Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) neduddki válasza Pompi (#25748) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ehh ha klennebelolk kombi....:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25752) Integra válasza zolynet (#25749) üzenetére


Integra
titán

16 coll alá max 330mm megy 4 dugóval, esetleg 6-tal, de a legkevésbé sem vagyok meggyőződve arról, hogy kell/van értelme/kellően hatásos egy 6 dugós nyereg ekkora tárcsával.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25753) Integra válasza DeathAdder (#25750) üzenetére


Integra
titán

semmit, csak romlik az egész. egyszerűen olcsóbb a gumi abban a méretben.

pompi:
jól mutat rajta a ctr felni nagyon!! jobban mint a buszon :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25754) Napfénysüti válasza Integra (#25753) üzenetére

A CTR felni szép rajta valóban. Viszont a mellette álló kettő felnije nekem nagyon nem tetszik.

Més que un club!

(#25755) Integra válasza Napfénysüti (#25754) üzenetére


Integra
titán

nekem sem, ahogy a pirosra fújt nyereg sem, de ugye ez erősen szubjektív :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25756) Integra


Integra
titán

VAN AUTÓM!!!!!!!!!!!! :))
Imi most hívott, hogy nem akarom e elvinni. valszeg rettenet bosszantotta már minden alkalommal, hogy darabokban hever, amikor csak a sarokba nézett és meglepett vele nagyon, holnap el is hozom!! és ha minden jól megy, holnap megjön az új hátsó dobom is, akkor gyorsan én meg azzal lepem meg, hogy még azt tegyük fel :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25757) Pompi válasza Napfénysüti (#25754) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A CTR felnis az enyém :K a középső vas a testvéremé, ezzel lett véve használtan nemrég, a gyári hyrid felninél még ez is sokkal jobb szerintem. A fekete versenyző pedig csak megtalálta a helyét mellettünk, nem tudom, hogy kié :) külön véletlen, hogy ugyanolyan felni van rajta csak egy számmal nagyobb.

Feel Good Inc.

(#25758) DeathAdder válasza Integra (#25753) üzenetére


DeathAdder
veterán

205 széles éppen, hogy a drágább, a 215- 225 jóval olcsóbb, nyilván ezek a kommersz méretek.
Én is nagy hibát vétettem, ad08-at vehettem volna 215-ben olyan áron, amennyiért én hülye 205-ös Proxest vettem :(
Nemsokára feldobálom a téli gummákat ezeket meg áruba bocsájtom, mert ilyen időben már teljesen használhatatlan.
Ma is kettesben kezdtem kihúzni egy kanyart vtec-nél azonnal két marha hosszú csíkot húzott, közben hatalmas csikorgás és égett gumiszag, a kormányt meg majdnem csutkára alá kellett csavarni, hogy az úton maradjak...
2012-es zsír új gumik, alig 3 ezer km-el.. :F

Gratula, nemsokára taposhatod akkor neki, gondolom várod már :K

----

Ja egyébként CTR felni.
Ha valakinek van, vagy tud eladó 4drb CTR felnidugót, jelentkezzen :)

(#25759) Integra válasza DeathAdder (#25758) üzenetére


Integra
titán

mi az, toyo t1r?
magával sodort a crxforum trendhulláma? :DDD

az lehet, hogy 17-es collnál igen, de 215/45r16 vagy 205/45r16, előbbi látványosan drágább, ez a gyári méret is egyben, legalábbis a dc2-nél, láttam már pár intit 205-ös gumival :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25760) DeathAdder válasza Integra (#25759) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, magával sodort még a VTi-m idején, amikor az első jobb szett gummámat vettem rá.
Azzal viszont maradéktalanul elégedett voltam, ezzel már egyáltalán nem :N

Érdekes, 17"-ben viszont jóval drágább a 205. A következő gumim már nem lesz gyári méretű.
Az ufo ugyanolyan erős motorra gyárilag 225 és 18"-ost kapott, nem csoda, hogy szegénykém helyezkedik ezzel a kis 205-tel, a felnire rátéve is a "majdnem kicsi rá" hatást kelti :(

[ Szerkesztve ]

(#25761) Napfénysüti válasza Pompi (#25757) üzenetére

Szombaton voltatok kint? Akkor még lehet láttam is élőben a gépet. A CTR felni nagyon eltalált legszívesebben én is abból tennék fel egy 4*100-as verziót. De jövőre egy gyári ubiszeletelőre pályázok inkább a mostanit meg eladom.

