Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) NoLF válasza Winner_hun (#18999) üzenetére


NoLF
addikt

érdekes, már én sem látom. :F

fórumról loptam de már ott sem találom

fcuk

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19002) Integra válasza Winner_hun (#18999) üzenetére


Integra
titán

nekem se jön be.
imageshack.us-re

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19003) xcbiker


xcbiker
addikt

Nem tudom végül Napfénysüti hogyan dönt, én mindenesetre feltettem a kocsit ide is: [link]

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19004) Petie válasza NoLF (#19001) üzenetére


Petie
veterán

én betettem ie-be aztán beindult a többi ilyen url-es is.

szerk: na ez érdekes. most meg nem megy, pedig le is mentettem :D

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19005) Winner_hun válasza Integra (#19002) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19006) VTI-Totya válasza Winner_hun (#18979) üzenetére


VTI-Totya
tag

Igen.
Stabrúdon csak luk van ahova bedugod és oda csavarozod hozzá a pálcát. ;)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19007) zolynet válasza xcbiker (#19003) üzenetére


zolynet
addikt

kalappal az eladáshoz

megvan a végső számlap formáció, remélem mihamarabb mehetek a szerelési fázisra :)

Life is too short to stay stock!

(#19008) wierra válasza zolynet (#19007) üzenetére


wierra
senior tag

Összességében nem rossz. Hajrá! :C

A magam részéről csak akkor tematizálnám Skunk2-re a vasat, miután már benne figyel valami komolyabb Skunk2 tuning alkatrész(halmaz) (komplett futómű vagy motortuning).

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19009) xcbiker


xcbiker
addikt

Úgy néz ki Napfénysüti nem fogja elvinni, inkább a keresgélést választotta.
Volt egy olajtócsa a kocsim alatt állítólag... hát ebből biztos nem folyt, csak a szomszéd kocsija ált ott szombaton és mivel 4 Hondát fotóztunk (Trebron, Edifice, HonDani, Én)megkértük hogy guruljon odébb a roncsával. Kb 1 éve szenved azzal a kocsival, totál hengerfejes, nem is indul. Így némi félreértés volt.

Igaz hogy a motorterem nem a legszebb, és a gyujtáselosztónál is olajpárás, de ezeket még most fogom megcsináltatni. Persze jobb lett volna akkor látja. Én egy őszinte, korrrekt ember vagyok, nem adok el zsákbamacskát. Ezért is cseszett fel kissé a srác. Főleg a Del Sol-os ismerőse. - "Motortér fújva volt, mert gyárilag azt nem az autó színére festik." :DDD

Többektől hallom, hogy idióta vagyok, mert minek költök még a kocsira eladás elött.
Talán azért mert teljesen renbe akarom tudni. Az én lelkemnek is jobb, ha a több mint 2 évig kiszolgáló kis autóm egyben távozik.

Így most a következők lesznek: Kap kipuff dobot (VTI-t), a gyujtáselosztónál gyűrű csere, bal kormányösszekötő csere, jobb féltengelyszimering csere, olajcsere. Kap egy zsírúj kulcsot, mert a régi szégyen.
Valamint Balu-val átnézetem, hogy mit lehetne kijavítani, beállítani még.
Ha valaki megadja az árát akkor a már csereérett nagyszilenteket és kuplungot is kicserélem.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19010) zolynet válasza wierra (#19008) üzenetére


zolynet
addikt

most jönni fog hozzá egy skunk2 szelepfedél is: kép
ill majd egy skunk2 váltógomb, irgalmatlanul tetszik, szóval ez a fő csapásirány....de hogy majd 200k-ért nem lesz benne skunk2 pro futómű az ziher

nemrég csináltam egy kis összeállítást h mennyibe fájna egy skunk2 autó hegeszteni, hát olyan 450-500k-nál jártam és az még csak a futómű része volt ... természetesen nem ez a cél hisz normál használatra van véve a táltos

#19009 xcbiker: kevés ilyen ember van, talán csak Te magad aki kocsi eladás előtt még 'szórja' bele a pénzt ... te tudod, de sztem ez már túlzás

Life is too short to stay stock!

