Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) NEMO1968


NEMO1968
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami anyagot porszűrőnek?
Laptopot használok elég poros környezetben,és kéne valami a venti szívónyílására,hogy ne kéne 3 havonta takarítani vinni.
Szal. sűrű,vastag anyag nem játszik.
Lehetőleg legyen tisztítható is.
A felfogatás már ki van találva,csak az anyag hiányzik :(( .

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#33752) FatalEror válasza NEMO1968 (#33751) üzenetére


FatalEror
addikt

Sokan esküsznek a szagelszívó szivacs/szövet szűrőjére,akkorára vágod amekkora akarod,és 2-3 mosást is kibír,bari is ilyet/hasonlót használ a pincegépnél.De pontos típust nem tudok mondani,esetleg keresd fel privátban.

HardCore is my LifeStyle

(#33753) #90933760


#90933760
törölt tag

Kartonpapír jól szigeteli a hangot? Arra gondolok ami két réteg lap és közötte egy hullámos harmadik. És 4 mm vastag. Esetleg két réteg?
Az is megfordult a fejembe, hogy kívülről az egész gépet becsomagolom, feltéve ha ér is valamit hangszigetelésbe.

(#33754) ViZion válasza #90933760 (#33753) üzenetére


ViZion
félisten

A hang érdekes dolog, elvileg a faház pl. halk. Nekem volt ITX fából, nem volt túl halk.
A hullámkarton sem csillapíthat sokat, ahogy a parafa is inkább csak urban legend, mert a bolti pár mm-es kb. semmit nem ér. Minap vettem hangfalba való csillapító/hangelnyelő szivacsot, 700 Ft egy tábla, Somogyi electronics :) Van ilyen vatta-szerű is, azzal nem próbálkozom, ez kezelhetőbb. Konkrét méréseim nincsenek, majd új kecóba beépítem.
Másrészt az elnyelődés alacsony frekin elég rossz, olvastam, h a hullámhossz miatt kb. 20 cm vagy vastagabb szigetelés kellene a rendes halkításhoz, de a 2 cm-es szivacs is jó, csak más tartományban.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33755) ZetorGumi válasza ViZion (#33744) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Hát a 3, az is határeset. 2/3-ad. :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#33756) Tenken


Tenken
őstag

Vékony hő és villamos szigeteléshez van valami tippetek?
Úgy néz ki, hogy a notebook hűtő upgrade-nél felfekszik az új cucc egy helyen egy kicsit. Az alá kéne valami okos dolgot találjak.
Mennyire melegszik egy heatpipe amúgy? 100°C fölé nem nagyon megy nem elvileg. Gondolom ennél kicsit jobban kell bírnia, de pl 150°C már tuti nem lesz alatta ugye?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#33757) NEMO1968 válasza NEMO1968 (#33751) üzenetére


NEMO1968
őstag

Köszi! :R

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#33758) #21346560 válasza Spiler125 (#33742) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem ezt inkább a "Hogy is néznek ki a gépeink?" c. topikba kéne betolni, ebben semmi barkács, gány, tákolás, vagy megdöbbentő nincs.
Ez egy szépen összerakott gép, itt erre úgy tűnik senki nem kíváncsi. Majd ha azok leszünk, mi is átnézünk oda!

(#33759) ViZion válasza Tenken (#33756) üzenetére


ViZion
félisten

FBS "gumipaszta". Ha kivulkanizálódik, akkor már vékony rétegben is nagyon jó szigetelő. Mi ilyen hernyókat nyomtunk belőle, és forró (talán 200°C feletti) ónba mártogattuk... lefolyik róla és nem meleg. Nagyon tuti.
Viszont amíg nem köt meg ne rakd össze, mert ragad is.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33760) Zotya21 válasza FatalEror (#33748) üzenetére


Zotya21
senior tag

áhh nem is volt olyan :DDD

és akkor még elvolt rejtve az ssd előtte a gép oldalára volt felcsavarozva egy csavarral ferdén xD :DD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#33761) Zotya21 válasza Tenken (#33756) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah de egy mezei sziloplaszt is megteszi az is kb -40 től +200 ig birja

https://500px.com/slayer_art

(#33762) Tenken válasza ViZion (#33759) üzenetére


Tenken
őstag

Köszi! Neked is Zotya21!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#33763) ViZion válasza Zotya21 (#33761) üzenetére


