Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) velizare válasza Pötyi (#23949) üzenetére


velizare
nagyúr

úgy néztem, lesz helyem a kerekek fölött egy nagyobb áttételt kialakítani.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23952) LÁZ válasza NGA (#23950) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Akkor lehet lesz vmi remake féle legóéktól, ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23953) Fr0z3n válasza velizare (#23948) üzenetére


Fr0z3n
őstag

És miért nem valami moc alapján építesz hozzá plusz egy "poggyász kocsit" ami piros-fekete, hogy ne lógjon ki a sorból? Abba bele lehetne építeni mindent.

(#23954) NGA válasza LÁZ (#23952) üzenetére


NGA
addikt

Én is reménykedem, de lehet hiába.
Vennék egy vadiúj 928-at :-)

(#23955) velizare válasza Fr0z3n (#23953) üzenetére


velizare
nagyúr

igazából szeretnék már egy kezdetleges hajtást összerakni a fiammal, hátha kedvet kap hozzá. az, hogy készen megveszem a vonatmotort, és aláteszem a szerkocsinak, valóban adja magát, az ilyen gőzösöknél, ahogy a videóban is említették. szóval ha nem jön össze, amit szeretnék, megmarad b-tervnek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23956) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Bugatti insta video, 20al lehet veretni vele 😁👌

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23957) Jim-X válasza LÁZ (#23956) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :Y :DDD

A játék az nem játék!

(#23958) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

jutub videjó a bugattiról :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23959) hulp01 válasza LÁZ (#23958) üzenetére


hulp01
senior tag

Vissza kell vonnom korábbi kijelentésemet, miszerint nem olyan nagy cucc ez az 1:1-es Bugatti. De, az. :) Gratula a Lego mérnökeinek.

(#23960) PR0JECTNR56 válasza LÁZ (#23958) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez egy igazi mestermunka, az pedig tényleg elképesztő, hogy 2304db apró LEGO motor található a belsejében.

(#23961) Brumi válasza hulp01 (#23959) üzenetére


Brumi
senior tag

Erről a Bugattiról az alábbi kocsi jut eszembe. Elnézést a kép minőségéért, de 16 évvel ezelőtt csináltam, és akkor még nem voltak csilló megapixeles gépek...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#23962) LÁZ válasza Brumi (#23961) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

wow :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23963) C4mp3r


C4mp3r
addikt

snowspeeder retiring soon lett, erdekes, mert a slave i-t vartak sokan, de ezek szerint olyan jol fogy, hogy megeri bent tartani

(#23964) Djuree válasza C4mp3r (#23963) üzenetére


Djuree
félisten

jó hír, itt van bontatlanul, akkor fel se bontom, hátha el lehet majd passzolni. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23965) hulp01 válasza Djuree (#23964) üzenetére


hulp01
senior tag

El biztosan el lehet majd passzolni, a kérdés csak az ára.

(#23966) Djuree válasza hulp01 (#23965) üzenetére


Djuree
félisten

na igen, nyilván úgy értettem én is. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23967) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Bricktober minifig pakkokat tud esetleg valaki szerezni srácok?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23968) #75376384 válasza R3ĐßuŁŁ (#23967) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ez engem is érdekelne. Jó lenne nem arany áron beszerezni a marvel kiadást.

(#23969) Djuree válasza #75376384 (#23968) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is jöhetne egy. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23970) turikoczka válasza R3ĐßuŁŁ (#23967) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Nekem a HP-s kellene.Varhatoan mibe fog fajni?

(#23971) Szada85 válasza turikoczka (#23970) üzenetére


Szada85
aktív tag

HP-sböl már láttam ma fent az eBay aprón (kleinanzeigen.ebay.de) 30-40€ körüli áron.

(#23972) tPedro_ válasza turikoczka (#23970) üzenetére


tPedro_
őstag

FB csoportban 12e

(#23973) thesound


thesound
őstag

:)) :K :B

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23974) Freddy76 válasza thesound (#23973) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez jó cucc, nekem is megvan. Használt, vagy új?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23975) thesound válasza Freddy76 (#23974) üzenetére


thesound
őstag

Bontatlanul vettem. Nagyon régóta kerülgettem már, sokszor letettem róla, hogy nem kell, de mindig újra és újra elkezdtem nézegetni. Legszebb crane szvsz. A rough terran crane-t is nézegettem, de a 42009 sokkal jobban tetszik, mégha így visszavonultan nem is egy ár/erték bajnok. 😊

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23976) hulp01 válasza thesound (#23975) üzenetére


hulp01
senior tag

Nagyszerű készlet, tuti nem fogsz csalódni benne. Ha van sok plusz alkatrészed és egy csomó PF motorod, akkor mindenképpen javaslom a full távirányított verziójának a megépítését. Az építése egy-két helyen fejtörős, de hibátlanul működik. Én nagyon gondolkodok rajta, hogy beszerzem az extra elemeket is, hogy ne kelljen más készletekből vadásznom.

(#23977) thesound válasza hulp01 (#23976) üzenetére


thesound
őstag

Néztem én is az ultimatet, nagyon frankó. Sajnos IR reciverem meg távirányítóm nincsen, de idővel nem kizárt, hogy beszerzem.