Més que un club!

(#25762) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#25739) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ötlet semmi?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25763) zolynet válasza DeathAdder (#25758) üzenetére


zolynet
addikt

már hideg a flaszter, nem jaszkarizunk ilyenkor :P ;]
nekem azért bevállt a t1r, ha trendhullám, ha nem ... persz mondta Boo h vannak ennél jobb gummák, pl ku39 amit turbós soklóerős autókra dobálnak, de én meg úgy voltam vele h ki akarom próbálni

Type-R :) , jó ótókázást akkor, végre kikerül ... engem is úgy hív mindig, szavajárása: 'mikor vinnéd el ezt a romhalmazt innen?!' :DDD

BlacKSouL: ötletem sincs, el kell vinni szakihoz h megaszondja az okosságot :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#25764) DeathAdder válasza zolynet (#25763) üzenetére


DeathAdder
veterán

A hideg flaszter csak olaj volt a tűzre ;]
Nem tényleg, tehát nem olyan mint amilyennek vártam.
VTi-re viszont tökéletes, mégegyszer vennék rá olyat gyári méretben. Haveromnak is ajánlom a 4gen Prelü-re, jó áron kínálják most, meg látta a vti-n milyen jól viselkedett.
Szerintem nálam alul van méretezve a gyárilag megadott gumiméret a motorhoz képest, de lehet tévedek, mindenesetre a tapasztalatok erre mernek következtetni, na de nem károgok tovább :DDD

(#25765) Integra válasza zolynet (#25763) üzenetére


Integra
titán

jaja, csúcs kunyhó és hankúk gumik nagyon ott vannak, szépen csöndben a sarokban, de szárazon óriási potenciál van bennük, az rs2-vel én is nagyon elégedett voltam, ad07 szintű gumi volt, sőt szerintem picit jobban is tapadt. ráadásul angoloktól pofátlanul jó áron ház elé lerakva vettem az utolsó szettet, igaz 4 éve, 245-ös euró-nál, 116ezerért, 215/45r16 méretben.
tavasszal viszont gumicsere, vagy rs3 vagy ad08. könnyen elképzelhető az ad08 lesz, mert az rs2 viszont esőben korcsolyapályává változtatta az utat, mondjuk egyenes fékezésben jó volt, de így is életveszélyes tudott lenni. ahogy olvasom esőben meglepően jó az ad08 - már legalábbis a többi száraz versenygumihoz képest.

igazából nem fogom széthajtani, télikerekek vannak rajta, le sem cseréltem tavasszal, nincsen mire, slick a nyári gumi már :DDD csak nem akarok már motorról lefagyni nap végén, kezd nem egészséges lenni a 8-10 fok és driftelek minden kanyarban kb..
hátsó dob is megjött, természetesen az új tűzkarika meg egyéb szerelvények még mindig nem.. :(((
nekem csak ennyit mond: szeretnéd elvinni az autód? mikor? mondjuk akár most is. - vip vagyok, nincsen vérszívás :)) szóval már csak egyszer kell bkv-ra szállnom, mackónadrág, edzőcipő, hátsó dob nagy csomagban, nem fogok kilógni az utasok közül :D

death:
mi a pontos gyári méreted?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25766) DeathAdder válasza Integra (#25765) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jó áron vetted, én is jó áron vehettem volna, 130-ért ad08 bestbuy lett volna.
Most jóval drágábbak már ahogy nézem, nagyon nagy hiba volt nem azt venni, de ha ezeket ledobálom, akkor csakis ad08 lesz jövőre :K
205/45-R17 az ep3 gyári mérete, ehhez mérten az fn2 ugyanarra a motorra
225/40-R18-at kapott :(

Egyébként mikor legérdemesebb nyári gumit venni? Van erre valami szabály, hogy mikor szoktak legolcsóbbak lenni?