ViZion
félisten

Az is hasonló, de vékony rétegben az FBS erősebb, a tapasztalataim szerint. Másrészt FBS van kis tubusban, sziló meg marha nagyban. Mondjuk nekem van itt egy kezdett Sopro fehér, jó drága volt, ha kell vkinek jöjjön érte :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33764) Zotya21 válasza ViZion (#33763) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah az fbs szilikon kaucsuk megtartotta a 80 literes akváriumot is :D

sziloplasztra mondjuk nembíztam volna :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#33765) Tenken válasza ViZion (#33763) üzenetére


Tenken
őstag

Ez az átvulkanizálás mit is takar pontosan? Mit kéne csinálnom vele? Nem elég rákennem mondjuk a bordára ahol felfeküdne, megvárni hogy megszárad és utána felszerelni?

Ha jól nézem elég nekem a gumiám paszta is. Picit olcsóbb, bár ez nem tétel az egyéb módosításokhoz képest, meg talán használhatóbb is, mert csak tömít nem ragaszt. Én nem össze ragasztani akarom, csak valami szigetelést felvinni. Mivel felfekszenek, ezért szilárdulás után elmozdulni sem tud ha beszerelem.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#33766) Spiler125 válasza #21346560 (#33758) üzenetére


Spiler125
tag

jó csak ebbe a topikba szoktam írni itt baráti a hangulat gondoltam megosztom veletek de akkor bocs :R

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33767) FatalEror válasza Spiler125 (#33766) üzenetére


FatalEror
addikt

Ezt már csak gányolással teheted jóvá.
De végül is mindegy mások is megszokták osztani a munkájukat.

HardCore is my LifeStyle

(#33768) Spiler125 válasza FatalEror (#33767) üzenetére


Spiler125
tag

rendben jóvá teszem, akad is egy két gányolásom, holnap hozom majd a képeket ;)

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33769) FatalEror válasza Spiler125 (#33768) üzenetére


FatalEror
addikt

Már valamit nekem is kéne gányolnom,mert hiányzik az érzés.

HardCore is my LifeStyle

(#33770) Spiler125 válasza FatalEror (#33769) üzenetére


Spiler125
tag

Gépész ként egyre inkább a precizitás motivál.... de hát ilyen ez a szakma :)

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33771) ViZion válasza Spiler125 (#33770) üzenetére


ViZion
félisten

Háát, küldhetek finomításra váró sketchup modelleket. Utána jól meggazdagodunk, kész. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33772) macko20 válasza Spiler125 (#33768) üzenetére


macko20
őstag

Én már nagyon várom "azokat" a képeket,itt kapsz hideget és meleget egyaránt, de ha túl szép szerimted is tedd off-ba és tudjuk mire számítsunk

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33773) macko20 válasza ViZion (#33771) üzenetére


macko20
őstag

"Utána jól meggazdagodunk, kész. "
Én is, Én is

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33774) FatalEror válasza Spiler125 (#33770) üzenetére


FatalEror
addikt

Takarodjá' :DDD
Na de komolyan,az baj,hogy a precizitás nem mindig kifizetődő,ahogy tapasztaltam,jó példa amikor a szivattyúra esztergáltattam olyan csatikat,amik rámennek a szivattyú mentes csonkjára,viszont külsejére meg pont ráfeszül az 5cm-s átmérőjű gége.Jó felraktam,a csövet hőlégfúvóval melegítettem,szépen ráhúztam rá 2 bilincs,és szépen illeszkedett,de farsot szívott,aztán leszedtem raktam rá teflont,vissza raktam bilincs,még mindig farsot szívott,bekentem FBS-l,arra ráhúztam a csövet,akkor pont nem érdekelt,hogy azt többet nem szedem le.De még így sem volt jó.Aztán elmentem a helyi boltba ott vettem ugyan olyan catikat amiket esztergáltattam csak a külső átmérő volt 5cm,szóval pont rácsúszott,betekertem szigszalaggal,arra ráhúztam a csövet,és a mai napi hibátlanul megy egy csepp vizet nem ereszt.Meg még van egy pár ilyen eset,szóval néha egy kis gány többet ér,mint precizitás. :K

