Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Integra válasza orbano (#25100) üzenetére


Integra
titán

tudom, tudom nyugi van ifjú chuck, pörögj-forogj még egy keveset kikboxon :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25102) Gergello


Gergello
addikt

Nem is értem miért gyártanak 75-90 lónál erősebb autókat? :DDD

(#25103) Integra válasza Gergello (#25102) üzenetére


Integra
titán

mert jóóóóóóóóóóóó :)) minél erősebb annál jobb, csak azokat már nem a honda gyártja :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25104) BlacKSouL válasza Gergello (#25102) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Minek gyártanak autókat? Meg mé' nem gyalogol mindenki? Régen is eljutott mindig mindenki mindenhova. Időben.

;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25105) olbeteam válasza Integra (#25097) üzenetére


olbeteam
tag

Hidd el, hogy meg fogod szeretni a klímát, amikor 4-5 órát sír majd a fiad/lányod a nagy meleg miatt, áldani fogod a nevét aki kitalálta... :K ;)

I can resist everything but temptation.

(#25106) Integra válasza olbeteam (#25105) üzenetére


Integra
titán

nyugodtan elhiheted, 2 trabantja volt a családnak régen, 4-en megpakolva jártunk velük és mégsem visítottunk, mert meleg volt... neveltetés kérdése. meg sok sport, edzés. ;)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25107) DCI_market válasza olbeteam (#25105) üzenetére


DCI_market
tag

2pofon aztán nem sír ;] De tény a "zsigapapa" se klímázott mégis boldog volt a család. Kezd elkanászodni a nép, lassan azt vesszük majd észre hogy a puska hordja a vadászt.
Btw. nem a gyerekgondozás ellen vagyok, édesanyám jogosítványa annak volt köszönhető hogy a -10fokba ráfagyott az akkor 2 éves hugom arcára a könny, azóta vezet, mostanra hivatás szerűen. (és erre is mondhatjuk hogy régen gyalog jártak:D) De azért a gyereknek pont nem kéne jót tegyen a klíma. :Y

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#25108) olbeteam válasza Integra (#25106) üzenetére


olbeteam
tag

Én a jelenről beszélek és nem arról, hogy mi volt 30 éve. Egy picit változott a világ. Úgy is használni fogod a klímát...majd gondoljatok rám! :) (ja igen, tapasztalatból mondom) :))

Mod: off

[ Szerkesztve ]

I can resist everything but temptation.

(#25109) Napfénysüti válasza DCI_market (#25107) üzenetére

És talán úgy még kevésbé is volt minden baja a gyerekeknek. Nekünk Daciánk volt gyerekkoromban de örültem már annak is amikor autóztunk és nem sírtam hogy meleg van. Na meg ott volt erre megoldásként akurblis ablak. :D

Més que un club!

(#25110) Integra válasza olbeteam (#25108) üzenetére


Integra
titán

igen, változott, eltunyultatok, elsorvadtatok. :U
a gyereknek meg, mikor fejlődik, erősödnie kéne az immunrendszerének, és pozitívan formálódnia a kitartási és állóképességi, alkalmazkodó ösztönének, pont jót tesz a klíma... te teszed tönkre a gyerekek jövöjét fizikai és mentális téren hosszú távon, egy életre a saját önzőségedből, hogy neked 4-5 órás út könnyebb legyen. :U
úgy tűnik, elképzelni sem tudod, hogy egy ilyen kis, jelentéktelennek tűnő dolog később milyen komolyan fogja befolyásolni a gyereked viselkedését más témában, mikor egy kis kitartásra és alkalmazkodási képességre lenne majd szüksége. csak nyavajogni fog (ahogy már most teszi) és hogy nem bírja.. te pedig ezekre a szavakra emlékezz majd.
ne haragudj, semennyire sem tudok egyetérteni azzal, hogy az volt 30 éve, most meg most van. 30 éve is sütött a nap és volt hideg, hogy a segged befagyott. tény? tény. igen, van azóta klíma. mire jó? hogy szétborítja az ember természetes hőházartását és alkalmazkodó képességét. annyira a gépek és a technika rabja lettél, hogy úgy tűnik az alapvető dolgokat is szem elől tévesztetted. modern kori népbetegség. aztán csodálkozik a sok szülő, hogy miért beteg állandóan a gyerek, nincsen ereje, állóképessége, nem tud rendesen koncentrálni, szétszórt etc.. és még sorolhatnám. hát ezért, mert a természetre, a fizikai és lelki egyensúlyra való törekvés, a tudatosság már a szülőkben sincsen meg. (tisztelet a kivételnek)
ehhez pedig nem kell gyerek, hogy tisztában legyen vele az ember. :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25111) DeathAdder


