Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) #90933760 válasza szab.tam (#33650) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem feltétlen mond hülyeséget, de mai világban pont ellentétesen halad a dolog és rengeteg változtatást igényelne egy ilyen felépítés, tehát biztosan nem fog megvalósulni. Lennének előnyei, de sok hátrányai is. Marad az APU vonal. Bár kérdőjeles, mert olyan sok csíkszélt már nem tudnak csökkenteni, a folyamatos teljesítménynövekedésre igény van, közben meg legyen minden miniatűr, a hőt meg majd elvezeti a jó ég. Közben a megbízhatóság és élettartam is csökken.

(#33652) #21346560 válasza Spiler125 (#33649) üzenetére


#21346560
törölt tag

"hadják"? :Y

(#33653) szab.tam válasza #90933760 (#33651) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt nekem írtad? :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33654) Spiler125 válasza #21346560 (#33652) üzenetére


Spiler125
tag

melyik a helyes a hadják vagy a haggyák ?! :DD utánna is néztem mind 2 ő elfogadható :D

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33655) #90933760 válasza #21346560 (#33652) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én azt nem értem a gyors kikapcsolástól miért melegszik fel jobban. Tehát mondjuk 80 fokos, én kihúzom a konnektorból akkor az felmegy 120-ra? Egy dolog, mert megáll a venti, de a hőtermelés se folytatódik.

szab.tam
Annak akire te reagáltál.

[ Szerkesztve ]

(#33656) bandi94 válasza FatalEror (#33648) üzenetére


bandi94
tag

De egy ilyen akcióhoz kb 200 fok fölé kéne melegíteni, az ón akörül olvad meg...meg elengedheti a többi forrasztás is, nem?

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#33657) ViZion válasza szab.tam (#33650) üzenetére


ViZion
félisten

OK, balga módon én arra számítottam, h a hűtések terén szerzett kvázi-végtelen tudásod nektárjából csöppentesz a pór népnek! :R :D
Nah, sebaj, akkor majd próbálkozom. Anno írták, h a leghatékonyabb a pormentes PC szempontjából, ha nincs por a levegőben. OK, de ez a nappali, átjáróház, gyerekek, stb. Ráadásul tanya, földszint és szél+por mindenhol. A hiedelemmel ellentétben a műa ablakok és a mindenféle szigetelésektől függetlenül por van - a rahadt ajtó használatról és a napi 1-3 szellőztetésről nem tudunk leszokni. :DDD

Marad a gányolás! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33658) szab.tam válasza ViZion (#33657) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hehe...
fussunk neki még1x. nem tudok hozzászolni a porodhoz. enegem az az utolsó dolog, ami zavar egy gépben. sem a ventikhez nem értek. így véleményem, tanácsom sincs...

(#33655) Baltoafarkas
ne a válaszra nyomjál választ, ha az eredeti gondolathoz szeretnél fűzni valamit, hanem arra. mert így nem lehet lekövetni, kihez szólsz hozzá. (lsd az enyém és most ez is: úgy néz ki, minha Runo-hoz szólnál, közben meg Spiler125-nek szántad...) :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33659) #21346560 válasza Spiler125 (#33654) üzenetére


#21346560
törölt tag

A forrást megmutatnád? Mert én az istenért sem tudok rátalálni a "hadják" szóra ;]
A "haggyák" már esetleg elfogadható, ha nem hagyják el magukat nagyon az emberek....

"A kiejtésbeli hasonulást írásban nem tüntetjük fel.
Pl.: hagyják – haggyák (ejtve)
halljuk – hajjuk (ejtve)"

(#33660) Spiler125 :R
Bocsi csak nagyon szúrta a szemem ;)

[ Szerkesztve ]

(#33660) Spiler125 válasza #21346560 (#33659) üzenetére


Spiler125
tag

Utolsó off!!
jó megvan látom, hogy kell helyes többet nem fordul elő ilyen hagyjuk jó?! :DD

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33661) szab.tam válasza #21346560 (#33659) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"A forrást megmutatnád?"
word hibajavító, offcity verzsön. (oem.)
a hádzsámá' is még jó, de azt már zöld hullámossal megjelöli.

