Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Integra válasza fokukac (#8000) üzenetére


Integra
titán

na, erre az utadra gondoltam milyen autóban, mégse kevertelek mással:)
sztori jöhet, szeretek ilyeneket olvasni!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8002) dragonfx válasza Integra (#7997) üzenetére


dragonfx
veterán

na ja.....De mi van akinek 3.naka vége 120 :C ..az szopás>>change to Mpower... :DD ....

Amugy hogy a te témádba vágják meg nemrég volt szó róla>>
láttam ma egy kétajtós usa rendszámos hondát tipikus coupé style nagy lámpákkal..olyna nissan sylvia tipusú de honda..lehet tán valami tuningos volt(pl:acura)..de jól nézett ki na... ;)

Meg láttam m-packos 3as limot...mostmár kész a kép mi kell hogy jól nézzen ki>>elől sportlökhárító..mes felni...hátulra diffuzor, pici szárnyyacska és fekete sötétíett lámpák..persze gyárilag...sokat dob a hátúlján eza 3 cumo...zsííííííírrr :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8003) dokar válasza dragonfx (#8002) üzenetére


dokar
addikt

mi van akinek 3.naka vége 120 :C ..az szopás>>change to Mpower...

LOL, te mindenben látsz vmi BMW-s alternatívát :D

extra - SEXRay

(#8004) Integra válasza dragonfx (#8002) üzenetére


Integra
titán

teljesen érthetetlen amit írsz
nyelvtanilag, szerkezetileg, logikailag teljes a káosz
de a tapsikolós szmájlik hibátlanok
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8005) NoLF válasza dragonfx (#8002) üzenetére


NoLF
addikt

diffúzor... pff.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8006) csapos2 válasza Integra (#8004) üzenetére


csapos2
addikt

Szerintem külföldi.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#8007) a_tesz válasza Integra (#8004) üzenetére


a_tesz
Korrektor

(mert a szmájlikra csak kattintani kell, a többihez meg gondolkozni is:) )

szomszédék tavalyelőtt voltak romániában nyaralni a tengerparton, hát mit ne mondjak, hazajöttek és új futómű kellett a volvo alá, de lengőkarok meg minden elgörbült neki :D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#8008) NoLF válasza a_tesz (#8007) üzenetére


NoLF
addikt

oda aro való

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8009) N4r4ncs válasza Kiskokó (#7535) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Én csak annyit szólnék hozzá hogy teljesen igazad van,szerintem sem kell ezt feltétéenül általánosítani aki netán átlagon felüli vagy mindegy milyen nem saját autoval járhat tizenévesen,magyarország nem olyan mint nyugat,itt sajnos egyszerűen jó helyre kell születni.Ha meg ennyire menni akar akkor hadd mennyen az ő baja,ő élete,cserébe másokat nem veszélyeztessen.Mikor annyi voltam anno én is el-el kértem a mercit-2003-as S-de kizárólag ha olyan dolgom volt vagy messzire kellett utaznom.Sosem mászkáltam csak úgy céltalanul.Én már fölértem ésszel hogy azért nagy verda nem játék, 2 balesetet éltem már túl ami sokszor megviselt(mindegyikben csak személyi sérülés volt).. egy frontálisat is akkor kórházban tértem magamhoz,egyikben sem apám volt a hibás de hozzá kell tennem hogy valszeg egyiksem történt meg volna ha 100-al lassabban ment volna,elég nyugtalan életet él ezért benne van ez az állandó jövés-menés.Lényeg hogy hálát adhatok istennek hogy mindig nagy autokkal járt ami életmentő adott helyzetben.Azóta úgy látom kicsit megjött az esze.csak ennyit akartam volna hogy nem csak egy véglet van.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#8010) fokukac


fokukac
nagyúr

ez már tiszta ámerika... :DDD
autósüldözés Debrecenben. - Alig bírták elkapni a Marutit :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8011) BeaT_D válasza fokukac (#8010) üzenetére


BeaT_D
csendes tag

ezen a sorompón megyek át minden reggel :P

(#8012) biker válasza fokukac (#8010) üzenetére


biker
nagyúr

- az se normális, aki marutival menekül
- az se tud vezetni, aki nem bírja megállítani

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8013) Khelben válasza biker (#8012) üzenetére


Khelben
nagyúr

te hogy állítanád meg, ha reggel a főnököd úgy engedett el, hogy a kocsira vigyázni, mint a szemed fényére.

(#8014) Eagl3 válasza Khelben (#8013) üzenetére


Eagl3
veterán

Hová jut a világ... minek vannak megerősítve elől a rendőrautók ha nem tolhatják le akit üldöznek?