HardCore is my LifeStyle

(#33775) Spiler125 válasza macko20 (#33772) üzenetére


Spiler125
tag

volt egy gépházam amit Heinekenes sörös rekeszbe építettem meg próbálom elővadászni a képeket majd :) hát az nem lett valahogy a legszebb :D

FatalEror

erre most mit mondjak.... valamikor tényleg jobb meg venni a dolgokat... mint a tanárom is sajnálja megvenni az M6 os csavarokat ezért velünk maszkoltatja hát ez az ami ki szokta verni a biztositékot! :DD de amit meg csinálok 90/100 arányba szebre megy :DD

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33776) Spiler125 válasza FatalEror (#33767) üzenetére


Spiler125
tag

Na remélem kezdetnek megteszi :)


a gépház tetején a luk az vízhűtésnek lett szánva de soha nem került bele víz a tápegység meg azért van megritkitva, hogy halkabb legyen! :DD

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33777) FatalEror válasza Spiler125 (#33776) üzenetére


FatalEror
addikt

Ez már jobb,de az venti hely a tetején túl igényes.

HardCore is my LifeStyle

(#33778) Spiler125 válasza FatalEror (#33777) üzenetére


Spiler125
tag

flexel vágtam pedig :)

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33779) FatalEror válasza Spiler125 (#33778) üzenetére


FatalEror
addikt

Minap történt egy kis gány szerűség,mert van egy kihúzható kanapé,és kihúzott állapotban ráálltam a végére amit 2db görgö tart,és eredetileg itt az emberi fejnek lenne a helye,szóval nem arra tervezték,hogy álljanak rajta. :N És az lett a vége,hogy az egyik görgő lecsúszott a sínről,a másik megfeszült,és elrepedt a forgácslap.Na most szakszerűen ezt úgy kellett volna javítani,hogy a törött rész alatt végig kellene vágni,akkor kompletten kiesik a törött/repedt rész,aztán a kivágott darab hosszának,és szélességnek megfelelő fenyő léccet levágni,azt élbe ragasztani,majd 10cm-ként 4*80-s csavarral 1cm-s süllyesztéssel élbe csavarozni.De le kell szedni a kárpitot a szivacsot lefejteni stb.Na ez nem történt meg,lefeszíttettem a törött darabot,a keletkezett résbe ragasztó,visszahajtottam,élbe egy 4*80-s csavart kapott,visszaraktam a konzolt,ez 2db 6-s metrikus csavar rögzítette,de a konzol a forgácslap sértetlen részére is kiért.Jól van átfúrtam a konzolt pát helyen,ahol a sértetlen forgácslap részre fekszik fel,konzol vissza és 4*35-s csavarral 4 ponton odafogattam a sértetlen laprészhez.És a végén a kb 35 fokban kapott még egy 4*80-s csavart,ami a törött a részből indul,és az "egészséges forgácslapban kapaszkodik.Nem lett szép viszont cserébe jó,és megkíméltem magam egynapi 1 napi sz*pástól,és kb 50db b@zdmegtől. :DDD

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#33780) Spiler125 válasza FatalEror (#33779) üzenetére


Spiler125
tag

ezen most jót röhögtem :) de ugye azért rá álltál még egyszer, hogy le teszteld milyen munkát is végeztél?! ha nem feltétlen próbáld ki kíváncsi lennék a folytatásra :) :R

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33781) FatalEror válasza Spiler125 (#33780) üzenetére


FatalEror
addikt

Persze bírta!Én csináltam a szokásos túlbiztosított technikával. :DDD

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#33782) imibogyo válasza FatalEror (#33781) üzenetére


imibogyo
veterán

És hol maradnak ilyenkor a képek. :B

(#33783) #90933760 válasza Spiler125 (#33776) üzenetére


#90933760
törölt tag

A ventilátor kivágás túl igényes. Az enyémet látnád amit fogóval szaggattam méretre. ;] Azóta is tűnődöm milyen gánnyal takarhatnám el, ezért is kéne a kartonpapír. Csak ha nem szigetel jól hangot akkor nem sok értelme van beborítani.

