Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) philoxenia válasza Cathfaern (#39000) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mire megkerestem, korrigáltál... A rendszám alapján büntetnek, úgy egyszerűbb, így mehetnek a kamionok 90-el a traffipax mellett nyugodtan az országúton...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39002) #48525824 válasza philoxenia (#38999) üzenetére


#48525824
törölt tag

mindig annyi a max. amennyivel a teherautó hajt és te mögötte stéherezel, soroksárin hetven körül :DDDD

tegnap láttam egy betonkeverőt, volt a hátulján egy tábla, rajta bringás és alatta németül, hogy ne stéherezz mögötte ;]

(#39003) philoxenia válasza #48525824 (#39002) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem zúzta le IFA pót a hátsó kerekemet, azóta távolságot tartok... (lámpánál kezdtem behúzódni mellé a föl a járdára, csak a lámpa közben zöldre váltott...)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39004) Solad válasza mezis (#38997) üzenetére


Solad
őstag

Nagyon sok esetben a kerékpárút is simán rá van vezetve a zebrára, illetve ha az úttestről le van tiltva a bringás, akkor a járdán kell mennie, így ismét találkozhat gyylogátkelőhellyel.

A zebrán kerékpározást igen erőteljesen kibeszéltül Laudával párszáz hozzászólással ezelőtt, ha érdekel keress vissza.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39005) Kolondrum válasza Lauda (#38974) üzenetére


Kolondrum
félisten

Talán még megvan a videó ahol nekem is ebből volt gond. NEm mertem elázni, mikor meg akartam ehhh...

(#39006) Byk01 válasza Solad (#39004) üzenetére


Byk01
senior tag

A kerékpárutat a zebra mellett szokták elvezetni, vagy a zebra előtt kiteszik a kerékpárút vége táblát.
A zebrán két dologból levezetve sem szabad biciklizni. Az egyik, amit hallottam már rendőrtől (és a logikájába nem igazán lehet belekötni) az az, hogy a hivatalos neve gyalogosátkelőhely, azaz a gyalogosok átkelésére szolgál, nem járművekére.
A másik, hogy járművel úttesten a menetirány szerinti jobb oldalon kell haladni. Ha keresztezem az úttestet, akkor nem értelmezhető a menetirány szerinti jobb oldala. Mivel az útra ráhajtás, megfordulás szabályozva van a kresz különböző részeiben, ezért ezek nyilván kivételt képeznek az általános szabály alól.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39007) #48525824 válasza Byk01 (#39006) üzenetére


#48525824
törölt tag

akkor a rendőr analógiája szerint autópályára nem hajthatnának fel motorosok? :DDD a szabsért. előadó nem lesz olyan hülye, hogy zebrán áttekerésért ki merjen állítani olyan határozatot amiben bírságol, ha mégis simán megfellebezhető és nyert ügyed van.

van olyan autókihajtó, ami zebrára fut rá, akkor onnan az autósok soha nem juthatnának ki? mivel az autónak muszáj ráfutnia a zebrára.

[ Szerkesztve ]

(#39008) Cathfaern válasza Byk01 (#39006) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"A másik, hogy járművel úttesten a menetirány szerinti jobb oldalon kell haladni. Ha keresztezem az úttestet, akkor nem értelmezhető a menetirány szerinti jobb oldala."
Amikor átmegyek a zebrán, akkor csak a menetirány szerinti jobb oldalra igyekszek :)

(#39009) gs20 válasza philoxenia (#38999) üzenetére


gs20
tag

Nem 40-el, hanem jellemzően a megengedett + 10km/h-val (60 ill 100 a szokásos) de így is lenyomnának a g**ibe...

Amúgy meg ha nem érted, szerintem kérj kölcsön egy robogót egy napra, és járj vele. Utána már nem lesz kérdés :)

E=MZ²

(#39010) Byk01 válasza Cathfaern (#39008) üzenetére


Byk01
senior tag

Tedd gyalogosan :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39011) Lauda válasza #48525824 (#38984) üzenetére


Lauda
félisten

Mitol lenne bullshit? Kimegy eled az autos, lebenulsz a balesetben, pedig elsobbseged volt. Itt melyik a bullshit? Hogy nem tudsz jarni? Aki serulekenyebb, annak elemi erdeke, hogy meggyozodjon arrol, megadtak-e az elsobbseget. Hiszen mire megy a rendorsegi hatarozattal, ha egyszer megserult, lebenult, belehalt? Szerintem semmire, begyujtani jo lehet maximum.