Az első könyvet raktam össze, borral megtámogatva szigorúan belülről öblögetve, de olyat még egyik készletben sem láttam hogy, pár liftarm-ot összerakva kelljen alignolni a kerekeket, majd szétszedni. szép nagyar mondat lett
Viszont az epítésiben a fekete az majdnem sötétszürke, de meg lehet szokni.

De amúgy rengeteg moc van a készletből. Jópárat megépítek az tuti, mint a 42039-ből.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23978) hulp01 válasza thesound (#23977) üzenetére


hulp01
senior tag

Ez a tengelyek egyenesbe állítása liftarmokkal azért eléggé bevett szokás ott, ahol több tengelyen is van kormányzás. Ezek szerint még nem volt elég Technic Legod. :)

(#23979) thesound válasza hulp01 (#23978) üzenetére


thesound
őstag

Még nincs elég az biztos :)

Tényleg nem volt eddig több tengelyes kormányzású technikem.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23980) Djuree válasza thesound (#23973) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is megvolt de el is adtam egyből. alig kelt el pedig mai árához képest olcsón adtam.
már bánom hogy nem próbálgattam ki. lehet majd egyszer visszaveszem. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23981) hulp01 válasza Djuree (#23980) üzenetére


hulp01
senior tag

Az tök fura. Azt gondoltam volna, hogy sokkal népszerűbb készlet volt ez annál. Szerencsére ennek még az ára sem volt elszállt anno.

(#23982) bobafett


bobafett
tag

Ma megérkezett a nyeremény 75955-ös készlet, hiszitek vagy sem, én nyertem a Brickset nyereményjátékát. Én alig akartam elhinni. :)

(#23983) R3ĐßuŁŁ válasza bobafett (#23982) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Gratula! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23984) thesound válasza bobafett (#23982) üzenetére


thesound
őstag

Nice! Gratula!

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23985) LÁZ válasza bobafett (#23982) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

zsííír, én is kattintottam rá :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23986) bobafett válasza LÁZ (#23985) üzenetére


bobafett
tag

Köszönöm! Annyira brutál, az esélytelenek nyugalmával indultam. Küldtek két 17-es gyűjthető figurát is extraként. :)

(#23987) koncsik válasza bobafett (#23982) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Grat, kafa :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#23988) velizare válasza bobafett (#23982) üzenetére


velizare
nagyúr

gratula!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23989) Djuree válasza bobafett (#23982) üzenetére


Djuree
félisten

grat! én sose nyertem még semmi ilyennel. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23990) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

idei karácsonyi ajcsi

+ Vinter Village tűzoltóság VIP-eknek szeptember 13-tól, offisöl bemutatás 9-én a rumor szerint.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#23991) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#23990) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szépnek szép meg minden, de nekem nagyon hasonlít a snowglobe-ra szóval nálam ez annyira nem nyert. :( A manósnál még mindig nincs jobb, amit a 10245 idejekor osztogattak. :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23992) Fr0z3n válasza LÁZ (#23990) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Uuuu 😍 Imádom az ilyen kis karácsonyi készleteket

(#23993) #75376384 válasza LÁZ (#23990) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha már karácsony. A black friday (vagy környéke) mennyire szokott akciók terén jó lenni? Érdemes rá készülni vagy hatalmas verseny lesz mint ilyenkor minden és vagy összejön vagy nem egy jobb akció?

(#23994) R3ĐßuŁŁ válasza #75376384 (#23993) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igazán jó akció sosincs, de érdemes figyelgetni hátha lesz 1-2 exkluzív szett 20-30% offban. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#23995) csubi82 válasza #75376384 (#23993) üzenetére


csubi82
kezdő

,, uborkaszezonban" azaz főleg nyáron érdemes böngészni a netet,idén is volt egy-két jó dolog..Black fridaykor még nem találkoztam olyan mértékű akcióval ami ne lett volna évközben is..

(#23996) Throme válasza LÁZ (#23990) üzenetére


Throme
veterán

Tetszik. Csak tűzoltósághoz jár?
Vasútállomást terveztem idén beszerezni (remélem lesz, mint szezonális szett) és hajlandó lennék hivatalos lego shopból vásárolni, ha ezt adnák hozzá...

Az is igaz, hogy hógömb és karácsonyi vonat forgó fenyőfa keverék.... de bejönnek ezek a karácsonyi marhaságok :B

(#23995) csubi82 : A BF szerintem itthon jelentőségét veszítette. Egyrészt a hivatalos BF-re felviszi mindenki az árait, és egyáltalán nincs (vagy csak nagyon nagyon minimálisan van ) jó akció, jelentős, látható, érezhető árcsökkentés. Másrészt több webshop is már számtalan BF-t csinált végig ebben az évben, amiket az adott hétvégére is kiterjesztett, vagy már nem is black, hanem red friday...... Én már immunis vagyok ezekre, nem is várom emiatt

[ Szerkesztve ]

(#23997) Fr0z3n válasza Throme (#23996) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Van most is 19-ért, igen jó ajánlat.

(#23998) koncsik válasza Fr0z3n (#23997) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Elvesztettem a fonalat, bocsánat :B Hol? Mi?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#23999) Fr0z3n válasza koncsik (#23998) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Train station

http://kockavilag.hu/lego-10259-teli-vasutallomas

(#24000) LÁZ válasza Throme (#23996) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

majd valszeg mindenhez jár, vmennyi érték felett, a tűzoltóság csak az idei kreátoros karácsonyi vonal következő készlete lesz majd. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.