Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) misiizsai válasza addamka (#24050) üzenetére


misiizsai
tag

Létezik ilyen? :) ez nekem új :)

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#24052) spanglee001 válasza misiizsai (#24051) üzenetére


spanglee001
addikt

csak ilyen létezik :K szerintem az meleg, van aki azt mondja 90 ig semmi baja én 60 felé nem engedem az a tuti. igen ha tulmelegszik visszaveszi az órajelet és droppol ennek így kell működnie esetleg monitorozd valamivel és kiderül mi a ludas, de az sem kizárt hogy kiértél a tanyára ahol bekapcsol a fűszimulátor mód ezért esik az fps, de ha a self radiót használod az is tud érdekességeket csinálni.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24053) Balathruin válasza misiizsai (#24051) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez már kb. 13 éve így működik. Ha túlmelegszik a proci akkor először visszavesz majd lekapcsol/újraindul a gép.

(#24054) Mr.Csizmás válasza xrvman (#24044) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fizettél érte? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24055) petymeg válasza misiizsai (#24049) üzenetére


petymeg
addikt

Üdv.

Ilyen nekem is van. Általában 59 az fps (se több-se kevesebb) aztán alkonyatban, éjszaka van hogy durván leesik 30-ra pár másodpercre, utána vissza 59-re. Fingom nincs miért.

i5-3570+8gb ram+r9 290+win 8.1 legújabb béta catalisttal, amit állítólag pont a gta v-höz adtak ki...

Másik: ha a játékban nézem a beállításoknaál, akkor olyan 2600 mb vramot eszik, GPZ-Z szerint meg 3500 körül van a max. Melyik az igaz?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#24056) kisza25 válasza misiizsai (#24051) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sőt még neve is van: CPU throttling
petymeg: én GPU-Z-nek jobban hinnék

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#24057) Malibutomi válasza petymeg (#24055) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem ez inkabb mikor betolti a texturakat, nem a proci miatt.

(#24058) petymeg válasza Malibutomi (#24057) üzenetére


petymeg
addikt

És mi lehet a kevés neki?

FHD, csak a textura van VH-n minden más H-n + Vsync. Nemigaz, hogy ehhez nem elég a power.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#24059) Balathruin válasza petymeg (#24058) üzenetére


Balathruin
veterán

Füvet vedd le high-ra vagy normal-ra. Vsync nélkül is nézd majd meg.

[ Szerkesztve ]

(#24060) Blizz


Blizz
őstag

Érdemes letölteni 15.4-es AMD béta drivert a gta-hoz? Elvileg az esős pixeles hibát megoldja..

No mistakes, just happy little accidents

(#24061) Carvus válasza Blizz (#24060) üzenetére


Carvus
senior tag

Mindenféleképpen érdemes, jó pár plussz FPS-t hozz a konyhára!

(#24062) Blizz válasza Carvus (#24061) üzenetére


Blizz
őstag

Oks, köszi. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#24063) Lauda válasza petymeg (#24055) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt az ejszakai fps dolgot nalam is csinalja. Vsync nelkul elegge maxon jatszom es nappal a varosban 70-80 fps, kint is 50-60, fuben 40, az is ultran van. Ejszaka meg sokszor belassul 30-ra, pedig semmi olyan textura (fu pl) nincs a latoterben, ami veszi le az eroforrast. :F

[ Szerkesztve ]

(#24064) CJ3


CJ3
senior tag

Nem indul befagy nem tölt be, ez a social hibája vagy minek köszönhetem? Safe mod-ban elindul...... :F

Crypto

(#24065) #81556480


#81556480
törölt tag

(#24066) fntastic


fntastic
aktív tag

Sziasztok!

