Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) ViZion válasza FatalEror (#33697) üzenetére


ViZion
félisten

öööö ez most dícséret, vagy beszólás? :U
Akkor is fain, ha működik akkor jó... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33702) FatalEror válasza blasko92 (#33700) üzenetére


FatalEror
addikt

Most gonosz leszek,és azt mondom,hogy ezzel ,ég imi által elkövetett varratok sem versenyezhetnek. :DDD

ViZion
Szerintem egyértelmű,hogy ocsmány,de ezek a munkák miatt vagyunk itt,meg ban mentes övezet miatt :DDD .
Szóval tény,hogy jó randa,de nekem pont azért tetszik,de mondhatom úgy,hogy olyan ronda,hogy az már szép.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#33703) didyman válasza #43960832 (#33693) üzenetére


didyman
őstag

Áh, ne viccelj, simán bírni fogja. :-) A házat pont nem jó ötlet összekötni. Annak a testelése sokszor elég érdekesen van kialakítva a szekudner oldal felé.

[ Szerkesztve ]

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#33704) didyman válasza dewil666 (#33696) üzenetére


didyman
őstag

A sok paszta nem jó!! A pasztának annyi a dolga, hogy a két, amúgy érintkező fémfelület közötti mikroszkopikus réseket tömítse! Ennél több jelenléte nem kívánatos, egy vékony, filmszerű réteg kell megmaradjon! Bármi több nem tud jól hőt vezetni. A plusz hőcsőnek így nem sok értelme van, mert maga a hőcső bőven elég lenne egyedül, a CPU felőli kontaktust kell megjavítani. A két mag vastagságából fakadó eltérést vagy megfelelő vastagságú rézlemezzel+pasztával, vagy (ez kevésbé jó, de ha nincs más, a pasztánál jobb) hővezető paddal kell megoldani, vagy gyurmázhatóval, vagy VGA-ról leszedettel például.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#33705) didyman válasza FatalEror (#33702) üzenetére


didyman
őstag

Ne vicceljetek, ez a szakma szépsége. A sufni tuning, meg az ultragány művek és a kendácsolás! :DDD

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#33706) ViZion válasza didyman (#33704) üzenetére


ViZion
félisten

Ne rontsd el a kedvét! Rakjon sok pasztát... úgyis kinyomja, azután törölgetheti, de megtanulja mennyi kell ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33707) FatalEror válasza ViZion (#33706) üzenetére


FatalEror
addikt

Egy ilyen hűtésnél majd pont a pasztát törölgetni?!?! :U :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#33708) dewil666 válasza didyman (#33704) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!
Én is gondoltam hogy valamit ki kellene találni, mert nem jó a pasztázás.
Azt akarom kérdezni hogy ami a tápegységben van alu hűtőborda amik a feteket hűtik kőztül szürke hővezető lapocska van az jó lenne esetleg? Persze paszta alá felé vékonyan.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#33709) szab.tam válasza ViZion (#33690) üzenetére


szab.tam
nagyúr

több 2 tápos gép is van, (volt), a ph-n. (pl 4 way sli 800 + 1200w.)
a nem alaplapra kötött tápot zöd feketével indítják.
normál eljárás, nem veszélyes, ha nem fullbéna az ember.

és pl. ha csak 2 db. 600w-os tápja van az embernek, de kell 800w egy teszthez, egyszerűbb, mint venni egy + kilowattos tápot...

area_51
E1*00-es dual celeronok, (2 db-om is van), alapfeszen soha az életben nem esznek 65w-ot. (ez csak egy hivatalos tdp besorolás.)
kb. max 50-et. passzívan elviszi őket a mini ninja. innentől kezdve kizárt, hogy 65w-ot enne.
ha feszeled, húzod, az más tészta.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33710) #21346560 válasza dewil666 (#33696) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez a megsütött videókártyáról származik? :DDD
Kirä!

