Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) Integra válasza DeathAdder (#24150) üzenetére


Integra
titán

szerintem nagyon jó autó a prelü vti 4ws :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24152) DeathAdder válasza Integra (#24149) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azaz, hogy biztos nyomatékosabb, de mi újság vtec felett? :U gondolom nincs az az itr-hez hasonló élmény.
Igaz, ahogy mondod "felnőttebb" korán nincs úgy kihegyezve mint egy itr...

[ Szerkesztve ]

(#24153) !Overdose! válasza Integra (#24149) üzenetére


!Overdose!
őstag

Laspring ex autója?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24154) Integra válasza !Overdose! (#24153) üzenetére


Integra
titán

nem is tudtam, hogy árulja. ezt érdemes megnézni mindenképpen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24155) Napfénysüti válasza !Overdose! (#24153) üzenetére

Ezzel szemeztem régen, nagyon tetszik csak kereten felül volt meg nem annyira praktikus. :B

Egyébként a Prelude az nem gran tourismo kategória? Én azt hallottam hogy kevésbé sportos gép emiatt. De az tuti ha lenne fölös pénzem egy ilyet én is vennék 2. autónak mert rettentően bejönnek. :)

Més que un club!

(#24156) plaschil válasza !Overdose! (#24153) üzenetére


plaschil
aktív tag

Azér' a földútra nem kellett volna rámenni vele. ;]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24157) !Overdose! válasza Integra (#24154) üzenetére


!Overdose!
őstag

Már eladta és az új tulaj árulja.

Napfénysüti: Valóban inkább GT, mint sport, de Laspring elég szépeket ment vele pályán is, ha jól emlékszem nyerte az MTA újonc kategóriáját. Egyébként inkább futóműben lenne tetten érhető a GT-sége, de ez alatt Tein Super Street van vagy legalábbis az volt.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24158) Integra válasza !Overdose! (#24157) üzenetére


Integra
titán

és miért adja máris el? megszorult?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24159) orbano válasza Petie (#24146) üzenetére


orbano
félisten

dobd ki a szar oválokat és lepd meg magad egy erősítővel ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#24160) orbano válasza Napfénysüti (#24155) üzenetére


orbano
félisten

ha nem csúszna a biznic, ez most az enyém lenne. első autónak :O

A vér nem válik VAZZE!™

(#24161) Petie válasza orbano (#24159) üzenetére


Petie
veterán

az első hangszóróknak?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24162) orbano válasza Petie (#24161) üzenetére


orbano
félisten

így van

A vér nem válik VAZZE!™

(#24163) Integra


Integra
titán

én most is olyan fejegységet keresek, amiben van érintőképernyő és scrollbar a zenébe beletekerni..
mission impossible kb..

más.
asszem a mazda oda-vissza ver mindn létező márkát jelenleg formában. hihetetlen szép lesz a hármas is..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24164) Petie válasza orbano (#24162) üzenetére


Petie
veterán

oké, jegyzem :) de fejegység akkor is kell :D
ami nekem van azt kölcsön kaptam, és nem akarom nagyon elhasználni :(

JVC KD-SD80BT-ről vélemény?

Integra:
hátulja nagyon félelmetes :D nem mennék közel mögötte. :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24165) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ma volt alkalmam hosszabb időn át vezetni egy vw pólót és noha 10 évvel öregebb is, de óriási megkönnyebbülést jelentett visszaülni az én kis Hondámba :K

Nem igaz, hogy van ótó, amit jobb vezetni egy Hondánál :P Sok ótót vezettem már (pár éveseket is), eddig a vti-től ami jobb volt az egy Prelü és egy ITR volt, de azis Honda vazze :DDD
Nem tudom az új Hondáknál mi a helyzet (Civic 8-9gen, Accord..), de a 90-es években valamit nagyon tudtak azok a Japók :K
Legrosszabb élmény minden idegen ótóba a váltó :(

(#24166) orbano válasza Petie (#24164) üzenetére


orbano
félisten

mit akarsz, hogy tudjon? nekem ez egy kicsit drágának tűnik a rendszeredhez. akkor már egy RSII használtan 45ért :) persze az CD only...

A vér nem válik VAZZE!™

(#24167) orbano válasza Integra (#24163) üzenetére


orbano
félisten

carpc...

