Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) csubi82 válasza #75376384 (#24097) üzenetére


csubi82
kezdő

Ha már fácsébúk itt egy még szebb példa:

[ Szerkesztve ]

(#24102) koncsik válasza Throme (#24100) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Neee má'... mennyit gondolkoztam :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#24103) thesound válasza csubi82 (#24101) üzenetére


thesound
őstag

Ez láttam én is. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24104) csubi82 válasza thesound (#24103) üzenetére


csubi82
kezdő

Szlogen lehetne ez:
,,Még a s.art is eladnám"...Szomorú,hogy egyre többen vannak ilyenek ott...

[ Szerkesztve ]

(#24105) emiki6


emiki6
veterán

Nemtom ez mennyire politika, de Lego street art Fb link

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#24106) LÁZ válasza emiki6 (#24105) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

adom az ötletet :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24107) #75376384 válasza csubi82 (#24104) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én tapasztalatom szerint jellemzően három fajta ember van Fb piacon:
Aki “normál” áron alul ad valamit, amiről nem tudja milyen sokat ér (vagy lehet tudja, de nem akar lehúzni)
Aki tudja hogy a lego érték, de irreálisan sokat kér érte
Illetve a második típus szélsőséges esete, mint amit te is hoztál példát

Sajnos jellemzően az utóbbi kettő dominál.

Valamelyik nap láttam hibátlan állapotú, speed champions egyszer összerakott Porschét (75910). 1000 forintot írt arra, ami legolcsóbb esetben is 10 körül kezdődik. :D

(#24108) emiki6 válasza LÁZ (#24106) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, elég menő lett! :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#24109) Throme válasza #75376384 (#24107) üzenetére


Throme
veterán

mármint 10k huf?
Ennyiért tuti nem vennék SC készletet (mármint ilyen 1 autós verziót).

Nem tudom, hogy komoly gyűjtő egyáltalán foglalkozik-e ezzel a sorozattal, az átlag lego vásárló megveszi azt, ami éppen elérhető boltban.

[ Szerkesztve ]

(#24110) koncsik válasza Throme (#24109) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Valamikor 3500 HUF-ért vettük ajándékba (hogy miért nem vettem 10-et... :W ), én még 7000-ért találtam, most 12-17k a Speed Champions - Bugatti Chiron (75878)... (ahogy a nagy tesó megjelent, ez lett a szegény ember Bugatti-ja, úgy látszik)

Nem mintha komoly gyűjtő lennék, de egyébként engem is hidegen hagyott, aztán a kisebbik fiamnak vettem... végül jött a szokásos gépszíj :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#24111) #75376384 válasza Throme (#24109) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem pont az definiálja a “komoly gyűjtőt”, hogy képes lenne kiadni ennyit is egy általa érdekelt témában.
Pl én is szívesen beszerezném őket, de sajnálom rá a pénzt. Új keletű nálam még ez a Lego dolog, lehet idővel máshogy fogom gondolni. Pénzileg nem lenne nagy törés, de valami visszatart. :D
UCS falcont/sw szettet vagy technic cuccot azonban sose vennék. Most akkor már nem lehetek komolyabb gyűjtő?

[ Szerkesztve ]

(#24112) Djuree válasza #75376384 (#24111) üzenetére


Djuree
félisten

nem csak pénzzel lehetsz komoly gyűjtő, de nyilván egyszerűbb, pénz nélkül nagyon nagy elhivatottság kell.
nekem már van 1,5-2 milla sztem legóban, de nem tartom magam komoly gyűjtőnek. majd gondolok egyet aztán eladom mindet és jön más "f@szság", vmi mindig kell. most ez az aktuális. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24113) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Szúrja a szemem régóta 76112. Megérheti az árát?

(#24114) R3ĐßuŁŁ válasza Fr0z3n (#24113) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szerintem hulladék ennyi pénzért, lesz az még olcsóbb is. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#24115) Fr0z3n válasza R3ĐßuŁŁ (#24114) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én se most gondoltam, hanem ha be csúszik mondjuk 20k alá. Az elektronika másba is jó lehet.

(#24116) Throme válasza #75376384 (#24111) üzenetére


Throme
veterán

Szerencsére én elkaptam az SC elejét, de csak a számomra tetszetős darabokat vettem meg. Nem érzek késztetést, hogy az összes meglegyen.
Mondjuk így is van vagy 14 db. Véleményem szerint évről évre jobbakat hoznak ki.
Ráadásul van jópár, ami nincs agyonmatricázva, azokat talán még alkatrészből is érdemes összeszedni.
Matrica más kérdés....

