Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) Ayg0 válasza Tim82 (#33649) üzenetére


Ayg0
senior tag

Amatőr hiba, ég arcom... :B Köszönöm!

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#33652) totya79 válasza _Dumber_ (#33647) üzenetére


totya79
tag

Ez nem jött be.Bootoláskor ugyan úgy kérte,és ráadásul nem tudtam csatolni inditás után se.

(#33653) _Dumber_ válasza totya79 (#33652) üzenetére


_Dumber_
őstag

cd-t így kell mountolni fstab-ban
/dev/scd0 /media/cdrom0 udf,iso9660 user,noauto,exec,utf8 0 0
floppy-t így:
/dev/fd0 /media/floppy0 auto rw,user,noauto,exec,utf8 0

ez alapján:

UUID=389CDB129CDAC990 /media/tomi/VERBATIM ntfs-3g rw,user,noauto,exec,locale=hu_HU.UTF-8 0 0

ezen a vonalon indulnék el....

[ Szerkesztve ]

(#33654) totya79 válasza _Dumber_ (#33653) üzenetére


totya79
tag

Hát ezt másoltam be,evvel nem ment sajna.

(#33655) Patice válasza Vladi (#33629) üzenetére


Patice
nagyúr

Kis kerülőúttal, de sikerült. :))

mSATA SSD-t a gép sdb-nek írta. A mellé rakott sima, 2,5-es SSD, amit az első SATA csatiba kötöttem, az lett az sda.

nano-val sikerült szerkeszteni az fstabot parancssorban, nem is volt vészes.

Köszönöm a segítséget! :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#33656) miku84


miku84
tag

Ha vkinek kedve támadna a Plasma 5- ös appok fordítására, akkor itt tud segíteni:

[link]

Be kell regisztrálni és csatlakozni a teamhez, utána a kiválasztott app szövege már forítható is:)
Vannak könnyű, 1-2 szavas dolgok is, szóval bármilyen segítség jól jön!

[ Szerkesztve ]

(#33657) camillus


camillus
tag

Ez normális és lehetne-e vele csinálni valamit?

Xubuntu 14.04

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

(#33658) Lacces


Lacces
őstag

Hello.

Akadt egy kis probléma (nem én voltam a vétkes :)). Van egy host-olt szerver, ahol CentOS fut, de az egyik (web) mappa törölve lett, és sajnos a biztonsági mentés, ami készült róla, az csak egy tükörmentés (bár nem értem mi az pontosan, valami symlink), na de az a kérdésem, hogy hogyan tudnám elérni a Lomtárt? Vagy hova rakja a törölt fájlokat? a ~/.local/share/Trash -et nem találja (mert ráguglizva ezt a parancsot dobta, hogy oda rakhatja), teheti máshova is? Vagy az történt, hogy nincs kuka és egyből törölhette a fájlokat?

A válaszokat előre is köszönöm :R

(#33659) Vladi válasza Lacces (#33658) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mivel törölted? Mi is van a backuppal? Hányas cent ez? Mert itt verzióról a következőre elég nagy változások vannak ám.

Nyomjál azért egy
cd ~/.local/share/Trash
-t. Hátha. Bár nekem gyanús, hogy ezt a guik használják.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33660) weinmaker


weinmaker
őstag

Srácok segítsetek már légyszi.
A haverom régi p4-es gépére fel akartam dobni egy lubuntut, ami sikerült is, de valami penetrans lassú, pedig hasítania kellene. 2 giga ram, 128 mb- os vga geforce, és a youtube videók akadnak, a facebook alig töltődik be. Egy fos az egész. A lányom régi laptopjan meg megy ezerrel.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#33661) quailstorm válasza weinmaker (#33660) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ha van kedved egy Debian 7-et nézz meg rajta
mainstream ubuntu kernelei túl újak már az öregeknek
nekem 1,5GB RAM, P4 3GHz és FX5600 zárt driverrel amin megy, chrome, elég korrekt
youtube 360p esetleg, de kliens van rá használva, úgy meg 720p

[ Szerkesztve ]

(#33662) CPT.Pirk válasza weinmaker (#33660) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

P4 / Athlon XP, ezekre mindegy mit raksz, a Yt akadni fog. Az FB meg szintén nem egy túl kis étvágyú dolog. Nézd meg a proci terhelést miközben ezeket a dolgokat akarod használni, le fog kalapozni 100%-on.

