Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) m3tr0


m3tr0
senior tag

Találkozóra indulós...találkozós. :DD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25802) NoLF válasza m3tr0 (#25801) üzenetére


NoLF
addikt

szép autó :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25803) Napfénysüti válasza m3tr0 (#25801) üzenetére

Ne bassz ez te voltál? :D
Még kezet is fogtunk akkor. ;]

Egyébként hova valósi vagy?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#25804) Integra válasza m3tr0 (#25801) üzenetére


Integra
titán

szép lett, nagyon jó a felnivel :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25805) m3tr0 válasza NoLF (#25802) üzenetére


m3tr0
senior tag

Köszönöm szépen!

Napfénysüti: én voltam biza', de te mivel voltál? Mert fekete 4D Vti-t nem láttam... :DDD

Integra: köszönöm szépen! Sok embernek nem tetszik..vagy a felni vagy kevés az ültetés. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25806) Winner_hun válasza m3tr0 (#25805) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is fekete a kocsija:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25807) NoLF válasza m3tr0 (#25805) üzenetére


NoLF
addikt

most nézem, sárfogóid miért nincsenek? nem tetszik?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25808) m3tr0 válasza Winner_hun (#25806) üzenetére


m3tr0
senior tag

Jaaah..keverem valakivel...

Napfénysüti: amúgy balatonlellei vagyok.

NoLF: gondolkodtam rajta...csak félek,hogy leérne...amúgy tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25809) NoLF válasza m3tr0 (#25808) üzenetére


NoLF
addikt

ó igaz, nekem is mindig leér a kényes helyeken.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25810) Napfénysüti válasza m3tr0 (#25805) üzenetére

Winner jól tudja: zöld 4d VTi-m van. Viszont szombaton nem saját géppel voltam mert csak az utolsó pillanatban dőlt el hogy megyek. A kék CR-V-s barátom vitt. Fekete sapkában voltam rajta piros Honda jellel és felirattal. :K

Més que un club!

(#25811) m3tr0 válasza Napfénysüti (#25810) üzenetére


m3tr0
senior tag

Értem, de akkor jól láttam,hogy nem láttam az autód. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25812) zolynet válasza m3tr0 (#25805) üzenetére


zolynet
addikt

ahogy látom neked sem tetszik ... ide is beírhattad volna h eladó, hátha valaki ráharap ;)

nekem úgy ánblokk az egész felni nem nagyon tetszik, de nem is ez a lényeg :N

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#25813) m3tr0 válasza zolynet (#25812) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nekem tetszik a felni, csak most váltanék ha lenne olyan amit keresek, de ha nem lesz akkor megmarad. :)

Cserélném (eladás is szóba jöhet) Drag DR20 15"-os 4x100-as 7J ET40-es felniszettemet sok küllős (BBS LM,RM,RS style,replica ) vagy Schmidt Modern Line felnire természetesen ráfizetéssel. :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25814) sunny84


sunny84
senior tag

Üdv , mostanában nem jártam nagyon erre :U , tehát kérdésem az lenne van e valami tuti oldal ahol csak osztrák eladó autók vannak fent , mert vennék még 1 civic -et és kint használnám , lakcím kinti munkahely nem gond ( tehát van ) mert az biztos kell hozzá hogy hivatalosan tudjam használni ... , jól jönne egy két tuti oldal tipp , köszi :R :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#25815) Integra


Integra
titán

haha, ez jó :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25816) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Nézze meg a Honda múzeumot, itt és most

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25817) lorcsi


lorcsi
veterán

mint laikus nagyon meglepett ez a két hírdetés
évjárat ugyanaz, de a belső ekkora különbség lenne hogy duplája?
wtf?!?

első
második

az elsőről mi a véleményetek?
árban még talán bele is férne..

(#25818) m3tr0 válasza lorcsi (#25817) üzenetére


m3tr0
senior tag

lorcsi baszki...az egyik sima 1.4i 90 lóval
a másik meg egy Vti...160 lóval...

amúgy 1.4i-be is bent figyel a skunk2 copy váltógomb...de tuningmentes...gondolom mennyire vót' kímélve..bár eléggé egybe van így képről.
én az enyémet ugyanennyiért vettem és szarabbul nézett ki kívülről...de az 1.5ils, sztem alkudjál belőle...vagy nézz egy 1.5-öt inkább :D

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#25819) lorcsi válasza m3tr0 (#25818) üzenetére


lorcsi
veterán

oké, de nekem laikusként ez nem oylan egyértelmű.
mondjuk néálam értelme sincs a 160 lónak
baró, hogy egy váltógomb csere mekkora tuning :D
annyit legalább elárul, hogy felejtős..az 1.4 is

(#25820) Napfénysüti válasza lorcsi (#25819) üzenetére

Neked egy 1.5-ös lenne szerintem a legjobb választás.

Més que un club!