Olvastam valahol, hogy az is okozza a GTA V szaggatását, ha a virtuális memória lapozófájlja azon a partíción van, mint maga a játék.
Igaz ez? Valaki hallott már erről? Próbálta? :)

(#24067) kisza25 válasza fntastic (#24066) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én tanácsoltam valakinek, de nála nem az volt a hiba, nem oldotta meg, elméletileg, ha kevés a memóriád és sokat swappol akkor okozhatja az is

[ Szerkesztve ]

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#24068) samfishR


samfishR
senior tag

végig vittem a single-t, minden mellékküldit ledaráltam, de franklinnél még mindig ír egy 1-est a karakterválasztós karikánál... mit kell még vele csinálni? :(((

(#24069) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Tonya-t hívd fel

(#24070) misiizsai


misiizsai
tag

Köszönöm a tanácsokat! :) Most töltöm le újra a játékot a Steamről.Ha a melegedés okozza úgy is hamarosan szerzek be egy hűtőt :) Majd leírom a fejleményeket :) Azért így is sokkal jobban megy mint a Q6600-al ment :)

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#24071) samfishR válasza StarKiller89 (#24069) üzenetére


samfishR
senior tag

köszi! :R

más: Az mitől van, hogy hallok más valakit beszélni, játszani? voice activation-re van állítva a beszélgetése? csak 1 embertől hallom, bárhova is megyek a városban. én hiába beszélek neki push to talkkal, nem reagál. ez mi? :D félek. :) és hol látom, hogy ki beszél? valamint hogy tudom mute-olni? :R

[ Szerkesztve ]

(#24072) xrvman válasza Mr.Csizmás (#24054) üzenetére


xrvman
őstag

Eredeti, nem warez. :) Elég ennyi?

(#24073) Readi


Readi
tag

hali amikor elinditom a gamét h lehet át állítani h ne kezdje el a story modot betölteni a játék? csak online tolom

g751jy

(#24074) v!ct0y válasza Readi (#24073) üzenetére


v!ct0y
veterán

pl menübe online-ra mész egyből

(#24075) htc07 válasza Readi (#24073) üzenetére


htc07
addikt

(#24076) Acsi


Acsi
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem.
A Merryweather Heist után vagyok és nincs fő küldetés a map-en. Kérdőjelek meg persze a Lester küldetések rajta vannak (amit a tőzsde miatt a végére hagyok) de nem akar továbblendülni a történet. Már próbáltam váltogatni a karakterek között de semmi.
Ötleteket előre is köszi!
Üdv!

(#24077) Saccco válasza Acsi (#24076) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is pont most csináltam, de nekem van FIB-s (B) küldetés a térképen. :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24078) cs1rk3


cs1rk3
tag

Ha valaki gondolja felvehet ismerősnek!! cs1rk3 és aki tud bevenne a crew-ba persze ha nyitot. :)

(#24079) Acsi válasza Saccco (#24077) üzenetére


Acsi
aktív tag

Neztem forumokat vegigjatszasokat es lattam hogy mindenkinek van B betuje de nekem nincs :( pedig úgy szeretnék :D :D

(#24080) Acsi válasza Saccco (#24077) üzenetére


Acsi
aktív tag

Lestert (L) már megcsináltad amúgy?

(#24081) peter9228 válasza Acsi (#24076) üzenetére


peter9228
aktív tag

A Lester-es küldetésekből csak azokat kell a végére hagyni, amiket Franklinnel csinálnál. Azok közül is az elsőt (The Hotel Assasination) muszáj megcsinálni, különben nem megy tovább a történet.

[ Szerkesztve ]

(#24082) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Motor csónakkal téptem a vízen,aztán kiszálltam a parton egyet teniszezni,mikor végeztem a tenisszel a csónakom le lett parkolva mint egy autó :DD

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#24083) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha GTA 5 aktíválásnál az egyik PH-s kolléga ezt az üzenetet kapja, akkor baj van?:

Egy külön fiókhoz van rendelve!

[ Szerkesztve ]

(#24084) CsonkaImo válasza h1mpi (#24083) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nagy eséllyel használt a kulcs. Milyen módon lett vásárolva a játék?

(#24085) Saccco válasza Acsi (#24080) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt nem csináltam meg. A végére tartogatom, kivéve ugye a fent említettet. :)

Ezen kívül van még pár kisebb "?"-es mellékküldetés is.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24086) h1mpi válasza CsonkaImo (#24084) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elvileg bontatlannak vette...

