Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) kisza25 válasza Ghard (#24800) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

te hol játszol, hogy ilyen dolgok történnek veled, amúgy hangosan röhögtem:D

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24802) spanglee001 válasza kisza25 (#24801) üzenetére


spanglee001
addikt

én is tegnap láttam hasonlót és ufót is :C hamar el is hagytam a szerót

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24803) Ghard válasza kisza25 (#24801) üzenetére


Ghard
őstag

Ahol bárki más is, ez nem külön szerver, bár az lenne.
Elég szemét dolog amikor bármilyen járműből kiszed és bebugol, csak ugrálva tudok menni, azt is elég furán :DDD
A végén mikor nyomja a sok klónt ki is fagyott a játék, szinte mindig ezt csinálják a szemetebbjei.
Azon én is szoktam röhögni, mikor rárak valakit a másik hátára, aztán mikor fut, olyan mintha lovagolná egyik ember a másikat. Rám is nyomta az utolsó, csak nem látszott a kenutól meg a tököm tuja mitől :)

(#24804) cyberkind válasza Ghard (#24803) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a Cockstar ügyesen ignorálja a csalókat, ja nem... :U

Paranormal Cocktivity

(#24805) prokxy válasza kisza25 (#24801) üzenetére


prokxy
veterán

Jössz ma?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24806) r.endruu


r.endruu
tag

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne.. haverommal szeretnénk megcsinálni a Fleeca heistot, de én már megcsináltam.. hogy tudom elindítani az egészet elölről, úgy hogy rendesen tudjuk a setupokat is csinálni, meg a finale-t? Csak random heistba tudok joinolni, de én egy konkrétat akarnék hostolni..

(#24807) htc07 válasza Ghard (#24800) üzenetére


htc07
addikt

2:05-nél chat: Scyence007 :C úgy tudom ő PH-s, nem emlékszek az itteni nickjére.

szerk. áh, megvagy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24808) r.endruu válasza r.endruu (#24806) üzenetére


r.endruu
tag

Meglett közben, Lestert kell felhívni, cancel-ölni az aktívot és a Replay Heistnál kiválasztani amit akarok.

(#24809) Ghard válasza htc07 (#24807) üzenetére


Ghard
őstag

Igen, én vettem fel ezeket.
Alig linkeltem az előzőt, visszaléptem onlinera és ez megy ;]

A végén a zsaruk hogy lefoglalták az addolt pénzeszsákokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24810) Robi86 válasza Ghard (#24809) üzenetére


Robi86
senior tag

Lehet, hogy onlineban a rendőröket a Rockstar Games Support irányítja? :DDD

(#24811) imre2016


imre2016
csendes tag

Szép estét gta 5 ph crewba szeretnék csatlakozni köszonöm. imre22

(#24812) #81556480 válasza imre2016 (#24811) üzenetére


#81556480
törölt tag

Majd be lehetne írni az első hsz-be, mert már írtam ez most nem letolás,de neked kell kezdeményezni a csatlakozást, én napi szinten 1-2x nézem mostanában és elfogadom. Meg rajtam kívül másoknak is van felhatalmazásuk.

a crew:

http://socialclub.rockstargames.com/crew/prohardvergta5

[ Szerkesztve ]

(#24813) Reaper válasza Ghard (#24809) üzenetére


Reaper
őstag

Azért ez már annyira nemnormális, bazze, kinő az óriáskerék a reptér aszfaltjából, nem igaz, hogy nem tudják az ilyen gyökereket kitiltani. Szerencsére én ritkán találkozom ilyenekkel, akkor is csak passzív módban találnak.

(#24814) Ghard válasza Reaper (#24813) üzenetére


Ghard
őstag

Hiába vagyok passzívban, felrobbantani tud, előbb utóbb belehalok az eséstől. És fel is tud gyújtani. Meg vizen eltaknyoltat, rámrak minden szart. Múltkor a saját autóját rakta rám, úgy hogy benne is ült és így volt a hátamon. Garázsomba is raktak már autókat, azok eltűntek. Tegnap Proxy meg Kisza is látta, hogy az apartmanba raktak valami bazinagy betontömböt, alig tudtuk kikerülni.

(#24815) Reaper válasza Ghard (#24814) üzenetére


Reaper
őstag

Ez nagyszerű, remélem mihamarabb kiszedik ezeket, és hogy addig se futok össze velük. Kár lenne a játékért.