Én csak azt kérdőjeleztem meg, hogy ezt a sorozatot nagy gyűjtők, vagy nepperek kipécézték volna maguknak.
Aztán persze lehet tévedek, de olyan árakon amiket írtatok nem hiszem, hogy megvenném.

#24110) koncsik : Igen én is a 3500 - 4000 Ft körüli darabárat fizetgettem értük. A kezdeti duplaszettek kicsit húzósak voltak, mert ott a "sallang" is pénzbe került, ami érthető, de túl sok mindet pakoltak bele.
Kb 13-15k körül jöttek
Utóbbi 2 dupla szett (ford, porsche), már kedvezőbb darabárat hozott.... és kb 9k áron

A Bugattin csodálkozom, asszem az tavalyi szett. Ilyen hamar kifutnak ezek?

[ Szerkesztve ]

(#24117) Djuree válasza Throme (#24116) üzenetére


Djuree
félisten

én meg ezeket a kis szaros sc verdákat 2000-ért adogattam el, de ennyiért is alig kellett valakinek, hirdettem hetekig. volt vagy 5-6.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24118) csubi82 válasza Throme (#24116) üzenetére


csubi82
kezdő

Első félévben még kapható volt a Bugatti...Egyre hamarabb rácsapnak bizonyos emberkék a kifutó termékekre és adják tripla áron akár...

(#24119) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Irnek par sort a Hogwarts kastelyrol, aki esetleg gondolkozik a megvetelen.

Talan kisebbseg vagyok, aki eloszor a konyveket olvasta es ugy szerette meg ezt a vilagot, a filmekrol nem vagyok tul jo velemennyel, nagyon sok dolgot kihagytak beloluk. Sajnos kicsi gyerek voltam meg az osszes korabbi hp kiadasnal es mivel eleg csorok voltunk anyam csak 1-2 kisebb szettet tudott megvenni. Ugyhogy mikor meglattam, hogy ujra jon egy iteracio nagyon orultem.

A microscale sokakat elriaszthat en sem szeretem tulzottan ezeket a kis mini pockoket amiket nano figurakent adnak, de be kell latni, hogy egy minifig scale tul draga lett volna, es az ar igy is elriaszt mar sokakat. Nagy dobozban erkezik, 37 szamozott zacsko+3 nagyobb elemek. Ugyan kevesebb, mint a falcon de meg igy is rohadt sok. 4 vastag instrukcios konyv, kb 600 oldal osszesen, itt mondjuk jobban orultem volna egy falconos nagy spiralfuzetes megoldasnak, de hat ez van. Tanacsolom mindenkinek, hogy mielott elkezdi tenyleg gondolja ki, hogy hol fog epitkezni, mert az elso par zacsko utan mar problemakba utkozhet. Szerencsere ez ket reszbol all, eloszor a nagy termet es a mozgo lepcsos tornyot epitjuk utana pedig a hidat es a masik epuletet kulon es ugy kell osszetolni a vegen.

Az epites minimalisan repetitiv, illetve a micro scale miatt nagyon sok a kisebb, 1x1-es kocka amiket konnyu elkeverni, benezni. Beharangoztak a szines ablakokat mint egy teljesen uj epitesi technikat, ami szerintem kicsit idegesito, illetve az apro elemek miatt faraszto, de a vegeredmeny nagyon szep. A nagy torony oldalanal visszater a saturn v-nel hasznalt burkolasi technika, aki mar epitette ismeros lesz. Sok helyen van erdekes megoldas, pl. nem direktbe kell rarakni egy elemet a masikra hanem egy tile-ra kell tenni es felul kerul odafogatasra.

Amire viszont nem lehet panasz es tenyleg nagyon eros benne azok a reszletek, amikbol annyit belezsufoltak amennyit csak lehetett. Alapvetoen utalom a matricakat, de itt muszaj volt alkalmazni es van is beloluk boven, osszesen 4 sheet. Cserebe a build hatuljan szinte nincs ures hely, ami csak ugy van, mindenhol van vagy matrica vagy valami beepites. Szamomra kulon erdekes volt, hogy ugyan microscale az egesz, de igy is hogy vissza tudtak adni a hangulatot es azonnal kivehetok a szobak/termek. Tenyleg megprobaltak egy nagyon komoly fan service-t vegrehajtani es belepakolni annyi mindent, amennyit csak lehet, de persze igy sem kerult bele minden.