(#39012) #48525824 válasza Lauda (#39011) üzenetére


#48525824
törölt tag

gondolom ha védett uton haladsz akkor minden egyes mellekutca elott megallsz vagy lelassitasz?

az a baj, hogy nem tudom honnan jon ez a szokas, hogy "elsobbseged akkor van ha megadjak", mert sokan ebben a szellemben tenyleg basznak megadni azt, mert majd ugyis megall.

[ Szerkesztve ]

(#39013) Lauda válasza #48525824 (#39012) üzenetére


Lauda
félisten

Ha vedett uton kozlekedem robogoval, akkor minden olyan utcanal, ahol nem belathato a keresztezodes, nem latom idoben, hogy az elsobbsegem biztositva van-e, elotte elengedem a gazt, hagyom meglassulni a motort es/vagy beljebb huzodom. Nem adom meg az eselyt senkinek, hogy kitrancsirozzon.

Onnan jott, hogy az ertelmes emberek felismertek, amit az elobbi hozzasolasomban irtam.

(#39014) mephi666 válasza #48525824 (#39012) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha olyan helyre érkezek, ahol elsőbbségem lenne, de nem látom be, hogy érkezik-e valaki, akkor lelassítok rendesen és meggyőződök... ez szerintem elég alap: lakásunk környékén parkolóból kihajtva jobbkézszabály van, balról egyenesen érkezőt alig lehet látni egy kerítéstől... kb senki nem adja meg innen érkezve az elsőbbséget, csak nyomja neki a megengedett 20as tempó helyett (lakó-/pihenő övezet) 40-50el is: ha kimegyek egy ilyen elé és belém száll, szerintem nem jó esélyeim lennének :U a lelassítással meg veszítek kb 2 másodpercet... ha jön valaki és nem adja meg az elsőbbséget, akkor meg mondjuk 10et? nem ér annyit nekem az egész... időben kell indulni, fel kell készülni a barmokra és remélhetőleg nem adódik elkerülhetetlen helyzet

ui: és ez kocsival van... bicajjal még körültekintőbb próbálok lenni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39015) Byk01 válasza mephi666 (#39014) üzenetére


Byk01
senior tag

Védett útról volt szó, nem jobbkezes kereszteződésről, ami ráadásul egy parkolóból kihajtás, szóval még az is kétséges, hogy kereszteződés-e egyáltalán.
Vagy az életszerű szerinted, hogy a Hungária körúton a külső sávban lelassítasz egy nem lámpás kereszteződésnél, mert hátha kijön eléd valaki szabálytalanul?

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#39016) Lauda válasza Byk01 (#39015) üzenetére


Lauda
félisten

Az egyenrangu utkeresztezodesben nem vedett uton haladok, ha nekem balrol van keresztezodes?

(#39017) mephi666 válasza Byk01 (#39015) üzenetére


mephi666
nagyúr

pesten nem vezettem még soha, de itt pl kecskeméten a nagykörúton nem egyszer volt, hogy külsőben haladva jobb oldali mellékutcából (ahonnan be is lehet látni a körutat) úgy kitolták elém a kocsijuk orrát, hogy csak annyira volt időm, hogy tükör és sávváltás... :U szerencsére nem voltak eddig soha mellettem, mert akkor elkerülhetetlen a baleset... buszos is járt már így, de az szívbaj nélkül ledózerolta a köcsögöt az utasok biztonsága érdekében... bárhol/bármikor lehet ilyen, figyelni kell nagyon és akkor talán elkerülhető lenne a balesetek nagy része

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39018) #48525824 válasza mephi666 (#39014) üzenetére


#48525824
törölt tag

ez a keresztezodes elott lelassitok, hogy ki tudjam vedeni a nem megadott elsobbseget akkor lenne a legjobb, ha ilyenkor a mogyorodin hatulrol nem kurnanak hatulrol telibe a nyolcvannal halado autosok :D ugyanez mikor megallok a zebranal, hogy atengedjem a gyalogost es padlon a mogottem jovo gyorsitva elhajt mellettem...