DeathAdder
veterán

50 fokokban egész napon át utaztunk a hegyekben,rengetegszer amikor gyerek voltam, soha semmi bajunk nem volt és senki fejében meg nem fordult a klíma gondolata.
Igaz nagyot változott a világ, legtöbb ember nagy gyesza és hipohonder egy személyben. Gyerek koromban a koszban, sárban játszottunk egész nap, volt leütött véres láb, kullancs, naptól leégés, senkit nem érdekelt, játszottunk tovább. Általános iskolás korom óta nem vagyok beteg, még akkor sem amikor napi szinten rám szólnak körülöttem, hogy öltözzek már vastagabban, mert rossz rám nézni, és nem kerülöm a beteg embereket nehogy én is elkapjam :DDD Azért van a test, hogy szenvedjen.
Amúgy csak én vettem észre, hogy akik ennyire törődnek magukkal azoknak van lépten-nyomon mindenféle "betegségük"?

(#25112) olbeteam válasza Integra (#25110) üzenetére


olbeteam
tag

Nem szeretném teleszemetelni a topicot, utolsó kommentem ebben a témában: a soraidból az derül ki, hogy nincsenek gyerekeid, majd meg fogod érteni, ha...

Sajnos elsorvadtunk, a feleségem aerobik oktató, 8 hónaposan még oktatott, persze finoman...én pedig alig futottam tavaly cca. 650 km-ert, hogy mást ne is említsek!

Látod, igy el fogsz tunyulni, ha gyereked lesz. :P

Puszipeace :)

I can resist everything but temptation.

(#25113) Napfénysüti válasza DeathAdder (#25111) üzenetére

Én sajnos magamon tapasztalom a klíma hatását. Egész nap egy irodahelységben ülök ahol 365 napon át folyamatosan megy a klíma és marhára nem tesz jót nekem, szívem szerint kikapcsoltatnám de nem lehet.
Lehet hogy emiatt de a kocsiban sem klímázok csak néha megjáratom.

Més que un club!

(#25114) Integra válasza DeathAdder (#25111) üzenetére


Integra
titán

erről van szó. :)
minden más csak önigazolás és kifogáskeresés. a legtöbb ember szeret hazugságban élni.

süti:
a szemed hogy bírja azt a levegőt?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25115) Integra válasza olbeteam (#25112) üzenetére


Integra
titán

önigazolás önigazolás hátán. ennek semmi köze ahhoz, hogy van e gyerekem vagy sem. mi is kibírtuk 30-40 éve és a gyerekeim is kifogják. csak ez számít. a többi az hablababla.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25116) hartyi


hartyi
tag

Azt ugye tudjátok, hogy ennyi erővel kocsit se használjunk, mert az ember arra teremtetett, hogy két lábon (sőt: cipő nélkül járjon). A testünk arra terveztetett, hogy napi több 10 km-t is meg tudjon tenni kajakeresés (gyűjtögetés, vadászat ilyesmi okán). Attól is tunyulsz, ha BKV-zol, mégsem gyalog jársz dolgozni (én mondjuk speciel bicajjal... :) ) Sőt arra is képesek vagyunk by design, hogy komoly sérüléseket is túléljünk anélkül, hogy kórházba kellene menjünk. Kicsit sarkítok persze, de ha valaki élből elutasítja a klímát az is azt teszi. Én ki szeretném használni a kor adta lehetőségeket, de mindent (a klímát is) ésszel kell használni. Naponta látom az utakon, hogy 25 fok környékén a birkák már feltekert ablakkal, klímával közlekednek. Na ezt nem. Ha tehetem én is inkább letekerem az ablakot, de két pici gyerekkel a hátsó ülésen, autópályás 130-nál már azért erősen meggondolandó, hogy nem jobb-e a klíma.

