Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66517) proof88


proof88
addikt

Nekem 3 problémám van.

Az egyik, hogy tök jó hogy van végre Avengerem, de szomorú hogy csak másodpilóta tudja kezelni a chaff-ot vagy a flare-t. Ez nagyon gáz, miközben én egyedül is tudok bombázni, na mindegy. Felszállok Avengerrel, gyakorlatilag nem tudok mit tenni ha megtámadnak rakétával. Sőt a fedélzeti gépfegyvert sem tudom kezelni, szóval ha pl egy helikoptert le akarok szedni akkor jobb híján utolérem és szimplán nekimegyek, ledarálom. Szóval úgy látom az Avenger masszívan többfelhasználós jármű.

A másik probléma, hogy mostanában valamiért érzékenyebbek a többi ismeretlen emberek a szervereken. Elindítanak valamilyen küldetést, ilyenkor nekem nyilván szól a játék hogy lopjam el tőle a kocsit vagy semmisítsem meg a cuccát. Ha megteszem, akkor utána nagyon mérgesek, akár 1 órán keresztül is üldöznek. :D

A harmadik probléma, amit nem tapasztaltam régen: jelzi a játék ha valakin bounty van. Van hogy odamegyek és kinyírom ezért. Volt aki megkérdezte miért csináltam. Leírtam neki hogy bounty miatt. Ekkor azt mondta hogy nem ölhetem meg, először meg kell kérdezzem tőle megtehetem-e. Hát ezen behaltam. :F :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.