Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) stangli válasza neduddki (#24398) üzenetére


stangli
senior tag

Köszi! :R
Nekem is ehhez hasonló összegeket mondtak...

(#24402) neduddki válasza stangli (#24401) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na ekergettem a papirt, aszongya munkadijjal ~100k volt csak a 120Mm, de gyertja mar korabban olajat meg en adtam
gyn eszembe: az agyonhajpolt gyai honda olajszuro hejejt a kovetkezo cserekor mann-t kap a civic a verso-s tapasztalataim alapjan

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24403) Integra válasza xcbiker (#24395) üzenetére


Integra
titán

én el nem adom, most locsolok rá egy vödörnyi pénzt majd :)
de Imi sanszos lehet (ha tesóm nem tévedett, vett egy accordot megit?:DDD) viszont szerintem nem fog tetszeni az ő ára sem a kollégának :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24404) xcbiker válasza Integra (#24403) üzenetére


xcbiker
addikt

ezért írtam, hogy van az a pénz amiért eladjátok a jó állapotú Intit. :)
Ill csepelen van állítólag egy 35e km-t futott új állapotú fekete ITR, de 4misi alatt az sem adná el.
Kollégám elmondása alapján mintha most jött volna le a futószalagról. 1. tulaj, mindig garázsban állt.
Lehet egyszer kimegyek nyálcsorgatni! :D
Bár ha fehér lenne, akkor értékelném csak igazán! :)

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#24405) Integra válasza xcbiker (#24404) üzenetére


Integra
titán

ceglédi honda motorkereskedés tulajának is áll egy fekete dc2 leponyvűzva a garázsban. 7k km-rel kb.. mikor meghozta a motoromat, akkor mesélte, mert látta az autóm és mondta, hogy neki is van egy, imádja, esze ágában sincsen eladni. megértem. én is úgy döntöttem, hogy megtartom és úgy megszervizelem, hogy új lesz rajta minden létező alkatrész ami csak kell, odáig megyek, hogy a kédergumikat is újra cseréltetem az ablakokban, új szélvédő és még sorolhatnám.. üléseket is felújítom, újraépítettem a szakállal a hifit, újra bőröztetem a kormányt, vagy veszek egy momo-t bele, meg mindent.. ja és megszabadulok a kamu mugen pedáloktól és hozok bele jdm sportpedálokat inkább, ha a heel-toe-ra jó, mert már cikinek érzem, hogy hamisítvány van az autóban :DDD
na de abba a fekete intibe beleülnék pár percre, csak beszívni az újszerű illatát :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24406) zolynet válasza Integra (#24405) üzenetére


zolynet
addikt

ááá, hülyeség, el kell adni :P ;]

benzinre kell költeni meg a kötelező dolgokra (mondom én) :DDD
bár idén tényleg nagyon visszafogott voltam :K (majd jövőre)

Life is too short to stay stock!

(#24407) stangli válasza neduddki (#24402) üzenetére


stangli
senior tag

akkor az a lényeg, hogy 2010 óta nem változott a vezérműszíj csere díjazása :)

(#24408) Integra válasza zolynet (#24406) üzenetére


Integra
titán

nem eladó, túl jó kis gép ez. :) és amíg megvan, mindig tudom, mikor beleülök, hogy honnan jöttem, hol kezdtem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24409) DonDennis


DonDennis
senior tag

Hát nem tudom nekem most egy e46-s 328 van fullos sport combtámaszor bőrös nagy navi m packet1 minden benne van amit annó lehetett kérni az e46ba csak hát most kicsit megakarok örülni v.mi JDM-mel ami még cserébe kevesebbet is fogyaszt csak hát nehéz mert kevés ilyen autó van és azért néztem integrát csak hát akkor ezek szerint amiket a neten látok azok kalap szarok :DD

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#24410) NoLF válasza DonDennis (#24409) üzenetére


NoLF
addikt

hátsókereket max 4kerékre cserélünk, elsőre semmiképp.

uff!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24411) Integra válasza NoLF (#24410) üzenetére


Integra
titán

lehet, hogy awd tank előtt még játszom egy hátsókerekeset :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24412) DonDennis


DonDennis
senior tag

PH-s kollégát tudtok mondani aki S2000-t birtokol? Köszönöm

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#24413) Integra válasza DonDennis (#24412) üzenetére


Integra
titán

nekem csak majdnem volt :DDD
crxforumban vannak bőven tulajok. mi érdekel?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24414) Napfénysüti válasza Integra (#24413) üzenetére

Majdnem volt? :D

Més que un club!