Ugyanakkor gondolom nem maga a disztró lassú, csak az említett nagy étvágyú dolgok.

quailstorm: nincs ilyen összefüggés a kernel kapcsán. Lxde-s Debian sem lesz gyorsabb mint az Lxde-s Ubuntu.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33663) Vladi válasza CPT.Pirk (#33662) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azon gondolkodtam, hogy nem kellene -e egy régi pc-s, light linuxos topik? :F Annyi sokan veszik elő a régi kacat gépeket, azokra ilyen kell.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33664) quailstorm válasza CPT.Pirk (#33662) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De új kernelhez nincs már rendes GeForce FX support (legalábbis zárt). Aztán ha a felület SW renderer, az minden csak nem menő.

[ Szerkesztve ]

(#33665) weinmaker válasza CPT.Pirk (#33662) üzenetére


weinmaker
őstag

Akkor ez a konfig felejtős? Azt hittem ezen simán fog menni. Csak youtube, facebookra kell. Tudom, hogy a csak itt képletes, de ez lenne a lényeg.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#33666) CPT.Pirk válasza weinmaker (#33665) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az pont az a két terület, amihez kevés a gép. Nekem is van P4 a családban, arra elég, hogy nagypapám netezzen vele. Igaz neki van fésze, azt még kibírható sebességgel vitte, de szerencsére nem igen használja azt a szemetet.

Most két hete raktam Win7-et egy kb. 2GHz-es P4-nek megfelelő AthlonXP-re, a Yt azon is diavetítés volt.

quailstorm: a felület gyorsítása miért ne menne nyílt driverrel? Én is azzal használom már rég a Debianon, minden megy rendesen.

Vladi: komplett topic talán nem, szerintem elsüllyedne lassan, de egy célirányos logout cikk az inkább mehetne. Debian, CentOS, talán Archbang, stb. bemutatásával.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33667) spammer válasza weinmaker (#33665) üzenetére


spammer
veterán

Crunchbanget próbáld ki. Igaz, a projekt nem olyan rég ért véget, de a kiadott rendszer (Crunchbang 11 Waldorf) stabil és villámgyors. egy régi gépre pont jó. Youtube-hoz Firefox, azon a régebbi flash player talán elviszi a 360p-t, de ha nem, akkor próbáld ki a Minitube-ot, ezzel el kellene bírnia.

szerk: Nálam egy laposon, 1,6 GHz (single core), 1 GB RAM, integrált szutyok grafikus kombóval simán megy a fenti dolog.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#33668) quailstorm válasza CPT.Pirk (#33666) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nem tudom, sose szerettem a nyílt drivert, az inkább az újakra van kihegyezve, Fermi meg újabbra

(#33669) Tim82 válasza spammer (#33667) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vagy az SMTube-ot, ami annyiban jobb a MiniTube-nál, hogy ott kiválaszthatod a lejátszóalkalmazást (pl. hogy a letöltött YT-videót mondjuk a VLC játssza le).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33670) CPT.Pirk válasza spammer (#33667) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Crunchbag fejlesztését abbahagyták. Most már halott disztró.

quailstorm: ami egyszer már működött, azt nem szokták utólag elrontani.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33671) spammer válasza CPT.Pirk (#33670) üzenetére


spammer
veterán

Írtam a második mondatban én is. :) De attól még bőven jó lesz sokáig, főleg ha erre a 2 dologra kell csak, a böngészőt a rendszertől függetlenül is lehet frissíteni, legalábbis a rókát. De fel lehet rakni akár Uborka+Openboxot is, csak azzal több a meló. Vagy esetleg Archbang... A lényeg, hogy az Openbox elég lájtos, marad erőforrás az szarul megírt weboldalaknak is. :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#33672) CPT.Pirk válasza spammer (#33671) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, nem vettem észre.

Az ArchBanget nem javaslom, az jó volt 2012 körül, de a 2014-es verziója baromi bugos lett. Nem tudom mit rontottak el... Viszont ha már megy böngésző frissítése külső forrásból, akkor már ott a Debian, egyszer beállítod, onnan örökös.