(#19011) xcbiker


xcbiker
addikt

A fotózásunk eredménye: [link]

zolynet: Tudod, hogyha még a sajátodnak érzed a kocsit és kötődsz hozzá valamiképp, akkor nem sajnálod rá azt a pénzt, mert jólesik jobbá tenni.
Én nem költök cigire, piára, sajnos jelenleg nőre se. Az én perverzióm most az autó rendbehozás. :DDD

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19012) wierra válasza zolynet (#19010) üzenetére


wierra
senior tag

Ha a váltógombhoz érsz, szólj! Hogy miért? Pl. ezért. ;) :K

Én majd Skunk2 zoknikkal fogom megajándékozni magam karácsonyra.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19013) xcbiker válasza wierra (#19012) üzenetére


xcbiker
addikt

látom neked is az a ronda váltógombod volt régen... :D
az valami förtelmesen gagyi.

Én amúgy lehet lecserélem majd a skunk2 váltógombom gyári ek9-esre.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19014) VTI-Totya válasza xcbiker (#19009) üzenetére


VTI-Totya
tag

Az a jó mikor a vevő hoz magával valakit aki még segg hülye is a kocsihoz...... :D:D:D:D:D

Ne izgulj, lesz aki elviszi és utólag hokizni fog arra napra mikor elvitte tőled mert az egy nagyon patika gép. ;)

Én azért megkérdeztem volna tőle, hogy mutassa már meg az olajfolyás útját....... mert azon a motoron akármilyen retkes tuti olajfolyást nem talál........pláne ami tócsát csinál.....ember....

Ui.: megyek is be a márkakereskedésbe mert az ufót ezek szerint már újonnan is átfújták mert annak is ugyan az a színe a motorterének...... :DDD :DDD
Meg a 6gen vti-nek is át fújták már......
Meg a 4gen-nek is átfújták...... sőtt a sérülésmentesen most rá került új kasznit is tuti átfújták.........
Vagy csak nekem sikerül tartanom ennyi átfújt ótót????
Unatkoznak nálunk a fényezők nagyon........ :U :U :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19015) xcbiker válasza VTI-Totya (#19014) üzenetére


xcbiker
addikt

van némi olajfojás ezt nem is titkolom...
1. gyujtáselosztó.
2. váltó (féltengely szimering)

De egyik sem csinál tócsát.

Melleseg az a Del Sol-os srác volt aki gyorsulás versenyt csinált a Velencei talin, ezt sokan nem nézték jó szemmel. Mert ugye arra ott volt Lacháza.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19016) wierra válasza xcbiker (#19013) üzenetére


wierra
senior tag

Az EK9 is súlyozott gomb vagy csak sima állumínium?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19017) xcbiker válasza wierra (#19016) üzenetére


xcbiker
addikt

azt nem tudom, de mondjuk az tetszik a skunk2-ben.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19018) VTI-Totya válasza xcbiker (#19015) üzenetére


VTI-Totya
tag

Nekem is folyt most az olajam......2e ft volt a gyári tömítés meg 2csavart kellett kitekerni. :D:D

De elfolyt 3liter motul 300v chrono 2000km alatt. :DDD

Ja, ettől sem volt tócsa alatta.......pedig a cégnél is külön saját helyem van és otthon is mindig ugyan oda állok vissza mindegyik kocsimmal......

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19019) zolynet válasza wierra (#19012) üzenetére


zolynet
addikt

tudom h van neked, nem bújhatsz el ;]
én a Pók-adatbázist használom, volt kollegám, cimbitesóm ;)
látom te is a nagyfaluban, megtapizhatnám vmikor a váltógombot, meg csak egy összefutás is, bár most ez a hét elég karcos, jöv hét már lájtosabb
természetesen skunk2 zokni sem marad ki, kár h a tartályfedők heroinárban adják :(

xcbiker: nekem is átfordult, többet költök autóra mint szeszre :DDD ... hova tart ez a világ :D

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#19020) wierra válasza xcbiker (#19009) üzenetére


wierra
senior tag

Na, ez a komment elkerülte a figyelmem. :U
Sajnálom, hogy nem sikerült eladni; bánhatja, hogy nem ismer jobban Téged.
Aki meglátja az autóba feccölt időt és pénzt (nameg elhivatottságot), az felismeri a sok hulladék közt a "gyöngyszemet" és annak Te is szívesebben fogod odaadni :K ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19021) xcbiker válasza VTI-Totya (#19018) üzenetére


xcbiker
addikt

nem baj...majd az okos ismerős tanácsára kifog valami olyat amire majd tényleg kell költeni megvásárlás után. Olyan kocsit aminek nem nagyon volt jó gazdája.
Persze legyen szerencséje és egy patika autót találjon. A VTI-mmel én még mindig elégedett vagyok és azért arra is költöttem a megvétel után.