(#39019) Reaper válasza Byk01 (#39015) üzenetére


Reaper
őstag

A Hungárián pont a külső sávban simán kijönnek eléd, lásd a Thököly kereszteződés utáni kis bekötőt az m3 irányába, pedig az azért elég védett út.

szerk.: De a másik irányba is a sok kis lámpa nélküli utca, és bizony gyakran látok olyat, hogy lassítás nélkül jön ki az ember onnan, mert "messze van még" aki a Hungárián érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#39021) Solad válasza Byk01 (#39006) üzenetére


Solad
őstag

Az első "érvre" már reagáltak, egyetértek, elnevezésen lovagolni hülyeség.

A másodikra: ezek szerint nem szabad az úton megfordulni autóval? Hisz az nem a menetirány szerinti jobb oldalon történő közlekedés. (ne mondd hogy kivétel, hisz a rendőrségi állásfoglalásban, amiből ezt az ökörséget vették, nincs felsorolva kivételként).

Abban a pillanatban hogy a kreszbe belekerül a zebrán való kerépározás egyértelmű tiltása, azonnal le fogok szállni, és áttolom. Addig viszont elsőbbségadás mellett (amiről amúgy az esetek 90 százalékában lemond az autós) átgurulok.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39022) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Hogy szoktuk kiszállni a kocsiból? Tükör, oldalra néz és ajtó kinyit. Na az első kettőt szeretik elfelejteni azok akik simán rám nyitják az ajtót és cselleni se nagyon tudok, mert mellettem is vannak így ügyesen próbálok elcentizni. Ilyenkor nagyon szívesen közlekednék egy Kraz-zal és amikor rám nyitja valaki akkor még rá is húznám a kormányt, hogy legyaluljam a kocsi oldalát. :(((

A másik meg az index. Szeged, autópálya, kettős körforgalom. Régi ötösön közlekedve próbálok beugrani a körforgalomba, mert lakodalmas menet módjára mennek benne. Mikor 15 autó index nélkül kifordul én erre azt hiszem, hogy begurulhatok. Igen ám, de az egyik nem indexelő autós úgy dönt, hogy nem fordul ki, satu. Majd végre jön egy kamionos aki szabályosan indexel/fordul és nyugodtan bekanyarodhatok. Komolyan nem értem, a kamionosok, buszosok és néhány suzukison kívül nem igazán indexel senki kifele a körforgalomból. Különösebb esetben akkor villan fel egyszer az index ha már kifordult a körforgalomból, de kérdem én: akkor már minek? Én úgy tanultam, hogy a fordulási szándékot kell jelezni az indexel nem a fordulást.

(#39023) Sotho


Sotho
őstag

Hogy menne át rajta is egy kamion[link] figyelni figyelni figyelni, hogy jött ez össze nem mehetett gyorsan...nemértem, megint egy olyan baleset ahol sorozatos hibák szerencsétlen együttállása okozta a tragédiát. :(

(#39024) Solad


Solad
őstag

Tegnapi remek történésem:

Jövök itt autóval, a zöld épület előtt behajtón áll egy fehér furgon ami belógott valamennyire az útra (talán Ducato, de ez lényegtelen). Kb 20 méterre járhattam, amikor a furgon mögül takarásból egy szürke Suzuki kivágódik és szembe be a zöld kapun. Konkrétan észre sem vette a benne ülő 70 körüli úr hogy iszonyat vészfékezéssel is centiken múlt hogy telibe trafálom.

Nem is értem mit gondolt? Hogy balról nincs forgalom?

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39025) Lauda válasza Sotho (#39023) üzenetére


Lauda
félisten

Tapasztalatbol arra tippelek, hogy kidugta az orrat jobbra, ott megallt, majd mikor elengedte a balrol erkezot, elkezdett jobbra kikanyarodni.

A problema ott van, hogy ezalatt szerintem a gyalogos atkelohelyhez erkeztek a gyalogosok es mikor a keresztezo forgalom elhaladt, elindultak ok is, a scania soforje viszont nem latta oket. Ez ket okbol is elofordulhatott. Nem nezte a tukroket es ahogy latom nincs is elol neki holtter tukor. Ezek a fulkek olyan magasak, hogy ha en eleallok a 190 centimmel, a sofor ulesben ulo szemely nem latja a fejem tetejet sem. Nagyon kell figyelni, ha kimarad egyetlen tukor is a tajekozodasbol es pont akkorra maszik oda egy gyalogos, mar meg is van a baj.