(#25117) zolynet válasza hartyi (#25116) üzenetére


zolynet
addikt

na végre egy rendes írás, mer itten írkálják h eltunyultunk, azt má vagy 2éve verem az asztalt h én hÓmofiKszba is tudnÁk dolgozni, de csak nem engedik, hüpp ... 180cm vagyok mind a 74kilóval, teljesen le vagyok épülve, minden nap ajándék! ;]

10p és megyek az m3-m0-m5-m0-budafákk nyomvonalon, bejáratás folyt.... :)

Life is too short to stay stock!

(#25118) hartyi válasza wierra (#25067) üzenetére


hartyi
tag

Csak, hogy ne legyek teljesen off topic. Nincs szerintem az 1.4-es motorral nagy probléma (igaz nekem 5gen-em volt, iS változat, tehát 90 lovas). Átlagos felhasználásra bőségesen elég volt. Néha kicsit hiányzott a tartalék előzésnél, de túlélős volt. Most egy 2000-es 1.5 iLS-van és érezhető a különbség (Vtec-el meg pláne). Az erőn túl azonban ott a fogyasztáskülönbség, amiben viszont nagy bajnok az 1.5-ös Vtec motor. Igaz valami gríz lehetett az én 1.4-esemmel, de normál helyzetben is átlag 1.5-2 lityivel kevesebből elvan az iLS. Könnyen ki lehet számolni, hogy egy éves áltagos futásteljesítmény és ilyen üzemanyagárak mellett mennyit is fog az ember. Na így kell mérlegelni a kettő közötti árkülönbséget.

(#25119) vbbb válasza hartyi (#25116) üzenetére


vbbb
őstag

20C...Anglia...és az angolok tolják a TESCO parkolójába Mercédeszbe a klímát amíg a tata vásárol, mert kurva melegük van...na én ezen szoktam kiakadni. :)

Amúgy nekem sincs semmi bajom az 1.4-es motorral autópályás közlekedésnél, általában én tolom le a gyorsuló sávban a másikat...és közben 5.5-6L-t eszik. A városi közlekedésben főleg télen...na ott azért ehetne kevesebbet.

(#25120) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mondjuk megyek egy üzleti tárgyalásra nyáron Salgótarján-Veszprém útvonalon. Kint van 30 fok, Ami később 33-ra is felmegy. rendelkezésre álló utazási idő 3 óra. Kétféleképp érhetek oda:

Az autó egy sötét 1.2-es Swift. Ablak letekerve, autópályán 140-el majdnem végig, 4500 vagy fölötti fordulat, hangos motorzaj, folyamatos huzat, mennydörgésszerű szélzaj, beszélgetni nem lehet, megérkezem fájó füllel, némi homokkal, porral a fogam közt, kivörösödött könnyező bagzónyúl szemekkel, tarkótól seggig csatakos, elöl foltosra izzadt inggel, nyakkendőben, erre veszem rá a zakót, és gyöngyöző homlokkal kiszállva kezet nyújtok az üzleti partnernek. Nyúzott vagyok, de túléltem. Kemény voltam. Tárgyalni nem tudok a fejzúgástól, az eredmény kérdéses.

Autó egy sötét 2.0 tdi Passat CC. Ablak felhúzva, klíma alacsony fokozaton bekapcsolva 25-26 fokra, átlagos menetzaj 140-nél, 2200 körüli motorfordulat, simán lehet beszélgetni is akár, megbeszélni a tárgyalás utolsó stratégiáját, a fülem-szemem nem éri erős huzat, a hátam nem izzad lucskosra, a fejem nem fájdul meg, nem bagzónyúl a szemem, nem izzadok ki több liter vizet, megérkezem szinte úgy, ahogy beültem. Nem érzem magam elnyűve, friss vagyok. Eltunyult voltam, de túléltem. A tárgyaláson vagyok kemény, nyugodt, tiszta fejjel, az eredmény pozitív.

