Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24228) Źşë' válasza kisza25 (#24172) üzenetére


Źşë'
addikt

az igazat megvallva szvsz a feltöltési sebességed ami fontosabb, hogy szinkronban lehessen a többi játékossal a játékod, nálam is 10megabit/0,5 megabit van.... invitel rulez

azt észre veszem hogy ha többen vannak a szerveren akkor huzamosabb ideig loadingol, ha meg csak ketten akkor pik-pak bedob... ráadásul lagolok havernál ha ~15 embernél többen vannak... de van aki mégis le tud lőni, nekem meg kb másfél tárat kell ereszteni az ellenfél fejébe hogy elérjek valamit.. ez a része élvezhetetlen nálam, tdmek, dmek gyatrák, egyszerűen lehetetlen jó helyezést elérni játékban ezzel a nettel, mikor az első helyezettnek van 20killje én még mindig 4-5nél cammogok

egyébként R* oldalán is írják hogy minimum 1 megabit upload, ez alatt jócskán ott vagyok.

Download speed: 3Mbps
Upload speed (recommended):1Mbps
Upload speed (minimum): .5 Mbps

de mondjuk itt sztem felcserélték a minimumot és a recommended-et

semmit nem emel invitel, ami 1 megabites csomag lenne az is 10ezer feletti havidijjal van, és persze azok kapják a jó kis akciókat akik t-com területen vannak, azok meg szopnak akik sajátjuk alatt.... ráadásul elég régóta vagyok ügyfél náluk és még csak arra sem méltatnak hogy felhívjanak és azt mondják hogy mivel régi tag vagyok ezért választhatok valami jobb csomagajánlatok közül... no komment

egyébként sztem a játék odatette magát rendesen, ennél komolyabb összetettebb game-t nem láttam, próbáltam még - #1

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.