Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52251) mephi666 válasza Pickit3 (#52250) üzenetére


mephi666
nagyúr

kell kitenni egy rendőrséghez bekötött kamerát és mehet minden piroson áthajtónak a csekk... majd megtanulják :) oszlopban csak az a baj, hogy ha valaki beleáll mondjuk 80-al, lehet mandinerből letarol pár gyalogot, így balesetveszélyes

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52252) szebe válasza Pickit3 (#52250) üzenetére


szebe
őstag

Ott egyébként olyan remek minőségű az út, hogy szimplán hülyeség 30 felett menni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52253) Reggie0 válasza szebe (#52252) üzenetére


Reggie0
félisten

90-nel mar lehet atugorja a katyut :)

(#52254) nemcso válasza Pickit3 (#52250) üzenetére


nemcso
senior tag

Ja, egyenesen... Egyenesen és kanyarokkal pár km után lámpás kereszteződéssel a 7- es főútra, ami már tényleg az M7- hez vezet pár km után. :W

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#52255) Lauda


Lauda
félisten

Két agyhalott találkozott itt is: https://www.origo.hu/auto/20200605-egymast-szivatta-autos-es-kamionos-borzalmas-sikitas-es-siras-lett-a-vege.html

Hagyta volna elmenni a fenébe..... De nem, neki egy nyergessel kell oktatósdit játszani. :U

[ Szerkesztve ]

(#52256) bul07 válasza Lauda (#52255) üzenetére


bul07
nagyúr

És tuti hogy befékezett előtte mert az ütközés előtti pillanatokban a kamion olyan gyorsan kezdett el közeledni mintha rakétával gyorsított volna, azért ennyire nem gyorsulnak jól a kamionok :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52257) dh66e válasza Lauda (#52255) üzenetére


dh66e
veterán

Esélye nem volt elmenni a kamionosnak biztonságosan,aztán amit csinál...igazi tahó.Remélhetőleg talicskát fog tologatni élete végéig.

(#52258) Lauda válasza dh66e (#52257) üzenetére


Lauda
félisten

Simán elment volna először, azonban a személyautós nem csak hogy gyorsított, de még be is húzodott.

(#52256) bul07 Szerintem is történt valami ott is. Az kellene felfogni az ilyeneknek, hogy a kamion ellen nem győzhet. Soha. Teljesen mindegy kinek van igaza, a kerekesszékben vagy az urnában ez már sokat nem oszt nem szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#52259) syberia válasza bul07 (#52256) üzenetére


syberia
veterán

Elmebaj a köbön. :(

(#52258) Lauda: Azt mondják, kettőn áll a vásár, itt eléggé ez volt a helyzet. Amúgy egy modern kamion fékútja jó útviszonyok között meglepően rövid.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#52260) philoxenia válasza Lauda (#52258) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Dehogynem, csak jól kell megválasztani a helyet... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52261) syberia válasza philoxenia (#52260) üzenetére


syberia
veterán

Nincs itt semmi látnivaló, csak hidat szállít! :P

https://howbad.info/

(#52262) dh66e válasza philoxenia (#52260) üzenetére


dh66e
veterán

Jajj ez sokba fog fájni csóri sofőrnek....A magasságkorlátozó táblát meg nehéz lesz kimagyarázni a rendőrnek. :O

[ Szerkesztve ]

(#52263) Reggie0 válasza Lauda (#52255) üzenetére


Reggie0
félisten

A kamionos miert volt agyhalott? A videon nem csinalt semmit ami ezt igazolna.

(#52264) Siriusb válasza Lauda (#52258) üzenetére


Siriusb
veterán

Már az is elég agyament volt, hogy akadályozta az előzésben, na de hogy még büntetőfékez is gyerekkel a hátsó ülésen...
Azért kíváncsi volnék a videózás előtt mi volt, mert valamiért csak elkezdték rögzíteni a történéseket.

(#52265) syberia válasza Reggie0 (#52263) üzenetére


syberia
veterán

Megnéztem újra, szerintem a Renault sofőrje volt a felelős az ütközésért. Csak a felvételen-számomra-nem látszik hogy átvágott e a belső sávba, miután a kamionos megkezdte az előzést. De egyértelműen akadályozta, a felvételen látható első előzési kísérlet is ezt bizonyítja.

https://howbad.info/

(#52266) Reggie0 válasza syberia (#52265) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem is. Jobb is, hogy osszetort az autoja, talan egy ideig nem fog vezetni, meg onnantol a gyerek is rinyalni fog, ha 50-nel tobbel megy. Meg olcson is kapta a lecket.