Van egy privát rész is: Van egy 1339ccm-es i-DSI motoros, klímás Honda. Van egy 1799ccm-es i-VTEC motoros, klímás Honda is. Mindkettőt szeretem, mindkettőben akkor megy a klíma, ha 30 km-nél hosszabb távot utazom, és ha a körülmények igénylik. Előbbi fogyaszt átlagban 4.8-5.2 körül, utóbbi 5.9-6.3 körül. Előbbibe befér 500 liternyi csomag, utóbbiba csak 390. Előbbi egy céltárgy, nagyon kellemes városi kisautó nagy teherbírással, utóbbi egy céltárgy, kellemes városközi középautó, több kényelemmel. Előbbivel sosem jutna eszembe játszani, pattogni, szórakozni, utóbbival simán meg lehet tenni.

Az önigazolásról meg annyit, hogy ott már mindenki aki az önigazolás emlegetése mögé húzódik elb.szta, hogy lejöttünk a fáról, és tetőt vertünk össze a fejünk fölé. Pedig a Cro-Magnoni is kibírta az esőben, a Neandervölgyi mégis tető alá húzódott. Onnantól kezdve minden amit csinálunk a gyorsulást, az eltunyulást más értelmezés szerint a kényelmet szolgálja.
Ha van valamid, akkor azt használhatod ész nélkül, ésszel, vagy sehogy, de ha nincs, akkor nem használhatod sehogy. A leutazott kilométerek kb. 8-10%-ában klímázok, de akkor igencsak jó hogy van.

Node, mindenkinek megvan a véleménye, én nem ítélem el azt aki szerint bármilyen technikai, kényelmi eszköz, szolgáltatás felesleges úri huncutság, de azért emellett biztos használ legalább százféle másikat, ami szintén fölösleges, csak ezeket ő pont másképp érzi.
:)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25121) Integra


Integra
titán

kolléga kálváriája

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25122) zolynet válasza Integra (#25121) üzenetére


zolynet
addikt

durván felpattant a szopórollerra, nagyon hard ... nekem ha most széthullik vagy valami lesz akkor letolom Lacházára és ott gyújtom fel, az én szívásom ehhez képest nudli

Life is too short to stay stock!

(#25123) honda23 válasza Integra (#25110) üzenetére


honda23
aktív tag

Ne haragudj, de ez hülyeség...
Folyamatosan ment egyes fokozaton a klíma mindhárom verdámban, nem vagyok eltunyulva.
Falusi gyerek vagyok, nagyon sokat sportoltam 24 éves koromig, műveltem földet, szőlőt, majd 9 éve 3 műszakban járok, ahol 8 óra alatt kitaposom a belem, és valahogy 3 műszak és a 9 hónapos kislányom mellett nincs kedvem sportolni, és meleg kocsiba sincs kedvem beülni.
Klíma vagy lehúzott ablak?
Klíma alacsony fokozaton nem okoz semmit, lehúzott ablaktól azonnal kötőhártya gyulladás és a szemem is szétmegy.
Beteg szinte sosem vagyok, csak tavaly műtöttek orrsövénnyel, ennyi.
Majd kiteszem a gyerekemet 35-40 fokba a verdába...
Még ő sem volt beteg 9 hónap alatt és nem is lesz, nevelés kérdése minden, de attól nem lesz eltunyulva egy ember, ha használja a klímát.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25124) Integra válasza zolynet (#25122) üzenetére


Integra
titán

tulajdonképpen igen :)
de ha felgyújtod, szólj, én is szeretném megnézni, aztán megveheted az intit ha szeretnéd :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25125) Integra válasza honda23 (#25123) üzenetére


Integra
titán

és téged mibe tettek mikor nagy bőszen szartál a pelenkába, klímába? azt se tudtuk mi az. itt kezdődik, nekem nem kell magyarázni, de mindegy is, nem érdekel :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25126) zolynet válasza Integra (#25124) üzenetére


zolynet
addikt

ha felgyújtom akkor összegyűjtök egy tüsszögős autóra :D
békávézok és összekuporgatom :K
azé nincs tervben :N

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#25127) Napfénysüti válasza Integra (#25121) üzenetére

Azt tudtam hogy sok pénzt költött Elmör a gépre de hogy ennyire sokat azt nem gondoltam volna. :Y

Més que un club!

(#25128) skylaner


skylaner
senior tag

Sziasztok!