(#33711) #90933760


#90933760
törölt tag

[link]
Bedobom ide is, mert ti jobban értetek hozzá. És van egy Ninja szakértőnk is aki hátha tudja. :o

Nem, remélem ez nem fogja megölni a procit. Elvégre van rajta kupak és nem is BGA. ;]

(#33712) macko20 válasza #90933760 (#33711) üzenetére


macko20
őstag

a képek alapján ,ha kifurod vékony lesz a megmaradt lemez+ívelt is ott lehet h eltörik mielőtt felteszed a hűtőre
elő kéne venni őket de lusta vagyok...
/köszi a szakértő kifejezésért../

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33713) Zotya21


Zotya21
senior tag

nah hali

ahoz mit szólnátok ha fognák pl egy Arctic cooler freezer 7 -et

nem muszály pont ezt lehetne egy masszívabb darab is persze legalábbis a talápánál lehetne vastagabb

és a hőcsöveit felül levgánám (nyitottra) és belevezetném a vizet ? vízhűtőblokknaksztem tökéletes

jah és persze ezt egy gtx 480 ra nem egy cpu ra XD :D

és ezzel megtoldanám a corsair h70 et

nah vélemény ? XD

ha nem fér rá a kártyára lap miatt vagy gépház alja miatt akkor persze jön a vágás hajlítás :D

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#33714) szab.tam válasza #90933760 (#33711) üzenetére


szab.tam
nagyúr

1. a várost még mindig nem tölotötted ki az adatlapodon, így lehet találgatni.
2. ahogy elnézem, a ninja2 és a mini ninja furatai egy helyre esnek.
(olvass, zézz, mérj, akármi utána.)
scythe-ból csak a ninja1 és mini ninja, mine2, mugen2 típusokkal van ismeretségem.
de már azt is tapasztaltam, hogy ninja1-nél is vannak eltérő furatolások. (hülyék ezek...)

lényeg:
van pár beépített, nem értékesítésre szánt mini ninja-m. (775, gpu.)
a lélekvándorlásban hivatalból nem hiszek, és ebben az életben szerintem amd lefogatóra nem elsz szükségem.
így lehet, hogy van egy, a képen középen látszó tárgyam.
(csak te valami mást kérdeztél tőlem a múltkor.)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33715) macko20 válasza Zotya21 (#33713) üzenetére


macko20
őstag

ezek a hő csövek belül nem űresek ,fémszorással,v kitudja hogy porozussá van téve a csö belseje ,tehát az átfolyása nem jó ill fém szemcsék szabadulhatnak fel ami a punpában kárt tehet ,ill az alu hűtő sem szeretné
de ha van szűrő a rendszerben ,és réz a hőcserélő akkor hajrá!!

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33716) Zotya21 válasza dewil666 (#33696) üzenetére


Zotya21
senior tag

én mondjuk végig hozzáforrasztottam volna :D

a nagy réseket is alátettem volna valami lapot aztán menjen rá az ón :D

de jól nézki tényleg olyan ronda hogy azmár szép :D

https://500px.com/slayer_art

(#33717) Zotya21 válasza macko20 (#33715) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah igaz összeveszik az alu a rézzel ez mondjuk elég nagy gond

a szűrést még megoldanám egy kiegyenlítő tartályon belül de a fémek összeveszését nem nagyon xD

átfolyásnál max az lehetne előnyömre hogyha egyszerre menne a 3 csövön a víz nem sorba még tervezést igényel úgy érzem :DDD

köszi nem gondoltam mindenre :DD

https://500px.com/slayer_art

(#33718) ViZion válasza Zotya21 (#33713) üzenetére


ViZion
félisten

Nem ajánlom. Fázisváltás sokkal hatékonyabb. Bekötni vízbe gányolás, ami nem baj, de az átfolyás és a kis felület miatt nem lenne hatékony - cserébe lenne sok hely, ahol elfolyhat a cucc. Ezt így rárakni GPU-ra, kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33719) Zotya21 válasza ViZion (#33718) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát akkor ez az agyszüleményem nem valami jó úton jár XD :D

dea rács nagyrészét ahol csak elfér mondjuk rajthagynám de én is először azon gondolkoztam el hogy kicsi a felület de a rács csak segít neki

a másik agyszülemény pedig egy h70-es blokkot hozzátoldani a mostani h70-hez plusz kiegyenlítővel

meg ha kell plusz radival

https://500px.com/slayer_art

(#33720) #90933760


#90933760
törölt tag

Ez a hőcsőből vízhűtés bukta. Persze menne és érdemes is lenne kipróbálni tapasztalatnak, de előre megmondom nem lesz jó. Láttál te mai modern blokkot és egy régebbit? A régin csak átfolyik a víz, az újabbakon középen ömlik rá -plusz a betét- és oldalt megy ki. Hatalmas különbség van közöttük. Szerinted akkor a hőcsövön átfolyó, kis felületen érintkező dologból mi sülhet ki? Mert sokkal kisebb az a felület ahol egy blokk találkozik a vízzel és ad át hőt és egy ilyen hőcsöves cullanghoz képest.