(#52267) Zolás válasza Reggie0 (#52266) üzenetére


Zolás
addikt

Ha hülye egy gyerekkel a háta mögött, szerinted mennyire fogta fel, hogy mit tett? Vesz egy hasonló szekeret, és a jövő héten már direktbe fogja csinálni, mert neki lehet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#52268) mephi666


mephi666
nagyúr

itt a reggeli kígyó, aki akkor érzi biztonságban magát, ha a záróvonalon halad oda-vissza :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52269) mezis válasza mephi666 (#52268) üzenetére


mezis
nagyúr

"Záróvonal nem kerítés!" :DDD

mezis

(#52270) Reggie0 válasza Zolás (#52267) üzenetére


Reggie0
félisten

A kocsi alapjan nem hinnem, hogy nagyon felvetne a penz.

(#52268) mephi666: Lehet olasz, ott ez a szokas. Autopalyan is ugy mennek, hogy egyik kerek rajta legyen valamelyik vonalon.

[ Szerkesztve ]

(#52271) Zolás válasza Reggie0 (#52270) üzenetére


Zolás
addikt

Pont ezért, bárhol tud venni egy hasonló autót, nem egy nagy összeg. Bedobja a gyerekülést hátra, és már mehet is kocsikázni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#52272) Siriusb


Siriusb
veterán

Folytassuk hát a befékezős sort: video

(#52273) Reggie0 válasza Zolás (#52271) üzenetére


Reggie0
félisten

De ha nincs sok penzed es olcso kocsit veszel, akkor az olcso kocsit sem tudod egymas utan vasarolgatni. Hiaba olcso nekunk, valoszinu neki nem. A bevetel/kiadas aranya szamit, nem az abszolut ertek.

[ Szerkesztve ]

(#52274) bul07


bul07
nagyúr

Láttátok ?
Tanulgat ugratni :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52275) Lauda válasza bul07 (#52274) üzenetére


Lauda
félisten

Hibátlan.

(#52276) bul07 válasza Lauda (#52275) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem néznél be a Opel fórumba[link] lenne kérdésem Y17DT motorral kapcsolatba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52277) syberia válasza bul07 (#52274) üzenetére


syberia
veterán

Hold my change! Na ez a túlélő, nem a medveszarból palacsintát sütő Bear Grylls! ;]

https://howbad.info/

(#52278) FireFox1996 válasza syberia (#52277) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Azok az emberek meg mi a sz*rt csináltak? Nem kellett volna legalább odamenni, poroltóval lefújni, hogy megnézzék, vagy kihúzzák az embereket a kocsiból???

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52280) Reggie0 válasza FireFox1996 (#52278) üzenetére


Reggie0
félisten

Sokan ledermednek es azt se tudjak hol vannak, nemhogy segitsenek.

(#52281) FireFox1996 válasza Reggie0 (#52280) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szerencse, hogy az utasok nem ájultak el a kocsiban, és a kocsi nem égett olyan gyorsan...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52282) tyielow


tyielow
aktív tag

[link] ez mennyire hiteles? Támogatom!

YouTube: toty1ka

(#52283) philoxenia válasza tyielow (#52282) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nézz impresszumot!

Ez van kiforgatva, hogy kattints...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52284) Lauda válasza tyielow (#52282) üzenetére


Lauda
félisten

Magát az ötletet én is.

(#52285) FireFox1996 válasza philoxenia (#52283) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Miért kellett betenni a cikkbe az őrnagy képét? :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52286) mephi666 válasza FireFox1996 (#52285) üzenetére


mephi666
nagyúr

gondolom azért, hogy ha az ember a sorokat olvasva arcot is tud társítani hozzá, személyesebbé válik az egész és pozitívabban fog gondolkozni a rendőrségről és a munkájukról... szerintem ilyen pszichológiai háttere van :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52287) FireFox1996 válasza mephi666 (#52286) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nálam ez tényleg 0% pszichológiai hatása van, engem a hír érdekel...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52288) Reggie0 válasza tyielow (#52282) üzenetére


Reggie0
félisten

Elvileg en is, csak a bizonyitas kerdeses. Nehogy az legyen az uj modi, hogy mindenki buntetofekezest kialt, aztan azt kelljen bizonygatni, hogy nem csinaltal ilyet vagy tenyleg volt oka a fekezesnek.

