Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Velem egyszer történt olyan Onlineban, hogy futottam a kocsimhoz, aztán egyik pillanatról a másikra meghaltam. Csak úgy összezuhant a karakter. Pénzes zsákokkal még nem találkoztam, ellenben UFO-kkal igen. Ezek szerint akkor ezek az FIB-s csészealjak is cheaterek műve?

"A hangerő, életforma!"

(#24602) RoMix85 válasza Pacy (#24593) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ezt nem értem mi a f@aszért nem lép a rockstar. Mostanában hiába indítunk akár only invite/close friend/crew sessiont, akár heist akár mission után is szétdobálja az embereket minenféle sessonbe. Akkor mi értelme ezeknek?!

Én megértem ha nehéz megtalálni/jutalmazni azt a sok csalót, de akkor csinálnák meg rendesen a zárt rendszereket. Többünk alapból kerüli a public részt, de így hiába.

[ Szerkesztve ]

(#24603) privacy99


privacy99
senior tag

És amikor anno írtam, hogy nem kell várni a PC megjelenés után pár hetet/hónapot, és tele lesz csalókkal az egész, mindenki azt mondta hülye vagyok, mert nem lesz ilyen egyszerű, és biztos nagyon be lesz biztosítva.. aha :)

GTA 4-ben több volt a csaló, mint a normál játékos :N Ebből kiindulva..

Persze én is tiltanám őket véglegesen, és utálom az ilyeneket, de sajnos a "mai" világban ez alap egy ennyire népszerű játékban.

(#24604) castiels


castiels
addikt

Nem lehet szobat csinálni?

Ès lejelszavazni, ès csak olyanok lèpnek be akiket akartok?

(#24605) Reaper válasza Malibutomi (#24599) üzenetére


Reaper
őstag

No csináltam gyorsan egy videjót róla, bár most épp mákom volt vele, mert jó helyen spawnoltak a kiskatonák, messze a kiszemelt géptől.
Mindig erről a helyről viszem el egyébként, itt van szerintem a legnagyobb esély arra, hogy egyben megússzam.
Grand Theft Auto V Online - how to get a P-996 Lazer

(#24606) ergepard válasza Pacy (#24600) üzenetére


ergepard
tag

Remélem te több sikerrel fogsz járni ebben az ügyben mint én.Én azután írtam nekik,miután megkaptam a bannt.1-2 napig semmi válasz rá,aztán áttették megoldottba még mindig semmi válasszal és ennyi,nem oldották fel.Most fél hónap után,24-es szinttel lemaradva vagyok sajnos :(

(#24607) Ghard válasza ergepard (#24591) üzenetére


Ghard
őstag

Videóm van róla, hogy direkt "szopat" engem a hekker. Nem csak pénzt adott, felrobbantott, ketreceket szórt, meg vizet nyomatott az aszfaltból amin folyamatosan eltaknyoltam :)
Ha balhé lesz belőle, akkor majd megreklamálom a rockstar felé.

(#24601) terepkigyo
Az ufot rányomják általában valamelyik játékosra, olyankor rajta van akármerre megy és semmit nem lát. Amúgy bármit beidéznek, repülőt, autót. És halhatatlanok a járművükkel együtt.
Van pár videóm róluk, amiket elküldtem a rockstar banhammernek, de csak sablon válasz jött, hogy sajnálják meg minden és gyorsan igazságot szolgáltatnak :)
hekker1
hekker2
hekker3
Még van 3-4 videó amit nem tettem fel, és kb ugyanennyi amit már kedvem sem volt rögzíteni. Mindezt 3 nap alatt tapasztaltam online...

(#24608) RoMix85 válasza castiels (#24604) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Erre vannak a fentebb említett sessionok, a baj az hogy ha végeztetek valami co-op játékkal nem mindig rak vissza abba a "szobába" amiben előtte voltatok. Random az egész... :W

(#24609) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na elloptam a vadaszgepet, el is jutottam franklinnel a sajat hangarjaba, ha beallok akkor elmenti hogy ott van?
Mert ha E-t nyomok (change stored vehicle), csak a rhino tankot mutatja

Most nem merek elmenni onnan :)

[ Szerkesztve ]

(#24610) Malibutomi válasza Malibutomi (#24609) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Targytalan, elmentettem es utana is ott volt....csak ketto lett belole :DDD :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#24611) Gyula84 válasza Malibutomi (#24610) üzenetére


Gyula84
veterán

van ám ott della :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24612) Đusty válasza Malibutomi (#24599) üzenetére


Đusty
addikt

Nekem elsőre sikerült én repülővel mentem a gépért, bár egy rakéta eltalált füstölősre azért a gép megvolt. De hogy visszaszálljak az eszembe sem jutott van valami értelme ad valamit? Én csak kipróbáltam, hogy milyen elcsórni egy vadászt. Ja onlinera gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#24613) Malibutomi válasza Đusty (#24612) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja ez singleben van. De nem a katonai bazisra vittem vissza, hanem a rendes repterre a sajat hangaromba. Aztan mentes es visszatoltes utan ketto lett belole.