Miért is probléma, ha nincs megadva város? Én csak azt kérdeztem a Ninja 2-re rá lehet-e applikálni azt a felfogatót, de nem mert nagy valószínűséggel eltörik, ha nem is fúrás közben akkor majd a súlya meg a hőtágulások tesznek róla. Azt írtad nincs lefogatód, illetve nem tudsz adni, mert neked is kell. Akkor most mégis tudsz adni? Én nem tudom hogyan néz ki, csak hogy Ninja 2-re kell AM3+ (tul. simán AMD mert egyformák) és a rögzítő 4 lyuk a sarkoknál van.

(#33721) ViZion válasza Zotya21 (#33719) üzenetére


ViZion
félisten

Annyiért használtban jó blokkot, radit, etc. kapni, nem? :F

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33722) Zotya21 válasza ViZion (#33721) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát egy ilyen hűtő 2000 használtba

de igen egy blokk lenne a legjobb persze azért én igazából először a videokártyára vettem a h70 et aztán rájöttem hogy fejtetőn hangos és összegyűjti a levegőt a blokkba

ezért ment a cpu ra

szóval kéne egy blokk a vga ra de nem tudom elbírná e a h70 pumpája a plusz vizet meg blokkot

ezért gondolkoztam azon amin eredetileg hogy még egy h70 blokk dehát az meg fejtetőn kutyorog XD

amugy meg sose voltak jó üzleteim ha erre gondolsz :DDD

a múltkor is vesztettem 30 ezret mert egy héttel előbb vettem valamit mint kellett volna XD

dehát ez van ha megvetted utána mindig olcsóbb csak kár hogy ez az 50% al

Baltoafarkas

jah igen láttam újakat meg régit is az ujak mikrolamellásak és sokkal jobbak a régin meg csak átfolyik

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#33723) #90933760 válasza Zotya21 (#33722) üzenetére


#90933760
törölt tag

GTX480 kazánra akarsz egy H70 szutykot tenni miközben az még a procit is hűtené? Csak nem három van belőle? Mert amúgy felejtsd el.

(#33724) Zotya21 válasza #90933760 (#33723) üzenetére


Zotya21
senior tag

hát én láttam a corsair oldalán egy tesztet h70 egyedül gtx 480 al 56 fokon max terheléssel

és amióta neekmis van h7 em rájöttem hogy nem a radival van a baj hanem a blokkal egyszerüen a radi éppenhogy langyos de a 3770k közbemeg maxon 65 fokos és a viz éppenhogycsak melegebb

szóval több vízzel dupla blokkal több vízzel kiegyenlítővel gyorsabb keringetéssel akár még elis bírhatná

de igen nagyobb radi kéne de ezért is akartam a hőcsőbe vizet megoldást mert ottmár a rács is vezetne el hőt

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#33725) #90933760 válasza Zotya21 (#33724) üzenetére


#90933760
törölt tag

250W a kari és gondolom ehhez van egy 100W körüli proci is ami kihajtja. Ehhez egy tripla normal radi kéne, és akkor csendben teszi a dolgát.
Corsair oldalán egy tesztet... :U Gondolom pushpull valami bika ventivel maxon. Így ki lehet húzni belőle sokkal több meleget ez tény.

Gányolj nyugodtan nem ettől akarom elvenni a kedved, csak ezek az egyvizek nem ekkora cullangra vannak kifejlesztve és ha jót is akarsz akkor annyi mindent kell cserélni benne, hogy építs akkor komplett vizet. Tehát csak figyelmeztetés, hogy nem nagyon fog az történni amit elgondolsz. Azzal a hőcsöves izéval meg pláne nem, 250W-ot az soha nem hűt le.