[ Szerkesztve ]

(#39026) mezis válasza Lauda (#39025) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha nem lehet tudni, hogy mire készül egy sofőr, akkor először is szemkontakt. Aztán ha még a fejét sem látni, maradni helyben vagy menekülni !

mezis

(#39027) Pickit3 válasza Lauda (#39025) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Az a baj, hogy a nyugdíjasok nagy csoportja finoman szólva pofátlan. Úgyis megáll alapon közlekednek mindenütt. Mostanság történt hogy a szemem láttára lépett le az útra egy szirénázó mentőautó elé egy nyugdíjas. Rögtön satuzott a mentőautó majd megpróbált a Demszky pogácsákon át cselleni a villamos sínre ami végül is félig sikerült és szerencsére nem sodorta el a nyugdíjast. Visszatérve, kövezzetek meg, de egyedül itt a kislányt sajnálom, mert ő nem hibás. És tény, hogy a kamionos sem hibás.

(#39028) mephi666


mephi666
nagyúr

előbb csak elsétáltam a boltba, ami kb 2 perc, 1 útkereszteződésen kell átkelnem keresztben, ami 2 zebra...

1: piros régi suzuki halad az úttesten, látom a tetején nagyon kapaszkodik egy 10es doboz tojás, centikre a hátsó szélvédőtől :DDD leindexel jobbra a buszváróba, 60körüli hosszúszakállú figura kiugrik, lekapja a tojásokat a kocsi tetejéről és ül vissza azonnal :DDD

2: innen kb 30méterre első zebra, látom érkezik egy 12év körüli gyerek, jobbkézzel telefont nyomkod, csak időnként tekint fel és már teker is át a zebrán :U szerintem szervdonornak készül

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39029) mezis válasza Pickit3 (#39027) üzenetére


mezis
nagyúr

Mi az már kötelező ? :Y
(Régi vicc: Kicsik a nyugdíjak, abból nem lehet megélni, gyerekek tartják el a szülőket.
Kormány kidolgozta a megoldást: Az idén a nyugdíjasok átmehetnek a piroson is.
Jövőre ez kötelező lesz..... :F

mezis

(#39030) szebe válasza kriszpontaz (#38995) üzenetére


szebe
őstag

Hasonló eset a nagyáruházak parkolói. Ha tehetnék az emberek, egyenesen ráparkolnának a 3-as kasszára, csak ne kelljen 20 métert gyalogolni....

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#39031) patomi válasza szebe (#39030) üzenetére


patomi
őstag

.. és jellemzően a jobb kéz szabályt sem ismerik, aki egyenes úton van és gyorsabban halad annak van elsőbbsége.. :F (természetesen, ha nincs táblával védve, mert ugye ezeken a helyeken is a kresz szabályai érvényesek)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#39032) Lauda válasza mezis (#39026) üzenetére


Lauda
félisten

(#39026) mezis

(#39027) Pickit3

Egyetertek veletek. Nagyon oda kell figyelni, a magunk erdekeben. Itt is lehet, hogy elsobbsege lett volna a gyalogosoknak, nekik mar teljesen mindegy. Persze tudni kellene ehhez pontosan mi tortent, en is csak felvazoltam egy helyzetet, ami magyarazhatja ezt a szornyu esetet. Sajna a legtobb ember felelotlen, ehhez meg tarsul az is, hogy nem ismer(het)ik azt, amit irtam, hogy az a sofor a fulkebol nem feltetlen latja oket, ezert meg ovatosabbnak kell lennie, ha egy ekkora jarmu elott kel at az uttesten.

[ Szerkesztve ]

(#39033) AMD Power válasza Lauda (#39020) üzenetére


AMD Power
titán

Az idióta paraszt.... :W

(#39034) #49155328 válasza Sotho (#38998) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ennél az még szebb ha a segédmotoros jön a kerékpárúton és csapat át a zebrán.
Persze nem a bicikliúton megy tovább hanem rákanyarodik az úttestre.
Azt még én vagyok a bunkó hogy ledudálom. :W

(#39035) philoxenia válasza gs20 (#39009) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem Te nem értesz engem inkább.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39036) nemcso


nemcso
senior tag

Mi van ilyenkor :
Az utca végén stop tábla, alatta kiegészítő tábla keresztező kerékpárútról, az úttesten a járda folytatásában a szokásos sárga szaggatottal jelölve a bicikliút. Viszont jobbról is és balról is a bicikliúton kerékpárút vége tábla van a torkolat mindkét oldalán. Tehát ha én megállok a stop táblánál és látok kerékpárost közeledni bármelyik oldalról simán kimehetek, netalán megállhatok a stop tábla után, még az utca torkolatában, úgymond feltarthatom a kerékpárosokat ?