(#24087) CsonkaImo válasza h1mpi (#24086) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Shop-ból, vagy másodkézből? Ha megvan a doboz és fizikailag a kulcs is akkor Rockstar Support-nak kell írni mi a helyzet. Számla se árt a vásárlásról ha van.

[ Szerkesztve ]

(#24088) h1mpi válasza CsonkaImo (#24087) üzenetére


h1mpi
nagyúr

videó kártya mellé kapottat vett

(#24089) CsonkaImo válasza h1mpi (#24088) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem akarok vészmadár lenni, de lehetséges,hogy a kártya tulajdonosa beregisztrálta, majd a kupont eladta.

(#24090) Acsi válasza peter9228 (#24081) üzenetére


Acsi
aktív tag

Köszönöm szépen! Megcsinaltam es egyből tovabb ment. :C
2 nap szenvedes :D

(#24091) Hokunda válasza Acsi (#24090) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Le volt már kaparva a kód vagy ő maga tette ezt meg? Előbbi esetben 99%, hogy vett néhány ezer forintért egy darab papírt, ami poháralátétnek jó.

(#24092) MerLinh válasza Acsi (#24090) üzenetére


MerLinh
senior tag

de azért a tözsdés trükköt megcsináltad?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24093) Acsi válasza MerLinh (#24092) üzenetére


Acsi
aktív tag

Persze :)
Franklin 700.000-ről 1.300.000-re
Trevor 300.000-ről 450.000-re
Michael 800.000-ről 1.400.000-re ugrott kb

(#24095) Integrale válasza MerLinh (#24092) üzenetére


Integrale
veterán

Tozsdes trukk?

"Bad reklám is reklám too"

(#24096) xrvman válasza Integrale (#24095) üzenetére


xrvman
őstag

Az nekem is jól jönne :)

(#24097) MerLinh válasza Integrale (#24095) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát a franklines - lesteres küldetésekben valami cégvezetőt kell likvidálni, olyankor rövid időre megborul a tözsdei lehetőséged mint általában. Pár küldiből áll, érdemes a végére hagyni, az elsőt meg kell csinálni a story végig viteléhez. A lényeg az hogy a küldi előtt bevásorolsz a neten a konkurens cégből (mondjuk az összes pénzt beleáldozni, és a küldi után eladni, eladás után meg kell várni míg mélypontra esik a cég akinek a vezetőjét likvidáltad, megint bevásárolni és kb játékbeli hét után visszaáll az értéke. Megint eladás és profit=) Azért érdémes a végére hagyni mert akkor lesz nagyon sok pénzed, de annyi nem lesz hogy nagyon nagy értékű ingatlanokat is pl megved.

A listát megtalálod a neten, hogy melyiknek mi a riválisa, és hogy jönnek sorrendben

Na tessék leirás is van =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24099) Puma K


Puma K
veterán

Ma találkoztam egy játékossal akinek elég magas volt a szintje, viszont a statjai elég alacsonyak... ez vajon hogy sikerült neki?

Mindig invelték küldetésbe és nem csinált semmit vagy mi? :D

(#24088) h1mpi :

GTX 970 volt az a kártya?

(Amúgy kedves törölgető valaki ezzel a hozászolásommal ami keretén belül korábban és újfent érdeklődtem a VGA típusa után nem tudom milyen írott vagy íratlan szabályt "sértettem" meg, de offba volt téve ráadásul spoiler mögé rejtve.
Engem érdekel és csak egy választ várok.)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24100) Edem05 válasza Puma K (#24099) üzenetére


Edem05
őstag

Módolt volt a meccs! Korábban már írtam én is, hogy elfogadtam egy játékbeli sms-t ami TDM volt és 1M RP & 1M $-t hirdetett, de gyorsan kiléptem mielőtt elindította volna a meccset. Szerintem nem jó az ilyenekkel szórakozni mert banán jár érte, de aki akarja az csinálja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.