(#24415) Integra válasza Napfénysüti (#24414) üzenetére


Integra
titán

volt egy hirtelen felindulásból majdnem elkövetett vásárlásom, de szerencsére nem mentem bele a végén és igazából nem is rajtam múlott. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24416) vbbb


vbbb
őstag

Hali!

Néha akad az 1-es - nehezebben veszi - főleg ha picit mozgásban van még az autó, de a kettes már sovány lenne. Ez normális? Olaj lett cserélve a váltóban korábban, amikor a kuplung is.

Sokat nem megyek a kocsival, csak rövid távon a melóba meg vissza...lehet az olaj viszkozitása nem megfelelő a hidegben?

(#24417) Napfénysüti válasza vbbb (#24416) üzenetére

1-est mozgásban nekem is nehezebben veszi be. :)

Més que un club!

(#24418) neduddki válasza vbbb (#24416) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

eleletiegl mtfiii van az enyemben is megsem ojjanmint elotte hidegben:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#24419) DonDennis válasza Integra (#24413) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát főképpen hogy lehet e venni Magyarországon vagy inkább mobile. Illetve hogy mire figyeljen az ember vásárlásnál. Mert néztem és külföldi topicoc szerint eléggé agyon üthetetlen motor ha figyelnek a szervizelésre. Valamint hogy ez a város 9-12 reális fogyasztás e.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#24420) vbbb válasza Napfénysüti (#24417) üzenetére


vbbb
őstag

(#24418) neduddki

Köszi! Akkor ezzel nem foglalkozom. :)

(#24421) Integra válasza DonDennis (#24419) üzenetére


Integra
titán

crxfórumban kérdezz rá.
jó állapotú sosem lesz olcsón, itt is érvényes a szabály. linkeld ott be a kinézett autót, valszeg meg is mondják azonnal a múltját.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24422) sunny84


sunny84
senior tag

Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#24423) Snoop-y válasza DonDennis (#24409) üzenetére


Snoop-y
veterán

Otthon nem sok JDM autot talalsz meg amugy minek otthonra jobbkormanyos kocsi? Vagy lehet csak kevered a JDM fogalmat...
Benzines BMW utan integra fogyasztasa szamit? Most komolyan :F Azert 8 liter korul nem sok integrat latsz inkabb 9-10 -az ha meg VTEC tartomanyban kozlekedsz akarmennyi is lehet.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24424) orbano válasza vbbb (#24416) üzenetére


orbano
félisten

Ez ilyen...

A vér nem válik VAZZE!™

(#24425) sunny84


sunny84
senior tag

Minden márkatársnak és fórumozónak B.U.É.K :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#24426) Petie


Petie
veterán

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#24427) zolynet


zolynet
addikt

WTCC-Norbi-Honda :C

Life is too short to stay stock!

(#24428) Integra válasza zolynet (#24427) üzenetére


Integra
titán

nagy királyság és végre már publikus is :R
végre ahol mind a pilótának és mind a márkának szoríthatok tisztí szívből :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24429) Pompi válasza zolynet (#24427) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Lájk :DDD

Feel Good Inc.

(#24430) MacCaine válasza zolynet (#24427) üzenetére


MacCaine
őstag

:C

Remélhetőleg egy-egy találkozóra is ellátogatnak. :K

(#24431) Integra válasza MacCaine (#24430) üzenetére


Integra
titán

mindent megtesznek páran majd ezért :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24432) Napfénysüti válasza zolynet (#24427) üzenetére

Ha sikerül a többiek elé kerülnie félig már nyert mert amint meglátják a 9gen seggét egyből rosszul lesznek az üldözők. :DDD

Més que un club!

(#24433) Integra válasza Napfénysüti (#24432) üzenetére


Integra
titán

még a végén a 9gen ctr-ből is autó lesz utcára... bár a hátsó futóművet továbbra is képtelen vagyok megemészteni :( :DDD
viszont ami pozitív benne, hogy ha egy nap elpukkan a b18, akkor tudom, hogy milyen motort és váltót teszek az integrába, jeeeee :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24434) zolynet válasza Integra (#24433) üzenetére


zolynet
addikt

ahhoz használni kéne :P ;] (kihagyhatatlanvót)

szerk: neeee, akkor sztornó :B
simába vagy a madarasba :D

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#24435) Integra válasza zolynet (#24434) üzenetére


Integra
titán

mér? ma is megyek vele teszkóba :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24436) Integra


Integra
titán

kezd kipofásodni a civic. már csak egy valamit is érő motor kell bele. meg futómű.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24437) zolynet válasza Integra (#24436) üzenetére


zolynet
addikt

mostanra értem el odáig h megbarátkoztam az ufo civic-el , egy type-r-be már lehet átülnék :K

ez még nekem nem gyere be :(

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#24438) Integra válasza zolynet (#24437) üzenetére


