Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Viszlát válasza stangli (#24549) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért a Postának ne higgy el mindent elsőre, megpróbálom röviden összefoglalni, hogy velem mit játszottak el.

Miután kiderült, hogy a Postánál van biztosítva az illető, nyomoztam kicsit és kiderült, hogy nincs irodájuk csak Budán, de bármelyik postán le lehet adni a kárbejelentőt. Be is mentem a helyi főpostára, ahol el akarták venni, mondván, hogy ők is csak felpostázzák a központba, helyben nem történik semmi. Kértem, hogy ha az eredetit akarják felküldeni, akkor legyenek szívesek készíteni nekem egy pöcsétes, aláírt fénymásolatot, vagy másoljanak maguknak egyet, hitelesítse valaki a központjuk számára és az eredeti marad nálam. Nem nagyon értették, hogy mi bajom van, úgyhogy elmagyaráztam nekik, hogy ezen a darab papíron kívül semmi nincs a kezemben amivel a káreseményt és részleteit igazolni tudom. De hát, hogy ilyet sose szoktak, meg eddig senkit sem zavart, vakarták a fejüket, a fiókvezető végül legyintve egyet irányomba (suttyóparaszt), odaszólt az egyik ügyintézőnek, hogy csináljátok meg neki (az eredetit küldték fel, én meg kaptam egy pecsétes, két tanú által aláírt fénymásolatot).

Nem tudom most mi a helyzet, de akkoriban még nem volt a Postának saját kárfelmérője, úgyhogy mondták, hogy várjak türelemmel, pár napon belül jelentkezik az ember akivel szerződésben vannak. Két hetet vártam, de semmi, próbáltam felhívni a megadott központi számot, de sosem vették fel. Újabb hét telt el, nem volt mit tenni, szabit vettem ki és felmentem a budai irodába (az egyetlen fellelhető címe volt a Posta biztosítónak), ami egy világvégén eldugott, átalakított családi ház egyik kis szobáját jelentette, ahol egy darab hölgyemény üldögélt és hagyta masszívan figyelmen kívül a telefoncsörgést. Közöltem ki vagyok és mit szeretnék, láthatólag nagyon idegesítette, hogy vettem a fáradságot és elmentem, elkérte a rendszámot, majd heves kattintgatás után kijelentette, hogy nincs a rendszerükben ezzel a rendszámmal káresemény. Bizonygattam neki, hogy de hát már három hete, hogy a postának átadtam, képtelenség, hogy ne érjen ide. Márpedig nincs, nem is volt. Kérdezem, hogy mit lehet tenni ilyenkor? Sajnos semmit, a kárbejelentő ha elveszett, akkor az nagyon sajnálatos, de ők anélkül nem tudnak mit tenni.

Na a nő arcát látni kellett volna, amikor elővettem a pecsétes, aláírt fénymásolatot, igen érdekes színeket produkált a feje. :) Hebegett-habogott, hogy akkor beviszi újra, de mégiscsak kéne az eredeti, nem tudja, hogy ezt elfogadhatja-e. Javasoltam neki, hogy nyugodtan hívja fel a postát ahol feladtam, meg ellenőrizze le, hogy akik aláírták, tényleg ott dolgoznak-e. Meg is tette, majd nekiállt felvinni a rendszerbe újra. Azért még bepróbálkozott a végén, hogy a fénymásolatomat eltenné, de nagyon nem erőltette.

Ezért mondom, hogy jól járj utána a dolgoknak, mielőtt bármit is elhiszel nekik, jóindulatot semmiképpen ne feltételezz részükről. Hozzáteszem, újabb két hétbe telt mire a kárfelmérő megnézte az autót, ami után egyből gyorsított kárrendezést ajánlottak fel, elfogadtam, aláírtuk, aztán csesztek küldeni a pénzt. Próbálkoztam mindenfélével, végül egy ügyvéd segítségével sikerült kb. fél év után megijeszteni őket annyira, hogy fizessenek, természetesen akkor már nem a gyorskárt...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24552) stangli


stangli
senior tag

(#24553) DeathAdder válasza stangli (#24552) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Mihelic Róbert" OMG :O

(#24554) lorcsi válasza Viszlát (#24551) üzenetére


lorcsi
veterán

basszus...ez egy fogy. véd. feljelentést vagy minimum egy kemény bírságot megért volna ...ezért tart ott ez az ország ahol :(

(#24555) zolynet


zolynet
addikt

egy jó fogyi: 7,46 l / 100 km (457km, 34,08liter)

egy jó felni: kép kép kép :)

Life is too short to stay stock!

(#24556) !Overdose! válasza zolynet (#24555) üzenetére


!Overdose!
őstag

:R

Hétvégén én is mutatok majd képet szép autón szép felniről... :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24557) neduddki válasza !Overdose! (#24556) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jna uj ot vettel???;- )))

udv

neduddki

p.s. bocsika...