A main build melle kapunk 5 csonakot, a torony tetejere a sarkanyt, Hagrid kunyhojat a vetemenyes kerttel, es a Whomping Willow-t egy micro Ford angliaval.

Ami negativumot tudok emliteni, rogton az Hagrid kihagyasa, ami rohadt nagy fekete pont. Tudom, hogy valoszinuleg nanofiguraban nehez lett volna megoldani, de akkor is vicc, hogy nincs jelen valamilyen szinten. A 4 alapiton kivul jol jottek volna meg figurak, mondjuk a 4 haz szellemei, ha mar a Death Star szarasig van mindenfele minifiggel ide is rakhattak volna tobbet. Quidditch-re nincs utalas jol jott volna azert valami mellekelve. Azt, hogy draga es sok helyet foglal nem igazan teszem negativba aki ilyen szett vasarlasara adja a fejet, valoszinuleg tisztaban van ezekkel.

Osszegezve ha valaki szereti a HP univerzumot ez az ultimate szett amit be kell szereznie. Visszanezve a korabbi Hogwarts kiadasokat, mindegyik komolytalannak tunik e mellett. Ki kell csengetni nem keves $$$ erte, de cserebe nagyon sok vidam percet tud okozni az epitese, amikor Piton osztalytermet vagy a nagy termet rakjuk ossze. En nem bantam meg, szerintem eleg sokaig ez lesz a top ebben a szeriaban, ha egyaltalan lesz majd meg Harry Potter.

(#24120) #75376384 válasza Djuree (#24112) üzenetére


#75376384
törölt tag

Lehet félreérthetően fogalmaztam. Aki időben elkap egy vonalat és minden szettjét be tudja szerezni normál áron az tényleg sokkal olcsóbban is megúszhatja. Azt próbáltam meg leírni, hogy a komoly gyűjtőt (már ha van ilyen titulus) az is definiálja, hogy mennyit képes megtenni az általa kinézett dolgokért és nem a készlet mérete/témája definiálja azt.
Mondjuk az is előjön, hogy mi a “gyűjtő”? Az aki mindenáron bontatlan dobozban szerzi be a készletet vagy az is ér, ha összeszedi bl-ről az elemeket és egy letöltött PDF alapján összerakja? Nekem személy szerint van egy (sajnos folyamatosan bővülő) listám, ami alapján tudom mit akarok venni. Részemről ennyi bőven elég. Illetve szakmámból/munkámból adódóan tele van a fejem ötletekkel. Ki tudja egyszer lehet megpróbálom összehozni őket valamilyen moc formában. :D

(#24116): Becsüld meg őket. :)
Alapból megértem ha egy kifutott terméket drágábban adnak, de az sc dolgokon mintha mindenki ki akarná élni magát... Érdemes rákeresni a 2015-ös készleteknél az egy autós dobozokra. Idén a Chiron is hasonló sorsra jutott. Szerintem 10k alatt màr azt se kapni.

(#24121) Throme válasza C4mp3r (#24119) üzenetére


Throme
veterán

Szép szett lett, de én nem veszem meg, az ára (akkor is ha arányaiban korrekt esetleg), és a helyigénye miatt.

Két dolog miatt jön be, az egyik a részletessége, a másik a hangulata.
Engem ezek a pici figurák se zavarnának, mert felismerhetők a karakterek.
Szerintem a matrica se hátrány. Néha hülyét kapok én is, de elkerülhetetlen ha kis méretekről van szó.
A most tárgyal SC verdákra is sokszor kerül sok, picurka matrica, de egy speckó fényszórót ilyen méretben nem igazán lehet legoból megépíteni....

Ilyen szetteknek szerintem külön vitrin, meg háttér meg valami hangulatos hely kéne a lakásban, mert csak berakva a szekrénybe, polcra, vagy kint a "kredencen" nem mutatna.
Vitrinből is valami komolyabb kell, már a méretek miatt is.

(#24122) Throme válasza #75376384 (#24120) üzenetére


Throme
veterán

Technic motornál - amiket gyűjtök - már megtanultam, hogy nem lehet cécózni. Ami tetszik és kell, azt nem lehet elodázni, mert akkor marad a BL, és a sok plusz forintocska, amivel azok többe fájnak, mint az aktuális szett a bolt polcáról....

Azért ez durva, hogy kb 1 év és eltűnik a gyártásból egy SC szett, miközben kb 2-3 év a ciklus....
Jó lesz résen lenni, ha megjelenik a következő eresztés....