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#39037) parandroid válasza nemcso (#39036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Természetesen nem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39038) Lauda válasza nemcso (#39036) üzenetére


Lauda
félisten

Elsobbseget kell adnod a kerekparosoknak.

(#39039) nemcso válasza parandroid (#39037) üzenetére


nemcso
senior tag

Itt a kerékpáros közeledésén azt értem, hogy még nem hajtott le az úttestre, a a kerékpárúton közeledik.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#39040) parandroid válasza nemcso (#39039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanaz érvényes a kerékpárosra, mint a védett úton haladóra - merthogy az is, tekintve, hogy neked stoptáblád van. Az, hogy technikailag megszűnik neki a kerékpárút, majd az út túloldalán folytatódik, az itt irreleváns.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39041) mephi666 válasza nemcso (#39036) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt kellene a kerékpárosnak leszállni, mert kint van nekik a medvesajt, mégis a kereszteződésnél jobbra kanyarodva ki kell törni az ember nyakát, nem-e érkezik mégis valaki a holttérben, aki tesz rá és átteker... volt aki a szaros biciklijén dobozokat vitt és szétszórta az úttest közepén, aztán nekiállt szedegetni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39042) Lauda válasza mephi666 (#39041) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem nem kell leszallnia, csak elsobbseget adni.

(#39043) mephi666 válasza Lauda (#39042) üzenetére


mephi666
nagyúr

de ahhoz ugyanúgy le kellene szállnia ;) olyat még nem sűrűn láttam, hogy itt a biciklis leszállt és elsőbbséget adott... másik oldalról nézve is mindenhol kint a bicikliút vége+elsőbbségadás kötelező

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39044) tibcsiworld válasza parandroid (#39040) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Tehát a tábla érvénytelen a biciklisnek, az autósnak ugyanebben az esetben nem?

szerk.:

Avagy nagyon nem értem! A biciklisnek megszűnik a bicikliút, de az autós ugyanitt kap egy figyelmeztetést, hogy keresztben bicikliút! uff.

[ Szerkesztve ]

(#39045) Solad válasza tibcsiworld (#39044) üzenetére


Solad
őstag

Vedd ugy a figyelmeztetest, hogy nem kerekparut hanem kerekparos forgalom van keresztben ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#39046) tibcsiworld válasza Solad (#39045) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az még OK, hogy én nem tudom a határ másik oldaláról, de az onnan felőliek közül mennyi tudhatja ezt kapásból? Amikor alapból nem a stop táblánál állnak meg, hanem kigurulnak az útig?

(#39047) Sotho válasza Pickit3 (#39027) üzenetére


Sotho
őstag

"És tény, hogy a kamionos sem hibás." Az a tény hogy elütötte őket a zebrán , arra hivatkozni hogy nem látta őket elég kevés lesz...

(#39048) Lauda válasza tibcsiworld (#39044) üzenetére


Lauda
félisten

Errol a tablarol van szo, illetve ugyan ez a kiegeszito tabla, csak stop tablaval egyutt:

Az idevonatkozo kresz-szabaly:

a)43 „Elsőbbségadás kötelező” (9. ábra); a tábla azt jelzi, hogy az útkereszteződésben elsőbbséget kell adni a keresztező (betorkolló) úton - illetőleg, ha a jelzőtábla alatt az útkereszteződés alaprajzi vázlatát feltüntető kiegészítő tábla van, az ezen vastag vonallal jelzett úton (10. ábra) - érkező jármű részére. Ha a kiegészítő táblán a kerékpár-közlekedésre utaló jelzés van (10/a. ábra), abban az esetben az úttest kerékpár-közlekedés céljára burkolati jellel kijelölt részén áthaladó kerékpáros részére elsőbbséget kell adni.

Forras: 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet
a közúti közlekedés szabályairól

Szo sincs arrol, hogy ott kerekparut vezet keresztben. A burkolati jel pedig fel is van festve sarga szaggatottal.

(#39036) nemcso a szokásos sárga szaggatottal jelölve

(#39049) tibcsiworld válasza Lauda (#39048) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi! :)

Mifelénk ilyen nincs! :)

(#39050) Lauda válasza tibcsiworld (#39049) üzenetére


Lauda
félisten

;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.