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24558) Integra válasza zolynet (#24555) üzenetére


Integra
titán

nagyon szép lesz :K
de azt a nagy matricát a hátsó szélvédőről szedd már le, olyan vagy mint egy nagy hirdetőoszlop :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24559) !Overdose! válasza neduddki (#24557) üzenetére


!Overdose!
őstag

:DD

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24560) zolynet válasza Integra (#24558) üzenetére


zolynet
addikt

mibaj vele, legyen ilyen polvágentlehugyozós?! :DDD (sosem tennék fel olyat)
reklámértékű matricát se ... lehet egyszer megint clean lesz, semmi matrinya nem lesz rajta, bár nekem most így tetszik :)

Life is too short to stay stock!

(#24561) zolynet


zolynet
addikt

ADAC nyári gumi 2013

Life is too short to stay stock!

(#24562) orbano válasza zolynet (#24561) üzenetére


orbano
félisten

és mindegyik zaj szempontjából egy kategória? érdekes. nekem ez elég semmitmondónak tűnik.

A vér nem válik VAZZE!™

(#24563) neduddki válasza zolynet (#24561) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez bessedesebb

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24565) orbano válasza vbbb (#24564) üzenetére


orbano
félisten

hihetetlen hatékony a rendőrség...

A vér nem válik VAZZE!™

(#24566) m3tr0 válasza orbano (#24565) üzenetére


m3tr0
senior tag

Csak hozzák a szokásos formájukat... :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#24567) stangli


stangli
senior tag

Szerintetek, ezen az az 5ajtós civicen, melyik felni állna jobban?
Ez a vastagabb küllős, vagy ez a vékonyabb, de sokkal több küllős?

Thx.

(#24568) xcbiker válasza stangli (#24567) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem a vastagabb küllős jön be a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24569) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Úgy döntöttem tavasz van.

[link]
[link]

A kép minőségéért elnézést kérek.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24570) neduddki válasza !Overdose! (#24569) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1 hunaszipoto?:- )
2majd mingya kaopsz a fejedrea felnijestiluse

udv

neduddki

p.s. nemellmebenkifejezetten teccikrajta

mod: stangli: a veonykullosbol van gyariban 5*114.3-as?

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24571) stangli válasza neduddki (#24570) üzenetére


stangli
senior tag

ha jól tudom nekem 4*100as kell... de javíts ki ha tévedek...
így az a kérdés, hogy találok-e 4*100ast vastag küllősből :F

(#24572) neduddki válasza stangli (#24571) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a Tijed ez ahibrid fl? emlexik ra fene :- ))), demivel s6a-650a-rol beszletunk egyszer az dereng, akkor az, vakony kulloset lattam vhiol a npokban

udv

neduddki

mod:megvan a finykip 4x100, elso gyariban nincs

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24573) stangli válasza neduddki (#24572) üzenetére


stangli
senior tag

Ez az enyém, még ki is voltál akadva, hogy lehet 4 csavaros, amikor 5csavaros szokott lenni :DDD
Azóta én is figyelem és 50-50%ban látok 5csavarosat és 4 csavarossal, így nem tudom, hogy mi alapján 4csavaros az egyik, a másik meg 5... :F :D

(#24574) neduddki válasza neduddki (#24572) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na itt, alapos rendberakas rafer

udv

neduddki

mod: a 2004es modellev 4*100 biztosan, utannanem tom, ezt akipettantmaemgenis:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24575) stangli válasza neduddki (#24574) üzenetére


stangli
senior tag

köszi, ezzel a sráccal már dumálok, csak szombathelyi, és csakis ott lehet megnézni... :F

évente változik 2004 4csavar 2005 5 csavar? :)

(#24576) neduddki válasza stangli (#24575) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es a muszerfal? es4/5 2003 moellev mar ujmuszarfal /3as/
hondaszerette keveryuiadogokata ellensegegtveszteseceljabol:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24577) stangli válasza neduddki (#24576) üzenetére


stangli
senior tag

a műszerfal régi, és 2004es évjárat, de láttam 2003at új műszerfallal, de 2005öst is láttam régi műszerfallal... :DDD

(#24578) neduddki válasza stangli (#24577) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

modellevrol beszelek az nem az amikor amikor forgalomba tuszkoltak, a Tijedet nem tom csak az es4/5ot.
most bezeg nincs fenn egeytlen 2002 szept elott gyartott sem 2004es "gyartassal"

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24579) stangli válasza neduddki (#24578) üzenetére


stangli
senior tag

ez pl 2004es új középkonzol meg minden, ez meg 2005ös és régi...

(#24580) neduddki válasza stangli (#24579) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

alvaszamokmegszerzes es rogtonkiderulkaturopissag:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24581) stangli válasza stangli (#24579) üzenetére


stangli
senior tag

msot ahogy nézem a hahu.t, az osztókörbe a logika ott van, hogy a 3ajtósban a 7gen facelift utániak 5 csavarosak... az 5ajtósoknak meg mindvégig 4csavarosak a hahun...

hol az ízlés? hol?
hát sehol
:W

szerk: lehet, hogy 4küllősből nem is találok ilyet :F csak a vékony küllőset...