Személy szerint az openbox-ot nem tartom kezdő barátnak, csak ha a gyári kiépítésben elegendő, mert a config fájljaiban turkálás elég kényelmetlen. Akkor már inkább a csak egy hangyányit vastagabb LXDE-t, az mégis sokkal barátságosabb.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33673) weinmaker válasza spammer (#33667) üzenetére


weinmaker
őstag

Oké, köszi teszek vele egy próbát. Esetleg puppy linux?
Srácok valami olyat ajanljatok amit egy 1.0-ás user fel tud tenni. A gyerekek gépéte felvarázsoltam anno a lubuntut, ami azóta is tökéletes, de nem értek a linuxhoz ;)
Illetve mégy fontos dolog, hogy tudjon magyaul, mert aki használja, az mem bírja az idegen nyelveket :D

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#33674) Fenyő válasza weinmaker (#33673) üzenetére


Fenyő
őstag

Puppy az nem egyszeri júzernek való (bár tényleg gyors, de egyrészt alapból rootként léptet be, másrészt a csomagkezelője is könnyen össze tud gabalyodni), ha lájtos és könnyen kezelhető disztró kell, akkor próbáld ki Linux Mint 17.1 LXDE-et, abban out of box szinte minden benne van ami kellhet, ha viszont az abszolút sebesség számít akkor az antiX a nyerő (használni azt sem vészes azért).
Amúgy simán lehet erősebb P4-el flasht nénzni online, csak egyrészt adobe helyett pepperflasht érdemes használni (pl Chromiummal), az sokkal jobban megy az ilyen régi vasakon (különösen nyílt Ati vagy Intel driverrel, Radeon 9500 felett pl elég sokmindent gyorsít hardveresen a Chrome/ium), másrészt nyílt nv driver meg szinte semmit, ha van hozzá zárt driver (Mint 17.x-ben FX ill fölötte még lesz) azzal érdemes használni, ill FB-hez nemárt vmi lájtos reklámblokkoló (pl ublock).

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#33675) spammer válasza weinmaker (#33673) üzenetére


spammer
veterán

Ha fontos a magyar nyelv, akkor a Crunchbang felejtős, úgy tudom, hogy nincs magyar kiadás. Bár azt a pár menüpontot át lehet írni magyarra, ami kellhet, de ha nem tudsz/akar ezzel foglalkozni, akkor marad valami más disztró. Meg akkor marad az LXDE tényleg, akár Linux Mint, vagy akár megnézheted a Zorin OS Lite-ot is, az is LXDE. Próbáld ki, hogyan futnak azon a vason, elméletileg megfelelnek, de úgyis a gyakorlat számít. :)

_

(#33672) CPT.Pirk: annyira nem vészes szerintem, főleg, hogy van GUI-s menüszerkesztő (obmenu), konfigurátor (obconfig, lxappearance), billentyű konfigurátor (obkey) háttérkép beállító (nitrogen) tint 2 panel szerkesztő (tintwizard) és stb. Gyakorlatilag mindenre van gui-s program, ha valaki nem akar konfig fájlokat írogatni. Lényegében csak annyiban bonyolultabb, hogy a menükbe nem kerülnek be automatikusan a telepített programok, hanem kézzel kell őket hozzáadni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#33676) Vladi válasza CPT.Pirk (#33666) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó az ötlet, engem foglalkoztat már egy ideje. Talán most lesz is gépem hozzá. Ha időm is lesz, akkor tesztelgetek.

Egyébként én a slitazt meg a tiny core-t is szoktam ajánlani. De ezek már kis agytornát igényelnek, viszont elmennek egy p2-n is simán. :D

az viszont durva, hogy pl. az lxle is elvileg régi gépre szabott. De 32 bites telepítője az új kiadásnak nincs. Tehát ami 64 előtti, az már nem is régi, hanem szilícium hulladék. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33677) Csontbrigád válasza Vladi (#33085) üzenetére


Csontbrigád
tag

Szia,

Többszöri próbálgatás, újratelepítés, grafikus felületek próbája után jelenleg itt tartok -> sehol!
Bejönni látszik a 2017-es jóslatod... :)
Minden VirtualBoxban megy:
Tehát Ubuntu Server 14.04.1 LTS megy. Grafikus felületről lemondtam, nem kell.
Jelenleg a minidlna-val küzdök, nem tudja beolvasni a kijelölt könyvtárat.
inotify.c:92: error: inotify_add_watch(/srv/megosztas/downloads) [Engedély megtagadva]
Ez a mappa hálózatban Win7 alól írható, olvasható bármely gépről.
Milyen engedély kéne a dlna-nak?

