Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) #92888064 válasza Puma K (#24822) üzenetére


#92888064
törölt tag

miért éreztem kezdetlegesnek az online részt?
első próbálkozásomnál levegőben álltak az autók, elsétáltam alattuk, lőszert nem tudtam venni, pedig csak pisztolyom volt lvl1-en. természetesen a lőszerem elfogyott, és persze armored kurumás b**ik egyből megtaláltak. sok esélyem volt. utána végigvittem a single playert azzal a reménnyel, hogy addig toldozzák-foltozzák az online-t, de tévedtem. ugyanúgy nem tudtam se páncélt, se lőszert venni tegnap, előző nap be se engedett, pedig steam-eset vettem.
szóval egy igen komoly bughalmazt kaptam közel dupla áron, és szinte csak csíterek meg armored kurumás b**ik vannak online. amíg nem tudtam rakétavetőt venni, addig esélyem sem volt a kurumások ellen, egyszer sikerült c4-gyel kifingatni egyet mielőtt kivasalt. aztán jött a pofára esés, hogy tőlem von le lóvét a biztosító, amit nehézkesen solo session-ben kifarmoltam kocsikázással.
valszeg nekem is csatlakozni kéne ph crew-hoz, mert a két haver akikkel kezdtük anno, most wot-on meg planetside-on vannak, és csak az első heist-en vagyok túl.

(#24852) Franklin
ezt már haver elmondta, miután panaszkodtam a páncélos kocsikra.

[ Szerkesztve ]

(#24852) Franklin válasza #92888064 (#24851) üzenetére


Franklin
addikt

Passzív módot kapcsold be és nem fognak megölni: gyorsmenü ("M") és Enable Passive Mode

(#24853) Źşë' válasza sirdenis (#24830) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt az akadást én is tapasztaltam, érdekesnek vélem, 970es vgam van, a 3,5gigát nem lépi túl vramban, 16giga fizikai ram van a gépben, meg egy viszonylag újnak mondható 7200as hdd, van olyan napszak mikor előjön egyfajta lagolás, és mindig csak abban a napszakban (totál napfényes időszak) - mintha swappolna a hdd, pedig nem érzem hogy erőlködne

mekkorára hagytátok meg a lapozófilét winnek?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24854) Reaper válasza #92888064 (#24851) üzenetére


Reaper
őstag

Tegnap délután végre én is megvettem, és Kurumás b**i lettem :DDD (Bár többi játékost majdnem mindig békén hagytam eddig is)
Most már csak találnom kell egy jó solo missiont ami elég manit hoz, a Stealing the Titan, az jópofa, de kicsit hosszúnak tűnik, valami under the pier-t szoktam csinálni, de ott meg ha 5k-t kapok, annyiból a benzin se jön ki.
Szóval kéne valami amit biztosan tudok szólózni 38-39 szinten.

[ Szerkesztve ]

(#24855) htc07 válasza Ghard (#24809) üzenetére


htc07
addikt

ja, azt nem vágtam le, hogy neked megy a reply ;] elbambultam

a pacific heist-el kapcsolatban, engem sose enged be a házba, pedig sokszor próbáltuk már, sokféleképp.

ilyenkor úgy szoktam, hogy ha motorra felpattanok, 30 méter után egyből találok sportautót, abba beülök, úgy se lőnek ki belőle, és a pénz garantáltan nem hullik el.

arra is gondoltunk, hogy amikor kijövünk a bankból akkor beszállunk egy rendőrautóba, de sajnos le vannak zárva. :N

[ Szerkesztve ]

(#24856) gali777 válasza Reaper (#24854) üzenetére


gali777
őstag

A kurumával bármit le tudsz solozni :D

(#24857) Flashke


Flashke
csendes tag

(#24858) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Arra esetleg van megoldás, a missiokat nem tudom előhivni semiylen formában. Azaz felhivok bárkit itt Lamar Lester stb és a Request Job zárva van.
Itt az a kérdés hogy hogy lehet kinyitni.
Itt olvasom hogy volt ilyen tutorial na az nekem nem volt :D lehet az a gond.?

(#24859) prokxy válasza gali777 (#24856) üzenetére


prokxy
veterán

Kb fél9 felé jövök, aztán mehet az 5. Heist!
Kisza jön? Mondott Neked vmit? Meg volt egy 4., de nem tudom a nevét :D

szerk: nekem is jól jönne egy olyan mission, amit jól lehet farmolni és kellően sok pénzt ad, na majd szétnézek a gugliban! :D

#24858) kovimester: nem lehet, h egy küldi van függőben? akkor nem szokott adni jobot Lester...a kokszos feka viszont elég sűrűn, próbáld meg azt.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24860) Malibutomi válasza kovimester (#24858) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem sem volt tutorial, de sms-ben kuldik a kuldeteseket.