(#52289) syberia válasza Reggie0 (#52288) üzenetére


syberia
veterán

Na igen, és elég sok idióta szeret a másik seggében kocsikázni, mert nem tudja értelmezni a biztonságos követési távolság fogalmát. Ha az elől lévőnek hirtelen erősen fékeznie kell, akkor ki lesz a hibás? Mi persze tudjuk, de ezt utólag megállapítani, ha szemtanúk sincsenek....

https://howbad.info/

(#52290) mezis válasza Reggie0 (#52288) üzenetére


mezis
nagyúr

Fedélzeti kamera legalább előre.

mezis

(#52292) updog válasza Lauda (#52291) üzenetére


updog
senior tag

Legjobb hogy a facebook poszt alatt egymást jelölgetik be az emberek hogy "az a6 te is lehetnél bá$tya" - "haggyadmá, 2-3 pont oszt ugrik a jogsim, remélem nem lesz rólam is ilyen felvétel".

Remélem a kommenteket is figyelik ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#52293) Cyrin


Cyrin
addikt

Semmi tolerancia....

Körúton mentem Szegeden, egy parkoló sáv, egy közlekedő sáv, villamos sáv.
Volt egy üres parkoló hely, tolatva lehetett beállni. Megálltam, tolatás. Mögöttem nagy bmw-s etnikum, ahogy megálltam, kénytelen volt ő is megállni, kikerülni nem tudott a villamos miatt, így azonnal rátenyerelt a dudára, és el se engedte, amíg be nem álltam, sőt utána mellém állt, és akkor is nyomta folyamatosan. Én rá se néztem. Aztán kénytelen volt tovább menni, mert így ő tartotta fel a forgalmat.

(#52294) bul07


bul07
nagyúr

Na mai hogy álljuk el a főutat történés

(Azt a borzalmas zenét kényszerűségből gyorsan dobtam alá hogy a beszédünket ne halljátok :DDD )

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52295) Szoszo94 válasza bul07 (#52294) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szép munka, szerencséje, hogy a kamion meg tudott állni.
Az Audi is megér egy misét, záróvonal, kanyarodósáv forgalomtól elzárt terület, előzni tilos, 40-es tábla...kihagytam valamit? :DDD

MasterMark: szerintem igen, csak nem olyan hülye, hogy megáll a sáv közepén egy közeledő kamion előtt. Bár nekem volt olyan motoros balesetem ahol kijött elém egy 60-as nő a védett útra és megállt a sávom közepén mikor észrevette, hogy én is ott vagyok. Három hónapra be is vonták a jogsiját, én meg megúsztam pár tapasszal a térdemen - elfektettem a motort a csattanás előtt és elcsúsztam a kocsi orra előtt.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#52296) MasterMark válasza bul07 (#52294) üzenetére


MasterMark
titán

De mi történt, lefulladt, vagy mi?

Switch Tax

(#52297) Lauda válasza bul07 (#52294) üzenetére


Lauda
félisten

És előzni tilosban mióta előzünk? ;] :P

(#52298) Szoszo94 válasza Lauda (#52297) üzenetére


Szoszo94
őstag

0:45 ott a tábla, csak valaki beforgatta és onnan már az útb.jel is engedi az előzést. :B

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#52299) Lauda válasza Szoszo94 (#52298) üzenetére


Lauda
félisten

Én is látom, hogy ott egy tábla, amiről nem tudjuk mi az és ilyen formában nem is lényeges, mert nincs semmi hatálya.

szerk: amúgy nem kötekedés, ezért vannak ot az arcocskák. ;) Ha szigorúan a kresz részét nézzük, akkor viszont teljesen szabálytalan. :D

[ Szerkesztve ]

(#52300) philoxenia válasza bul07 (#52294) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az én kamerámon be lehet állítani, hogy ne vegyen fel hangot.... :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.