De hát az volt az érv, hogy az én 1.4-emre még sokat kell költeni. :U

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19022) wierra válasza zolynet (#19019) üzenetére


wierra
senior tag

Tudom, hogy tudod, hogy tudjuk, hogy.... :DDD (Mindent tudok Rólad, te elvetemült informatikus!) ;] :P
Én inkább a NFL váltózsák gyűrűjének a szükségszerűségére gondoltam. :K
Bár a tapizásnak sincs akadálya, de semmi buzulás, csakhogy teljen az idő :B :DDD ;]
Lehet mondjuk egy jövő hét pénteki Lurdy rajozás pl...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19023) DJhunci válasza xcbiker (#19009) üzenetére


DJhunci
csendes tag

üdv lehet engem hülyézel le és bizotos hibázhatok mert ebben nem voltam biztos egyböl rám kellet förmedni amikor kérdeztem a motor teret.
De én helyedbe elöször is azért mert nem veszi meg valaki az autom nem fogom azért lefikázni mert tudtommal nem fikáztuk mi sem csak véleményt mondtunk.
a másik dolog a motor téri festést lehet tévedtem de azt hogy az autoba a minimum alat alig volt a viz és vele szembe kávé fekete olaj volt a kocsiba ami biztos hogy nagyon rég volt lecserélve és anyira hig volt mint a viz és a nivo fölött járt joval.
Én erre sem mondtam semmit ott elötted hogy fikázzalak de nekem ugyanez a jelenség hengerfejeséget jelentet nálam de lehet engem továbra is hülyézni.
a másik amikor kérdezem hogy volt az auto festve nem volt ez a válaszod , utánah egy pár percel egybe lett festve direkt azért cseréltem le a lökháritokat hogy jobban ellehesen találni a festést de lehet én vagyok megint a hülye én értettem félre de a mind a négy kerékjárati ivbe bele volt fujva a fehér foltok amit nem mondhattsz hogy a nyers müanyag ami fekete az is igy jött ki a gyárbol fehér foltokkal ( biztos pigment hibás).
Erre a tetö amikor bele mentünk a 800 ezres öszegedbe ami eléggé magas akor te kijelented nem lehet most elvinni mert te fogsz olajat cserélni meg leszedni a VTi kipufogo rendszert rola amit az elözö hozzászolásodba irva most raksz fel amit te oj becsbe tartasz hogy átkell rakd a te vti d be mert ojan drága.
Te vissza mennél ojan autoért amit elhozatal elött szednek szét?
Ezt se én mondtam hanem te.
Neked milyen érzés lene hogy aztmondják lecserélem az olajt helyeted és te szerinted ugyis nem kell vezérmüszij miatt szervizbe vinni? és az az 5000 ft os olaj cseréd is bele férne akkor a saját szerelövel?
ez najon sandit de bocs.
Nekem aztán száz hogy mit gondolsz a dolgokrol de én azt mondom hogy nem illik a vevöket fikázni utána mert akkor ne is várd el töle azt hogy vegyen valamit is töled.
Szerintem ennek fejébe te sem vennél igy autot mert nem az autoval volt baj hanem az ellent mondásaidal.
Köszönöm a véleményedet nekem elég volt hogy mégjobban megbizonyosuljak én saját személyembe hogy az auto vásárláskor nincs johiszemüség és barátság.

(#19024) zolynet válasza wierra (#19022) üzenetére


zolynet
addikt

Vagy esetleg ha még az idő is kedvez, 16ker Egis-felé is kinézhetünk. Múlt hét pénteken voltam, ha nem volt 150autó akkor egy sem. Haverom 2.2es astra kúpjával nyomtunk 2rundót, behúztam mindkettőt, aztán már csak nézelődtünk. :U

Life is too short to stay stock!

