Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) LÁZ válasza Sanyi.mTs (#23600) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, de ott 'nulla' van, ergo nincs éppen feltöltve, a peeron jobb lesz ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23602) Sub-ZeRo válasza LÁZ (#23601) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez meg volt nekem annó! 😊

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23603) velizare válasza Sanyi.mTs (#23600) üzenetére


velizare
nagyúr

de ott van, viszont úgy tűnik, ennél a szettnél nincs feltöltve. én a rebrickable-ről szoktam ide átmászni útmutatóért, de még nem láttam olyat, aminél ne lett volna ide felrakva.
úgy néz ki, te beleszaladtál egybe. akkor tényleg peeron, vagy lego.brickinstructions.com.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23604) Pötyi válasza Sanyi.mTs (#23599) üzenetére


Pötyi
őstag

Nem regisztrálós. Csak írd be a készlet számát a keresőbe, azt' hozza az összeállítási útmutatót.

QNX is cool!

(#23605) Sanyi.mTs válasza Pötyi (#23604) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

A "Submit instruction page"-re vagy "Submit instruction ZIP"-re kellene kattintani? Mert arra nekem ezt az oldalt hozza be.

(#23606) LÁZ válasza Sanyi.mTs (#23605) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

linkeltem a másik oldalt fentebb ahonnan le is tudod tölteni, vagy online megnézni... ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23607) Djuree válasza Sanyi.mTs (#23605) üzenetére


Djuree
félisten

guglin rákeresel kb. 66 helyet kiad ahonnan 1 kattal letöltheted. mi olyan nehéz ebben nem értem. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23608) Sanyi.mTs válasza LÁZ (#23606) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi, csak most vettem észre ezt: "FREE Download: Available from PICSL"

(#23609) #75376384


#75376384
törölt tag

Az emag-on elég jó leárazás van pár készletre. Többek között architecture és dc cuccok, de láttam sw-t is. Ha jól láttam ma még tart aztán kifújt. Hátha érdekel itt valakit egy kongresszus piciben.

[ Szerkesztve ]

(#23610) C4mp3r válasza #75376384 (#23609) üzenetére


C4mp3r
addikt

a kongresszus jo aron van a tobbi nagyon gyenge. 20-30%os akcioval is dragabbak mint a webshopos arak

(#23611) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sparban nézzetek szét, itt Nyíregyházán mindkettőben volt egy pár szett (Batman és Nexo Knights főleg), ami 50-55%-kal volt sah ár alatt.

(#23612) Djuree válasza #75376384 (#23609) üzenetére


Djuree
félisten

a szokásos nagy nulla ez a leárazás is, talán 1 van a sok közül ami megéri... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23613) SNor


SNor
tag

Másik topicból átlinkelem ide: [link]

(#23614) Throme válasza SNor (#23613) üzenetére


Throme
veterán

14k hógömb
35k caterhem
huh

(#23615) bobafett válasza SNor (#23613) üzenetére


bobafett
tag

Köszi, de sajnos ezek sem a legjobb árak...

(#23616) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

nem tudja vki, hogy a store-ban vannak herripotteres brikhedek?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23617) turikoczka válasza LÁZ (#23616) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Ugy tudom mar igen.

(#23618) unclefucka


unclefucka
senior tag

Ez - a - járgány - KELL! :C :C :D

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#23619) turikoczka válasza unclefucka (#23618) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Előbb láttam én is és igen... Must have!

(#23620) R3ĐßuŁŁ válasza unclefucka (#23618) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Egyik legjobb téma ever. Az első szériások is nagyon frankók voltak, remélem itt is lesznek komoly szettek! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23621) bobafett válasza R3ĐßuŁŁ (#23620) üzenetére


bobafett
tag

Nekem eddig mindhárom nagyon bejön. :)

(#23622) R3ĐßuŁŁ válasza bobafett (#23621) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nagyon kreatív mindegyik, az összes az volt eddig. :D Mondjuk remélem a felső szettnél levő friends kaliberű figura nem lesz sok szettbe. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23623) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Drága édesanyám meglepett ma: azt mondta, hogy olyan szép készleteim vannak, hogy most már neki is összerakhatnék valamit otthonra. Világítótornyot szeretne. Nézelődtem kicsit, egyelőre a 31051-et gondolom esélyesnek. Van esetleg ettől nagyobb/jobb készlet?