(#24614) Đusty válasza Malibutomi (#24613) üzenetére


Đusty
addikt

Értem.

(#24615) cyberkind válasza Malibutomi (#24610) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy sikerült ennyi pénzre szert tenned? :D

Paranormal Cocktivity

(#24616) Malibutomi válasza cyberkind (#24615) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tozsde + Lester kuldik

(#24617) cyberkind válasza Malibutomi (#24616) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, én azt hittem hogy ez a multi. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#24618) CJ3 válasza Integrale (#24532) üzenetére


CJ3
senior tag

Megnézem köszi :R

Háhá Őstag lettem :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#24619) Pacy válasza ergepard (#24606) üzenetére


Pacy
aktív tag

Rockstar válasza:
Hello Pacy1989,

To keep the gameplay environment as fair as possible for legitimate players, we routinely do sweeps to separate out cheaters and modders, and to reverse any illegitimate transactions. These sweeps are based on in-game automated detection, examination of suspicious gameplay statistics, and also manually-reviewed evidence submitted by the Community. If you were not engaged in any willful cheating or exploiting yourself, you do not need to worry about getting caught up in our work to separate out cheaters from the rest of the population.

If you would like to provide feedback about the Cheater Pool system, please email GTAOnline@rockstargames.com. We appreciate any input you have about ways to improve the system.

Best regards,

Anthony R.
Rockstar Support

(#24620) cyberkind válasza Pacy (#24619) üzenetére


cyberkind
félisten

És aki nem tud angolul ilyen levelet írni nekik, azzal mi van, bekaphatja a Cockstar pöcsét? :U
Itt most magamra gondolok, 3x vettem meg a játékot, szép gesztus lenne tőlük.

Paranormal Cocktivity

(#24621) INMOTEP válasza Ghard (#24607) üzenetére


INMOTEP
őstag

Kiábránditó menyi cheater van :( Minden nap kijut belőlük ,tegnap este karácsonyfát raktak egy kereszteződésbe és pénzt szórtak játékosoknak .Azelőtt este pedig bent voltam a házamban és folyamatos robbanások voltak amit a házból is halottam simán .Kimentem és minden robbant össze vissza folyamatosan :Y Alig birtam bemenni a házamba .De hogy mi volt a robbanás nem láttam ........mellesleg elég furcsa volt tegnap 22 óra fele hogy egyik pillanatról a másikra szinte 1 szerre mindenki lelépett kb 20 ember ,egyedül csak én maradtam

[ Szerkesztve ]

(#24622) YM válasza Malibutomi (#24610) üzenetére


YM
senior tag

Fegyvereket lehet használni rajtuk?
Csak ez az egyféle vadászgép van?

(#24623) Puma K válasza YM (#24622) üzenetére


Puma K
veterán

A repülőknél is van hőkövetős rakéta, sima egyenesen repülő rakéta és gépágyú.

2 féle vadászrepülő van:

P-996 Lazer

Hydra

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24624) Ghard válasza INMOTEP (#24621) üzenetére


Ghard
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy az amúgy is szar szervereket ezek a hekkerek túlterhelik, ezért a sok connection error. Engem is ledob legalább naponta 2x, mindenki left, csak én maradok, pedig a net 1000 megabites digi.
A robbanásokat vagy úgy nyomják, hogy rakétákat lődöznek ( 5:50nél), vagy rányomják minden emberre egyszerre. Van, hogy azt írja ki, hogy xy nick megölte a többit, ilyenkor úgy látszik, mintha az lenne a hekker, aki megöli egyszerre a fél szervert, pedig nem ő az, csak rányomják ezt is valahogy másra.

(#24625) STC Speed válasza Ghard (#24607) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem kellene semmilyen mod-ot engedélyezni és kész. single-ben sem.
Ha egy fájl is eltér,akkor ban. ennyi.

(#24626) YM válasza Puma K (#24623) üzenetére


YM
senior tag

Megvan az új cél :C

Valahogy elcsórni egy 100 millás gépet eleve több értelme van mint pár kiló aranyat, amiből még csak nem is telik belőle :DDD

the Lazer also features automatic lock-on missiles, but lacks counter-measures ;]

[ Szerkesztve ]

(#24627) skul0


skul0
aktív tag

Üdv!

Benyeltem a gépre egy ilyen Locker vírust, ami sikeresen kódolta a GTA-s fájlokat is, ami miatt nem tudok grafikát állítani, és minden maxra van húzva, amit sajnos nem bír a vas. :D
Tennék egy próbát konfig file cserével, mielőtt nekiállok újból leszedni. Valaki el tudná küldeni a Dokumentumok mappából a Rockstar Games/GTA V mappáját?

Hálás lennék!

(#24628) YM


YM
senior tag

Online hogy lehet megvenni a hangárt? :F

(#24629) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Akkor ezek szerint a multit érdemes pihentetni egy ideig? Most kezdenék bele, de ha a csalók szétbasszák a játékot, akkor inkább hagyom.

(#24630) YM válasza Hauptmann (#24629) üzenetére


YM
senior tag

Nem hiszem h jobb lesz; amúgy én még nem találkoztam csalókkal :U

(#24631) STC Speed


STC Speed
őstag

RYABOSS vegyétek fel a PHHU crewbe légyszi.