(#33784) TooN válasza FatalEror (#33779) üzenetére


TooN
aktív tag

Hello!

Kb. én is szarrá röhögtem magam és közben a képeket magam elé képzeltem!

A kipróbálás szinte magától értetődik! Nekem volt olyan, hogy ezek után is széttörtem a dolgot, amit ügyesen megcsináltam!

;]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#33785) FatalEror válasza imibogyo (#33782) üzenetére


FatalEror
addikt

Már nem látszik sok,de lőhetek párat.De az baj,hogy a részleteket eltakarja a vas.

HardCore is my LifeStyle

(#33786) blasko92 válasza FatalEror (#33779) üzenetére


blasko92
őstag

Ilyet már nekem is kellett csinálnom, csak albérletben ;] Ott is egy kihúzhatós műbőr kanapé cucc volt, a fejtámlás része pedig szintén bútorlapból, de ugye ez nem mindennapi használatra van kitalálva, pedig a főbérlő így gondolta. A fejtámla rész 3db-ba tört az egyik felén, én meg az aljára vágott bútorlapot csavaroztam kapupánt csavarokkal :D Nekem sajna muszáj volt lebontanom a kárpitot... Először pozdorja csavarral oldottam meg, de az első éjjel arra ébredtünk asszonnyal, hogy a fejünk leesett.

(#33787) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv Urak.
Lassacskán készülök 1 kicsit gányolna, de kell egy kis súgás.
Az alábbi képen látható HR-03 hűtő csöveit szeretném 90°-ban kifele meghajlítani, oly módon, hogy a GPU-hoz érő talp a képen vízszintesen álljon.
Azért, mert így pont ráfújná a ház oldaláról a levegőt a bordára.

Megoldható?
Hogyan?
Satu + nyers erő vagy melegíteni kell?
Netán eltörik vagy kireped?
Mire kell figyelni a művelet közben?
Egyszerre hajtsam vagy szét lehet a talp részt szedni?

Minden súgást, segítséget, 5 letet szívesen fogadok.
:R

kép

többi gánykodás :D

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#33788) FatalEror válasza Blabcsi (#33787) üzenetére


FatalEror
addikt

A hajlítás szerintem felejtős.

HardCore is my LifeStyle

(#33789) #90933760 válasza Blabcsi (#33787) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jól mondja, szarrá fog törni mind. Jó is lenne ha olyan könnyen hajlanának. :DDD

(#33790) szab.tam válasza Blabcsi (#33787) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én szerintem már vagy 100 csövet biztos meghallítottam.
1-et törtem el úgy, hogy nem állt szándékomban. kihajlítottam, majd vissza. és a visszát nem bírta.
most nem linkelném be az összes hajlítást, mert igen unalmas lenne.
csak 1, ezt már én is majdnem elfelejtettem....

ha egyeneset kéne 90 fokban meghajlítani, azt csőhajlítóval lenne szakszerű.
itt viszont kiegyenesíteni akarsz. ez kicist gázosabb, én óvatosan, egyben, kézzel végezném. lassan. nagyon lassan.
viszot garantáltan csúnya lesz, nem ott fog pont visszahajlani, ahol szeretnéd.
gond lehet még az, hogy a csövek hossza, kanyarodási íve más, így a kiegyenesítésnél változnak a távolságok. így befeszülhetnek, csavarodhatnak a csövek.

az igazsághoz hozzátartozik, hogy én elég könnyű szívvel dobálódzom a szavakkal, mert mindig úgy álltam neki a hajlításoknak, hgoy egyáltalán nem éríntett volna törés.

2 kivétel volt, ahol azért még én is komolyan megremegtem.
1 - 2.

***

lényeg:
talán nem fog eltörni.
ekkora (90 fok körüli) halításnál nem ott és úgy fog hajlani, ahogy szeretnéd -> csúnya lesz.
a hajlítás miatti "majdnem törésnél" elkeskenyedhet a cső keresztmetszete. hőszállítást a gyakorlatban nem befolyásolja. (2. kép.)
macko20 hajlítgatott még. talán lesz ötlete.