(#25821) plaschil


plaschil
aktív tag

Javítóívből Polcar vagy Klokkerholm? A kettő között kb. 500 Ft difi van, a Klokkerholm a drágább. Ezek méretre ugyanazok? Vagy van ami nagyobb darabot javít?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#25822) NoLF válasza plaschil (#25821) üzenetére


NoLF
addikt

Ugyanakkora a meret, s nekem mindenbol mindenki a klokkerholmot ajanlotta.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25823) wierra válasza lorcsi (#25819) üzenetére


wierra
senior tag

160 lónak mindig van értelme... mindig arra várnak, hogy értelmet adj nekik...arra várnak, hogy rászabadítsd őket az aszfaltcsíkra, amire születtek :U :B ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#25824) BlacKSouL válasza wierra (#25823) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A sárga csekkek is valami ilyesmire várnak Szombathelyen, hogy rászabaduljanak a postára :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25825) Napfénysüti válasza BlacKSouL (#25824) üzenetére

Előzésnél azért nem rossz ha van kraft. Nekem is 160 lovas van mégse kaptam még sose csekket mert ésszel használom. Na jó egyszer parkolásért büntettek mert siettem a kórházba és nem vettem észre egy parkolást tiltó táblát. ;]

Més que un club!

(#25826) honda23 válasza DeathAdder (#25800) üzenetére


honda23
aktív tag

Mikor lesz kész a verdád?
Melyik görgőd ment szét, a legfelső vagy az alatta lévő?

Ma kipróbáltam 10 fok alatt esőben a verdát, 1,2,3-asban 4000 felett a nagy nyomaték miatt használhatatlan volt, ami nyáron szakadó esőben simán betapadt. 10 fok alatt sajnos a Toyo proxes t1-r ctr-en nem tapadt be, vtin csak 1-2-ben volt ilyen problémám, de nem ekkora volt a tapadás hiánya, mint ctr-nél, ha ilyen marad az idő, feldobom nemsokára a téli papucsokat, ami 195/55-ös 16-os lesz, mint gregonak.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25827) !Overdose! válasza honda23 (#25826) üzenetére


!Overdose!
őstag

"a nagy nyomaték miatt" :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25828) honda23 válasza !Overdose! (#25827) üzenetére


honda23
aktív tag

Vtihez képest értettem, ott 150 Nm, ctr-nél 192, és érezni is a különbséget.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25829) !Overdose! válasza honda23 (#25828) üzenetére


!Overdose!
őstag

Persze, gondoltam, de azért elég furcsán hangzott...

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25830) MacCaine válasza honda23 (#25826) üzenetére


MacCaine
őstag

4000 fölött a lóerő jön meg, nem a nyomaték. :N

(#25831) NoLF válasza MacCaine (#25830) üzenetére


NoLF
addikt

tán nincs közük egymáshoz? ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25832) Integra


Integra
titán

a nagy teljesítmény, a sok lóerő ahhoz kell, hogy gyors legyen az autó és tartsa a csúcs sebességet, a nyomaték pedig ahhoz kell, hogy minél hamarabb oda jusson. nem működik egyik a másik nélkül.
és ha eltekintünk az idióta hondákban nincs nyomaték bullshiteléstől, akkor hamar rájövünk, hogy bizony legalább annyi van, mint bármelyik másik márkánál az adott cc-hez. a nagyobb teljesítményű motoroknál viszont értelem szerűen tolódik felfelé a nyomaték görbe. viszont az i-vtec korszaktól a még modernebb vezérléssel a nyomatékgörbét a nagy teljesítmény ellenére lejjebb hozták picivel.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25833) MacCaine válasza NoLF (#25831) üzenetére


MacCaine
őstag

Van "némi", de a nyomaték a fordulatszámtól függetlenül (majdnem) állandó, a lóerő függ az rpm-től.

(#25834) DeathAdder válasza honda23 (#25826) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szombat reggel már meg is volt, a felső görgőben nagyon csúnyán nézett ki a csapágy, azok a golyók.. :(
Le is fényképeztem, aztán véletlen kitöröltem, amikor pucoltam a telómon a sok retek képet :W

Dettó, nekem van, hogy már szárazon nyomatékból (4 és 6 között) csúszik az orra, ilyenkor nem tudom sírjak vagy nevessek (inkább előbbi). Esőben sajnálom húzatni, ezért arról nem tudok nyilatkozni, kanyarokban viszont elégedett vagyok vele. 2-es vtec kacsához viszont nem kell eső, csak 10 fok és közepes minőségű aszfalt :(((
Fel kell dobálni a télieket mostmár, én is hamarosan így teszek. Mivel nincs másik felnim, ezért marad ez, úgyis tavasszal fel akarom őket újíttatni, mert vannak hibái. Már beszereztem a gyári színkódot és a festőnél is jártam, hálisten ki tudja keverni ;]

--

Szóval hiába nevettek, egy vti vagy inti után is sokkal nyomatékosabb, és úgy tűnik jobban is megy, de csak tűnik.
Sosem értettem ezt a nyomaték mizériát, meg hogy azért kell, hogy előbb elérje a legmagasabb sebességet.
Ugye írtam már, VTi-m mellől nyomatékból (1500-tól) sem tudott ellépni a CTR, sem egyesben sem kettesben.
A fos dízelek meg 300+ nyomatékosak, és bármikor körbeautóztam őket a kis 1.6 literes 155nm -es Hondámmal. Vagy ott van épp a haverom felturbózott bmw-je, rezegtem, féltem, dúlt bennem az adrenalin amikor meghajtottam, húbazdmeg még még még érzést váltott ki, de ellépni sosem tudott a CTR-emtől, ami nem sok emberben vált ki még csak ejha érzést sem..

