Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) orbano válasza !Overdose! (#11000) üzenetére


orbano
félisten

azt nem tesztelték, hogy mikortól riaszt be a ketyere, vagy hogy milyen gyakran ad téves riasztást, mennyire megy az ember idegeire, mi ellen véd és mi ellen nem véd. mi van ha hátulról mérnek, stb.
meg pl. érdekelne, hogy ha felteszem ezt a kocsi elejére, milyen hamar lopják le :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#11002) Snoop-y válasza Integra (#10998) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen arra :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11003) Snoop-y válasza orbano (#10999) üzenetére


Snoop-y
veterán

Előre vagy hátra ( inkább előre )
Belépő szintű blokkoló ( ára kb 60K ) úgy értve hogy ezért érdemes kiadni a pénzt.
max 2 fejet kezel. Autótól függően blokkol hatásosan ( méret szín )

Nekem ezt tudja a kicsi fekete autómon:

Meg lett mérve Fama II és III-al is. Azt hiszem elég jó eredmény született:

II-vel 47m telibe ( innentől tudnak bemérni )
III-al kb 30m telibe ( innentől tudnak bemérni )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11004) Winner_hun válasza NoLF (#10987) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na mikor lesz moci swap?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11005) NoLF válasza Winner_hun (#11004) üzenetére


NoLF
addikt

i think it takes a little more time...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11006) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

anyam borogass: civic valtoba 75w-80(!!!) v. 75w-90/ezt meg erte is:- )/ a teljesitmenyszint gl-4/5 ezt is, a 75w-80on vagyok meglepodeve...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11007) xcbiker


xcbiker
addikt

Nah, ma 8-kor leadtam a kocsit a Proex-eseknél.
Elvileg 13-14h felé tudok menni érte. :C
A katalizátortól végig minden cserélve lesz.
Aztán ha lesz egy kis +pénz akkor a leömlő, esetleg a Katalizátor.
Valamint a szívósor valami jobbra, VTI légszűrőházzal.

Kíváncsi vagyok milyen hangja lesz... :)

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#11008) orbano válasza xcbiker (#11007) üzenetére


orbano
félisten

na majd autóhifi szempontból számolj be, milyen lett hangügyileg.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11009) Snoop-y válasza xcbiker (#11007) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sport dob megy rá?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11010) Pörp válasza xcbiker (#11007) üzenetére


Pörp
senior tag

A VTI légszűrőházban is papírszűrő van? A hang miatt cseréled?

(#11011) xcbiker válasza Snoop-y (#11009) üzenetére


xcbiker
addikt

az, mint a Nolfé.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#11012) xcbiker válasza Pörp (#11010) üzenetére


xcbiker
addikt

inkább amiatt, hogy szívó oldalról is kapjon némi plusszt.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#11013) neduddki válasza Pörp (#11010) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

90es evek elejen az giuliettambol kikerult a szuro es belekerult par lap itatos a szurohazba kifeszitve, hogy annak mijjen hangja vol;- )))
a 405otosomnek is volt egyszer ojjan hangja, mikro levagta a turbocsovet:- ))) /a hangja tenyelg gyonyoru volt, de 120as skodat allig birtam megelzoni, meg azt a fustot amit magabol okadott az oleg randa volt:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11014) Integra válasza Pörp (#11010) üzenetére


Integra
titán

természetesen papír

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11015) xcbiker


xcbiker
addikt

Kész a kipuff :)
Máshogy szoul, mintha hangosabb, mélyebb lenne, de legalább nem zörög.
Max még visszamegyek, hogy mivel lehetne halkítani rajta még egy kicsit, mert most még ok, izgalmas, de hosszú távon idegesítő lehet.

Vettem én is 1pár légterelőt a két ajtóhoz. :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#11016) Snoop-y válasza xcbiker (#11015) üzenetére


Snoop-y
veterán

Minél jobban kiég annál hangosabb lesz :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11017) xcbiker válasza Snoop-y (#11016) üzenetére


xcbiker
addikt

ajjaj!
Asszem visszamegyek, mert valahol iszonyatosan berezonál, amire azt hittem hogy a csomitartóban valami, de nem.
Mondjuk ez ott nem jött elő, csak pár km után.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#11018) Integra


Integra
titán

malazs eladja az autóját

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11019) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!

Mugen Power matricát hol lehetne szerezni hazánkban?

(#11020) !Overdose! válasza Macka (#11019) üzenetére


!Overdose!
őstag

[link]

Adás-Vétel topikot nézegesd vagy keress rá, szokott lenni.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#11021) Pörp


Pörp
senior tag

Hali!