(#24861) gali777 válasza prokxy (#24859) üzenetére


gali777
őstag

Oké mehet majd. Kiszáról nem tudok, a 4. tag meg cyberkind volt. Azt hiszem itt is ez a nickje.

(#24862) kovimester válasza Malibutomi (#24860) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igen nekem is küldik
De a felhívod öket akkor is lehet kérni na za nem müködik nálam sajnos :(

(#24863) Puma K válasza #92888064 (#24851) üzenetére


Puma K
veterán

Ha a kocsik a levegőben voltak akkor ott szerver elérési probléma lehetett. Vagy a neteddel vagy az adott szerverrel volt a gond.

A fegyvereket szintezéssel lehet elérni így ösztökélve az embert, hogy játsszon. Ha az elején meg van minden akkor nem tolják annyira az emberek, mert eggyel kevesebb dolog van amiért meg kell küzdeni.
Én most 74lvl-es vagyok, de nagyon akarnám a második távcsöves puskát megszerezni... ezért rajta vagyok, hogy minél több XP-t adó küldetést csináljak (Ron, Martin, Trevor stb emberkék által adott Mission, meg survival adja a legjobb XP-t meg pénzt és ezek gyorsan is lemennek), de azért szoktam menni heist-re is ha hívnak vagy kedvem van hozzá.

Ha zavarnak a páncélozott verdás emberkék akkor passzív módban létezz míg nem tápolod fel magad és nem tudsz minigun-t és RPG-t venni heavy armor-al együtt, hogy kicsináld őket.

Belépési problémákat nem tapasztaltam eddig.

Pénz az nem volt gond nekem, mert nem költekeztem túl magam.
Igaz, hogy kaptam kezdő $1m-t Online amiből kapásból elköltöttem egy vagyont ruhákra (ha már női karakterrel vagyok akkor öltöztetem), majd $490k-s lakást vettem aztán maradt az egész után $200k. Ahhoz szereztem $300k-t és rendeltem is a páncélozott Kuruma-t, ami sokat segít a küldiknél. A fegyvereket is kimaxoltam ami meg van (grip, scope, stb). Eddig legkevesebb $130k volt a karakteremnél. Azóta vettem tankot $1.5m-ért meg egy Zentoro-t ($750k) amit feltuningoltam (csak a turbó $50k és még jön a váltó, motor, felfüggesztés, stb) amire megint elment egy vagyon.

Ha meg játszol és bekerülsz random emberekhez akik esetleg magasabb szintűek és jól nyomod (nem halsz meg, sok ellenséget leszedsz csinálod a feladatot) akkor felvesznek friends list-re és invelnek küldetésekre. 20-30lvl között volt velem az, hogy 60lvl feletti emberekkel játszottam (akik között mostanra 100lvl-től nincs kisebb szóval nyomják rendesen) és jött a pénz dögivel, a küldetéseket is megismertem és a kiskapukat is.

Szóval csak játszani kell és egyszerűbb lesz minden, mert lesz tapasztalat meg pénz.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24866) kisza25 válasza prokxy (#24859) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja leszek:)

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#24876) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, 37. szinten járok, de online a térképen nem látok egy olyan küldetést sem amit egyedül lehetne megcsinálni, mindhez legalább két ember kell, tudnátok segíteni, hogy hogyan tudom az ilyen küdletéseket online előkeríteni
köszi

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#24877) Ghard válasza Fang (#24876) üzenetére


Ghard
őstag

Nem értelek. Az online lényege nem az, hogy egyedül játssz.

(#24879) Fang válasza Ghard (#24877) üzenetére


Fang
aktív tag

Ebben teljesen igazad van :) viszont amikor épp nincs fent a társaság akikkel szoktam játszani akkor nem feltétlen van kedvem random idiótákkal (tisztelet a kivételnek) eltolni az időmet (a szinteket meg gyűjteni kéne :) ).
Ha jól tudom, online is vannak olyan küldetések amiket egyedül is elindíthat az ember, vagy ahhoz előbb meg kell csinálni azokat másokkal is?