[ Szerkesztve ]

(#25767) Integra válasza DeathAdder (#25766) üzenetére


Integra
titán

nem tudom, szerintem nincsen. raktár söprés, vagy akciózás, lesni kell az oldalakat. igazából meg úgyis akkor veszi az ember, amikor kell. tavaszra kell, lesz cash rá, már nézem is az oldalakat, hogy mikor mennyi, és ha olyan, megrendelem és megy a padlásra fel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25769) DeathAdder válasza Integra (#25767) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre én akkor fogom nézegetni, ha lesz keslóvé rá, most a gépemre akarok költeni, meg egyéb másra, az autó most pihenjen, kapott már elég törődést amióta megvan :)
Új korától kezdve irkálom, átíratás, nagy szervíz, új gumik, gyertyák, fényezés etc.. Az autó árán felül 360.000 Ft-nál járok, most tavaszig nem költök rá, ha nem muszáj. (ja és most próbálom bevezetni az aCar pro-ba :) ) Bár pár napja jelentkezett a hosszbordásszíj vezető görgő csapágy hangja, így azt kénytelen voltam megrendelni, de remélem tavaszig több gebasz nem jön közbe :))

(#25768) bodrik11 - NE, főleg ha jó a motorod! Egyre több mester is erre próbál rábeszélni, kész agyrém :(((

[ Szerkesztve ]

(#25771) DeathAdder válasza #45553408 (#25770) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elégedett tulajdonos vagy, maradj is az :K
Tavaly hengerfejeztettem a vti-m, azt mondta a műhely tulajdonos, hogy becsukhatna, ha nem lenne olajadalék, amit az emberek a járműveikbe tankolnak...

Régen én is szemezgettem, amíg nem jártam rendesen utána, azóta viszont tartózkodom tőle, és még az ellenségemnek sem ajánlom.

POZITÍV:A motorolaj adalék mindössze az olaj kenőképességét fokozza!

NEGATÍV: Olajnak kell hűtenie, motort tisztán tartania, védeni a korrózió ellen, karban tartania az elasztomereket (gumi, kaucsuk). Így tehát a kenőképesség a többi tulajdonság rovására vezet!

NEGATÍV: Teflon, vagy kerámia tartalmú adalékok szigetelő hatású lerakódást képeznek, ami megakadályozza, hogy a motor leadja a hőt az olajnak, ekkor az olajhőmérséklet alacsony lesz, a motoré viszont magas, tehát az olaj képtelen ellátni feladatát!

NEGATÍV: A motorolajban GYÁRI adalékok egyensúlyban vannak, több évtized tapasztalattal kisérletezték ki a megfelelő arányt, ezt borítjuk fel, ha hozzáöntünk plusz adalékot , ezzel megakadályozva, más FONTOS adalékokat abban, hogy kifejtsék hatásukat!

Az alábbiak mások, hozzáértők tollából ered:

Aki jót akar az autójának, használjon egy jó minőségű, teljesen szintetikus, esetleg félszintetikus olajat, és mindenekelőtt tartsa be a gyári előírásokat.

Hosszú oldalakon lehet nyomon követni, hogy milyen csodálatosan beépülnek a fémbe, bevonatot hoznak létre, vagy valamilyen kémiai reakció útján fejtik ki hatásukat, ami szép és jó, és többségük nem átverés, hiszen a súrlódást tényleg csökkentik. Ám ez önmagában még nem minden.
Arról már nem szól a fáma, hogy milyen egyéb kölcsönhatások indulnak el a motorolaj adalékai és az extra adalék között, amit értelemszerűen nem vizsgál a gyártó cég, hiszen akkor a legtöbb esetben kidobhatná az aranytojást tojó tyúkot a többi jószág közé. A mellékhatások számos esetben a motor végét jelentették, sokan fogták már a fejüket az országút szélén.

Általánosságban azt javasolom, hogy csak akkor nyúljunk motortömítő vagy egyéb jótékony hatást ígérő készítmény után, ha nincs pénzünk megjavíttatni a motort, és még néhány ezer kilométert látványos olajfogyás nélkül szeretnénk közlekedni, mielőtt begurulunk a szervizbe.