(#23624) R3ĐßuŁŁ válasza Ereshkigal (#23623) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Világítótoronyba nincs, a régit nem hiszem hogy megérné 3x ennyiért megvenned.

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23625) Ereshkigal válasza R3ĐßuŁŁ (#23624) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi. Akkor marad ez. Azért örülök, hogy nem egy régi UCS SW készlet tetszett meg neki. :)

(#23626) LÁZ válasza Ereshkigal (#23625) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23627) flashpointer


flashpointer
őstag

A jovoevi keszletekrol kb mikor szoktak az uj infok szivarogni, elozo ev vege fele?
Varok egy temat es mar nagyon erdekel hogy lesz-e vagy nem.

(#23628) C4mp3r


C4mp3r
addikt

harry potterbol nem lesz vip early access? vicc, hogy itt a gyar es akkor europaban 1 honapot kell pluszban varni az amerikai megjeleneshez kepest

(#23629) Janaboy válasza C4mp3r (#23628) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez miert függ ossze? :D

Janaboy

(#23630) Freddy76


Freddy76
addikt

Lego Bugatti Chiron: 120.000 Ft.
Vonatjegy a családnak anyósékhoz: 6.500 Ft.
Egy üveg jó bor az építéshez: 1.300 Ft.
Az érzés, amikor a váltó összeszerelése végén rájössz arra, hogy az elején kiesett egy fogaskerék, amit megtalálsz a földön: a kurva anyját.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23631) C4mp3r válasza Janaboy (#23629) üzenetére


C4mp3r
addikt

mert idegesit, hogy europai ceg es szarnak europara amerikahoz kepest

(#23632) Jim-X válasza Freddy76 (#23630) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :Y

A játék az nem játék!

(#23633) C4mp3r válasza Freddy76 (#23630) üzenetére


C4mp3r
addikt

en a porsche valtojat kurtam el valahogy es vissza kellett bontanom a hatuljat befejezes utan. azota is van 2 ilyen ami nincs benne, mert mar nem emlekeztem hova mennek es biztos nem fogom elolrol kezdeni :D

(#23634) LÁZ válasza C4mp3r (#23628) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

júlusban 2 early access is lesz, az egyik az Aston DB5, a másik meg vagy a Voltron, vagy HP, ha voltron, akkor az augusztusi bitzos HP lesz..

@Freddy76: nem kell oda annyi sebesség :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23635) kbalage2 válasza Freddy76 (#23630) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Szerencsére a moduláris felépítés miatt elég könnyű visszabontani addig a pontig ahol az elejét-hátulját szétszeded aztán a váltó is kijön gyorsan :) Én legutóbb a 42070-nél jártam így

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#23636) csubi82 válasza flashpointer (#23627) üzenetére


csubi82
kezdő

Kb. nyár végén kezdenek el szivárogni a hírek,de ha esetleg megmondod melyik témát várod ,lehet tudok segíteni..

(#23637) flashpointer válasza csubi82 (#23636) üzenetére


flashpointer
őstag

koszi, akkor elvileg par honap. Igazabol az egyetlen tema ami erdekel a kaloz ami ugye mar egy ideje nincs, azert varom hatha lesz valami a 30-as jubileumra mert a 20-asra is volt.

(#23638) csubi82 válasza flashpointer (#23637) üzenetére


csubi82
kezdő

Szerintem lesz ,mert például az ágyú öntőformáját újra használják ,ez lehet bizalomkeltő dolog :), szerintem..

(#23639) Throme


Throme
veterán

A VB döntőt 3 - 1 után elengedtem, és nekiálltam a mustang-nak.
Ismét remek verdát hozott össze a Lego. 1 - 2 matricának megint "örültem", de tényleg kellenek, hogy javítsák az összképet..