A vér nem válik VAZZE!™

(#24168) Integra válasza orbano (#24167) üzenetére


Integra
titán

aha, biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24169) orbano válasza Integra (#24168) üzenetére


orbano
félisten

mi a baj vele? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#24170) Integra válasza orbano (#24169) üzenetére


Integra
titán

nem értek hozzá és nincsen türelmem hozzá, hogy nekiálljak csavarozni, alkatrészeket egyenként rendelni, hogy aztán legyen belőle valamikor valami :(
pedig egy dupla din touchscreen carpc bőven elférne.. egy készre szerelt megoldás talán, de ilyet én még nem láttam. csak a szereld magados történetet. azt se tudom, hol induljak el.. ahogy azt sem, hogy megéri e, lesz e jobb mint egy nagy gyártó profi terméke. - ha lenne neki :DDD
ezért inkább nézem a pioneer és alpine motyókat, de azok sem győznek meg igazán.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24171) wierra válasza Integra (#24170) üzenetére


wierra
senior tag

Szakál megcsinyájja neked a carPC-t, ha van rá igény. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#24172) Integra válasza wierra (#24171) üzenetére


Integra
titán

nem tartom kizártnak amúgy, hogy ha felújítottam kompletten az autót, utolsó lépésként újra építjük a hifit is. az első szett massive ck6/mk6 (legelső széra 10 évvel ezelőttről:DDD) páros már halófélben van (ck6 stage5 meg dobozban polcon), a jobb oldalamban úgy recseg ropog néha, hogy ihajj, serceg az egész elől..
roki t4004 marad, ahogy az re sub is. csak előtte rálocsolok egy vödörnyi lóvét, hogy működjön az autó még 10 évet :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24173) stangli válasza xcbiker (#24134) üzenetére


stangli
senior tag

köszi!
crxforum -on nem vagyok ismerős.

majd rákeresek a bontóra.

(#24174) neduddki


neduddki
nagyúr

H!

?? tank: 747.6 km 43.29l, ami 5.8l/100km hmmm jot tesz az atlagnak a 6 utan a 7:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24175) Petie válasza orbano (#24166) üzenetére


Petie
veterán

Azt szeretném hogy a zene élvezhető legyen és szépen, tisztán szóljon. jó lenne olyan fej ami tud veszteségmentes zenét lejátszani, wav ahogy néztem van egy párban, flac meg gondolom felsőbb kategória.
SD, USB, MP3-CD, és BT legyen benne. lehessen bővíteni is a rendszert ha épp úgy akarom, tehát rcaból talán 3 minimum? tudjak állítani hangszínt is, mindenféle zenét hallgatok, ezért lenne jó :)
legyen tartós, nem akarom pár havonta visszaküldeni... :D talán így ennyi.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24176) xcbiker válasza Petie (#24175) üzenetére


xcbiker
addikt

Vegyel olyat ami nekem is van:
Pioneer DEH-80PRS

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24177) Petie válasza xcbiker (#24176) üzenetére


Petie
veterán

50-60 körül keresek.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24178) orbano válasza Petie (#24177) üzenetére


orbano
félisten

akkor várj egy kicsit a dologgal, amíg lesz használtan, vagy mondj le a BT és egyéb marhaságokról :)
FLAC-ot meg semmi sem játszik.
persze ehhez a rendszerhez vehetsz 50-60ért passzív fejet is, csak az meg árban meglehetősen overkill...

A vér nem válik VAZZE!™

(#24179) Petie válasza orbano (#24178) üzenetére


Petie
veterán

akkor pont olyan árban gondolkozom ami aktív fejegységhez még kevés, de passzívhoz már sok? :D
Xc Pio-járól most nézek bemutató videót, meg néztem spec-et is. nem kéne kétszer mondani hogy vegyem meg..

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24180) orbano válasza Petie (#24179) üzenetére


orbano
félisten

50k alatt kapsz már olyan aktív fejegységet, ami elképesztően jó hangú, SQ versenyt lehet vele nyerni. csak nincs benne USB meg BT...
nekem ezt nem kéne 2x mondani, ha épp nem állnék csehül :D :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#24181) Petie válasza orbano (#24180) üzenetére


Petie
veterán

unom már cd-re irkálni a dolgokat... és ha meg veszek akkor legyen kékfogas is, egyedül az apple rész nem érdekel, mert azom nincs nem is lesz. :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24182) xcbiker válasza Petie (#24179) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem ez az elso igazan jol hasznalhato, jo hangminosegu fejegysegem. Az egyeduli hibaja a nem tul gyors tekeres. Viszont sokkal hasznalhatobb mint az RS-II volt. Az usb es az sd kartya olvasas szuper. Mar nem dobalok cd-ket a kocsiban. :) A telefon bt kihangositasa 1. osztalyu. Bar jo lenne, ha a fejen is lenne felvevo gomb.
Mar tukon ultem mikor megtudtam milyen lesz ez az uj pio. Alig vartam hogy lecsereljem a regit, mert hiaba egy csucs fej az RS, ha a mindennapokban igazan kihasznalhato funkciok pont hianyoztak.
Erdemes egyszer tobbet adni a 80PRS-ert.
Meg szakall is vett maganak ugy tudom.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24183) orbano válasza xcbiker (#24182) üzenetére


orbano
félisten

bizony. raadasul még jobb is lett a procija. bar az csak komolyabb rendszerekben jon ki...