****

áhh: visszaolvasva ez már erőltetett. :(

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33662) #21346560 válasza szab.tam (#33661) üzenetére


#21346560
törölt tag

:W :C :R :U :P

A lényeg hogy jó itt a hangulat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33663) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Ötleteket gyűjtenek egy lehetséges projekthez. Lenne egy notebook, amit csendessé kellene barkácsolni. Egy kazán AMD van benne és mellette egy mobilty Radeon. Továbbá lenne 1 billentyű, 1 egér, 1 monitor, és egy 120-as venti USB-sre gányolva. Van még két intel box cooler, egy réz betétes magas, és egy félmagas (sandy i3-hoz való). Elsődleges terv, hogy beköltözne az asztal fiókjába a cucc. Fontos, hogy később visszaalakítható legyen notivá.
Egy kép a hűtésről:

(#33664) Spiler125 válasza #21346560 (#33662) üzenetére


Spiler125
tag

jaja az tényleg jó, de nem fog valaki ki akadni a sok off és nem témába vágó hsz-ért ?! :DD

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33665) #21346560 válasza Spiler125 (#33664) üzenetére


#21346560
törölt tag

Amígy nem jár erre valami nyomorék, addig nem. Legalábbis mi nem szoktuk jelentgetni egymást mindenféle hülyeség miatt :DDD

(#33666) ViZion válasza [CS]Blade2 (#33663) üzenetére


ViZion
félisten

Szvsz akkor én csak a kis ventikét kiiktatnám, és valami alátéttel megoldva egy combosabbal fújatnám. Ha vissza is kell alakítani, akkor minimális piszkálás célszerű.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33667) blasko92 válasza Spiler125 (#33664) üzenetére


blasko92
őstag

Ez egy outlaw topik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33668) FatalEror válasza bandi94 (#33656) üzenetére


FatalEror
addikt

Egy sütő,225 fokot tud.Persze a többi is forrasztó anyag is megolvad vagyis csak csepp folyós lesz,de amikor minden kihűl olyan mint a régi,legalább is elméletben.Illetve asszem kondikat le kell takarni ha az ember vid karit sütöget. :DDD De nem vagyok ennek a mesterségnek a mestere,csak az elveket tudom,de a YT-n vannak az igazi gány professzorok a témával kapcsolatban:[link].Azért linkeltem ezt,mert ebből jól látszik maga a művelet,ha ez ember otthon csinálja,illetve szab.tam kézimunkázhat egyet a CPU bordákra,de mostanában mondta,hogy alul motivált,szóval lehet már lankadt az érdeklődési köre....

Spiler125
Ugyan ilyen probléma volt az xbox 360 al is, hogy a proci meg adja magát mivel nem hadják vissza hűlni rendesen, csak kikapcsolják és ott is le vált a panelról a proci vagy megrepedt a burkolat.
Hát igen egy már tulaj erősen ráncolta a szemöldökét,hogy nem elég az,hogy 100k-t fizetett a boxért,még vissza is küldhette japánba,mert akkor még csak ott tudták ezt a hibát orvosolni,fizethette a postaköltséget,és alsó hangon 1 hónapig nem volt komzolja.Persze hiába adta ki a xenon után a falcon V1-V2-t,azok is mind kukások voltak,és még mindig 80k.....

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#33669) Spiler125 válasza #21346560 (#33665) üzenetére


Spiler125
tag

na az jó legalább nincs az h valamit nem ide illőt ír az ember arra ott az off meg stb igy legalább megy a kokány meg a hülyeség is :D

Ja amúgy ha érdekel valakit egy Thermaltake TMG i1 hűtő barkácsolni vagy valami olcsón eladó, annyi baja van hogy a pöckök nincsenek rajta de olyat lehet kapni 10ft/db ot boltban vagy marad a csavaros megoldás.

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33670) Spiler125 válasza FatalEror (#33668) üzenetére


Spiler125
tag

de ez is az emberi butaságból adódik mert nem hagyják, hogy vissza hűtse a rendszer a procit ezért nem szabad mindjárt terhelés után kikapcsolni, ahogy a pc-ben a procit meg a vga-t is illik megvárni míg vissza hűl rendesen és az ilyen gondok elkerülhetőek vagy az csökkenteni lehet az esélyét!

Ahogy pl.: egy forró motort sem szabad le állítani mert utána még melegszik mivel nem tudja leadni a hőt.