Milyen motorolajat ajánlatok egy 97.s 1.4L-s Civic EJ9-hez? (D14A3)
10W40?

Köszi!

(#25129) Integra válasza zolynet (#25126) üzenetére


Integra
titán

akkor csak evo és sti :K
ha meglesz a másik szekér, max kivonom a forgalomból és letakarom, nem tudom. lehet, hogy i_t_r kolléga nyomdokaiba lépek :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25130) Integra válasza skylaner (#25128) üzenetére


Integra
titán

én mobil-1 0w-40 protection formula-t öntötem bele több mint 200e km-en keresztül, minden 10e km után cserélve. már nincsen meg sajnos, de jó kezekben van, ennyit tudok :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25131) neduddki válasza skylaner (#25128) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

vmi jo kis acea 08/10est tegyel bele, ha sok a hideg uzem menj le 5w-re

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25132) DeathAdder válasza zolynet (#25122) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja én is végigolvastam délután, szerintem Te azért nem fogsz cumizni, ennyire biztosan nem, semmi rendkívüli eltérés nincs benne, amiért okkal lehetne félni.
A koléga viszont nagyon cumi (bocs). Ha azt nézzük alapból vehetne a rá költött pénzből egy EVO VIII-ast, de talán még újabbat is, az elpocsékolt időt és rengeteg idegességet nem számolva, és lenne közel 300 LE-je amit szerencsétlen autó át is tudna vinni az aszfaltra, amit mégis a Japán mérnökök raktak össze, de nem is akárhogy, és nem egy időzített bombán ülne. Vagy ha már nagyon első kerék, akkor ott a sokkal konszolidáltabb 3-as MPS is , rengeteg pénzt, idegességet és időt megspórolva:K
Persze a Need for Speed autóépítési vágy belőlem is csak nem régen égett ki.

[ Szerkesztve ]

(#25133) skylaner válasza Integra (#25130) üzenetére


skylaner
senior tag

Szeretném megkérdezni, hogy találkoztál-e az alábbi 2 hibával:

Üresjáratban a kuplung felől morajló, súrlódó hangot hallok.
Ha benyomom a kuplung pedált akkor megszűnik a zaj. Gondolom menetközben is zajos, csak a motorhangtól nem hallom.
Neten utána kerestem azt találtam, hogy nyelestengely csapágy miatt van ez a hang. Nem tudom, hogy érdemes-e csak ezt kicserélni, vagy a kuplung/váltó több alkatrészével együtt kellene? Mennyire nagy munka, mennyire kell szétszedni a váltót. Nem értek hozzá sajnos.

Tél óta a központi zár teljesen véletlenszerűen működik, de csak az anyós oldali ajtóval van gond.
Télen nem zárta be, többszöri próbálkozással sem, többször is külön kellett zárni.
Aztán tavasszal fordult a helyzet, most meg nem nyitja ki.
De ezt is véletlenszerűen, az utóbbi 2 hétben teljesen jól működik.
Viszont mindkét esetben szokott olyant csinálni, hogy zárás/nyitás után kattogó hangot lehet hallani az ajtóból/zárszerkezetből. Többször egymás után, mintha ki-be záródna a zárszerkezet. Olyan nem volt, hogy zárás után kinyitódott volna valamelyik ajtó, viszont olyan már volt, hogy az anyós oldali ajtó menetközben bezáródott és csak kulccsal lehetett kinyitni.
Nem tudom, hogy így hogyan vigyem el szerelőhöz mert teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor működik, mikor nem :)

(#25134) honda23 válasza skylaner (#25133) üzenetére


honda23
aktív tag

Az összes hondában, amit vezettem, üresjáratban álló autónál, meleg motornál súrlódó hangot lehet hallani, én nem foglalkoztam vele(5-6-7 gen). Nyelestengely csapágy lesz az, ha benyomott kuplungnál elmúlik a súrlódó hang.
Szerelők többen is azt mondták, ha a váltóban megvan az olajszint, és nem akad, nem recseg, hagyjam a francba, hagytam is, amiket eddig eladtam, másnál kitűnően muzsikál.
Nagy munka, teljesen szét kell szedni, és új mtf3 gyári olaj is kellene bele.
Érdekes, hogy ez a hondáknál gyári hiba, sajnos.
Sebességben nincs hangja, mindig csak üresjáratban.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25135) !Overdose! válasza honda23 (#25134) üzenetére