Otthoni körülmények között le tudom cserélni a motorolajat? Hol és hogy kell leengedni? 4l Castrol Magnatec 10w40 pöpec lesz? Elég 4l? :)

(#11022) orbano


orbano
félisten

gyerekek olyan kib*szott szép zöld 3d VTIt láttam az erzsébeti intespar parkolójában... mint ha most hozták volna ki agyárból... :Y egy öreg papperé a cucc... eszméletlen.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11023) orbano válasza Pörp (#11021) üzenetére


orbano
félisten

én asszem következőre edge-et rakok bele. nem elég 4L

A vér nem válik VAZZE!™

(#11024) xcbiker válasza orbano (#11022) üzenetére


xcbiker
addikt

ha tetőablakos akkor, írd fel a rendszámát és megkeresem, hogy ajánlatot tegyek rá :D

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#11025) neduddki válasza Pörp (#11021) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mongyuk tipus ismeretevel konyebb lenne, de 4l valszeg eleg:- )
mleg motornal, teknon oljleereszto ki, kicsopog, olajszuro levesz, nem art nem osszeroppantni kicsavrasko/:- )/ ne oncs ki belole az oljat/:- )/ olajszuro /gyuru olajaoz/ vissza, olajleereszto vissza rendszer feltotl , hagy idot lefojjnyi /palcan ellenroiz/ majd utanna beindit es figyeli olajnyomasjelzo lampa elalszik-e, utanna leallit es szint megint ellenoriz meg az osszes csavaros muvelet erdemenyet /:- )/, utanna megint beindit es kicsit jarat
a leeresztett olaj es szurot TESSEK megfelelo hejjen leadni ahol az artalmatlanitasa megoldott!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11026) Pörp válasza neduddki (#11025) üzenetére


Pörp
senior tag

Ez ilyen bonyolult? :C Az a baj hogy nem tudom hol van az olajszűrő, és a leeresztő csap :B Nem tudnád a tieden lefényképezni a lépéseket nekem? :D 1,4-es 90 pacis állat a gépem! Ja és műszaki vizsga előtt kötelező az olajcsere?

Még jó hogy mérnök vagyok :B

[ Szerkesztve ]

(#11027) orbano válasza xcbiker (#11024) üzenetére


orbano
félisten

nem írtam fel :( :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#11028) orbano válasza Pörp (#11026) üzenetére


orbano
félisten

vazze, párezerből megcsinálják bárhol, ha odaviszed az olajat, és legalább nem szaroznak vele órákat, és még garancia is van rá. plusz az olajat is megfelelően tárolják, nem kell elvinned sehova.
4L meg nem elég, mert megy a váltóba is. legalábbis nekem megy.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11029) Pörp válasza orbano (#11028) üzenetére


Pörp
senior tag

Hm... Akkor lehet jobb olyanra bízni aki már csinált ilyet? :) Belemegy a váltóba is? Pedig a crxfórumon az van írva, hogy 96 utáni civic-ekbe a speckó Honda váltóolaj kell.

(#11030) neduddki válasza orbano (#11028) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mijjen otod van Nked hogy /feltettelezesed szerint:- )/ a valtoba abba is motorolaj ko??

udv

neduddki

p.s. Porp; d14z5-be szurovel egyutt 4.2 kell a gyar szerint

mod: 7gen jhme valtohoz a kovetkezo van megadva itten szornyulkodtwem rtola: bof

azon filzok hogy bp visco 5000 lesz nalam a 120-as csere

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11031) Integra válasza neduddki (#11030) üzenetére


Integra
titán

váltóba mtf III gyári váltóolajat

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11032) orbano válasza neduddki (#11030) üzenetére


orbano
félisten

98-as civicem van, D15Z6, és egybe megy a váltó és a motorolaj.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11033) VTI-Totya válasza orbano (#11032) üzenetére


VTI-Totya
tag

Hogyan megy az egyben??
Két külön része a kocsinak, két külön házban.A motornak is van egy háza meg a váltónak is egy teljesen külön háza van.
Hogyan megy át az olaj a kuplung kinyomólap meg szerkezetnél az olaj a váltóba??

Eskü, én ilyet nem is hallottam még. :F :F :F :F

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#11034) neduddki válasza Integra (#11031) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a visco 5000 az motorolaj:- ) mod: valtoaljbol meg mindig megveszem a legjobbat 1-2l-nel nem mindegy?:- )

udv

neduddki

mod: orbano: engedelmeddel keresek elobb egy servicemanualt es amibe az le van irva:- )

VTI-Totya: motoroknal halhattal, az autoknal nem igazan jellemzo:- ) ha kompaktan egybe van eppitve az egesz

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11035) orbano válasza VTI-Totya (#11033) üzenetére


orbano
félisten

úgy értem, hogy ugyanaz kell bele. hogy feltölteni külön kell-e azt nem tom. gondolom igen. mindenesetre egyszerre cserélem a kettőt, így 6L bemegy.

egyébként azon se lepődnék meg, ha a japók megoldanák, hogy átnyomják valahogy a motorolajat a váltóhoz. bár sok értelme nem lenne.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#11036) neduddki válasza orbano (#11035) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na igy mar mingyart mas a leanyzo fekvese:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11037) VTI-Totya válasza orbano (#11035) üzenetére


VTI-Totya
tag

Uhhh.
Már azt hittem valamiről le maradtam. :D
Igen, jó bele a motorolaj is, de a 6.generációtól már inkább ajánlják az MTF olajat, hiszen már a gyárból is úgy jön ki.