(#8015) Khelben válasza Eagl3 (#8014) üzenetére


Khelben
nagyúr

ezt hol olvastad?
max az ameriakiak vannak erősítve.
széria autókon nyomják, nálunk pl 1,4es octaviákkal. raknak bele rádiót meg szirénát aztán helló.
néha kapnak promo ajándékba valami cégtől kimondott rendőrautót de szerintem olyanból van vagy 10 az országban.

(#8016) DeadMeat válasza Khelben (#8015) üzenetére


DeadMeat
veterán

1,6-osok azok,de igen igazad van,ugyan olyan mint amit a szalonban megveszel.Meg az rs-ek is,amik a palyan maszkalnak.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8017) t1 válasza DeadMeat (#8016) üzenetére


t1
addikt

veszprémben van 1 1.8T Octavia azt csá... a többi 1.6 Borát meg 1.4 Octaviat mindenki lenyomja...

(#8018) dragonfx válasza fokukac (#8010) üzenetére


dragonfx
veterán

jahh mekkora égés... :DDD
de jol tolta.... :C
rendszám nélkül brahiból benne lennék egy ilyenbe... :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8019) Khelben válasza DeadMeat (#8016) üzenetére


Khelben
nagyúr

nálunk 1,4esek, röhögtek is rajta, mikor megkapták.
rs-ből mennyi lehet összesen, 3? 4?

(#8020) Khelben válasza t1 (#8017) üzenetére


Khelben
nagyúr

mondjuk tegyük hozzá, hogy egy rendőrségi üldözésnek ritkán az a vége, hogy lelökik az útról a delikvenst, még más országokban sem divat ez.
sosem a sebességgel kell elkapni, van rádió, útzárat lehet állítani, aztán kész.

(#8021) DeadMeat válasza t1 (#8017) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az 1,4-es jarorauto,nem ulozesre valo.Vacon nincs is belole,de sem rs,sem bora nincs mar,kihaltak a rend orei alol :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8022) DeadMeat válasza Khelben (#8019) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tobb van azert.Ujbol vagy 3-4,meg a regiekbol jopar.Nameg ottvannak a mondeok,amikkel a naffejuek jarnak,az st-k...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8023) t1 válasza Khelben (#8020) üzenetére


t1
addikt

haveromékat veszprémben nem sikerült elkapni... CRX powwaaaa... aztán este megy a rendőr a kocsmába haveromék ott voltak meséli, hogy egy fekete CRX 140-el akarta leszorítani a hídról.. nagy röhögés volt :D

(#8024) Khelben válasza t1 (#8023) üzenetére


Khelben
nagyúr

nemtom, valahogy nem értem az ilyen viccet...

(#8025) t1 válasza Khelben (#8024) üzenetére


t1
addikt

Élet halál volt nekik nekem nem, nem szeretem nagyon a társaságukat csak néha ezért is haverok.. van 1-2 ügyük köztük ez is... ezért csak haverok...a rendörök amugy az ilyenekre általában olyannal reagálnak, hogy kerék kiszúr, kocsi elvontat stb..

(#8026) Sipi16 válasza Khelben (#8024) üzenetére


Sipi16
senior tag

Itt a rendőrök "alázása" akart lenni a vicc tárgya... Szerintem...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8027) Khelben válasza Sipi16 (#8026) üzenetére


Khelben
nagyúr

és az vicces?
ha lezúgott volna a hídról a csávó, akkor is röhögött volna, amikor a sportkormány kiüti az állkapcsát? (na én akkor röhögtem volna :D)

(#8028) t1 válasza Khelben (#8027) üzenetére


t1
addikt

ne izgulj volt már 1-2 borulás, jogis nuku 1-2 embernek...sok baleset nagy adósságok... volt egy nagyon durva dragon tudja de ide nem írom le mert ,eglennék azért is kövezve még akkor is ha csak haverom

(#8029) dragonfx válasza t1 (#8023) üzenetére


dragonfx
veterán

6 hengerrel lehet én se járnék rendszámmal..meg minek jogsi?..forgalmi zöld?..meg ihatok is..ugyse kapnak el...mert merész vagyok és bátor, mint 1........ :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8030) Eagl3 válasza Khelben (#8015) üzenetére


Eagl3
veterán

1,6-os Octavia-k... Amúgy egyik haverom pont most van gyakorlaton a közlekedésieknél és ő mondta, hogy meg van erősítva a lökhárítónál, pont azért, hogy le tdja tolni a kocsit ha arról van szó.