Már várom mi lesz jövőre :K

(#24123) csubi82 válasza Throme (#24122) üzenetére


csubi82
kezdő

Májusban még láttam a Bugattit... Rengeteg készlet van már amit 1 év után kivonnak a gyártásból

(#24124) #75376384


#75376384
törölt tag

Akit esetleg érdekel.

(#24125) hulp01


hulp01
senior tag

(#24126) koncsik válasza hulp01 (#24125) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Naaaagyon durcaaaa :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#24127) thesound


thesound
őstag

pletyka alert

42089 - 174 pieces;

42090 - 128;

42091 - 120;

42092 - 325;

42093 - 579;

42094 - 827;

42095 - 324;

42096 - 1580. GT race car

Meg állítólag itt is új PF lesz.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24128) Throme válasza thesound (#24127) üzenetére


Throme
veterán

Ezek?

42089 Power Boat, $14.99;

42090 Getaway Truck;

42091 Police Pursuit, $19.99;

42092 Rescue Helicopter, $39.99;

42093 Super Car, $49.99;

42094 Tracked Loader, $79.99;

42095 Remote-Controlled Stunt Racer, $99.99;

42096 GT Race Car, $149.99.

képeket még nem láttam, de majd biztos lesz....

(#24129) Djuree válasza hulp01 (#24125) üzenetére


Djuree
félisten

azigen! nagyon komoly. ezt kitalálni basszus.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24130) thesound válasza Throme (#24128) üzenetére


thesound
őstag

Megvan itt már minden. :C

Your design can become a limited edition 60 Years Anniversary set!
-BL Lego group közös program
-megtervezed
-beküldöd
-Lego designerek választanak 20-at
-a kiválasztottakat 2019 februárban közzéteszik
-ezeket lehet pre-orderelni
-ha elég rendelés jön össze, akkor legyártják azt/azokat a készletet/készleteket (max 2500 db-ig/készlet)
-csak a pre-orderesek kapnak belőle
-a designer a sales 10%-t kapja
-ha sikeres lesz, akkor lesz még ilyen

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24131) LÁZ válasza thesound (#24130) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

támogatom :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24132) #75376384 válasza thesound (#24130) üzenetére


#75376384
törölt tag

Gondolom megint popkult vagy létező jármű lesz a győztes, mint ideas esetében szokott.

(#24133) Throme válasza #75376384 (#24132) üzenetére


Throme
veterán

Autót azért nem tartom valószínűnek, mert nagyon nem látok ideasban hétköznapi verdát a caterham előtt, és után. Ez is simán belefért volna a creator vonalba, ahogy a többi ilyen jellegű téma is megjelent ott (mini, vw-ek, F40...stb).
Ami pedig ideasban jármű kiadásra került, azok valamiért jellegzetesek, ilyen pl a delorean, a ghost busters, tron motorok.

A Fiat-ot Creatorba berakhatnák, ha nem is Ideas jellegű téma, de ott most is van aktuális szett, a JB autó.

Mondjuk nekem nincs is ilyen készletem, csak a hajó a palackban.
Tron még tetszik, de drága lett a 230 darabszámhoz képest.
(Gondolom licensz meg miegymás... de akkor is...)

(#24134) #75376384 válasza Throme (#24133) üzenetére


#75376384
törölt tag

kicsit rosszul fogalmaztam. nekem jármű a saturn is. :D lehet úgy kellett volna írni, hogy popkult vagy történelmi dolog (ide tartoznak a női nasa alkalmazottak és az űrhajó is). bár jó lenne valami lego-val kapcsolatos és most haza beszélek, de modular. egy lego bolt/"gyár" vagy mittomén. amiről tényleg a lego jut eszembe és nem egy film vagy történelmi esemény.

(#24135) Freddy76 válasza #75376384 (#24134) üzenetére


Freddy76
addikt

Lego a Legoról? Lego gyár Legoból? Azt érzem, hogy ez nem fog tömegeket megmozgatni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24136) Throme válasza #75376384 (#24134) üzenetére


Throme
veterán

Lego bolt már van legoból, most nem tudom a számát. Agyaltam is rajta, de végül nem vettem meg.

Lego gyárat nem tudom hogy lehetne megoldani, de egyszer linkelt ide valaki egy videót lego gyártó sorról, amiben egy lego kisautót gyártottak le automatikusan. Ember ahhoz kellett, hogy bakapcsolja a szerkezetet, aztán ennyi. Nagyon klassz volt, és 5letes.