A mai korszerű szintetikus olajok minden olyan adalékot tartalmaznak, amely szükséges a motornak. Higgye el mindenki. Az olajtársaságok kiélezett versenye a gyári beszállításoknál és a mindennapi életben nem engedi meg, hogy kispóroljanak bármit is, és azt utólag pótolni kelljen.

Utólagos motorolaj-adalékok. Az emberek gyakran kérdezik, érdemes-e ilyen, vagy olyan olajadalékot tölteniük az olajteknőbe. Nem érdemes. Az olajcégek és a motorgyártók együttesen dolgoznak azon, hogy azt a terméket biztosítsák számunkra, amire szükségünk van. A mai motorok forróbban és hosszabban futnak, több lóerőt teljesítve, kevesebb üzemanyagból. Ráadásul ezek az erőforrások hosszabb élettartamúak is. A SLICK 50 és az ahhoz hasonló adalékokra adott nemleges válasz, részben a kenőanyagok természetéből adódik. Az utólagos adalékok nem teszik jobbá a motorolajokat, sőt gyakran rontanak azok képességein. Módosít(hat)ják az olaj eredeti adalékolását, ezáltal felborítva az olaj akár hideg, akár melegoldali viszkozitását. S elég csekély a valószínűsége, hogy pont olyan irányba, amire az olajipari kutató cégek dollárok millióinak tucatjait költik. És akkor még egy szó sem esett arról, hogy az egyéb tulajdonságokat meghatározó gyári adalékokra milyen hatással van. S ezzel kapcsolatban csak egy kérdés: mindenféle utólagos, világot megváltó olajadalékok látványos és hangzatos reklámjaiban miért nem mutatnak soha egyetlen egy fékpadi mérési eredményt sem??? Pedig szerintem egy minimális műszaki érzékkel megáldott ember számára is nagyon beszédes egy diagram. Pláne, ha mondjuk egy még egy nagynevű autógyár is adja a nevét hozzá. Ilyet miért nem láthatunk soha…? Sőt, konkrétabban, néhány motor meghibásodás is visszavezethető az utólagos adalékolásra. Érdemes elgondolkodni ezen.

[ Szerkesztve ]

(#25772) Integra válasza DeathAdder (#25769) üzenetére


Integra
titán

az semmi, és ez mind kopó alkatrész alapvetően, ezek minden autónál jelen vannak :)
én is az 5 év alatt 1db 47 euros termosztátot cseréltem, amúgy minden teljesen gyári, hibátlan állapotú, most költöttem 300ezret alkatrészre, amiket cserélni kellett és a következő 10 évben nem kell hozzányúlni. sok? szerintem nem. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25774) Integra válasza #45553408 (#25773) üzenetére


Integra
titán

felejtsd el azt az adalékot, teljesen felesleges. olyan motorba, ami pedig nem esz olajat, pláne értelmetlen bele önteni, ami meg eszi, ott már rég baj van.
minőségi full szintietikus olajat kell beletölteni és betartani a 10k km csereperiódust.
üzemanyag? szinte mindig lukoil-t tankolok, ez esik útba kényelmesen. mindegy, hogy omv, shell, lukoil, metro etc. feleslegesen tankolsz bele drágán :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25775) DeathAdder válasza Integra (#25772) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha addig valóban nem kell költeni (miért kellene?), akkor az napi 82 Ft-ba fáj, ami lazán annyi cigi amennyit egy dohányos elpipál egy nap :)
Én is úgy vagyok vele, rendbe hozom, amit tudok, ha már ilyen szépen megvigyázta az előző gazdi, akkor pont én miért ne tenném ugyanezt. Így utólag veszem csak észre, hogy azért nem sajnálta tőle a gyári alkatrészeket.
Egyedül a zenemotyó böki a csőrömet, nagyon nem volt olcsó ezeket belerakni, főleg ilyen igényesen, ezért sajnálom megbontani, de fél csomagtartóm tele van, zenét meg autóban nem hallgatok, tehát csak a súlyt és helyet fogja.