(#19025) Napfénysüti válasza DJhunci (#19023) üzenetére

Haggyad. Azt hittem békében el tudunk válni én is nagyon sajnálom hogy nem lett semmi belőle pedig vártam az autóra és vágyakoztam utána.
De azzal remélem mindenki elfogulatlanság nélkül tisztában van hogy mindkét félnek van saját szemszöge és nem kell a másikat megítélni csak az egyik alapján. Én a szívemre merem tenni a kezem és bevallani hogy egy rossz szót nem beszéltem XC-vel nem fikáztam és sok sikert kívántam az eladáshoz. Biztos megveszik az autót. Most nem akarok mindent leírni de én azt hittem el is lehet vinni az autót vasárnap, ott volt a zsebembe a teljes összeg szóval nem viccből mentem fel Fehérvárról.
Tudom itt közellenség leszek hisz engem ti nem ismertek mint XC-t. De ez van én lenyelem, vállalom.
Tényleg szomorú vagyok hogy így alakult.
Ha esetleg valaki kíváncsi részletesebben is az én álláspontomra privátban elmondhatom.
De ha lehet egymás ócsárolását szerintem még most fejezzük be. Ezen a helyzet már nem fog változni. Peace!

Més que un club!

(#19026) xcbiker válasza DJhunci (#19023) üzenetére


xcbiker
addikt

Engem szarul érint mikor nem teljesen valós dolgot vágnak a fejemhez.
Az autót március óta nagyon keveset használtam.
Így nem is nézem hogy a víz a minimumon van. Az olaj tényleg csereérett. A HF közelébe utoljára a VTI-Totya szerelője került. Az olajat utántöltöttem mert fél álláson volt és kicsit többet sikerült.

Festés: Nálam most volt először festve, polírozva. Első lökös, hátsó lökös. Valamint kértem a fényezőt hogy az egyéb hibákat is javítsa ki, akol pl a rozsda indult meg, de telibe csak a lökösöket fújta.

Kipuff: Napfénysüti már nagyon kiváncsi volt a kocsira. Ezért dob híján az vti rendszerét pakoltam át mert csak úgy tudtam gyorsba felhozni. De ugye azt nem szeretném eladni.

Elismerem hogy nem kellett volna ilyen elhamarkodva megmutatnom, félkészen.
Másrészt nem ismersz. Nem tudod hogy én, hogy üzletelek. Én sokszor inkább bukok pénzt inkább mint a becsületem sérüljön.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19027) VTI-Totya válasza DJhunci (#19023) üzenetére


VTI-Totya
tag

Csak szólok, hogy azt a vezérlés cserét még itt is el tudod olvasni mert nem rég volt csinálva. ;)

Egyedül te lettél itt oltva a motortér miatt ami lásd be jogos volt.
A fényezésről és az egész kocsi élet útjáról is vissza tudsz itt mindent olvasni. ;)

Ui.: Ha te az olaj színéről meg tudod állapítani, hogy az a motor hengerfejes meg rég volt olajcsere meg stb. szerintem te látnok vagy. ;)

De most már tudom, hogy honnan vagy ismerős.......te árulod a csajod képével a kocsidat.. ;)

Ajánlom az olaj topikot és ott tudsz érdekes és ellentmondásos dolgokat is olvasni.....pl. gyorsan feketedő olaj.......

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19028) xcbiker


xcbiker
addikt

ráadásul az olajat is mindig időben cseréltem, csakis gyári szűrővel.
és sosem a tesco olajat vettem. (Motul, Mobil, Castrol volt és most is Castrol kerül bele, csak legyen egy akna ahol megcsinálhatom.)

Én vagyok olyan barom, hogy Totya meghozta az általa jónak ítélt vezérlés cuccot amit kifizettem, de mivel nem minden gyári volt így még egy garniturát vettem gyáriban. Mert nem vagyok teljesen normális. Mennyi pénzt elb.tam én már a hülye maximalizmusom miatt.... Pfff
Le kellene szokni róla tudom...