Ezt az 1.4-es dolgot te sem gondolhattad komolyan, nem kis autókról van szó...
Legalábbis Fehérváron tuti nincs 1.4-es az kész röhej lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#8031) Khelben válasza Eagl3 (#8030) üzenetére


Khelben
nagyúr

kénytelen vagy hinni nekem, mert hiába fényképezem le neked, nincs rájuk írva.
majd meglátom, ha összefutok valamelyikkel és ráér, lefotózom a motorteret neked :)

(#8032) Eagl3 válasza Khelben (#8031) üzenetére


Eagl3
veterán

Lehet, hogy felétek van 1,4-es de az mi könyörgöm???
Amúgy meg van erősítve a lökös ;]

(#8033) Khelben válasza Eagl3 (#8032) üzenetére


Khelben
nagyúr

van 1,4es és nincs megerősítve a lököse. :K
tök széria, ajándékba kapták őket, ezért reklamálni se lehetett.

(#8034) Eagl3 válasza Khelben (#8033) üzenetére


Eagl3
veterán

De azt sosem tudjuk meg, hogy a videóban szereplő rendőr autó mekkora motorral volt szerelve...

(#8035) Khelben válasza Eagl3 (#8034) üzenetére


Khelben
nagyúr

azt nem.
az viszont érthető, hogy miért nem lökte le az árokba a marutit

(#8036) Eagl3 válasza Khelben (#8035) üzenetére


Eagl3
veterán

Persze... volt más megoldás. :)

Le is szoríthatta volna, de azis lehet, hogy nemtudta :D

(#8037) Khelben válasza Eagl3 (#8036) üzenetére


Khelben
nagyúr

a leszorításhoz is meg kellett volna előzni, azt meg láthatóan nem hagyta.
összetörni meg nem akarták a kocsit, mert gondolom, ahogy az ország többi rendőrsége, ők se dúskálnak az autókban.

(#8038) Sipi16 válasza Khelben (#8037) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha a rendőr összetöri a szolgálati autót akkor még ö kap a fejére...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8039) fokukac válasza dragonfx (#8018) üzenetére


fokukac
nagyúr

én is támogatnám, hogy végre vigyen már be Téged valaki az őrszobára, és tartson is ott egy jó időre... :U :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8040) Sipi16 válasza fokukac (#8039) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem változna semmit. Vagy keményebb lenne, hogy már ott is járt...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8041) dragonfx válasza fokukac (#8039) üzenetére


dragonfx
veterán

te csak konctrálj a holnap reggelre mikor az 1es bmw volánja mögül beáll melléd egy sutyuki... ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8042) fokukac válasza dragonfx (#8041) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te egy akkora értelmi fogyatékos f.sz vagy, b+, hogy azt szuperlativuszokkal már le sem lehet írni.

ad 1, fogd már fel, hogy nincs bmw-m. a bmw apámé, és évete kétszer hagyja itt nekem.
ad2, suzukim van, ami egy megbízható járgány, és elvisz a-ból b-be
ad3, holnap bkv-sztrájk lesz, ezért biciklivel megyek dolgozni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#8043) Gambit válasza fokukac (#8042) üzenetére


Gambit
őstag

"Te egy akkora értelmi fogyatékos f.sz vagy, b+, hogy azt szuperlativuszokkal már le sem lehet írni." ----> Persze, hogy az. Pont ezért nem képes felfogni, hogy mennyire primitív. Boldogok a lelki szegények ugyebár. Ez abból sem tanulna, ha fejre állna a gagyi tragacsával. Tök felesleges foglalkozni vele. Arra jó, hogy röhögjön rajta az ember, és kész. Ingyen bohóc.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#8044) dragonfx válasza fokukac (#8042) üzenetére


dragonfx
veterán

elgurlt a gyógyszered....ne félj a patikák holnap nyitva vannak... :C :)) :DD ....látom ekkora csíra gyökér vagyezzel mindig fel lehet baxni téged :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8045) Mr X válasza dragonfx (#8044) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem lassan visszavehetnél az arcodból. Mi az, hogy csíra gyökér? Gondolkodj már egy kicsit, te korlátolt, hogy beszélsz másokkal!

(#8046) Kephamos válasza dragonfx (#8044) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem is tahóság, de mindegy. Bár az előzményeket nem ismerem.

(#8047) NoLF


NoLF
addikt

hát azért ez a reggel nem semmi, nemtudom hogy agy főtt meg vagy fő meg még most is Budapest útjain, érdekes hogy szinte csak befelé volt ultragáz, kifelé még egész jól jöttem, a 15perces 6ker bajcsy-14ker szugló utcát letoltam 22 perc alatt.
de amit a másik sávban láttam, az kritikán aluli volt...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8048) tbs válasza NoLF (#8047) üzenetére


tbs
addikt

Szugló utca..? Hol tezsvírem..? Itt melózom az Angol uccába..!

(#8049) Sipi16 válasza tbs (#8048) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nah akkor közel van a bázis... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#8050) NoLF válasza tbs (#8048) üzenetére


NoLF
addikt

szugló 83-85, a blikk mellett-alatt bent az udvarban. az angol ucca egy köpésre van :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.