(#24816) prokxy válasza Ghard (#24809) üzenetére


prokxy
veterán

Hogy van ilyen nagy térképed? Nekem csak úgy jön elő ekkorában, h 2x nyomom az Y-t, de az is csak egy ideig...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24817) Puma K válasza Ghard (#24814) üzenetére


Puma K
veterán

Amúgy nem tudom te hol játszol vagy milyen országból, de én ilyen cheatereket nem láttam/látok. :Y

200 órányi Online alatt egyszer volt egy forma aki a földből kijövő vízoszlopos mutatványt csinálta de nem sokáig láttam a szerveren. Ez volt hetekkel ezelőtt azóta semmi.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24818) Ghard válasza Puma K (#24817) üzenetére


Ghard
őstag

Magyarországról, de összedob akármilyen régióval. Nincs külön talán eu-us szerver se, azért sok a lagg random küldetések közben.
Már annyi játékkal játszottam és annyi féle csalást láttam, hogy a térkép másik végéről is kiszúrom a csalókat :)
Ha nézitek a nagy térképet és láttok olyan pöttyöt, aki villog kicsit az éppen bekapcsol vmit. Vagy sokan vannak körülötte és szidják rendesen :)
Látjátok a videókban is, akik csalnak azok villognak a karakterükkel is. Meg ha egy motoron 3an ülnek az is gyanús.
Múltkor láttam egy magyart is aki csalt, igaz nem ilyen nyilvánvalóan. Úgy derült ki, hogy mellényomtam, a report helyett join crewre, aztán kiírta, hogy HUNGARY. Na mondom te se szégyelled a pofád :DDD

(#24816) prokxy
Optionsben be lehet állítani, hogy a nagy térkép legyen alapból. Kis térképen semmit nem látok ha vadászok, vagy rám vadásznak. :)

[ Szerkesztve ]

(#24819) #92888064 válasza Puma K (#24817) üzenetére


#92888064
törölt tag

akkor elég szerencsétlen vagyok, előbb is azért léptem ki, mert egy halhatatlan figura messziről puszta kézzel felrobbantotta a kocsimat. 2x kivasaltam, 3 tárat kapott, de nem akart kifeküdni. deathmatch-ben is god mode meg örök lőszer...csak akkor tudtak a nem csalók játszani, ha kapott egy gránátot, mert addig feküdt a földön.
ha véletlenül nincs cheater, akkor egy armored kurumás b**i talál meg. ha kilövöm rakétával, akkor levon 10-15000 dollárt. korrekt.
eleinte szándékosan nem erőltettem a multit, mert nagyon kezdetlegesnek tűnt, és vártam a csodát, de single után is siralmas, pedig eltelt pár hét. ma nem tudtam vásárolni, tegnap nem engedett be.
összességében az elégedetlenek táborát népesítem, mert másfél-kétszeres áron nem ilyet várna az ember.

[ Szerkesztve ]

(#24820) Ghard válasza #92888064 (#24819) üzenetére


Ghard
őstag

Ennyi csalót én sem láttam még semelyik másik játékban.
Deathmachet pont ezért nem szeretem, mert free módon kívül még itt élik ki magukat. Máshol viszont még nem láttam őket, a versenyzés és a küldetések játszhatóak, ebbe nem rondítanak bele.
A kuruma max 8 ezer valamennyit von le, a nagy páncélos 16ot. Még valamelyik meg is jegyezte, miután szétlőttem a zentornoját, hogy mi a fene van, miért csak 289 dollárt von le tőlem. Hát mondom ecsém, ennyi pénzem volt összvissz :DDD
Szóval 0 dollárral érdemes szórakozni tankkal, ilyenkor nem von le :)
De persze a rockstar ezt is kitalálta, ha sokáig bad sportolsz, bedob olyan lobbyba, ahol egyedül vagy. Engem 2 napra dobott ilyenbe, még barátokhoz se tudtam csatlakozni. Nem is értem a rockstar mire gondolt, ha már tartalom nem sok van, a heistek gyorsan elfogynak, akkor legalább ökörködni lehessen.
De ez a rengeteg csaló is. Pcre kiadni védelem nélkül ilyen játékot. Mintha nem húzták volna a megjelenést is majd 2 évig...