(#24632) #81556480 válasza STC Speed (#24631) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nektek kéne kezdeményezni a csatlakozást, én meg nézem elég gyakran és felveszlek.

Nemtudom már felvettek-e, de én nem látlak.

(#24633) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na ez vicces jelenet volt, vettem egy fasza motorcsonakot, persze mit csinal az ember a probauton, nyilvan nekimegy hatulrol az elso csonaknak amit meglat, nos hat ez eleg viccesen sikerul, mert felakadt a felepitmenye ala a csonakom orra, es vittem magammal oket :)

Video: [link]

(#24634) BlackDevil válasza Malibutomi (#24633) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Pont így jártam 1-2 órával ezelőtt én is :DDD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24635) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki nem óhajt multizni? :D

Paranormal Cocktivity

(#24636) Reaper válasza cyberkind (#24635) üzenetére


Reaper
őstag

Én óhajtok, most is fent vagyok :)

(#24637) negyven2 válasza Puma K (#24623) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy van egy harmadik vadászgép is, de ez nem tud lőni, viszont a térképen ugyan az a jele mint a másik kettőnek.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#24638) spanglee001


spanglee001
addikt

tőzsdénél amelyiknél leszállítom a reptérre az utast, mondja vegyek tnk részvényt most, mert felmegy az ára, a leírásban is ez van, viszont nemhogy feljebb ment, de jócskán lejjebb és véletlen sem ment vissza kb 20 játékbeli nap után sem, itt buktam 400millát, ez nálam bug vagy valami nem jó :F ugyanígy jártam az LFI részvényekkel is viszont ott csak párszáz ezret buktam. :F mindegy igy is maradt 1mrd és megvettem mindent

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24639) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

végigvittem, C választás.... :U ritka jó sztori :R

p.s. a stáblistában (3/4 óra omg) a Konvoj is... [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24640) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#24639) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy ott van, nem hallottad még a játékban?
Bár a filmes jobb. :)

--------------------

Valaki nem jönne multizni? :B

Paranormal Cocktivity

(#24641) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#24640) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hallottam igen, csak nem ismertem fel :DD btw. a többi szám is qrvajó, Queen, Backstreet Boys, Pet Shop....

tőlem mehet, csak levonul a vihar még, aztán akarok alakítani egy verdát, meg némi pénzecskét összeszedni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24642) pendre54 válasza Mr.Csizmás (#24639) üzenetére


pendre54
addikt

A játékban a Rebel Rádión hallható a konvoj, amelyik messze a legjobb az összes adó közül, nálam ez szól a lakásban folyamatosan.
Egyébként a teljes zenei anyag fennt van a Spotifyton piszok jó minőségben, úgy kb. 44 órányi zene, sajna rebeles zene az kb. 45 perc csak.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#24643) YM válasza spanglee001 (#24638) üzenetére


YM
senior tag

Végre van valami reális a játékban! ;]

Enduro motoroknak miért van sor-4 hangja? :O Nincs erre valami (bugmentes) mod?
Elképesztő, hogy filmekben is sokszor rosszul keverik alá a hangot :W

(#24644) doktordevil


doktordevil
tag

Hi!
Embereket keresek heistezésre! Doktordevil vagyok írjatok rám!

(#24645) Simivok


Simivok
senior tag

Ha valahogy felrobban a kuruma akkor nem kell újra megvennem ugye?

Galaxy S23 256GB Cream

(#24646) kisza25 válasza Simivok (#24645) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem csak felhívod a biztosítót aztán kapsz újat

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24647) r.endruu válasza Simivok (#24645) üzenetére


r.endruu
tag

Nem, felhívod a Mors Mutual Insurance-t és kb 9000ért visszakapod.

Más: Találkoztam ma egy 1200as szintű "Administrator" nevű cheaterrel, egyhelyben állt, térképen láttam (nevét nem néztem), odamentem hozzá megnézni mit csinál, megláttam hogy ő az, egyből elindultam gyorsan az autómmal minél messzebb tőle, nehogy valami gondot okozzon. Miközben távolodtam tőle folyamatosan láttam a pénzeszsákokat megjelenni az autóm felett.. :D Nem vettem fel egyet se, autóból ugye nem lehet. Biztos csak jófej akar lenni :( de nem kérek bant :D

(#24648) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Sracok az onlineban is vannak ugye kuldik Simeontol meg Gerardtol az elejen, azt ha elfogadom, hogy tudom a haverommal egyutt csinalni. Ahogy olvastam elvileg be lehetne hivni egymast, de nem latom hogyan.

Elfogadom a telorol a kuldetest, feljon az ablak a beallitasokkal, ott a nevem hogy host de sehol egy invite button...

[ Szerkesztve ]

(#24649) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy ha a mentéseket le mentem és a wint újra húzom akkor hogy ha vissza teszem a mentéseket a játékban ugyan úgy meg maradnak?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#24650) YM válasza Malibutomi (#24648) üzenetére


YM
senior tag

Nem solo sessiont indítottál véletlen? :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.