Tudom most jön, hogy ki az aki betartja hát senki :DD

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33671) szab.tam válasza [CS]Blade2 (#33663) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egy hasonló borda kéne. ami viszonylag nagy, de a talpánál kisebb, így odafér.
ezt a kép közepén lévő helyre, a csőre kéne ráállítani. pasztázva. és rögzíteni.
és a mindent összekötő csőről valahogy lekapná a meleget.
de ez elég magas, fiókba nehezen fér be.

egy teljesen zárt, fiók méretű helyet egy normál 5400-es winyó kb. 2-3 óra alatt teljesen befűt. az pár w.
a notid egy betolt fiókban kb. 10 percig bírná ki.
tehát némi asztal, (szekrény) hátának kifűrészelése nélkül lehetetlen vállakozás.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33672) FatalEror válasza Spiler125 (#33670) üzenetére


FatalEror
addikt

egy forró motort sem szabad le állítani mert utána még melegszik mivel nem tudja leadni a hőt.
De melyik az autó,mert nekünk volt pár,és ha leállítottuk a hűtőventi forgott mindig.

A xbox-hoz meg annyit,hogy a microfos erről a problémáról sem tudott hisz ez hosszútávon rajzolódik!És autólag meg könnyű okosnak lenni,de akkor az emberek úgy gondolták,hogy 100k-ért egy megbízható frankó gépet kapnak,hát a microfos mint egy párszor akkor is meghazudtolta magát.
De ez ugyan olyan mint az ivászat,a kiadós hányás után szembesül vele,hogy az utolsót nem kellet volna meginni.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#33673) blasko92 válasza Spiler125 (#33670) üzenetére


blasko92
őstag

Itt nem tovabb melegedesrol van szo, hanem hotagulasrol. Tovabb semmi sem melegszik hoterneles neljul.... Mukodes kozben ha nincs terhelve akkor kevesebb hot termel es lasabban hul le.

[ Szerkesztve ]

(#33674) Spiler125 válasza FatalEror (#33672) üzenetére


Spiler125
tag

attól hogy forog a ventilátor nem jelenti azt hogy cirkulál is a hűtővíz a rendszerben :)

Igen ez itt a gond az ember ki ad érte 100k-t reméli, hogy nem lesz vele gond de az összes széria hibás volt haverom 2 is ki nyírt de nem volt annyi esze ha már egyet meg ölt a másikba kéne rakni valami hűtést az is meghalt :DD

blasko92
Itt nem tovabb melegedesrol van szo, hanem hotagulasrol.

igen köszönöm, hogy kijavítottál rosszul fogalmaztam :R

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33675) [CS]Blade2 válasza szab.tam (#33671) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A fiók hátulját ki lehetne vágni, és oda mehetne a 12cm-s usb-s venti, ha elég lenne ennyi hűtés. De vaszleg nem, mert csak proci 31W TDP-s, aztán van még egy HD2600, meg a HDD is szépen melegszik.

A kisebbik felesleges hűtő elférne a hőcsövön, a ventijét pedig meg tudnám csinálni USB-sre, de az fix 5V-ot jelentene. Kérdés, hogy mennyi hő menne át az alu bordára, és menyi menne a kis ventihez.

Ez nem is annyira magas, lehet, hogy ezzel össze lehetne hozni egy noti hütő padot, aminek része a borda, hátul egy venti egy szerkezetbe. És akkor hordozhatóság is megmarad, csak a hátlapot kell visszatenni. Bár igazából a hordozhatóság nem lényeg, ha el tudjuk csendesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#33676) macko20 válasza FatalEror (#33648) üzenetére


macko20
őstag

a gyenge minöségű nyákoknál a réz fólia fel szokott szakadni,ezeken nem segít a melegítés

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33677) macko20 válasza Spiler125 (#33669) üzenetére


macko20
őstag

Én már irtam ezzel kapcsolatban...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33678) szab.tam válasza [CS]Blade2 (#33675) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez így egész jó. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33679) tajcsi válasza TESCO-Zsömle (#33552) üzenetére


tajcsi
senior tag

Zsömle, neked az őszinteséfedért béke Nobelt kellene kapnod :R :DDD

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#33680) TESCO-Zsömle válasza tajcsi (#33679) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez nem őszinteség kérdése, hanem kémiáé. Ha lassabban áramlik a gáz a gyulladási sebességnél, vagy nem zár a szelep hermetikusan, akkor kiéghet a beled...