(#24821) Ghard


Ghard
őstag

És megint, ebben a pillanatban léptem fel. Ez fogad:

Mostmár tudom mi volt az apartmanban, hát a szélerőmű talpa :DDD
Valahogy abban is csalás szagot érzek, amikor mindenkit ledob a szerver csak engem nem. Talán kickelni is tudnak.

szerk: a kuruma 6562-t von csak :)

[ Szerkesztve ]

(#24822) Puma K válasza #92888064 (#24819) üzenetére


Puma K
veterán

Azért az is közrejátszik, hogy az embernek van-e a RSSC accján barát és ha van akkor ő preferálja-e a cheat-et vagy sem.
Nekem szerencsére túlnyomórészt PH!-s emberkék vannak felvéve, és játszani tudó külföldiek. Így mikor belépek Online akkor velük dob össze amennyiben az adott session-ban van hely. Ezért lehet hogy nem nagyon találkoztam csalókkal eddig. Plusz ha fent vagyok én általában csak a body armor és a snack készleteimet szoktam feltölteni aztán megyek is valami küldetést-versenyt csinálni vagy száguldozok kicsit a pályán.

Azért von le pénzt, mert a biztosító veled fizetteti ki az ő kárát az adott jármű megsemmisítése után.

A multin nem tudom mi a kezdetleges.
Mit hiányolsz belőle vagy miért ez az érzésed?

Nekem eddig nem volt olyan, hogy nem engedett be a játék.
Mindig feltudtam lépni max annyi volt, hogy nem tudott menteni Online. Addig maradtam fent és küldiztem -mert azzal nem volt gond- míg vissza nem tudott csatlakozni és menteni az adott állást, de ez általában percek kérdése volt csak és működött tovább órákig.

Én azt hiányolom, hogy miért nem 64-128 ember van egy session-ben.
A Garry's Mod-ban is meg van csinálva, hogy 128 ember is tud egy szerveren létezni, holott a Source engine-ből (2004) adódóan kisebb a térkép így a bejárható terület... Továbbá a GTA esetében lehetett volna nagyobb szárazföldi részt csinálni még 1-2 nagyvárossal és elszórva kisebbekkel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24823) Źşë' válasza Ghard (#24821) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem a ledobás az más lehet, haverral játszom együtt és mindig eltűnnek neki a játékosok (digi netes), annyit látok h leftel, neki meg ugye mindenki és egyedül marad az adott sessionban, szvsz a játék választja le valamiért

(#24822) Puma K

Én azt hiányolom, hogy miért nem 64-128 ember van egy session-ben.

baromi nagy lag lenne, még így is rengeteg bugot generál, nálam 10-15emberrel én laggolok (én nem érzem, de..), legalábbis haver állítása szerint egyszer itt vagyok, hol meg amott

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24824) Puma K válasza Ghard (#24821) üzenetére


Puma K
veterán

Azt én is észrevettem már, hogy ledob mindenkit, és csak én maradok bent.

Olyankor azt vettem észre -és így véleményem szerint- az embereket próbálja összelegózni a friends list-ről, hogy csak olyanok legyenek fent túlnyomórészt akik fent vannak egymásnak és a maradékot meg ismeretlenekkel tölti fel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24825) ittakary válasza Ghard (#24821) üzenetére


ittakary
nagyúr

A mod-ok büntetése az online felületen KÖTELEZŐ lenne GTA esetén.... szánalmas ez az egész, eskü nem is merek már fellépni mert tudom csak felb--nák az agyam -.-

(#24826) Ghard válasza ittakary (#24825) üzenetére


Ghard
őstag

Ha felmész, nem azt jelenti, hogy téged fognak elővenni.
Én direkt megyek oda, mert szeretek kötekedni velük :)
Nem utolsó sorban belefuthattok pár 40,000es zacsiba, ami azért annyira nem fáj :U

(#24827) Pacy válasza Ghard (#24826) üzenetére


Pacy
aktív tag

Most akkor már szabadon gyűjthetőek a zsákok a hekkerektől? :F Szerintem ez a Gta Online keményen bukásnak indult...így semmi értelme az egésznek. A Heisteken meg a napi küldetéseken is azért verekedje keresztül magát az ember hogy legyen szánalmas 1M Usd a számláján, amit Noobék három másodperc alatt szednek össze kb. A minap 1200 szintű emberrel futottam össze. Versenyben olyan gyorsan mennek csúszás nélkül hogy csak lesek. Vannak versenyek ahol a Wr. 1 perc, de legalább 3-4 szükséges a teljesítéshez. És ezzel a Rockstar jó ideig nem tud majd mit csinálni sajna. :(

(#24828) prokxy válasza Pacy (#24827) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudom, de én élvezem a haverokkal az online mókázást! :)
Belefutottam már hackerbe, de mivel passzív módban tolom az esetek 90%-ában, így kb nem csinálnak velem semmi, ha meg megöl, akkor kb romik a KD-m, de az meg kit érdekel!