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19029) VTI-Totya válasza xcbiker (#19028) üzenetére


VTI-Totya
tag

Már mondtam, hogy ugorj ki.......Csabi meg ráér kint, bármit megcsinál csak írd össze......3beálásos garázsba már csak elfér vazze.... :DDD

Hondát még éjszaka is hajlandó szerelni. :DDD
Régen sem szerelt sokért, most meg, hogy tőlem kapja a fizuját fixen bármit csinál kint....amit tőled kér meg csak zsebpénz neki. ;)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19030) Integra válasza VTI-Totya (#19018) üzenetére


Integra
titán

na az elfolyó folyadékokat ne emlegessük, elég volt belőle egy életre.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19031) Napfénysüti válasza xcbiker (#19026) üzenetére

Na ott az igazság az utolsó bekezdésben. Azt hiszem ezzel lezárhatjuk, én is abszolút így érzem. Ez egy elhamarkodott "bemutató" volt és ezen bukot meg az egész. Ha teljesen kész lett volna akár 2 hét vagy X idő után és azt mondod akkor menjek fel és ne így korábban potyára, nos akkor szerintem nem lett volna gond és üzletelhettünk volna.
Szerintem tényleg zárjuk itt le az egészet és vonjuk le mindketten a konzekvenciát az egészből. Mert azért tanulságos történet volt.

Més que un club!

(#19032) VTI-Totya válasza Napfénysüti (#19031) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ne izgulj, nem utálunk meg..... :DDD

Tény, mi már ismerjük xc hülye gyári és tökéletesség mániáját. :DDD :DDD

Neked meg sok sikert egy cép civic-hez amiben majd örömödet lelheted és legalább annyit mint mi is. (én kivétel vagyok mert már máshova húz a szívem) :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19033) xcbiker válasza VTI-Totya (#19029) üzenetére


xcbiker
addikt

az olajat ma megcsinálom a Gellért közelében a volt főnökömnél.
Viszont ha úgy alakul egy kuplung cserére lehet benevezek a Csabinál.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19034) DJhunci válasza VTI-Totya (#19027) üzenetére


DJhunci
csendes tag

hali az olaj dologra az a véleményem nemtudom nem vagyok látnok de a viz magátol nem tünik el annak oka van.
nekem az autoba 5000 km e van az olaj és még mindig nem ijen holt fekete mint az volt még meg van az olaj barna szine és nem csöppen mint a viz az pedig viz szerüen lecsöppent.
megprobálhatok félre vezetni de nekem ez a véleményem mert én végig is éltem.
vele szenbe füstöl az auto bocs kormol nagyobb gáznál.de minegy nem akarnék vetekedni nincs rá szükség.
nekem ez a véleményem volt hogy az auto nem rossz én 750 re gondoltam reálisat mert amit te rá tettél azt sose kapod vissza.
Én amikor eladtam a fekete 6gen hecsimet ami ugyanigy nézet ki csak ott még az ajto kilincs is meg a diszléc is levolt hegesztve és patika motorral és vettem rá 150 ért alufelnit gumival plusz oda adtam hozzá a téli gumikat is és 750 be vitték el akkor aztmondtam akármilyen szigetelés az nem a mi bajunk hogy rajta van.
Nagyon tisztelek hogy ijen szép autot rakktál össze látszik a pénz rá költés szemmel és a 800 ért is bene letünk volna de én nem ugy álok oda auto eladni majd jövö héten.
Az én del sol om is elado és ha ma jönnek leteszik a pénzt ma viszik addig meg sem hirdetném.
Amikor azt mondtam neked láttam van vti féktárcsád elado megvenném elvinném akkor válasz fent van még az auton akkor miért hirdeted meg ami még nem esedékes.
Szerintem erre figyelj oda mert a feco az autot nem azért nem vette meg mert nekem a véleményem ez votl hanem azért mert heteltél és nem hozhatta el akkor és ez jogos mert ez ha más lett volna sem foglalkozott volna veled utolag leginkább hogy rádkölti az üzemanyag költséget fölöslegesen.
Ha megsértetelek volna elöre is bocsi igaz te nagyobbakat rágalmaztál rám és én mégis képes vagyok bocsánatot kérni pedig ez a beszélgetés a szégyenfalra valo lenne azt tudod ugye.

[ Szerkesztve ]

(#19035) xcbiker válasza DJhunci (#19034) üzenetére


xcbiker
addikt

Ok, le is veszem a hirdetést addig.
Ebben teljesen igazad van. Csak a kifutása miatt gondoltam hogy felteszem hamarabb.
A VTI-ről a hetekben kerül le a fék.
Persze, csipegeti az olajat, pontosan nem is tom most mennyin, mennyit, mert rég nem használom eleget. De ahogy látom az 1.4-ek nagytöbbsége ugyanígy van az olaj témával. Ezt több szerelőtől is visszahallottam már.
Rágalmazni nem én nem akartalak csak kiragadtam pár dolgot ami a te stílusodban nem volt teljesen korrekt.