Ez azt jelenti, hogy az égett szakaszt kiszedik, te pedig kapsz egy záróizmoktól mentes kivezetést valahol a hasadon, amiből állandóan folyik majd az anyag. Ez higiéniailag sem elhanyagolható hátrány, nem beszélve arról, hogy a szag életed végéig kísérni fog mindenhova.

Úgyhogy nézd el nekem, ha nem találom viccesnek a témát... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33681) FatalEror válasza TESCO-Zsömle (#33680) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát igen nem poénból raknak a gázpalackra reduktort.

HardCore is my LifeStyle

(#33682) tajcsi válasza TESCO-Zsömle (#33680) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ezert mar jar a sor, de komolyan :D :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#33683) blasko92 válasza TESCO-Zsömle (#33680) üzenetére


blasko92
őstag

Én kb. 100X csináltam, de eddig semmi gond nem volt vele. Lehet most 101ikre visszalángolna, mint az Old Spice, ki tudja. :D Akkor vicces volt, és még most is röhögök rajtuk. Ha ez betegség, akkor szeretnék életem végégi ilyen beteg ember lenni, aki könnyedén veszi az életet. :)

Élem az életem, teszem amit teszek, és boldog vagyok. Ahogy egy munkatársam mondta: "Ne azért sírj, ami rosszat megtettél eddig az életben, hanem azért, ami jót még nem próbáltál ki" :R

(#33684) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Régen írta ide de rendszeresen figyelen a topicot.
Hamarosan igazi barkács képeket teszek fel noti upu hűtés moddingról :)
Sajnos megfelelő szerszám hiánya miatt nem lehet remekművet alkotni.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#33685) didyman válasza TESCO-Zsömle (#33680) üzenetére


didyman
őstag

Olyannyira csekély az az energia, ami a bélszélben égés során felszabadul, hogy leginkább gyorsan gyógyuló hámsérülést sem tud okozni könnyen. A bél fala nem száraz, hanem nagy fajhővel rendelkező, vízbázisú nyálka alkotja, ami egy ilyen hirtelen, rövid lefolyású égéstől nem fog érdemben megmelegedni sem. A bélben amúgy nem hiszem, hogy sok oxigén lenne, anélkül meg elégni sem tud a gáz. Persze extrém dolgokat el lehet képzelni, de ahány ember kipróbálja ezt a poént, ahhoz képest nem sok baj történik.

[ Szerkesztve ]

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#33686) #43960832


#43960832
törölt tag

Szerintetek okozhat problémát ha nagy tápigényű videókártyát egy másik tápra és nem a gép tápjára kötöm? Remélem érthető a kérdés.

(#33687) FatalEror válasza #43960832 (#33686) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem ha egyszerre indítod a 2 tápot.
Nem biztos,hogy így van,de asszem úgy kell,hogy kiszeded a 24-s csatik fekete,és zöld kábelét$s zöldet a zölddel feketét a feketével kell összeboronálni,és ha össze érinted akkor indul. :F Passz,de ha hosszú távon akarod alkalmazni akkor ilyen kábel kell.Itt annyi,hogy másodlagos táp fekete/zöld kábelét kell kiszedned,a fő táp 24-s fekete/zöld kábelét blankolod,és hozzá forrasztod majd zsugorcsővel zárod.

HardCore is my LifeStyle

(#33688) didyman válasza #43960832 (#33686) üzenetére


didyman
őstag

Ez a megoldás is mindig előkerül, de nem ilyen egyszerű, ahogy a kolléga írja. A testeléseket egyszem, kellően vastag kanóccal kell közösíteni terheletlen ágról, másként a testeléseken eső feszültségek zajként, hibafeszültségként megjelennek, és beleszólhatnak a stabil működésbe. Meg rendszerint akkor kéttápozik az ember, ha van két, eleve ócska tápja, amik külön sem életbiztosítások, együtt meg dupla akkora eséllyel dönthetik romba az egész gépet.

[ Szerkesztve ]

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#33689) #90933760


#90933760
törölt tag

Azt lehetne még megcsinálni, hogy a külön tápot bedugod a vidibe és a zöld-fekete vezetéket kötöd össze a 20-24 pines csatiban. Egy kapcsolós elosztóba dugod mindkettőt és gép bekapcsolás előtt azt is felnyomod, kikapcsolás után meg lenyomod. Azt nem tudom mennyire díjazzák, ha nincs terhelve az 5V. Én mikor csináltam egy vinyó is ment arról a tápról és úgy nem volt gond.