[ Szerkesztve ]

(#24582) neduddki válasza stangli (#24581) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a feher bar-ok megis 4*100asok voltak...ki ertiezt?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24583) Aladdin válasza stangli (#24579) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ugyanaz a belseje a kettőnek.
2004-ben volt egy facelift, akkor kaptak új belsőt is.

(#24584) Aladdin válasza stangli (#24581) üzenetére


Aladdin
senior tag

Az ötajtósból is csak az 1.4, 1.6 és 1.7 volt 4 csavaros, a 2.0 már ötcsavaros volt, valószínű az a sportfutómű, ami a 3ajtósok alatt is van, de azokat az 1.4-es BAR-okat én sem értem...

(#24585) neduddki válasza stangli (#24581) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem ugy vagyon az kerem fellettem setetitve hanme fl utanni 3 ajtos ami sport jelzessel szerepel az 5x114.3, ami nem az 4x100

udv

neduddki

mod: a bar-t megf nem a sortbul csilatak legallis itthun

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24586) !Overdose! válasza neduddki (#24570) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekem nagyon tetszik és mivel gyári felni minden paramétere P&P. Nem kell tehermentesítő, nem kell anya, nem lóg ki. Ha sérül, akkor akár egyesével lehet pótolni angol eBay-ről.

MG Hairpins
6,5x16
4x100, rádiuszos
ET45
56,1

Pirelli PZERO NERO
195/45R16

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24587) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bal hátsó lámpámban 1 cm-es víz van, öcsém ma vette észre.
Jobb hátsó vásárlás óta ugyanolyan párás.
Pótkerék alatt is van némi víznyom (igaz ezt már régebben is láttam, bár víz ott nem áll, eddig inkább csak befolyásból megmaradt nyomokat véltem felfedezni. Típushiba vagy valami tömítésem elment vajon?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24588) xcbiker válasza Winner_hun (#24587) üzenetére


xcbiker
addikt

általános hiba
az 1.4-em is ázott és a vti-m is.
már régóta tervezem, hogy leszigetelem a lámpánál.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24589) Integra válasza Winner_hun (#24587) üzenetére


Integra
titán

elöregedik a tömítőanyag.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24590) neduddki válasza Winner_hun (#24587) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a ez a honda...:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24591) DeathAdder válasza neduddki (#24590) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ahhoz képest, hogy új 6-os golfok beáznak...

(#24592) Integra válasza DeathAdder (#24591) üzenetére


Integra
titán

sose felejtem öreg 7gen jubileumi ctr-ét, amibe hátsó szélvédőbe nem tettek tömítőgumit és ezért ázott be... very british.. :DDD

amúgy pont a múltkor néztem, 20 millás q7 parkol, tiszta pára mindkét első hiperxenon fényszórója... szóval egy 10-15 éves civicnél nem gond ha ilyen.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24593) Winner_hun válasza Integra (#24592) üzenetére


Winner_hun
félisten

A jobb hátsóról tudtam hogy nem jó a tömítés, ott rohadás miatt javítva volt a kocsi, valószínűleg rosszul rakták vissza. De ez a bal hátsóban 1 cm-es tó azért meglepett:) Na majd jön a jóidő meg tán lesz egy kis időm is aztán foglalkozok vele. Bár még most is dolgozok:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24594) Integra válasza Winner_hun (#24593) üzenetére


Integra
titán

iparkodj, mert anyámék hamarosan hívnak :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24595) Winner_hun válasza Integra (#24594) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mire hívnak addigra lehet már időm is lesz:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24596) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy 96-os angol Civic (D15Z3) milyen injektorral rendelkezik? Központi vagy hengerenkénti?

Más: motorféknél ugye nem kap benzint a motor, míg el nem éri az alapjáratot a fordulatszám?
Ergo: míg alapjárat fölött van a fordulat, motorfékkel haladok. Ha eléri az alapjáratot, kap némi benzint, tehát megszűnik a motorfék? Mert guruláskor szoktam érezni, hogy alapjárat környékén egyszer csak mintha kinyomnám a kuplungot.... megszűnik a motorfék. Ez gondolom működéséből fakadóan ilyen, nem?

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24597) neduddki válasza plaschil (#24596) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aszongya a net okossaga: Fuel Control : OBD-1 MPFI:- )

udv

neduddki

mod: igen igy muxik

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24598) plaschil válasza neduddki (#24597) üzenetére


plaschil
aktív tag

Akkor ha jól tippelek hengerenkénti, ugyi? :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24599) !Overdose! válasza plaschil (#24598) üzenetére


!Overdose!
őstag

Igen, hengerenkénti.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24600) orbano válasza plaschil (#24596) üzenetére


orbano
félisten

igen, kb.1000rpm alatt újra kap naftát

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.