Integra
titán

az biztos jó lesz, ha nem spórolnak a technikán. bármikor elfogadnám, az már kellően erős is. meg azért jó merev az a kasztni. vezettem a 9gen ufot, síri csönd, szinte luxuslimuzin, döbbenetesen halk.
én meg merevíteném az intit, de fogalmam sincsen, hogyan.. ezek az ebay-en árult meglévő rögzítési pontra kapható merevítések, stabrudak meg... a fene tudja, hogy most jók e vagy sem, igazi lutri az egész...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24439) zolynet válasza Integra (#24438) üzenetére


zolynet
addikt

amit wierrra linkelt crx-en az sztem jó alternatíva lehet, bár nekem semmi tapasztalatom az ilyenekkel

Life is too short to stay stock!

(#24440) Integra válasza zolynet (#24439) üzenetére


Integra
titán

jaja, le is írtam az aggodalmamat azokkal kapcsolatban, azóta beszéltem unokatesómmal, ő is gondolkodik hasonlóban az mr2-re, de az isten tudja csak, hogy ezek a kínai csodák mekkora lutri... ugyanezért nincsen a turboban sem még semmi ilyen. kifizetsz mondjuk 1200 dollárt és kukázhatod.. :DDD
majdnem úgy vagyok, hogy inkább keresek egy profi műhelyet, beszerezzük az anyagot és legyártjuk magunk a megfelelő szilárdságú, falvastagságú nyersanyagból, a megfelelő hegesztési technikával etc..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24441) NoLF válasza Integra (#24440) üzenetére


NoLF
addikt

Vegyél Angliából rendes mereviteseket.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24442) Integra válasza NoLF (#24441) üzenetére


Integra
titán

adj linkeket, amiket át tudok nyálazni, ha esetleg kint ismersz, tudsz minőségi műhelyekről, ahol kifejezetten ilyenekkel is foglalkoznak, minden tanácsnak és lehetőségnek örülök :)
az ebay ilyen tekintetben egy káosz és lottózó..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24443) stangli válasza Integra (#24442) üzenetére


stangli
senior tag

mit ebay, meg anglia... lemész vidékre, szólsz a kovácsnak, oszt olyan merevítést rittyent neked magyar vasból, hogy ihaj csuhaj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24446) Snoop-y válasza Integra (#24438) üzenetére


Snoop-y
veterán

Utolagos merevites akkor erhet vmit ha a kaszniig le van csupaszitva az auto es a megadott pontokon heggesztessel van megerositve. A stabrudaktol lehet jobb de egy gyarilag keszult merevseget sosem fog elerni. Az integra jo auto relative merev de lassuk be nem mai gyerek mar.
Veszel hozza stabrudat vagy netan buko keretet az jo lesz de akkor majd csavarodik a tobbi ponton ami nem lett merevitve...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24447) Integra válasza Snoop-y (#24446) üzenetére


Integra
titán

nem lehet beépíteni rendszámmal bukókeretet, hiába dolgozod el igényesen és locsolod rá a pénzt, nem kapsz rendszámot rá. tehát marad csak a hozzá gyártott minőségi plusz merevítés. egyszerűen szabályosan nem lehet semmit csinálni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24448) Snoop-y válasza Integra (#24447) üzenetére


Snoop-y
veterán

Helyezd forgalomba mas eu orszagban.
Azt nem mondanam hogy pont itt angliaban mert itt eleg huzos a biztositas bar ez is relativ az autok arahoz viszonyitva. Van contactom sportkocsi biztositashoz kb £600-bol megvan /ev egy M3-is (normal ara £1000 korul lenne)
Vizsga az £30/ ev Ha barmi mod
van a kocsin akkor egyszer kell csak vinni szigoritott vizsgara ami kb £100 de ebben benne van a rendes vizsga ara is.
Rendorok nem baszakodnak semmiert kiveve ami jogos pl gumi,lampak meg ne vonszolja az auto maga utan a belet.
Lehet benne repulogep motor is csak papirod legyen rola...

Ami vicces hogy meg arrol is adnak tanusitvanyt hany dB a kipuff silencerrel vagy anelkul...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24449) Integra válasza Snoop-y (#24448) üzenetére


Integra
titán

lehetséges. nálam könnyen érik a szlovák rendszám amúgy is már..
most küzdök azért, hogy a jogsim ne vegyék el 3 hónapra.. vicc komolyan.. de a jogsim is más országra fogom cserélni valszeg. elegem lett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24450) Integra


Integra
titán

jeeejeee, már van Norbi topicunk is, és Norbi nyitotta :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.