Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) Djuree válasza xedos (#24300) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is, elkezdtem drónozni sajnos, ez se olcsó hobbi. megy is néhány lego a levesbe sztem miatta.
nekem a közepes megvan. helyem sajnos nekem sincs több. már így is egy nagy katyvasz az egész legos szoba... :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24302) bobafett válasza xedos (#24300) üzenetére


bobafett
tag

A 2500 db-os lépegető most lesz kész a héten itt. Még rendeltem bele snowtroopereket, mert elnyelte a bele szánt 5-6 figurát. :)

(#24303) R3ĐßuŁŁ válasza bobafett (#24302) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Képet! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#24304) Djuree válasza bobafett (#24302) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is itt van, van benne vagy 7 trooper meg 2 pilóta is, de még férne bele kb. ugyanennyi.
melyiket építed? nekem ez van: anio

képek

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24305) bobafett válasza Djuree (#24304) üzenetére


bobafett
tag

Ha minden megjön, akkor 16 figura lesz benne: 2 driver, 1 General Veers, 2 tiszt, és 11 snowtrooper. Ha teljesen kész, csinálok képeket. Már szint csak 2 alkatrész hiányzik. Ez a verzió.

Innen indult.

[ Szerkesztve ]

(#24306) Djuree válasza bobafett (#24305) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is ilyesmi, ott van nekem is veers a 2 pilóta mögött áll a fülkében. :)
ennek a csávónak van asszem egy nagyon király csillagromboló moc-ja, valami 15k alkatrészes. de az sajnos már nekem is nagy falat. az fél milla alatt nem állna meg.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24307) sodokan


sodokan
tag

Valakinek van tapasztalata, hogy a sárga matricát hogy lehet a dobozról letüntetni nyom nélkül?

(#24308) bobafett válasza sodokan (#24307) üzenetére


bobafett
tag

Hajszárítóval.

(#24309) xedos válasza bobafett (#24302) üzenetére


xedos
addikt

Az állat lesz! hova rakod? nekem polcon vannak, mert a vitrinhez nagyok..

(#24310) xedos válasza xedos (#24309) üzenetére


xedos
addikt

Közben megnéztem, nem is olyan sokkal nagyobb!!!! Hmmm...

(#24311) Janaboy válasza sodokan (#24307) üzenetére


Janaboy
veterán

:( :((( :O

Janaboy

(#24312) LÁZ válasza Janaboy (#24311) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azt csak rárakni lehet :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24313) Gondwana válasza sodokan (#24307) üzenetére


Gondwana
addikt

Itt, külföldön még értéknövelő PVF* is a sàrga cimke, lehet villantani, hogy fòrumos haver a gyàrbòl, és kòrusban ìrìgyek érte.
---
*parasztvakìtàsi faktor - ha gyerekek is olvassàk

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#24314) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

októberi ámerikai naptárral, és aktuális Lego rendezvényekkel frissült az 1.hsz, ha vki másról is tud (rendezvény), jelezze ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24315) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

LEGO® City Adventi naptár 60201

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24316) koncsik válasza Mr.Csizmás (#24315) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#24317) lm83 válasza Mr.Csizmás (#24315) üzenetére


lm83
őstag

Köszi :)
Egyet be is húztunk.
Sztem már csak 4 db van.

(#24318) bobafett


bobafett
tag

Nincs valakinek ötlete hogy a Mudtrooperes promót milyen kombóval érdemes kihasználni? Van egyáltalán értelmes kombnció? :)

(#24319) LÁZ válasza bobafett (#24318) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem egyszerűbb, ha vmi fészbukos csoportban megveszed magában, vagy a brand store-ban is kaphatóak magukban ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24320) bobafett válasza LÁZ (#24319) üzenetére


bobafett
tag

Köszi! Én is így látom. :)

(#24321) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Srácok, arra gondoltam, hogy nem Technic készletekkel lepem meg magam karácsonyra, hanem City-vel. :B :DDD

7733
60020
60198
60169
60059

Ezeket néztem ki magamnak. A 60059-et már meg is rendeltem. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24322) sodokan válasza Mr.Csizmás (#24315) üzenetére


sodokan
tag

azért ez kicsit megvezetős akció :) 7e a listaára, szóval kb. 20%-kal olcsóbb, ami nem egy nagy durranás :)

(#24323) lm83 válasza sodokan (#24322) üzenetére


lm83
őstag

Ez igaz, meg hogy több helyen is kb ennyibe kerül most. De sztem ennél olcsóbban nem hiszem, hogy be lehet szerezni. Meg később csak drágább lesz , nem? De, hogy kevesebb darab lesz belőle az biztos :)
Meg nekem ide pont közel van elmenni érte, nem vidéki webshop, hogy még szállítást is kelljen hozzá fizetni.

Amúgy reggel is néztem árukeresőt és akkor mintha még nem listázott volna ennyi helyet ahol ötésfélezer... :F

(#24324) koncsik válasza lm83 (#24323) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem elképzelhetetlen, hogy ha elfogy az ed-nél, máshol is felmegy az ára... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#24325) bobafett válasza koncsik (#24324) üzenetére


bobafett
tag

Ha nem gyereknek kell december elejére, talán érdemes megvárni a karácsony utáni leárazásokat. Tavaly 4000 Ft-ért vettem SW naptárat.