Mindenesetre tanulságos volt. Szépen megcsinálom és biztos lesz aki értékelni is fogja a ráfeccölt időt és pénzt.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19036) DJhunci válasza xcbiker (#19035) üzenetére


DJhunci
csendes tag

okés igy legyen még lehet pont én leszek aki elvinné mert én is ijensmire pályázok ha a del solt eladom

(#19037) xcbiker


xcbiker
addikt

Nem tudjátok véletlenül... Snoopy él még? :U

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#19038) VTI-Totya válasza DJhunci (#19034) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ezt tuti nekem akartad írni?

Nem árultam soha olyan dolgot ami még a kocsimban van beszerelve és használtam volna.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19039) VTI-Totya válasza Integra (#19030) üzenetére


VTI-Totya
tag

Nem csodálom te kis másik "precízke". :DDD ;] ;)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19040) Integra válasza VTI-Totya (#19039) üzenetére


Integra
titán

:DDD
életemben nem szopatott meg semmi úgy, mint ez az 5 centes kis fos tömítőgyűrű a hűtőfolyadék leeresztő csavarnál.. csak 70 euros történet volt:(((:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19041) VTI-Totya válasza Integra (#19040) üzenetére


VTI-Totya
tag

Engem is levert a víz mikor megláttam a zsír új fém tiszta motoromat csupa olajfolyás és olajszarral tele......a hideg kirázott... :DDD
Az agyam meg forrt.....Juhilaci féle tömítésszett...... :((( :(

20e km-t se bírt ki egyik általa beszerzett tömítés se.
Azóta az összeset le kellett cserélnem....35e kuka. :(

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19042) Integra válasza VTI-Totya (#19041) üzenetére


Integra
titán

végülis most ki tudott neked valamit is érő, megbízható motort építeni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19043) VTI-Totya válasza Integra (#19042) üzenetére


VTI-Totya
tag

Szima Zoli és a saját gépműhelyese ahova ő jár.
Most költözik egy fasza nagyon korrekt műhelybe és végre nem ott a haverjánál a sufnyiba fog szerelni......bár sufnyi ide vagy oda, páran jelenthetnének neki akik szerelőnek mondják magukat a fórumon.......tény, hogy sok munkája is van.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19044) Integra válasza VTI-Totya (#19043) üzenetére


Integra
titán

igen, a fórumon sok a "szaki" aki párját "ritkítja" :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19045) Petie


Petie
veterán

na ma voltam Hondában megint és delcot hoznak alapba ahogy mondtad neduddki, de tudnak japánt is 19étr toppon. Endre nem volt elérhető lehet majd később bepróbálom.
a másik amin leesett az állam, hogy mondtam nekik hogy yausa akksi van most benne, ők meg erre, igen az alapban a gyári. :D 10 éve bírja. az elég korrekt :D
lehet yausa-t kéne vennem :F

szerk: vicc: engine swap fail

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19046) Integra válasza Petie (#19045) üzenetére


Integra
titán

melyik típusban? mert a panasonictól is van gyárijuk.
és mi az a delco? :B

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19047) Petie válasza Integra (#19046) üzenetére


Petie
veterán

igen pana-t is mondták.
civic 6gen 4d 1.5 ils 2000 . évj.
delco meg valami francia hoki az csinálja most a gyári akksikat :D

találta megy céget ahol van ilyen Yuasa.

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19048) Integra válasza Petie (#19047) üzenetére


Integra
titán

azért találni yuasa akksis boltokat, mert a japó motorokban rengetegben az van. keresd meg az importőrt, aztán vedd meg direktben tőlük:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19049) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Yuasa akkumulátorok mo-i importőre a micronix hungary kft. ;)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#19050) Petie válasza Integra (#19048) üzenetére


Petie
veterán

igen épp ma beszéltük kollégával hogy valami Y nevű akksit vett a harley-davidson-jába nemrég, mondom nekem is valami ilyesmi van :D aztán adta meg a webcímet :D
lehet akkor ez lesz. mivel ez van most is és hát bizonyított (10 év nem kevés :D)
futárral meg lehozatom, remélem jól méricskéltem le. egy termék jött ki, szóval más nem lehet :D de majd felhívom őket hogy pontosítsam hogy jól válaszottam-e :U

szerk: köszi Totya :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.