Viszont egy tdi-re nem szeretnék éves szinten 300+ rugót locsolni :( dealényeg, hogy alig fogyaszt érted :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25776) Integra válasza DeathAdder (#25775) üzenetére


Integra
titán

jah.. pont tegnap basztattam egy barátnőm, hogy minek szívja azt a szart, számolja ki mennyit dob ki rá évente, mert javítani kéne az autóját, ami 300e ft körül lesz (lakatos+fény).. gyorsan összeszámolta, évi 400e ft megy cigire el..
ne is mondd, a zene még hátra van, itt az új stage5 massive szett a régi helyére, de sehogy sem jutok most el a szakállhoz, hogy szépen kicserélje és bekábelezze ha szükséges :( végig kell gondolnom, ajtópanelt nem akarok sokszor fel és leszedni, az ablak kédergumikat is cserélnem kellene idővel, nagyon lassan mozog már az albak :( és persze ott van még a dynamat, azt is lekell szedni, remélem visszaragad.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25777) neduddki válasza #45553408 (#25773) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az baj lenne, de annyi vissz ais potlodik
probald ki a sustinat acea08as raaddsul molibdenes is

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25778) DeathAdder válasza Integra (#25776) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, és még mi vagyunk a nem normálisak, hogy ennyit képesek vagyunk autóra költeni...
Érdekes világot élünk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25779) lorcsi


lorcsi
veterán

egész komolyat esett az ára..múltkor mintha 600 vagy 650 lett volna..
ez talán 500-ért hozható is lenne..
ráadásul most már midnen extrát is ad mellé..hmmm..
menyit kajálhat szerintetek ?

mondjuk a melómhoz egy clio vagy punto jobban illene..de akkor is megcsapott a honda szele..

[ Szerkesztve ]

(#25780) lorcsi válasza lorcsi (#25779) üzenetére


lorcsi
veterán

és pont felette van ugyanennyiért egy: 6. gen. 4 door VTI...csak ide nem tett képet..nagy kár..

(#25781) Integra válasza DeathAdder (#25778) üzenetére


Integra
titán

este 9-kor jöttem el imitől :)
hazafelé csak nem bírtam ki, odacsaptam egy picit, iszonyú jól megy még mindig és a hang még most is fertőz, nem lehet megunni :D
gyorsan töltőre dugtam éjszakára, hogy teljesen friss legyen az akksi. aztán jöhet a hideg. még visszakell mennem az új hátsó dobot felrakni.

Zsolti:
szólok amint megjött a szerelvény és tesszük fel, gyere az imihez és akkor meg is nézheted azonnal, ha kell :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25782) xcbiker válasza Integra (#25781) üzenetére


xcbiker
addikt

ok
Úgyis mennem kellene a szilenteimért.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#25783) DeathAdder válasza Integra (#25781) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennyi? Aztán már megy is téli álmaira? :)
Szerintem is, nekem legalább is ez az egyetlen amit még sosem untam meg (no meg a motor), mert mindig olyan szépen kéri, szinte könyörög érte.. :DDD

(#25784) Integra válasza DeathAdder (#25783) üzenetére


Integra
titán

most használom picit azért, kénytelen vagyok. ma tankoltam tele március óta először :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25785) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Életemben először vagyok otthagyva az úton :(((
Végleg beállt a csapágy, kb. 200m után, hogy elindultam vele hangos zörej, bűzlő szíjszag motort egyből leállít és elgurultam a legközelebbi kis utcába, amíg a lendület vitt. Nagyon szemeztem a rossz vassal ami éppen az út másik felén volt, de jobb helyre nem tudtam leállni :DDD
Később amikor elindítottam megint forgott a vezető görgő, de jobbnak láttam, ha szólok apámnak és elhúz a kombival.
Nagyon megalázkodottnak éreztem magam, eddig az ilyen érzés ismeretlen volt, de most megtapasztaltam :(((
Bár részben én is hibás vagyok, mert majd egy hete így hajtottam, nem gondoltam hogy egy hét alatt beáll, de péntekre megjön az alkatrész..