!Overdose!
őstag

Érdekes, én viszont egy Hondában sem hallottam még.

skylaner: Általában elgörbült zárrudazat vagy rosszul, nem mindig érintkező test okozza a problémát.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25136) Winner_hun válasza honda23 (#25134) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam nincs ilyen hang.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25137) Integra


Integra
titán

bazeg, elvitték az ótót, amit kinéztem :(
na de sebaj, találtam másikat :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25138) DeathAdder válasza Integra (#25137) üzenetére


DeathAdder
veterán

te szegény ember :P :DDD :DDD
evora váltod az intit? ki tudja, még az új ctr is lehet ütős :))

(#25139) zolynet válasza Integra (#25137) üzenetére


zolynet
addikt

azannyát, mennyé azt írjad alá az adásvételit , aztán gyere értem és vigyél pár kört :K

Life is too short to stay stock!

(#25140) Integra válasza DeathAdder (#25138) üzenetére


Integra
titán

egy ap2-ben nagyon gondolkodom és volt egy olaszországban árult ultimate edition. először nem is foglalkoztam vele, mert olaszoktól bármit venni.. :DDD aztán 5x olvastattam el olasz haverommal, hogy mit ír pontosan és megtetszett. természetesen gyorsan lecsaptak rá. nekem meg még kellene 2 hónap legalább, mert bevagyok ragadva. az is lehet, hogy emiatt tavasz lesz. vagy akár télen, mindegy, csak az legyen, ami tetszik. bár gyanúsan olcsó volt az autó annak ellenére, hogy agyon dícsérték és a fotókon tényleg gyönyörű volt. fehér, fehér A oszloppal, fehér tetővel, kompletten.

zoly:
szólok ha robbantottam a bankot :DDD
de ezt az evo-t akkor elhoznám, persze vinném tomitsu-t magammal átnézni, aztán padra mérni etc.. :) tudod, amikor ennyi lóvét locsolnak valamire, nekem az eladási ár már eleve gyanús.. főleg, hogy azt írja, a motor telejsen új.. de szemre megfogott, tény :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25141) zolynet válasza Integra (#25140) üzenetére


zolynet
addikt

értem, tavasszal bankrobbantás ;]

Life is too short to stay stock!

(#25142) Integra válasza zolynet (#25141) üzenetére


Integra
titán

amúgy szerintem rohadt behúzás az egész, hiába szép külsőre :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25143) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

nqa vegre egy normalis fogyasztas: 46.06l 809.7km ami 5.69l/100km

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25144) vbbb


vbbb
őstag

Cseréltetek már antennát? Az enyém be van rohadva, nem lehet visszatolni. (Meg el is tört egy próbálkozásnál a vége...)

Hány méter kábel kell kb neki? Ehhez jár 2m kábel, csak elég neki.

nagy kép

(#25145) Integra válasza vbbb (#25144) üzenetére


Integra
titán

én egyszer igen, alul jó nagy szopó a doblemeznél behúzni és aztán hátul a műszerfalban :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25146) vbbb válasza Integra (#25145) üzenetére


vbbb
őstag

antennya csere

itt nem látszik annyira bonyolultnak :)

(#25147) hartyi


hartyi
tag

Ennyit azé' nem ér se a Bartók, se a Dankó rádió :DD

(#25148) Integra válasza hartyi (#25147) üzenetére


Integra
titán

intiben másfél éve rossz a motoros antennám. a legkevésbé sem hiányzik a rádió :) mondjuk kicserélem úgyis egy új gyárira, de azt sem fogom sűrűbben használni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25149) vbbb válasza Integra (#25148) üzenetére


vbbb
őstag

(#25147) hartyi

Nem hallgatok én se rádiót, csak szeretem ha minden működik a kocsin. :K

Amúgy megrendeltem, ha nekem nem megy akkor egy autóvillamossági szerelő havert ráuszítok. :DDD

(#25150) Integra válasza vbbb (#25149) üzenetére


Integra
titán

ne aggódj, betudod húzni magad is, kis kézügyesség meg kitartás kell :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.