Köszönöm!

(#33678) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném elérni hogy a NAS-omon levő mappákat Windows alatt is tudjam feltétel nélkül kezelni, mert jelenleg ha Total Commander-ben másolni szeretnék a NAS meghajtójára (hálózati meghajtóként csatolva) akkor néha kiírja hogy szüntessem meg az írásvédettséget. A NAS topic-jában azt mondták hogy ssh alól egyszerűen hozzáférést kell csak adnom a NAS mappáihoz...egy kicsit elakadtam. :U
Ez alapján lehet csinálni? Vagy nagyon messze vagyok a megoldástól? :F

chown usered:csoportja -R /dev/openwrtsrouterrebekotottvinyo
chown windowsfelhasználóinevem:everyone -R /NASneve/kezelnikívántmappa
?

[ Szerkesztve ]

(#33679) whbear válasza spammer (#33675) üzenetére


whbear
senior tag

Antergos Openbox, Manjaro Openbox, Archbang, Semplice amiket próbáltam és ezeknél mind van dinamikus menü. Magától hozzá adja a telepített programokat.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#33680) Vladi válasza Csontbrigád (#33677) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jajj igen, emlékszem. Legyél pozitív. Légyszíves azt sorolt fel, ami már működik! :DD

Ez helyi mappa, amit nem olvas be? Szerintem annak a könyvtárnak a jogosultságaival vannak gondjai.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33681) Tonyk válasza z123456789 (#33678) üzenetére


Tonyk
veterán

hát.... elég messze

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#33682) z123456789 válasza Tonyk (#33681) üzenetére


z123456789
addikt

Pont most válaszoltam a másik helyen...keresgélek tovább.

(#33683) spammer válasza whbear (#33679) üzenetére


spammer
veterán

Kész (és frissebb) disztróknál lehet, de pl. Crunchbangnél nem így van, és Ubuntu (minimál)+Openbox kombónál sem.

De ha már van automatikusan menübe pakolás, akkor tényleg nem nehéz használni egy kezdőnek sem, maximum csak elsőre furcsa lesz, hogy csak egy jobb klikkes menü van csak. :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#33684) lolka1980


lolka1980
aktív tag

Sziasztok!
Ebben a Keepassx nevű programban menyire bízhatok szerintetek?
Vagy inkább maradjak a hagyományos notesznél? :)

(#33685) Siriusb válasza lolka1980 (#33684) üzenetére


Siriusb
veterán

Bár nem jelent semmit, de én ezt használom, gondom még nem volt belőle.

(#33686) lev258 válasza lolka1980 (#33684) üzenetére


lev258
veterán

Attól is függ, kitől akarod ennyire védeni magadat.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#33687) weinmaker válasza spammer (#33675) üzenetére


weinmaker
őstag

Nagyon köszönöm a segítséged, és a tanácsokat. Illetve mindenkinek aki próbált segíteni. Teszek akkor pár próbát különböző disztrókkal.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#33688) lolka1980 válasza lev258 (#33686) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Hát nem azoktól akikkel egy lakásban élek.

[ Szerkesztve ]

(#33689) Csontbrigád válasza Vladi (#33680) üzenetére


Csontbrigád
tag

Ami működik? - Fix IP-t be tudtam állítani :DDD

Samban megosztva /srv/megosztas, megosztas mappa látszik mindkét win7-es hálózaton lévő gépről és írható, olvasható (azonos munkacsoportban vannak). Látható androidos tabletről is, itt írás olvasást még nem próbáltam.
Minidlna a megosztas mappába írja a log fájlt + a db fájlt is, win alól ez is olvasható, innen ollózva az előző hozzászólásban lévő hibaüzenet. /srv/megosztas/downloads mappában nem találja a médiafájlokat.
Tehát megosztas mappát írja, olvassa a megosztas/downloads mappaval nem tud mit kezdeni?

Köszönöm!

(#33690) Rimuru válasza lolka1980 (#33688) üzenetére


Rimuru
veterán

Valami titkosított fájl, partíció, amiben van még egy titkosított fájl ami tartalmazza az adatbázist. Ilyenkor már jó a Keepass is. :DDD Amúgy én is ezt használom.