Váltó olaj cserét pedig 100e km-ként ajánlják.

Az én vti-mbe még tuti a gyári olaj van, de nem is nagyon nyúzták, mert isteni jól veszi az összes fokozatot. (150e km van már benne)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#11038) orbano válasza VTI-Totya (#11037) üzenetére


orbano
félisten

nekem a kézikönyv is ugyanazt ajánlja, mint ami a motorba megy. így az évenkénti csere megy oda is. abba a két literbe nem halok bele, és gondolom öregedni ugyanannyira öregszik a váltóban is az olaj, veszi fel a nedvességet.
lehet egyébként valami sűrűbbel jobban járnék, talán picit halkulna, 1-2-es fokozatnak már jön a hangja. majd mekkérdem a szerelőmet ha megyek, le akarom most a 7k után cserélni az olajat, és az éves cserét inkább tavaszra tenni, hogy ne a télen benedvesedett olajjal menjek nyáron. 10k-nál többet meg úgyem megyek évente. bár lehet átlépem októberre, megyünk vele szeptember elején Trogirba, ez lesz az első komolyabb útja :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11039) neduddki válasza orbano (#11038) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na megtanatam en is /eskuszon hogy nem tuttam rola/, de ott aszongyak 96, minde nem nagy kulomseg, ellenben tok folosleges az evenkenit csere mert mig a motorolajnk sokkal nagyobb a terhelese, ill. fojjamatos szennyezese van, addig ez a valtoban nem al fenn /otimalis esetben:- )))/

udv

neduddki

p.s. amugy nezem a en kedvenc motorom duruzsol alaltad:- ))) hogy a 7be mi a france nem raktak???:- (

mod: amuy mindig megfogadom, hogy vegre etnezem a kapott papairokat, de eddig meg egysze sem sikeruklt

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11040) m4rc!


m4rc!
őstag

Itt is megkérdezem: Ezekröl mi a véleményetek:[link], [link]?

We are analog players in a digital world

(#11041) orbano válasza m4rc! (#11040) üzenetére


orbano
félisten

"egy hölgy használta 4. autóként(2 db BMW,Volvo mellett volt)"

:DD :C

a szetesit meg kell nézni. jó hely, szépek a csajok és sok a kocsma :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11042) orbano


orbano
félisten

nemrég történt két ismerősömmel. szinte semmi bajuk nem lett :Y

A vér nem válik VAZZE!™

(#11043) wierra válasza orbano (#11041) üzenetére


wierra
senior tag

Mikor voltál utoljára Szentesen?! :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#11044) orbano válasza wierra (#11043) üzenetére


orbano
félisten

tavaly előtt körös-toroki napokon legutoljára :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11045) wierra válasza orbano (#11044) üzenetére


wierra
senior tag

Én pár hete voltam a Körös-toroknál (meg amúgy is szentesi vagyok), az zsír volt.
De Szentes az utóbbi pár évben nagyon leült. Szépül a város, csak lassan a korosztályom "hal ki belőle"...nekem túl csendes (gyakorlatilag ha este kifeküdnél az útra, reggelig semmi bajod nem lenne, annyira nincs mozgás a városban). :O

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#11046) orbano válasza wierra (#11045) üzenetére


orbano
félisten

"ha este kifeküdnél az útra, reggelig semmi bajod nem lenne"
ha azt vesszük mennyi a részeg disznó arra, ez egy nagyon nagy előny :D
tényleg fizetős lett a KTi napok?

A vér nem válik VAZZE!™

(#11047) wierra válasza orbano (#11046) üzenetére


wierra
senior tag

Ááááá, nálunk a népek nem szeretik a szeszt...ezért pusztítják nagy intenzitással...egyfajta hagyomány :DDD

Mármint a belépés? Nem. Szándékaim ellenére (elkerülni a tömeget) sikerült 2-án lemenni (KTi napok ucsó napja), és furcsáltam is, hogy a sorompó fel van emelve...így ingyen parkoltam odabent :D és belépőt sem kért senki. Amúgy meg érdemes a vízállást nézegetni, ha menni akartok bármikor Lásd itt

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#11048) orbano válasza wierra (#11047) üzenetére


orbano
félisten

ááá tavaly előtt akkora homokpad volt mint ide lacháza :K a strand végén a főüt kereszteződésében van egy rózsaszín nyaraló, azt béreltük ki. kiültünk a teraszra, bömböltettük a kárpátiát buliból és osztottuk a járókelőket hideg sörrel a kezünkben, miközben sült a marha a grillen. állati jó volt :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11049) wierra válasza orbano (#11048) üzenetére


wierra
senior tag

dobtam privátot

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#11050) Gergello válasza m4rc! (#11040) üzenetére


Gergello
addikt

Másodikat én is tegnap szúrtam ki, inkább azt nézném, de még gyűjtenem kell...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.