(#24326) lm83 válasza bobafett (#24325) üzenetére


lm83
őstag

Hát gondolhatod, hogy nem magamnak vettem :D
Na hát örülnék ilyennek én is, de tavaly én nem láttam ennyire olcsón, pedig sok helyen volt szerintem még januárban is...
Majd most jobban figyelek, jó lenne ennyiért majd kifogni ideit jövőre...

(#24327) #75376384 válasza Sub-ZeRo (#24321) üzenetére


#75376384
törölt tag

Impozáns lista. :D
Puszta kíváncsiságból kérdem. Nem sajnálod, hogy ezen az áron kemény 228 darabos valamit adnak? Nem beszélve a többiről.

(#24328) Sub-ZeRo válasza #75376384 (#24327) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. Egy kis terepasztalt akarok csinálni ilyesmi stílusba. Szállítmányozás. Az a baj, hogy ezek egyre drágábbak lesznek, ha meg fellelhetőek lesznek. Most vagy soha.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24329) Freddy76 válasza #75376384 (#24327) üzenetére


Freddy76
addikt

A retró légózásban nem a rációt kell keresni, valami mást. :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24330) R3ĐßuŁŁ válasza Sub-ZeRo (#24328) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ez a beszéd. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#24331) velizare válasza Sub-ZeRo (#24328) üzenetére


velizare
nagyúr

most van/volt 20% lego storeban 60198ra, így benézett 50 alá. szerintem ennél jó ideig nem lesz olcsóbb.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#24332) R3ĐßuŁŁ válasza velizare (#24331) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

44k edigitalon. :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#24333) #75376384 válasza Sub-ZeRo (#24328) üzenetére


#75376384
törölt tag

Jól hangzik.

Közben egyébként megnéztem bricklinken is. Itt sokkal szebb ajánlatokat dobott ki. Én ezt néztem, amikor feltettem korábban a kérdésem. Gondolom te se innen szerzed be. :D

(#24334) Sub-ZeRo válasza velizare (#24331) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi, nézem már! :R

(#24333) vzarmo: Nem innenn rendeltem meg... :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24335) velizare válasza R3ĐßuŁŁ (#24332) üzenetére


velizare
nagyúr

az szvsz beetetésnek volt kirakva, legalábbis a rá adott értékelés alapján.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#24337) R3ĐßuŁŁ válasza velizare (#24335) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Rendeljétek meg, max visszaírnak hogy nem kapható ennyiért. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#24338) #75376384


#75376384
törölt tag

Itt az első kép az overwatch figurák közül. A pénztárcám érdekében, remélem CMF széria lesz és nem kell vagyonukat kiadni licensz miatt túlárazott készletekért.

(#24339) Djuree válasza #75376384 (#24338) üzenetére


Djuree
félisten

ebben semmi különleges nincs, ezer meg egy ilyesmi figura van. valami ügynökös széria is van, abban vannak hasonlók, még tán jobbak is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24340) #75376384 válasza Djuree (#24339) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha úgy nézzük akkor a voltron szett is felesleges, mert azt tényleg össze lehet rakni bl-ről.
Azért élnék a gyanúval, hogy ez a széria kap egy pár egyedi figurát. Az overwatch az egyik legnépszerűbb online fps.

[ Szerkesztve ]

(#24341) [CsuCsu] válasza Djuree (#24339) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A SW figurai sem kulonlegesek, ha nem ismered a filmet. Darth Vader johetne Ninjago-bol is a kinezete alapjan.

Akinek valaha volt koze az Overwatch-hoz, kapasbol felismeri ezt a figurat. Ha teged nem erdekel, akkor nem neked talaltak ki.

(#24342) Djuree


Djuree
félisten

én értem. csak most majd akkor jönnek cod figurák is, meg battlefield meg a többi? mert ezek még jó játékok is ráadásul, ez az overwatch meg...hát. akkor már a fornite népszerűbb most peerpill. vagy a lego vezér gyereke overwatchozik és ezért kell? nem vágom ezt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24343) Freddy76 válasza [CsuCsu] (#24341) üzenetére


Freddy76
addikt

Azért az SW-t az Overwatch-hoz hasonlítani kissé túlzás. És most nem a minőségről beszélek, az ízlés kérdése, hanem a népszerűségről. Én pedig Blöff és Ravasz, az Agy, és két füstölgő puskacső figurákat szeretnék, + Rocci Siffredi. Ez utóbbi különösen érdekelne.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24344) Pötyi válasza Freddy76 (#24343) üzenetére


Pötyi
őstag

Tessék, itt van Rocco Legóból:

:DDD

QNX is cool!

(#24345) thesound válasza Pötyi (#24344) üzenetére


thesound
őstag

LOL :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24346) Napfénysüti válasza Pötyi (#24344) üzenetére

Bazz! :C :DDD

Més que un club!

(#24347) Freddy76 válasza Pötyi (#24344) üzenetére


Freddy76
addikt

Rocco haja barna, de ezen túl tökéletes :C

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24348) R3ĐßuŁŁ válasza Pötyi (#24344) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:C :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#24349) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Jövő évtől nem jön új brickheadz (legjobb információim szerint).

(#24350) LÁZ válasza turikoczka (#24349) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akkor most kell bespájzolni belőlük ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.