A vér nem válik VAZZE!™

(#24184) Petie válasza xcbiker (#24182) üzenetére


Petie
veterán

hajaj... :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24185) xcbiker válasza Petie (#24184) üzenetére


xcbiker
addikt

mi az? nagy a dilemma? :DDD

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24186) Petie válasza xcbiker (#24185) üzenetére


Petie
veterán

az... :( na majd meglátom hogy alakul az anyagi helyzet :D
tavasszal felnit is akarok venni aztán arra is kéne félre tenni :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24187) plaschil


plaschil
aktív tag

Hello!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ennek a fajta Civic-nek a műszerfalán hány liter maradék üzemanyagnál kezd el világítani a szintjelző piktogramm? :R

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24188) !Overdose! válasza plaschil (#24187) üzenetére


!Overdose!
őstag

A gépkönyv szerint 8 liternél kezd el világítani.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24189) plaschil válasza !Overdose! (#24188) üzenetére


plaschil
aktív tag

Szuper, köszönöm szépen.

Nekem pdf-ben van egy 1258 oldalas angol nyelvű javítási útmutató, de abban nem lehet keresni és valahogy nem volt kedvem átnézni az egészet. (bár elkezdtem) :D

Még 1 kérdés: a hűtőfolyadékot hogyan tudom leengedni? Aztán ha visszatöltöm a fagyállóval kevertet, hogyan tudom légteleníteni? Vagy nem kell? Segítségül egy kép. :R

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24190) plaschil válasza plaschil (#24189) üzenetére


plaschil
aktív tag

Ha jól gondolom a lámpa és a légszűrőház közötti fehéres tartályba kell tölteni cuccot (bal-lent). Ugyi? :B

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24191) plaschil válasza !Overdose! (#24116) üzenetére


plaschil
aktív tag

1
2
3
4
Ilyenek vagyunk. :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24192) Winner_hun válasza plaschil (#24191) üzenetére


Winner_hun
félisten

Adott szakszon egy csöppet magas a járda gépjárműtartalma.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24193) plaschil válasza Winner_hun (#24192) üzenetére


plaschil
aktív tag

Viszont másképp meg nem fér el mellettünk senki. ;)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24194) MacCaine válasza plaschil (#24191) üzenetére


MacCaine
őstag

Hogy bírtál onnan kiszállni? :Y :)

(#24195) plaschil válasza MacCaine (#24194) üzenetére


plaschil
aktív tag

Keservesen. :DDD

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24196) Petie válasza plaschil (#24191) üzenetére


Petie
veterán

+1

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24197) plaschil


plaschil
aktív tag

Üdv!
1 olyan kérdésem volna, hogy vezérműszíj és görgők cseréjekor vízpumpát is kell-e/kötelező-e/célszerű-e cserélni? :R

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#24198) !Overdose! válasza plaschil (#24197) üzenetére


!Overdose!
őstag

Célszerű. Ha a vízpumpa áll meg, akkor is szakadhat a szíj.

Mod: Szíjból Gates, vízpumpából Aisin-Asco és GMB, feszítőből NSK és GMB. Szerintem. ;)

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#24199) vbbb válasza vbbb (#24032) üzenetére


vbbb
őstag

Ma végre ki lett cserélve két motortartó bak és így eltűnt végre a rángatás ami már nagyon idegesített. A balos el volt szakadva a hátsó meg ki volt nyúlva valószínűleg a nagyobb terhelésnek hála. A jobbosra azt mondták nem érdemes cserélni. Egy darabig nem akarok költeni mostanában a kicsikére. :C

[ Szerkesztve ]

(#24200) 8


8
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki nekem Accord 2003-2006 szedánhoz (2.2 CTDi) kezelési útmutatót és szervíz manualt mutatni?
Jöhet pü-ben, itt nem kell 'linkeskedni' :)

továbbá:
ezt a felnit felismeri esetleg valaki? [link]
Nagyon érdekelne, hogy milyen típus.

köszi! B

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.