Életem első cserbenhagyása egy Hondával, örök emlék marad:

[ Szerkesztve ]

(#25786) Winner_hun válasza DeathAdder (#25785) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább te hagytad cserben ha tudtál a hibáról...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25787) zolynet válasza Winner_hun (#25786) üzenetére


zolynet
addikt

valami nagyon hasonló fogalmazódott meg bennem
én nem mertem volna vele menni, nehogy valami nagy galibát csináljon/csináljak

Life is too short to stay stock!

(#25788) DeathAdder válasza Winner_hun (#25786) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amint az egyik csapágyamnak kezdett hangja lenni, azonnal megrendeltem és amint megérkezik teszem is bele.
Sokan évekig elhajtják így az autójukat, nálam csak pár nap lett volna..ez nem egy fellazult szíjtárcsa, vagy szoruló fék, hogy félnem kellett volna.
Gondolhatod, ha bajt sejtek nem hajtom egy tapodtat sem, ha kell hónapokig :U

[ Szerkesztve ]

(#25789) Integra válasza DeathAdder (#25785) üzenetére


Integra
titán

valszeg messze túlfutottál az előírt távon vele, nincsen itt nagy gond, nem az autó hibája, kicseréled és mehetsz tovább :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25790) Integra


Integra
titán

3 év után bekerült a leginkább kallódó, soha eddig meg nem rendelt alkatrész az autóba... kemény 700ft ám baszki!!!! :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25791) zolynet válasza Integra (#25790) üzenetére


zolynet
addikt

ez az az alkatrész ami sportautóra nem való?! :U

Life is too short to stay stock!

(#25792) Integra válasza zolynet (#25791) üzenetére


Integra
titán

szart nem, én nem lurdy házas bohóc vagyok.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25793) zolynet válasza Integra (#25792) üzenetére


zolynet
addikt

egyszer nem voltam még a pénteki lurdy házas történeten :U
majd 1x elnézek ... majd ha te is jössz :DDD

Life is too short to stay stock!

(#25794) honda23 válasza DeathAdder (#25785) üzenetére


honda23
aktív tag

Az nagyon komoly.
Egy hét alatt így beáll egy csapágy. Nem forgott a csapágy, teljesen megszorult és a szíj csak átcsúszott rajta?

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25795) Integra válasza zolynet (#25793) üzenetére


Integra
titán

bevallom 3-4 alkalommal voltam ott 5-6 évvel ezelőtt.
soha többet. vannak rendes srácok akikkel jót lehet beszélgetni, nem tagadom, de nem szívok egy levegőt a suttyó, borzalmasan egyszerű, mérhetetlenül felületes és ostoba többséggel. nekem egy pillanatig sem éri meg, 50-et zuhanna az iq-m...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25796) Viszlát


Viszlát
addikt

Ez nem az én hónapom, ma kavicsot kaptam, végig is repedt a szélvédő, mindkét irányba. Annyi a szerencse, hogy az alján, nem a látótérben... :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#25797) DeathAdder válasza honda23 (#25794) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nemtom, én abból indultam ki, hogy apám régi fos Zastavájában már évek óta csapágyas (de nagyon) valami a motorban , és állandóan hallatszik, de a hátsó kerék is, pedig köztudott, hogy az egész autó beolvasztott ajtókilincsekből készül :DDD vagy ott a szomszédom Poloja is valami szörnyű hangot ad már hónapok óta.
Nem gondoltam, hogy egy Honda szűk egy hét alatt beáll, amíg megjön az alkatrész, de ha beáll sem történhet nagy baj. oké, angol honda ;]

Megszorult teljesen az a gyanúm, de azóta megint forog, tehát ha nagyon akartam elhajthattam volna a mesterig, de eszem ágában nem volt kísérletezni :N

[ Szerkesztve ]

(#25798) Integra válasza Viszlát (#25796) üzenetére


Integra
titán

sajna nem kaptam még választ, nem felejtettem el :)

death:
mit szólt mikor felhívtad? :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25799) Viszlát válasza Integra (#25798) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi, egyáltalán nem sürgős, úgysincs időm most szerelőre, szervizre. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#25800) DeathAdder válasza Integra (#25798) üzenetére


DeathAdder
veterán

"óóó baszukrádmeg, mindjárt ott vagyok" :DDD
Elhúzott a mesterhez, most pár napig ott fog állni, hálisten csukott helyen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.