[ Szerkesztve ]

(#23640) #75376384 válasza Throme (#23639) üzenetére


#75376384
törölt tag

nekem ebben nagyon bejött, hogy a márkajelzéssel ellátott elem nem matricázott volt. simán megcsinálhatnák ezt több szett esetében is.

(#23641) turikoczka válasza Throme (#23639) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Remek szett lett, a matricáknál én is szívtam a fogamat :D

(#23642) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

9465 a házban :D :D már csak egy haunted house kell, és az összes monster fighters meglesz.

(#23643) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Sziasztok, már elég nagy a gyerek én is legálisan legózhatok :) Ahogy látom ezt sem úgy van mint 30 éve volt mert az irdatlan mütyűrmennyiség felé ment el az irány ami igazából nem lenne baj. A baj ott van, hogy veszek egy szettet, segítek kirakni a gyereknek, párszor játszik vele aztán már hiányzik is róla pár elem, a doboz alján meg egyre csak gyűlik a sok diribdarab ami nem tudom már miről esett le. Kezd is elmenni a kedvem, hogy új legokat vegyek mert csak romhalmaz lesz mindegyikből egy idő után. Szóval azt szeretném, hogy kirakjuk aztán én szétszedem majd összeragasztva újra összerakom, feltalálták már a speciális lego ragasztót vagy van valami kipróbáltan jó anyag hozzá? Köszönöm.

(#23644) Gondwana válasza Chuck Norris (#23643) üzenetére


Gondwana
addikt

Krégli.
(a témàban amùgy az első Lego Movie szolgàl pàr tanàccsal)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#23645) Djuree válasza Chuck Norris (#23643) üzenetére


Djuree
félisten

miért nem rakod egy zárható vitrinbe?
vagy szerintem már megérti hogy apa legóihoz nem szabad nyúlni. én meg fogom nekik tanítani hogy van apa legója meg van a ti legótok. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23646) Djuree


Djuree
félisten

vettem a múltkor akciósan egy wonder woman kockafejet, tegnap összeraktam, tök jó, aranyos. lehet veszek még ilyen nyomott áron.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23647) azka79 válasza Gondwana (#23644) üzenetére


azka79
aktív tag

+1 a kreatív építés a lényeg. Amúgy nálunk is van Apa és Gyerek LEGO. Azért néha engedem a SLAVE 1 -el egy kört repüljön. :)

(#23648) Chuck Norris válasza Gondwana (#23644) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Kösz, mindjárt be is pótlom :)

@Djuree sok sikert kívánok! Amúgy nem akarok nagyon belemenni a pszichológiai részébe de amiben nem akarod, hogy kárt tegyenek az a legbiztosabb ha nem is tudják, hogy van :)
@azka79 itt csak gyerek legó van, nagyjából vettem 3 vagy 4 lego city-t meg egy nagy doboz classic-ot. Most ott tartunk, hogy a classic dobozba van nagyjából bekeverve az egész, ami között nyomokban fel lehet ismerni pár dolgot a city készletekből. Van még itt jó pár doboz legóm de nem merem már nekik adni mert ugyan ez lenne a sorsa. Persze amíg megépítjük addig szuper de pár hét játék után mennének azok is a dobozba, ezért szeretném összeragasztani, hogy valami nyoma maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#23649) bobafett válasza Chuck Norris (#23648) üzenetére


bobafett
tag

Ne ragaszd össze a legot, az nem arra van. Ebben pont az a lényeg, hogy szétszedhető, akár újra megépíthető, átépíthető, stb. Modell házakat kell venni vagy más olyan dolgot, amit összeragasztásra és gyönyörködésre találtak ki.

(#23650) Djuree válasza Chuck Norris (#23648) üzenetére


Djuree
félisten

"amiben nem akarod, hogy kárt tegyenek az a legbiztosabb ha nem is tudják, hogy van :)"
na ez igaz! :D
én is félek hogy be fognak túrni a vitrinekbe, valahogy le fogom őket zárni mire oda kerülnek hogy az egész lakásba szabadon lehet őket engedni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.