonnal elvenném örökre, tök mindegy mit tett előtte a Skodás.

Egyetértek, kiegészíteném egymilliós pénzbüntetéssel.

(#61038) mephi666 válasza NoLF (#61035) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ha már nyitva volt az ablak, át kellett volna neki fújni anyósülésről paprikával... majd megvárni együtt a rendőröket, sírja el nekik is a bánatát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61039) Reggie0 válasza mephi666 (#61038) üzenetére


Reggie0
félisten

paprikas nem lehet nalad kozteruleten, igy autoban se.

[ Szerkesztve ]

(#61040) Lauda válasza mephi666 (#61038) üzenetére


Lauda
félisten

Kiszedni így a furgonost. :DDD

Régebben volt szó a motorosok megállításáról. Az angolok is simán kiütik autóval.

[ Szerkesztve ]

(#61041) mephi666 válasza Reggie0 (#61039) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor meg szimplán pofánlőni gázpisztollyal... ha van hozzá viselésid, azt viheted bárhova... (mondjuk ez vicc, hogy a praktikerben vehetsz paprikasprét, de nem lehet nálad közterületen... gázpisztolyra meg váltasz ki párezerért viselésit és az igen... márpedig az jóval komolyabb eszköz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61042) mezis válasza Lauda (#61040) üzenetére


mezis
nagyúr

Motoros: ott van célkeresztben. Elakadt a heveder?
Autós: Miért csak bökdösik a stukkerrel? Egy rövid sorozattól hamarabb lenyugodna!

[ Szerkesztve ]

mezis

(#61043) t72killer válasza Reggie0 (#61039) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Szállítottam két magánterület között :DDD "

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#61044) NoLF válasza Reggie0 (#61039) üzenetére


NoLF
addikt

otthon termett darált jolokia-naga morrich 1,5mill scoville körül felvőzve almalével és felhígítva ecettel, mini parfümös szóróba illesztve hogy bármikor útközben tudjak magamnak nyomni a kajára mert én úgy szeretem? az lehet? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61045) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A minap ha én nem figyelek és a teljesen szabályos gyalogos átkelésem közben nem állok meg a zebra közepén egy pelyhesszakállú tini, akinek valszeg halláskárosodása is lehet olyan mélynyomók dübörögtek az autóban úgy hajotott át, mintha szó szerint észre sem vette volna: 1- hogy zebrán megy át, 2 - valaki (én) a zebra közepén tart az átkeléssel. Mindezt úgy, hogy a zebra ki van emelve az úttestből, tehát 2 fekvőrendőrőn is át kell ugratnia ehhez a mutatványhoz.

Másik hasonló mutatvány: Suli + ovi előtt szokása egy 25+éves lepusztult csotrogánnyal 5 értelmes kamasznak oda-vissza kb. 10-szer elhajtani szép lassan, majd padlógázzal odafröccsenteni egyet a csajoknak, mindezt úgy, hogy a muzsika maxra tekerve dübörög a kocsiban -2 fokban, 4 lehúzott ablakkal. :W

[ Szerkesztve ]

(#61046) Lauda válasza basaharc502 (#61045) üzenetére


Lauda
félisten

Én az ilyenek miatt úgy kelek át mindig az úttesten, hogy folyamatosan pásztázok jobbra-balra.

(#61047) t72killer válasza Lauda (#61046) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pásztáznék én is, de nincs uzim :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#61048) 8th válasza nyikszi (#61034) üzenetére


8th
addikt

Én simán nekimentem volta amikor elindulást követően rám húzza a kormányt. Gondolkodás nélkül. Pippantson le az ilyen büdös paraszt. Majd a rendőrrel megbeszéli.

Reggie0: Asszonynál gázspray mellett sokkoló is volt egy ideig és a legkevésbé sem érdekelt minket, hogy szabályos-e vagy sem. Valahová elkeveredett így most már csak gázspray van. A táskájában is egy az autójában is egy.

[ Szerkesztve ]

(#61049) mephi666 válasza 8th (#61048) üzenetére


mephi666
nagyúr

...kb 20éve bementünk haverral helyi military shopba árak után érdeklődni:

- vipera van?
- igen, x ezer...
- sokkoló?
- az illegális
- tudom, a vipera is... de attól még lehet
- hát most éppen nincs, de y ezer szokott lenni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#61050) 8th válasza mephi666 (#61049) üzenetére


8th
addikt

Szlovákiában sokkoló is vipera is a military shopokban tök legálisan megvásárolható 30-50euro közötti áron. Szlovákiai állampolgároktól kérnek vásárláskor személyazonosító okmányokat külföldiektől nem, arra nem kötelezi őket a törvény. Nem egy ilyen webshop szállít Magyarországra is.
Én Szabadkai piacon vettem gázsprayt, olyan nagyobb fajtát ami akkora mint egy nagyobb dezodor és enyhébb szélben is elhord 3-4 méterre. Hazafelé belépésnél a vámos kislány megnézte nem szólt rá semmit. Senki le sem szarja kb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.