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#24880) Malibutomi válasza Fang (#24879) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Amiket kapsz a telefonodra pl gerardtol azok egy reszet meg lehet csinalni egyedul is.
A masik krapek akinek nem jut eszembe a neve annak autokat kell visszavinni, azok eleg egyszeruek.

(#24881) Flashke


Flashke
csendes tag

Azt ki lehet valahogy kapcsolni mikor FPS nézetben vagyok és mozdulatlanul állok, ne nézegesse a kezét meg ilyesmi?

(#24882) Ghard válasza Fang (#24879) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor a versenyzést javaslom, azzal elég jól lehet szintezni.

(#24883) htc07 válasza Fang (#24879) üzenetére


htc07
addikt

napi feladatok is dobnak sok xp-t.

(#24884) Fang válasza htc07 (#24883) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi a segítséget mindenkinek :)

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#24885) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok!
A problémám az lenne hogy ha játszok egy ideje a GTA V-vel és újabb területre megyek elkezd droppolni.Ezt leginkább csak Multiba tapasztalom. i5-2400-am R9 270X-em meg 4X2 GB Ramom van. A HDD-m viszont 7 éves.Valami lapozófájl dolgot olvastam.Azt hogy kell megcsinálni? :) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#24886) #81556480 válasza Malibutomi (#24880) üzenetére


#81556480
törölt tag

SIMEON

(#24887) Norbika88


Norbika88
senior tag

Heist most valaki?

(#24888) Beeerka válasza misiizsai (#24885) üzenetére


Beeerka
aktív tag

Hopp egy THC-s :)
Üdv!

Beállításhoz: Sajátgép - tulajdonságok - speciális rendszerbeállítások - teljesítmény - beállítások - speciális - virtuális memória - módosítás.

(#24889) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Én ezt nem hiszem el, Rockstar... komolyan.. 2015 és egy xaros felhőbe mentés nincs, VICC! Ezmi?!?!

Ráadásul hiába rakom át a mentésemet nem ott folytatja ahol volt! :W :W :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24890) Puma K válasza SkyS1gn (#24889) üzenetére


Puma K
veterán

Szomorú dolgok ezek... :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24891) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Gyerekek ,ez mi ? Most voltam egy heist-en végig csináltuk ,heist előtt kb 430 ezrem volt .Heist után 330 ezer ? Hová tűnt kb 100 .000 Dollár ? nem sok pénz de akkoris ....Megnézem a kiadási logot és ezt találtam ,egyébként nem robbantottam fel senki kocsiját ,kárt nem okoztam még magamnak sem .Akkor mi ez ? :F

[ Szerkesztve ]

(#24892) sixpak válasza Flashke (#24881) üzenetére


sixpak
nagyúr

Zavar a fotózásban? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24893) misiizsai válasza Beeerka (#24888) üzenetére


misiizsai
tag

Hello! :) Bizony! :) Kicsi a világ! :) Mennyire érdemes állítani? :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#24894) CJ3 válasza Flashke (#24881) üzenetére


CJ3
senior tag

Ha kocsiban ülsz meg a kocsit fogja mutatni a kamera.
Ez ilyen pihenő mód. Tétlen mód:) Mozgasd az egeret akkor nem csinálja :DDD
Szerintem nem lehet kikapcsolni :R

Crypto

(#24895) kisza25 válasza INMOTEP (#24891) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

te indítottad a heist? utolsó 100000 dodoba kerül indítani

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#24896) INMOTEP válasza kisza25 (#24895) üzenetére


INMOTEP
őstag

nem

(#24897) Flashke válasza sixpak (#24892) üzenetére


Flashke
csendes tag

A videózásban timelapse-t akartam csinálni:D

(#24894) CJ3 Hát úgy is mutogat, ha csak az egeret mozgatom, de megoldottam telefon fényképező és úgy nem csinál semmit, de köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#24898) Beeerka válasza misiizsai (#24893) üzenetére


Beeerka
aktív tag

Üdv!
Alapból ha jól rémlik, annyi lapozó van mint fizikai memóriád. Adhatod a dupláját nyugodtan. :)

(#24899) PreDox


PreDox
tag

Sziasztok! Én is keresek értelmes emberkéket heistezni, mert a saját csapatunk klánunk egyszerűen nem tud összejönni egyazon időben gép elé! PH crew-ba benne vagyok ,de vegyetek fel barátnak.prokxi és kisza sztem titeket a D3-ból ismerlek.....TS-re tudok menni. predox-hun :R

(#24900) Jani18 válasza PreDox (#24899) üzenetére


Jani18
aktív tag

felvettelek :)

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.