(#33690) ViZion válasza #43960832 (#33686) üzenetére


ViZion
félisten

Ilyennel nem kísérleteznék. Több bajjal jár(hat), aminek a HW issza meg a levét.
Mi a konfig, amihez ez kellene?
Két táp, dupla veszteség, főleg idle, mert a VGA-ra kötött terheletlenül iszonyat veszteségesen működne...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33691) blasko92 válasza #90933760 (#33689) üzenetére


blasko92
őstag

Ha az alaplapra van kötve mindkét fekete és zöld kábel, akkor tuti, hogy gép bekapcsnál mindkét táp egyszerre indul, ahogy FatalError is mondta. Elég, ha a második tápra csak a vga van kötve.

(#33692) #90933760 válasza blasko92 (#33691) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az is jó, csak én annak idején nem kiviteleztem, mert nem akartam vagdosni mindkét tápot, csatlakozóm meg nem volt hozzá.
Használtan elég olcsón vannak már FSP tápok, lehet biztonságosabb meg értelmesebb lenne azt választani.

(#33693) #43960832 válasza ViZion (#33690) üzenetére


#43960832
törölt tag

Köszi a válaszokat mindenkinek, tudom elég elborult ötlet, nem is folyamatos használatra, csak egy próbához kellene.

A mostani táp egy 250-es FSP (kis fekvőházas gép) 15A-es 12V ággal. Ez hajtana egy 65W procit, 2 vinyót, egy dvd-t és egy 9600GT-t, ami max 90W-ot eszik. Igazából nem tudom, hogy bírná-e a táp.

didyman láma kérdés, de testelésnek nem elég a két táp dobozát össszekötni?

(#33694) #90933760 válasza #43960832 (#33693) üzenetére


#90933760
törölt tag

Elbírja. Én a 144W-os ágat terheltem Prescottal meg 2600XTvel és még két vinyó, ami már túllépi,de ha jól emlékszem húzva is volt a proci kicsit. Ezek FSP-k és nem hulladékok. Milyen 65W-os proci amúgy? Mert nincs kizárva, hogy az annyit se zabál. Alul is tudod feszelni ha kell. De mondom szerintem bírni fogja, csak a hűtése legyen normalizálva. Ha mégse bírja úgy is lekapcsolgat majd.

[ Szerkesztve ]

(#33695) #43960832 válasza #90933760 (#33694) üzenetére


#43960832
törölt tag

E1200-as kétmagos Celeron.

(#33696) dewil666


dewil666
őstag

Itt vannak a képek!
Azt tudni kell hogy egy Intel Core 2 Duo T9300 (2x2.5Ghz) proci miatt kell egy kis hűtési + . Ez a proci majdnem a legerősebb amit a lapomba bele tudok tenni. Nem igazán ehhez tervezték a gyári hűtőt az biztos.
Everesttel mérve kupak hő max 94fok volt de csak pillanatra mert ugrált a hőfok. Ami előtte volt benne cpu T7500 (2x2.2Ghz) annak a kupak hője 67fok vplt. Prime95 tesztet használtam.
Ezzel a barkáccsal 88fokra ment max. Többre számítottam a hűtésteljesítményre. De a cpu ahol érintkezik a hűtővel kisebb mint az előző cpu-nál. És nem beszélve arról hogy ez a cpu egy picivel alacsonyabb(2-3 írólapnyi), így kicsivel több paszta kell.
Nem lett szép tudom de most az adott nyersanyagból és szerszámokból csak ennyire futotta:

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#33697) FatalEror válasza dewil666 (#33696) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát ez ocsmány,szóval csodálatos! :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#33698) macko20 válasza dewil666 (#33696) üzenetére


macko20
őstag

lehet h jóbban rá szorítottad a hűtőt, mert a második cső sok hőt nem visz el,ill a gpu felé ,és ha jól látom forrasztottad ami nem veszélytelen,azért szép meg hát ugye -6 fok...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33699) #90933760 válasza FatalEror (#33697) üzenetére


#90933760
törölt tag

A nap beszólása! :DD

(#33700) blasko92 válasza dewil666 (#33696) üzenetére


blasko92
őstag

Aztamocskos :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.