Gali, kisza! Bocs a tegnapi teherautós bénázásért, de a másik verda miatt nem láttam a követ, aztán rámentem, az pedig úgy megdobta, h lement a szakadékba, pedig nem rohantam lefelé! :B

Pár pénzeszsák engem is érdekelne, most lett meg csak az első millám!!! Nem félek én attól, h bannol a Rockstar ha felveszem a zsákot, tekintve, h szinte minden szerveren van csaló...

Kisza! Még egy Heist van és megkapjuk az 1M bónuszt? Nálam most 20/26-nál jár az All in Order Challenge! :C Ma lenyomjuk? Aztán irány vásárolni! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24829) Mate válasza Ghard (#24800) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is belefutottam jó pár ilyenbe. Száradna le tőből a keze mindegyiknek....

(#24812) LaciCRM:A crew benne van az első hsz-ben. Írjam oda mellé, hogy a jelentkezőnek kell kezdeményeznie a felvételt?

(#24830) sirdenis


sirdenis
tag

Vki játszik 4gb ram mellett ugy h nem akad neki egy idő után. Par percig sima de egyszer csak el kezd akdni. Ha vennek még 4gb ramot az elég lenne?

(#24831) ittakary válasza sirdenis (#24830) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze, ez a definiciója a kevés RAM-nak (úgy értem, a laggolás)! Mindenképpen vegyél még 4GB-ot :K

(#24832) Malibutomi válasza ittakary (#24825) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En online csak crew only vagy friends onlyban mentem eddig. Az nem vonz hogy agyatlanul rohangaljak es probaljuk egymast megolni ismeretlenekkel egyelore :)

(#24833) gali777 válasza prokxy (#24828) üzenetére


gali777
őstag

Nem baj. Elsőre lazán ott hagytuk úgy is a másikat :D Jövök én is szerintem, ha toltok ma is heistot.

(#24834) Freddycom


Freddycom
őstag

Ha csak felveszitek a pénzeszsákot és semmi mást nem csináltok, akkor semmiféleképpen nem kaptok bant, soha nem is kapott, nem kap és nem is fog kapni csak ezért senki. Ha valaki ezt állítja, akkor ott valamit még elhallgat.

Ezt nem én találom ki, ez a Rockstar hivatalos álláspontja.

Belegondolni is abszurd, h van mikor föléd spawnolja a zsákokat, akárhova mész, felveszed és egyetlen megoldás a sessionugrás.

[ Szerkesztve ]

(#24835) prokxy válasza gali777 (#24833) üzenetére


prokxy
veterán

Ja, de hogy maradt az ott, nem is értem! :D

Azt tolunk, elvileg ma meglesz az 5. (az utolsó heist 6 küldis?) és remélhetőleg kapok + 1 Millát, így már lélekben el is költöttem! :D Te hogy áll velük?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24836) gali777 válasza prokxy (#24835) üzenetére


gali777
őstag

Hát nekem az első 2 személyes, meg a prison breakes volt meg. Meg tegnap megcsináltuk ugye ezt a trevorosat, de úgy látom nem számolta el, hogy megvan. Lehet megkellene csinálnom a prison breakes utánit előbb.

(#24837) prokxy válasza gali777 (#24836) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, ha tudod, csináld meg estig és akkor este meglesz Neked is ez az 5. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24838) gali777 válasza prokxy (#24837) üzenetére


gali777
őstag

Hát nincs kivel nyomni :D Nem baj, majd este megcsinálom veletek az utolsót, aztán majd ha lesztek olyan kedvesek akkor megcsináljátok velem a hiányzót valamikor :D

(#24839) fuvi válasza prokxy (#24835) üzenetére


fuvi
senior tag

5 felvezető mission + maga a heist, motorozni meg kell elötte tanulni rendesen, tegnap volt v 15 try mire meglett (PROGRESS!!! :) ) és ebből legalább 10 ment el motoros balesetekre :(

[ Szerkesztve ]

(#24840) Puma K válasza fuvi (#24839) üzenetére


Puma K
veterán

Vagy van egy másik megoldás:

A motort max annyi időre kell használni míg ráül mindenki egyre és beadja a térképre a hajót.