[ Szerkesztve ]

(#25835) neduddki válasza !Overdose! (#25829) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

talalsokerdes: 7g accord non fl kombi 2 baszott kajhacso :- ) /gyari/ otomata, ez mi 2.4es? es mijjen az az otomata /jo/?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25836) Viszlát válasza neduddki (#25835) üzenetére


Viszlát
addikt

Dupla puffal az 2.4 lesz az tuti. Otomata nagyon jó, bármit meg tudsz vele csinálni, ha kell vadállat, ha kell észre se veszed. :)

Szerk: tudom nem engem kérdeztél, csak ilyenem van lassan 6 éve (sedan).

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#25837) !Overdose! válasza neduddki (#25835) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ja, K24. Nem vezettem még AT 7gen-t, de már 6gen-ben is elég korrekt volt a 2.3i ES Aut. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25838) honda23 válasza DeathAdder (#25834) üzenetére


honda23
aktív tag

Jövő hónapban viszem a gyári ctr felniket festetni, most fekete színűek, milyen színben nézne ki a legjobban?
Gyári vagy ugyanez a fekete, esetleg arany vagy bronz?

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25839) !Overdose! válasza honda23 (#25838) üzenetére


!Overdose!
őstag

Hova viszed és mennyiért csinálják? Nekem is van egy szett Enkei-m, amit le kéne festetnem. Az Kaiser Silver lesz, mint a fekete DC2-k felnije.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25840) Integra válasza honda23 (#25838) üzenetére


Integra
titán

gunmetal
felidesign.hu - cimborám kézügyességét dícséri, nekem is ő fogja rendberakni az asahitec felniket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25841) DeathAdder válasza honda23 (#25838) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem gyári színben a legszebbek ezek a felnik, főleg fekete autón.
A fekete olyan semmilyen, teljesen elvegyül az autó színével, az arany meg tipikus bubu felni, már azért sem festeném aranyra, másrészt meg szubjektív, de nekem nem jönnek be az arany/sárga/bronz stb.. felnik.

NH628M - nagyon érdekes szép színe van főleg kiglancolva, nem egyszerű ezüst. Jobban feldobná az autódat annyi biztos :)

(#25842) honda23 válasza !Overdose! (#25839) üzenetére


honda23
aktív tag

Fehérváron a gumisom leverte a felniket, így ingyen csinálják meg, Fehérváron a Baumaxszal szemben 16e-ért fújná meg és lakkozná a négy ctr felnit, de nekem ingyen ígérte a gumis gyerek.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#25843) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Srácok!

Nem érdekelne valakit Honda EÜ csomag és láthatósági mellény? Sajnos csak 10 db-onként lehet őket rendelni. Linkelni nem tudom, de ezen az oldalon meg tudjátok nézni. Személyautó kiegészítők, majd ki kell választani valamelyik modellt, majd a belső teret.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25844) Winner_hun válasza !Overdose! (#25843) üzenetére


Winner_hun
félisten

Veszel/csináltatsz Honda logót és ráragasztod a mellényre, EÜ dobozra..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25845) !Overdose! válasza Winner_hun (#25844) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az nem lenne genuine... Egyébként korrekt lenne az ár, ha lehetne db-ra venni. Lehet rákérdezek Iminél.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#25846) Integra válasza !Overdose! (#25843) üzenetére


Integra
titán

na ez az, amire már azt mondom, beteg kategória... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25847) stangli válasza Integra (#25846) üzenetére


stangli
senior tag

ezt hívják vérbeli honda fannak :DDD

(#25848) NoLF válasza !Overdose! (#25845) üzenetére


NoLF
addikt

wow.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25849) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na akkor ide is, hátha valaki tud segíteni.

FN2 CTR-be ha tud valaki ajánlani típusspecifikus direktszörcsit, és kipufogó rendszert, esetleg kipuff elemeket, az kérem privátban, vagy itt jelezze :)

Ha nem muszáj nem szeretnék íbéjezni, mivel még sosem csináltam..

(#25850) Integra válasza DeathAdder (#25849) üzenetére


Integra
titán

sorry ebben nem vagyok partner, hótt felesleges, dircsiszörcsi meg társai. :)

ellenben ha valakinek töltő kell, akkor okt 24-től a lidl-ben újra kapni a ctek töltők lidl verzióját, potom 6e ft-ért, azt vegyétek nyugodtan :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.