Az űrkutatási szettek engem se mozgatnak meg annyira, de nagy sikere van, ahogy én látom.
Itt a fórumon is népszerű.
Nincs kizárva most is ilyesmi lesz a befutó. Van vagy 3 ilyen témájú versenyző.

Mondjuk engem jobban izgat az a lista, amit (#24127) thesound hsz-ében olvashatunk (én csak ez alapján kerestem rá a neten) :B ,

[ Szerkesztve ]

(#24137) #75376384 válasza Freddy76 (#24135) üzenetére


#75376384
törölt tag

ott vannak azok a kis készletek, amiket Throme is írt. azok is legoról szólnak. de igaz, akkor legyen egy újabb ideas valami csak ezúttaé 60. születésnap néven.

szerintem vannak annyira jók az építők, hogy valamit kitaláljanak. nem kell őket félteni. bár megint a designerek választanak...

na de nem károgok előre, inkább megyek dolgozni. majd úgy is kiderül.

(#24138) hulp01 válasza Throme (#24128) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha minden jól megy, akkor az első félévben spóroltak nekem egy csomó pénzt. :) Így leírás alapján nem mozgatott meg egyik sem. A GT autó helyett jobban örülnék egy WRC/tereprally esetleg trophy trucknak. Majd meglátjuk ha már lesznek képek is.

(#24139) Throme válasza hulp01 (#24138) üzenetére


Throme
veterán

Ha a 42069-re veszel 4 kereket, akkor lesz 4kerék meghajtású terepjáród, mert gondolom a wrc/tereprally témával ez lenne a célod ;)

Félek, hogy tetszeni fognak, ahogy a mostani rally autó is (hiába nincs benne újítás, vagy csak kétkerék meghajtású).
Mondjuk az a 149$ az lesz ugyanennyi € és az már 45k huf-nál is több, ami azért nem kevés.
Webshopban se megy le 35k huf-ra.

[ Szerkesztve ]

(#24140) hulp01 válasza Throme (#24139) üzenetére


hulp01
senior tag

Hát ez műszakilag nagyon nem wrc, hiába raksz rá négy kereket. A licensz már megvan, szóval mondjuk a Fiesta WRC kaphatna egy Technic nagytesót. Persze az abszolút álom kategória egy 2004-es Subaru Impreza WRC lenne a supercars sorozatba (Porsche, Bugatti). De tudom, bilibe lóg a kezem. :) Meglátjuk mit tud majd ez a GT autó, aztán lehet, hogy ellenállhatatlan lesz és be kell szerezni.

(#24141) Throme válasza hulp01 (#24140) üzenetére


Throme
veterán

Azért írtam, hogy terpjáró, enyhítendő a 4 kerék meghajtás utáni vágyat ;)

(#24142) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

75119
75528

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24143) atus72 válasza Mr.Csizmás (#24142) üzenetére


atus72
senior tag

75119:
Dózsa László Star Wars Edition

(#24144) Mr.Csizmás válasza atus72 (#24143) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

(1942 - )

:DDD

le is csaptak rá :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24145) Djuree válasza Mr.Csizmás (#24142) üzenetére


Djuree
félisten

ezek a buildable figurák nem nagyon mennek ahogy létom, nekem is van vagy 6 eladó, de az se kell senkinek. a kockafejek jobbnak tűnnek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24146) Jim-X válasza atus72 (#24143) üzenetére


Jim-X
őstag

Neeee :C ;]

A játék az nem játék!

(#24147) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Igaz még nagyon messze van, de decemberbe eljutok Bécsbe. Az ottani lego shop olyan eurós áron van mint a sah? Illetve mennyire vannak ott régebbi készletek esetleg?

(#24148) LÁZ válasza Fr0z3n (#24147) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, sah-os ojrós árak vannak, régebbi készletek is szoktak lenni, de biztos van vmi kontakt email, amit el lehet kérni, aztán írsz nekik, hogy vannak e amik érdekelnek. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24149) Fr0z3n válasza LÁZ (#24148) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Jobb a meglepetés, csak félek az anyagi csődtől ha bejutok. :DDD
Még jó, hogy a toys r us eléggé kint van a belvárosból...

(#24150) doggie válasza Fr0z3n (#24149) üzenetére


doggie
aktív tag

Sajnos el kell keserítselek a toysrus és a lego shop (scs) nagyon közel vannak egymáshoz, gyalog kb 15-20 perc. :-)

[ Szerkesztve ]

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.