****

régebben én is sokat néztem ezt a hűtőt, hogyan lehetne hajlítgatni, többet összeépíteni.
úgyhogy hajrá, így legalább nem nekem kell csinálni.... :))

ilyet lehet kihozni 1 db-ból hajlítás után:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33791) FatalEror válasza szab.tam (#33790) üzenetére


FatalEror
addikt

Na ez.....ez egy kielégítő válasz volt! :K

HardCore is my LifeStyle

(#33792) Blabcsi válasza szab.tam (#33790) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Értem, nos nem a gyári meghajtott részt akarom visszahajtani, hanem a lehető legközelebb a talp részhez.
Kb. így a piros résznél:

Ezáltal egy mondhatni T formája lenne, ami nekem a legjobb.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#33793) szab.tam válasza szab.tam (#33790) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, még 1 lényeges:
amikor több cső van egymás mellett befogva, és ezeket így egyszerre hajlítjuk, valamiért szebben hajlanak, mint egyesével. ennek több oka lehet. még az említett távolság és ívkülönbségek adta csavarodás veszély ellenére is.

***

(#33792) Blabcsi
értem. olyan kis távolság kevés lesz az ívhez.
legalább a most meglévő kanyarig el kellene tartson az ív. így egyben hajtva.
kis ívben csak egyesével, csőhajlítóval lehetne.

egyébként a cső minőségétől függ legfőképpen. ezt pl kézzel simán fellhajtottam.
(1. kép.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33794) dewil666 válasza Blabcsi (#33787) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!

Elnézést kérek mindenkitől ha hülyeséget írok de mi lenne ha a két gyári hajlításon hajtanál 45-45fokot?
Az mégsem olyan megterhelő a csőnek mint egy 90 fokos hajtás. De nem így akarja mert a laphoz közelebb akar hajtást.
Így:

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#33795) dewil666 válasza dewil666 (#33794) üzenetére


dewil666
őstag

A második képet nem is láttam :) Csak az elsőt

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#33796) #90933760


#90933760
törölt tag

Annyit kínlódok ezzel a rohadt gépház kérdéssel, hogy nézzen ki, milyen legyen, a szellőzése stb. Régen nem voltak ilyen gondjaim.
[link]
Azt hiszem vissza kéne térni rá...

(#33797) ViZion válasza #90933760 (#33796) üzenetére


ViZion
félisten

Ez igazán gyerekbarát így, sztem ezt kár lenne tönkretenni :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33798) Blabcsi válasza dewil666 (#33794) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Ez sem rossz 5 let, csak itt életbe lép, amit sab.tam írt kicsit fentébb, hogy a csövek gyakorlatilag szét / össze feszítenék a bordákat.
És ha ezt választanám a borda az oldalsó venti fölé kerülne, tehát nem fújná, hanem csak alá a levegőt.
De tény, hogy a cső szempontjából előnyösebb.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#33799) szab.tam


szab.tam
nagyúr

gány? barkács? nem. aktuális.
ki mondta, hogy magyarországon nem lehet olimpiát rendezni?
nekem sikerült.
a világ és olimpia rekorddöntésemet ki lehet találni... (sok 100 méter, igen rövid idő alatt...)
tehát a lényeg: bp-en fénysebességgel összeállt az ötkarika. szereztem én is aranyérmet.
most akkor nekem is jár a járadék? :U

(volt másik kép is, de az frottir zoknisra és túl szőrősre sikerült. enyhén moderálható, így kihagytam...)

****

levonható tanulság: neigyá' bármit...

***

viszont a múltkori öngyújtós metánpróba témát azért nem mertem bevállani...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33800) FatalEror válasza szab.tam (#33799) üzenetére


FatalEror
addikt

Ilyen szofisztikáltan még semmi nem fejtette ki azt,hogy huzatosra fosta magát,és,hogy újra tiszta legyen a bulkesz 5 tekercs klópapírt használt el. :U :DDD

HardCore is my LifeStyle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.