(#33726) szab.tam válasza #90933760 (#33720) üzenetére


szab.tam
nagyúr

inkább pü...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33727) Zotya21 válasza #90933760 (#33725) üzenetére


Zotya21
senior tag

amugy ez volt az

http://www.corsair.com/blog/using-a-hydro-series-h70-on-a-nvidia-geforce-gtx480/

dehát jah kicsit sok az neki jah valami normális megoldáson gondolkozok de nemjut eszembe semmi jó

léghűtőket is lestem de azokse olcsók és nemis valami hüvösek meg még ráadásul olyan hosszu hogy else férne így is kb 2 mm helyvan a kártyám mögött :DDD

hát igybiztos kéne egy blokk plusz radi meg mittudomén jobb bele se gondolni :DD

https://500px.com/slayer_art

(#33728) blasko92 válasza Zotya21 (#33713) üzenetére


blasko92
őstag

Thermaltake-nek volt régen egy ilyen hűtője, ami úgy nézett ki, mint egy hőcsöves procihűtő, csak vizet lehetett bennük keringetni. Azon sokkal több cső volt (kb. 10 db). Ipon-on talán még meg is találod azt a hűtőt, ott árulták.

Az előző vízhűtés topikba még be is linkeltem, mert már ott is előjött ez az ötlet.

Közben rájöttem, tuti thermaltake volt, nekik vannak nagyon gány megoldásaik vízhűtés terén.

megtaláltam magam

[ Szerkesztve ]

(#33729) Zotya21 válasza blasko92 (#33728) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah ezt mutatták nekemis ma de erre mondjuk nincs radiátor hanem az egész egy radiátor + blokk + cső

nemtom majd valami lesz :D

https://500px.com/slayer_art

(#33730) #43960832 válasza didyman (#33703) üzenetére


#43960832
törölt tag

Na végülis egy 8600GT került bele, ezt simán viszi, nem csoda. :)

(#33731) Ribi válasza Zotya21 (#33724) üzenetére


Ribi
nagyúr

3770 és hasonló Ivy mint a topikjában is írják a kis felülete és a szar kupak alatti paszta miatt előfordul, hogy habár melegszik, a hőt nem tudja átadni a hűtőnek. Bármit is raksz rá nem a hűtővel van a gond.

(#33732) blasko92 válasza Ribi (#33731) üzenetére


blasko92
őstag

Ilyenkor kell szépen kupaktalanítani, és újrapasztázni. :) Vagy akár kupak nélkül használni ;]

(#33733) Psycho18 válasza Zotya21 (#33724) üzenetére


Psycho18
tag

Az Ivy-knek köztudottan elég rossz a pasztázása, OC-nál még ennél is rosszabb a helyzet. Ilyenkor szokták a kupakot eltávolítani, újrapasztázni és mehet vissza a gépbe. A videóban 39 fokot nyert a legmelegebb magon az újrapasztázással.
Fixing Ivy Bridge CPU temps: IHS removal
Elvégezni a videóban látottakat csak saját felelősségre, garanciavesztéssel jár!

(#33734) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy merre érdemes keresgélni, ha alu-ból szeretnék építeni/építtetni egy házat. Érdemes egyáltalán ilyennel foglalkozni, vagy a vége úgy is boltival megegyezőre jönne ki.

Egy kb 30x20x6 cm-es "doboz" kéne. Korrekt kivitelezéssel. Ha boltit keresek olyan 9k körül jönne ki. Lehet ennél kevesebbért megoldani? Ha találnék valakit foglalkozik ilyennel rendelésre lehet több is kellene később.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#33735) didyman válasza Zotya21 (#33724) üzenetére


didyman
őstag

Nem tudod a hőcsövet vízzel jobbá tenni. Nem erre van kitalálva.

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#33736) macko20 válasza Tenken (#33734) üzenetére


macko20
őstag

Ezek a próba gyártás során készültek ,de egyenlőre nincs folytatás,talán majd nyáron,egy darabért is egy táblát /2x1m/ kell megvenni....és még a nyers tábla mérete is minuszos volt

de ha a saját időd,és géppedel készül olcsóbb lesz a gyárinál

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#33737) ViZion válasza Tenken (#33734) üzenetére


ViZion
félisten

Nyugodj meg, az egyedi sokkal drágább lenne. Ilyen acél- vagy plexiház sem jönne ki 10 alatt, ha korrekt iparosmunkát és nem házilag kalapált dobozt szeretnél. Ezért tettem le én is a "gyártásról", inkább gyári + kicsi modding.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33738) fidomaster válasza Tenken (#33734) üzenetére


fidomaster
csendes tag

Hali!
Én pont egy alu házat tervezek, igaz passzív hűtéssel, és hi-fi méretben. Ennek az ára éppen kalkulácó tárgyát képezi :)
Összehasonlítás képpen jól jöhet neked, de ez mondjuk egyedi és a formatervezés meg teljesen szubjektív.