Motorokról leszállni, és a közvetlen közelben van egy lakás amit meg lehet venni (értelem szerűen ezt előzőleg meg kell venni), a garázsába meg küldetés előtt beparkoltatni egy páncélozott Kurumát.

Pár másodperc odajutni kecóhoz, a lakás tulajdonos invitál mindenkit a házába, majd tipli le a garázsba Kurumába be, a hajót megjelölni térképen a lila pöttyel majd padlógázzal oda a legrövidebb útvonalon.

Ha nincs megvéve a lakás akkor csak egy kocsit kell szerezni a közelben amit akár a használandó motorokkal is le lehet vadászni.

A bankból való kijutásra is van egy gyors módszer és a motorokhoz való odajutásra is

Én ezeknek a lehetőségeknek örülök, hogy nincs annyira megkötve az ember keze mit hogyan csináljon és mivel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24841) Jani18


Jani18
aktív tag

Heist-re keres valaki embert?

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#24842) prokxy válasza fuvi (#24839) üzenetére


prokxy
veterán

Azt mondod, h nehezebb lesz, mint a Prison Break? Este meglátjuk, de a csapat nagyon profi, szóval bízok bennük! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24843) fuvi válasza Puma K (#24840) üzenetére


fuvi
senior tag

hát én igazából nem szeretem a másik megoldást bocsi :D
Kurumát konkrétan csalásnak/exploitnak tartom, oké nekem is van, mikor egyedül szenvedtem, ezzel missionöztem, de szégyeltem is magam érte.
hamár játék akkor legyen benne kihívás, Kurumában/Insurgentben semmi ilyesmit nem érzek

Hajóhoz meg mire eljutsz eleve 2-3 csekkpontot teljesítened kell, és az ejtőernyőzés az elég nagy flash volt a végén, ki nem hagynám :D

(#24844) #81556480 válasza Mate (#24829) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nemtudom van e értelme, szerintem az ilyenek úgysem nézik ;]

(#24845) fuvi válasza prokxy (#24842) üzenetére


fuvi
senior tag

sztem egy szinten van a Prison Break börtönös csapatával, csak a végén a menekülés izgibb :D

(#24846) Puma K válasza fuvi (#24843) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem8 csak leírtam egy lehetőséget amit kevesen ismernek.

A csekkpointokat ki lehet hagyni, mert csak a hajóhoz kell eljutni elsődlegesen amibe ha mind a 4 játékos beszáll akkor már adja is az utolsó csekkpintot és vége a küldetésnek ha azon áthaladtok.

Sőt ami lehetőség van még, hogy a bankban előzőleg csak 1 ember pakolja a pénzt, így az $1.25m-ból max pár ezer hullik el míg eljuttok a motorokig. Aztán ha meg van a Kuruma akkor már nem hullik semennyi kess.

Viszont akkor szükség van egy jó csapatra akik tudnak is célozni RPG-vel (helikopter és rendőrautók kiiktatására) és nem magukat vagy a társukat ölik meg... plusz a harmadik ember gépkarabéllyal lövi lehetőleg fejen a rendőröket. A pénzzel teli emberke meg próbál nem megállni azaz folyamatosan mozogni és lőni ő is szintén gépkarabéllyal, de neki annyira nem fontos lövöldöznie.

Ez akkor jó megoldás, ha 10 perc alatt akarja az ember megcsinálni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24847) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Időközönként kilép magától a játék! Szerintetek mitől lehet? GTX 970-em van. Szinte minden fullra húzva a game-ben! Ez lehet baj, hogy kilépked?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#24848) ittakary válasza Henker2 (#24847) üzenetére


ittakary
nagyúr

melyik driver, melyik játék

(#24849) Integrale válasza ittakary (#24848) üzenetére


Integrale
veterán

Eros a gyanum, hogy a GTA. ;]

"Bad reklám is reklám too"

(#24850) ittakary válasza Integrale (#24849) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elnéztem egy tabot, azt hittem a GTX970/980 topikba irta :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.