Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Aladdin válasza stangli (#24350) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ezt így kategorikusan nem merném kijelenten, mert van olyan autó, ami a H4-et is eszi. De az tény és való, hogy katalógusadatokat megnézve, a H1élettartama a fele, kétharmada a H4-nek.
Ez azért van, mert a h1 egy kisebb búrában lévő, jobb hatásfokú, melegebben hőmérsékleten dolgozó izzó. A H4 izzószála "nyugisabb".
Ha megnézel egy 100/140-es H4-est, ott az élettartam már csak 50 óra!

(#24352) neduddki válasza stangli (#24350) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jo bongeszest:- )))

fenyarammal van meg kis nezeteltersunk....

udv

neduddki

mod: Aladdin: "jobb hatásfokú, melegebben hőmérsékleten dolgozó izzó." a homerdekelet nem kell

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24353) Aladdin válasza neduddki (#24352) üzenetére


Aladdin
senior tag

A kiegészítést elmagyaráznád, mert nem értem :)

Oké, szerintem értem mire gondoltál. A táblázatból kiderül, h a H4 színhőmérséklete is ugyanaz, mint a H1-é.

[ Szerkesztve ]

(#24354) neduddki válasza Aladdin (#24353) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a fenyaramot v. a homerdekletet?

udv

neduddki

mod: fax! elirtam a dimenziot:- (((

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24355) Aladdin válasza neduddki (#24354) üzenetére


Aladdin
senior tag

A fényáram egy létező szó, a másikkal vagyok bajban :P

(#24356) neduddki válasza Aladdin (#24355) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

magasabb homerdekelet akartal Te isni es nem szinhomersegetetl:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24357) Aladdin válasza neduddki (#24356) üzenetére


Aladdin
senior tag

Te egyébként jól vagy? :)

Az izzószál hőmérséklete és a színhőmérséklet valahol ugyanaz. Egyenesen arányosak egymással. Mindkettő utal a másikra.

(#24358) 8


8
senior tag

Tudtok autófényezőt ajánlani?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#24359) Petie válasza 8 (#24358) üzenetére


Petie
veterán

Debrecenben vagy Sopronban?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24360) neduddki válasza Aladdin (#24357) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez igy van, de ettol az amondat meg mindig ertelmetlen, most sokaccora ujraolvasva is, mert:
"jobb hatásfokú, melegebben hőmérsékleten dolgozó izzó.",: v. : melegebebn, magasabb homersegleten, v. nem kell a homerdeklet
de a tovabbi leirasbol en felrertemeztem tegap du

udv

neduddki

mod: beavis83: eszakjaszsag?:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24361) 8 válasza Petie (#24359) üzenetére


8
senior tag

Budapest és környéke

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#24362) vbbb


vbbb
őstag

A fényszóró izzókat sikerült kicserélnem, de a helyzetjelzővel nem boldogulok. Az lehúzós, csavarós vagy milyen? Kéne egy kis segítség....

(#24363) Aladdin válasza vbbb (#24362) üzenetére


Aladdin
senior tag

Elvileg balra csavarsz, majd kihúzod.
A balra csavarást úgy mondom, hogyha csavar lenne, akkor lazítani kéne.

(#24364) zolynet válasza 8 (#24361) üzenetére


zolynet
addikt

crx fórum erre is jó, tessék regisztrálni :U
polírozás/fényezés
Név: Banga István
Telefon: 70/581 6870
2-3 cimborám már volt nála, én tavasszal tervezem.

Life is too short to stay stock!

(#24365) plaschil válasza zolynet (#24364) üzenetére


plaschil
aktív tag

Üdv azonos elvet valló Emberek!

A segítségeteket szeretném kérni zenélő tolató lámpa kapcsán. :)
Szeretnék egy ilyet, és azt szeretném, hogy Beethoven Für Elisét játssza nekem. Tudom, hogy van ilyen, csak azt nem tudom, hogy maga az égő zenél, vagy ez valami speckó cucc? :)

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24368) Winner_hun válasza #45553408 (#24366) üzenetére


Winner_hun
félisten

2 év vagy 40k km-t ír a könyv.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24370) xcbiker válasza plaschil (#24365) üzenetére


xcbiker
addikt

Jajjj Istenem! :O :U :Y
Hamar meg fogod unni. Először talán poén. (bár nekem sosem jött be ez)
"Lambadára tolatni" LOL! :DDD