Az Enterprise fedélzetéről küldve....

(#33739) Tenken válasza fidomaster (#33738) üzenetére


Tenken
őstag

Tapasztalatokra kíváncsi leszek! :K

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#33740) FatalEror válasza Tenken (#33734) üzenetére


FatalEror
addikt

imibogyot-t kérdezd meg!

HardCore is my LifeStyle

(#33741) Zotya21 válasza Psycho18 (#33733) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah azt énis láttam baromi szar a hűtőpaszta alatta de csak akkor fogom ezt megcsinálni ha az mx 4es paszta kivülről nem segít eleget azért mégiscsak levágni a pupakot a prociról nem veszélytelen hátha leasarkazom vágáskor stb

meg ugye ha el is bahnám azt már nekem kinem cserélik

ezért most rendeltem mx 4 est hátha segít magába is

amúgy a másik furcsaság bent hogy meghuztam 4.2Ghz re a 3770k -t és 10 fokkla hüvösebb mint volt XD

deigyis 67 fok a max

de ugye JPÉ vel meg amugyis melegebbnek kéne lennie mint volt alapon szóval nemértem

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#33742) Spiler125


Spiler125
tag



Ma meg vettem a Brocen hűtőt a gépbe végre hűvösebbek a kedélyek odabent :)
2500k procim 4,200MHZ re van húzva és Intel Burn tesztel is maximum 70 fokig bírta megkínozni :P
tudom még nincs a legnagyobb rend a kábelek közt de mi hamarabb rendezem őket :)

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33743) ZetorGumi válasza Spiler125 (#33742) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Ebben nincs gány, ez túl szép. :Y Ez nem ide való! :Y

;] ;] ;]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#33744) ViZion válasza ZetorGumi (#33743) üzenetére


ViZion
félisten

Azért a kábelek kuszák, szal határeset. Ha a Brocken a VGA-t hűtenék, akkor 5*, így azért adjunk rá 3-at :D ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33745) Spiler125


Spiler125
tag

majd bele verek kettőt nagy kalapáccsal oké?! :DD :DD

ViZion
:R :R :R

mindjárt a kábeleket is elrendezem.. szóval akkor csak 1-es ? :DD

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33746) FatalEror válasza ZetorGumi (#33743) üzenetére


FatalEror
addikt

Inkább vidd a gépmutogatósba,de onnan meg úgy is ideküldenének,mert azt hiszik ez gány,hát meg kéne nekik mutatni Zotya21 gépet,hogy tanuljanak valamit a műfajról,és,hogy nem könnyű maradandót alkotni,mivel magas a mérce. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#33747) Spiler125 válasza FatalEror (#33746) üzenetére


Spiler125
tag

az nem az volt amelyikben lógtak a vinyók a ventilátor úgy volt felmokulva a gép oldalára víz hűtés is volt benne mert az még épp, hogy odafért?!

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33748) FatalEror válasza Spiler125 (#33747) üzenetére


FatalEror
addikt

Jaja asszem ő volt ami megmentők. :DDD
A kiéhezett zsűri,úgy ugrott rá,mint a hiénák a friss húsra.

HardCore is my LifeStyle

(#33749) Spiler125 válasza FatalEror (#33748) üzenetére


Spiler125
tag

egyre gondolunk egy régi "p4" es házba volt bezsúfolva minden :DD hát az tényleg kiverte a biztosítékot! :DD

. . . . . . . . . . . . . . . . Privátra illik válaszolni! . . . . . . . . . . . . . . . . .

(#33750) ViZion válasza FatalEror (#33746) üzenetére


ViZion
félisten

Én is megmutatnám a gépem belsejét, de:
1. ha megmutatom, utána sírnátok a gyönyörtől, azt meg nem akarom. :P
2. ha lenyitom az oldalát kihullik minden: kábelek, SSD, ilyesmik. :U
3. visszacsukni az oldalát már nem tudnám ma... :D

Mivel építeni drága, így a tökéletes PC házak tucatja hever a HDD-n sketchup 3D modell formában. Viszont veszek egy új, kicsi kecót. :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.