Vigyázat, csalok!

(#33691) Rimuru válasza spammer (#33683) üzenetére


Rimuru
veterán

Sorry a dupla miatt pont kicsúsztam a szerkesztésből. :B

A Debian is alapból felrakja magának a debian-menu-t. De awesome esetén is ez van, arra kell figyelni hogy ha nem kell akkor ne rakja fel. Nekem személy szerint nem tetszik a Debian menu megoldása.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#33692) khalox válasza weinmaker (#33687) üzenetére


khalox
őstag

LinuxLiteOS? (XFCE-s Ubuntu) Egy 2500+-os Athlon XP.re tettem fel 768MB RAM-mal. Legacy Adobe flash-t kell tolni a csomagkezelőjéből Firefox alá (mert az a processzor nem ismeri az SSE2-őt, de lehet, neked ilyen gondod nem lesz) és megy mint a szél.

(#33693) weinmaker válasza khalox (#33692) üzenetére


weinmaker
őstag

Köszi! Ez magyar? Mert az is egy fontos kritérium :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#33694) khalox válasza weinmaker (#33693) üzenetére


khalox
őstag

Amikor települ, akkor angol, de két kattintás és némi nyelvi fájlok letöltögetése után minden magyar lesz, úgy ahogy egy Ubuntu Linux. Eléggé kezdő és felhasználóbarát. Firefox-szal és LibreOffice-szal jön.
Ha valaki ősrégi gépen Windows XP-ről vált, mert muszáj, akkor ideális választás lehet.
Szinte minden van benne egyből, ami kellhet. Én még egy XNView Multiplatform képnézőt raktam rá, meg NO-IP klienst meg VNC szervert, hogy lehessen rá távolról segítséget nyújtani. Így teljes értékű munkaállomás lett - igaz a felülete kicsit retro, de ez itt senkit nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#33695) Fenyő válasza weinmaker (#33693) üzenetére


Fenyő
őstag

Igazából a Linux disztrók nagy többségében van magyar nyelv, ami már telepítésnél legtöbb esetben kiválasztható, még az ilyen teljesítményre kihegyezettekben is mint a Puppy vagy az antiX.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#33696) weinmaker válasza khalox (#33694) üzenetére


weinmaker
őstag

Szuper! Egy próbát mindenképpen megér, már le is szedtem, de csak hétfőn tudom kipróbálni :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#33697) Fenyő válasza weinmaker (#33696) üzenetére


Fenyő
őstag

Egyébként az XFCE-es disztróknál a Compizt érdemes kilőni és helyette comptont használni, egyrészt mert erőforrásigényes, másrészt az xfce és compiz nincs igazán összefésülve így nagyon gyakran tearingel a kép. Igazából lxde-vel is előfordul, de ott alapból nincs compiz (ami csak tetézi a dolgot), másrészt a compton lxde-vel is működik, persze bármilyen kompozitáláshoz nem árt olyan vga ami hardveresen képes azt gyorsítani (Radeon 9500 és felette ill. a Geforce FX széria már biztos tud ilyet).

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#33698) khalox válasza Fenyő (#33697) üzenetére


khalox
őstag

Hű, ez már mélyvíz :) Mondjuk az említett effektet nem tapasztaltam még, de lehet majd a kevesebbszer használt gépen kipróbálom "tanulásképpen". Egy Radeon 9600 XT van még videókártya az ezredfordulóról.. :)) A kompozitálást hardveresen gyorsítja..

(#33699) Fenyő válasza khalox (#33698) üzenetére


Fenyő
őstag

Ezzel pl könnyen tudod ellenőrizni a tearingelést, a fentebb linkelt leírás alapján meg elég könnyű belőni a comptont. (nem Ubuntu alapú disztróknál meg máshonnan kell telepíteni (Arch alapúaknál alapból benne van a tárolóban, Debian Wheezynél meg a Crunchbang repót kell hozzáadni, Jessienél meg már lehet alapból benne lesz)).

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#33700) weinmaker válasza Fenyő (#33697) üzenetére


weinmaker
őstag

Egy geforce fx 5200 128mb-os ags vga van, vagy egy 64mb-os gerforce 2 mx400 :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.