Később szerintem még az idegeidre is fog menni.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24371) orbano válasza Winner_hun (#24368) üzenetére


orbano
félisten

hűha akkor ez nekem is esedékes lassan :D szokásos kérdés ilyenkor: iridium? :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#24372) Winner_hun válasza orbano (#24371) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem az van benne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24373) neduddki válasza Winner_hun (#24372) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szar hamsotvany:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24374) orbano válasza Winner_hun (#24372) üzenetére


orbano
félisten

D15Z6-hoz pontosan milyen típus kell azt tudja vki? és honnan érdemes beszerezni jóárasítva? más kérdésem nincs :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#24376) plaschil válasza xcbiker (#24370) üzenetére


plaschil
aktív tag

Majd ritkán tolatok. ;]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24377) 8 válasza zolynet (#24364) üzenetére


8
senior tag

köszönöm, és meg voltak vele elégedve?
crxforumon is vagyok, lehet nem néztem eléggé körül :)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#24378) zolynet válasza 8 (#24377) üzenetére


zolynet
addikt

pozitív élmények topikja (crx) #64765 ill #64676 ;)

Life is too short to stay stock!

(#24379) 8 válasza zolynet (#24378) üzenetére


8
senior tag

köszi, bárcsak nekem is lenne ennyi időm fórumozni, jó hogy vannak ilyen emberek :)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#24380) zolynet válasza 8 (#24379) üzenetére


zolynet
addikt

ha tudnád mennyit fórumoztam azelőtt ... akkor még volt időm :U

Life is too short to stay stock!

(#24381) NoLF válasza zolynet (#24380) üzenetére


NoLF
addikt

azelőtt, hogy... ? mielőtt leesett a tojáshéj a seggedről? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24382) zolynet válasza NoLF (#24381) üzenetére


zolynet
addikt

a rendszarváltás előtt = mielőtt itt hagytad a hazát :DDD

Life is too short to stay stock!

(#24383) zolynet


zolynet
addikt

ha van affinitás akkor nyomjatok rá egyet: katt :U (fészbúkosizé)

Life is too short to stay stock!

(#24384) stangli


stangli
senior tag

regisztráltam a crx fórumra, de annyira átláthatatlannak tűnik az a katyvasz, ami ott van, hogy nem tudom, mikor veszem rá magam, hogy visszamenjek oda :F

[ Szerkesztve ]

(#24385) Integra válasza stangli (#24384) üzenetére


Integra
titán

sokat tud maga a fórum motor, de a ph messze a legjobb fórum az összes között.. külsőre valóban egy nagy katyvasz az egész, valóban. szerintem is gané..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24386) zolynet válasza stangli (#24384) üzenetére


zolynet
addikt

eleinte megszokhatatlan volt számomra is a crx, aztán gyorsan hozzászoktam, de tény h ph után csak pislogtam h mi van meg hogy keressek ... próbálkozz azért, mert nagyon sokan tudnak segíteni :K

Life is too short to stay stock!

(#24387) Winner_hun válasza stangli (#24384) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hozzá kell szokni. Van ott pár dolog amit át lehetne emelni a ph-s fórumba is, pl. a hozzászólásokra érkezett válaszok kifejtése.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24388) lorcsi


lorcsi
veterán

szerintetek?
nektek mint mond egy iylen hírdetés ?

nézegetem a használtautót..5-800 közötti civiceket
lehet ennyiért megbecsült jó állapotút találni ?
vagy csak lelakorr kiglancolt szarokat adnak enyniért?
5 ajtós segges érdekelne főleg

[ Szerkesztve ]

(#24389) stangli


stangli
senior tag

csak úgy érdeklődésképpen, akinek már volt az már biztos tudja, egy vezírműszíj csere kb mennyibe fájhat? :U

(#24390) Integra válasza lorcsi (#24388) üzenetére


Integra
titán

nézd..
tavaly beadtuk anyum civic-jét, szintén 6gen 3d 1.4i volt 1.4is-sé átalakítva, szóval 90le volt. abs, 2 lufi, ennyi, svájci import volt. 550ért számították be egy 2012-es 1.4-es új jazz-be. az autó soha nem került kirakatban mert az egyik alkalmazott szerelő srác azonnal lecsapott rá, fél órán belül. kaptam még egy telefont, hogy mi volt az autó baja, elmondtam mindent, hogy törtük körbe az évek alatt, a többit honda szerelő barátom hozzá mondta a szerelő srácnak, mert ő szervizelte éveken át. azóta is hibátlan az autó és patika a mechanika. és örül neki, mert az autó csak megy és megy, és minden gyári értéket hoz.
nagyon nehéz jó civic-et találni, erre készülj fel. nem viccből mondtom. de ha beletalálsz, akkor imádni fogod, mert elpusztíthatatalan és kvázi semmibe sem kerül a fenntartása. van még egy ilyen civic a családban, amit bármikor bátran elmernék neked adni, vagy bárki másnak, az egy 6gen 5d 1.6iLS, de még nem eladó, csak ha tesóméknak majd jön a gyerkőc, akkor cseréljük nagyobb vasra. de aki megveszi, jól jár vele. most cseréltünk rajta új fékrendszert, és még sorolhatnám. az autó patika, 200k km-nél tart, újszerű a motor és a váltó, 5.5 litert megy országúton..
kajtass civic után, mert érdemes. csak türelem kell hozzá. és kitartás :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24391) lorcsi válasza Integra (#24390) üzenetére


lorcsi
veterán

Tx!

nézelődöm most nagyon alaposan, szeretnék egy jól használható vasat több évre
napokban fel is keresem a crx forumot meg minél több szakforumot..hátha forumon belül lesz valami tuti ajánlat :)

hopsz...ez csúcs vétel lett volna mostanra :Y

eszméletlen amúgy hogy a 96 körüli kocsikra szemrebbenés nélkül behazudják a törésmentest :W

enné

l az egyik képen lefotózta a roz

sdanyomot, az mennyire gáz?
javítása kb 15..plussszz..vagyis oylan 25 minimum, ha jól számolok

[ Szerkesztve ]

(#24392) Integra válasza lorcsi (#24391) üzenetére


Integra
titán

nézd.. tesómé pl apámé volt és szegednél éjjel egy kamion tolta maga előtt.. mint a filmekben :DDD
de szerkezetileg nem sérült, a biztosító meg fizetett mindent. az autó tökéletes mechanikai állapotban van. egy 98-99-es autótól nem szabad ilyen téren csodát várni. ellenben az autó pöcc-röff mai napig, igényes futómű, elsőosztályú váltó és motor és megy és megy és megy. és gyári állapotú, egy oz f1-cup racing felni van rajta 15-ös méretben és vt12-es hankook gumikkal. újonnan. mi költünk rá, mert a biztonság igenis fontos. mai napig 0w-40-es mobil-1 olajjal megy, 10k km után olajcsere, egy csepp olajat nem eszik.
hidd el, ha hondákat keresel, hamar megtanulsz szelektálni, kiismered a piacot :))
reggelj be a crxforumra és figyeld a honda adás-vétel topicot :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24393) Winner_hun válasza lorcsi (#24391) üzenetére


Winner_hun
félisten

96 körüli kocsikra szemrebbenés nélkül behazudják a törésmentest

98-as az enyém (najó, 99-es, de az csak papír szerint, a 99-es máshogy néz ki) és törésmentes, pedig VTi:D Legnagyobb sérülése az első tulajnál keletkezett, elütött vele egy kutyát.. kicsit látszik a motorháztetőn de ennyi.
A hátsó sárvédő nekem is rohad, sőt, lassan már levelezik. Majd meg lesz csinálva, talán jövőre. Legnagyobb problémája..:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24394) DonDennis


DonDennis
senior tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne. Integra Type-R-t nézek magamnak mostani kocsimat akarom lecserélni mert kicsit sokat eszik de viszont nem akarok leadni a teljesítményből és abból a tényből hogy a kocsit szívesen mosom le és költöm rá a pénzt mert szeretem és külsőre és belsőre egy Integra is ilyen szerelem. A kérdésem viszont az lenne hogy én főképpen városban használom (Budapest) a fogyasztással mire számoljak(normális használat mellet) néztem népítéletet meg spritmonitort ,változó ilyen 8-12 között írnak városra. Mi a reális? Illetve hol nézzen ilyet az ember mert nagyon leharcoltak vannak a HA.hu-n csak.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#24395) xcbiker válasza DonDennis (#24394) üzenetére


xcbiker
addikt

ha jót akarsz szerintem találsz pár embernél, de azoknak megkérik az árát. (szerintem jó pénzért Tóth Imi, de Integra fórumtárs is megválik a sajátjától.)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24396) neduddki válasza stangli (#24389) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

teljes 120Mm-es szerviz+futomuben ez+az + elsolokosfenyezes szumma: 145khuf, gyari cuzzol Endretol, kiveve qtjacsont Mert Zoli szerint erosebb az utangyartott
a 120nal kiszedett cuccaim meg megvannak kell?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24397) stangli válasza neduddki (#24396) üzenetére


stangli
senior tag

Köszi nem kellenek cuccok, csak egy viszonyítási ára lettem volna kíváncsi... de ha jól értelmezem 145e hufba volt neked. :)

(#24398) neduddki válasza stangli (#24397) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na csak meglett kinelmenyi lett bvolna:bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24399) plaschil válasza stangli (#24389) üzenetére


plaschil
aktív tag

Hát nem tudom Ti hol csináltattátok, de nekem japanparts szíjjal, Aisin vízpumpával, és görgőcserével volt 30 ezer, munkadíjjal együtt.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24400) neduddki válasza plaschil (#24399) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a vialg legjobba elo orzagaban az arak alapjan....

udv

neduddki

p.s. a berekellenben jelntosen rontanak a kepen:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.