Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) Puma K válasza malacka87 (#24223) üzenetére


Puma K
veterán

Spoiler gomb!!! :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24252) Gabesz87 válasza sqpp (#24248) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem, nem működik. Feltettem, be van állítva a teljes képernyő, meg full HD, de mégsem úgy indul, és továbbra sem maradnak meg a beállítások, ha megváltoztatom :( Agyam eldobom, mi a fenének csinálja most ezt. Hülye GeForce Experience-et azért utáltam mindig, mert amit optimális beállításoknak javasol, eszméletlen marhaság. Nekem pl. mindent felvenne very high-ra, ami kb 500 MB-al meghaladná a videómemóriát. Na mindegy. Ez most nem is lényeges. Arra szeretnék rájönni, hogy tudom megoldani a problémámat. Bármi javaslat, bárkitől?

(#24253) AMD Power válasza Balathruin (#24243) üzenetére


AMD Power
titán

Az elmúlt 2-3 évben nem igazán játszottam. Igy nekem ez soknak tűnt. :B

(#24254) kisza25 válasza AMD Power (#24253) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sok is, bf4 az összes DLC-vel együtt kevesebb, pedig alapjátékon felül volt 5 DLC

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24255) Gabesz87 válasza sqpp (#24248) üzenetére


Gabesz87
addikt

Most hirtelen az az ötletem támadt, hogy talán a CPU-ba integrált grafikus maggal indul a játék. Ugyanis most vettem észre, hogy az AIDA info paneljéről eltűnt a GPU kihasználtság sor (nem értem miért, és nincs is a listában a válaszhatók között). Bár a hőmérséklete meg ott van. Eszközkezelőben is szerepel, úgyhogy ez talán megint egy furcsaság, de nem hinném, hogy akkor a játék problémáját okozhatná. Csak hirtelen megfordult a fejemben.

(#24256) kisza25: Nem, soha. Ezelőtt mindig normálisan indult, simán, gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#24256) kisza25 válasza Gabesz87 (#24241) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem volt olyan véletlen, hogy indításnál safemóddal kellett indítanod (ezt saját maga ajánlja fel) ilyenkor 800x600-ban indul, nekem is már eljátszotta vagy 3x, és a monitorod meg nem támogatja ezt a felbontást?

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24257) Lauda válasza AMD Power (#24253) üzenetére


Lauda
félisten

Ha majd elkezded belakni a jatekot es meglatod mennyi minden van benne, akkor mar nem is fog soknak tunni. Van, mikor egesz delutan csak maszkalok, nezelodom, rombolok :DDD , a stroy mod meg alszik. ;)

(#24258) sqpp válasza Gabesz87 (#24255) üzenetére


sqpp
őstag

Én ezért veszek Phantom verziót a te vidikaridból :) az 4 gigás.

(#24259) AMD Power válasza Lauda (#24257) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk ,hogy a laptopon ,hogy fog menni az még kétséges. :DDD

(#24260) sqpp válasza AMD Power (#24259) üzenetére


sqpp
őstag

(#24261) kisza25 válasza AMD Power (#24259) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

8GB RAM alatt kétséges, hogy jól, mert annyit bekajol reggelire és még lapozófájl után nyafog, a többi része elég lehet a gépednek

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24262) Lauda válasza AMD Power (#24259) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem sok ertelme nem lesz. Hulladek grafika, akadozas. :( Aki szereti a gta-t, annak erdemes osszedobni egy gepet, mert nem fogja megbanni az biztos. ;)

(#24263) Gabesz87 válasza sqpp (#24258) üzenetére


Gabesz87
addikt

Kíváncsiságból megnéztem a Project Cars-t, de azzal szerencsére minden rendben. SZóval a GTA a ludas valamiért.

(#24264) gali777 válasza kisza25 (#24261) üzenetére


gali777
őstag

Nekem el van szépen a 6 gigával, nem nyafog :D Mondjuk azt nem néztem mennyi virtuális memória van beállítva, de eddig nem sírt még :D

[ Szerkesztve ]

(#24265) Xelo5 válasza Xelo5 (#24219) üzenetére


Xelo5
csendes tag

Ez egy szívás volt mire rá jöttem! Egy viszonylag gyors, 4 ajtós járművet kell 1 rejtett helyre tenni. :(((
Nem igazán tudok angolul ezt is csak véletlen találtam meg. Úgy érzem sokáig vesződök majd vele.

Én még mindig a frissítés DX12-re várom W7-re ha kell fizetek is érte az MS-nek egy win10-árát! ☺

(#24266) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Egy nagy negativum (vagyis nem olyan nagy csak zavaro), hogy az atvezetokben nem azok a jarmuvek vannak amivel odamennek az embereink. Nem hiszem hogy olyan nagy dolog lett volna megoldani, ha mar ruha az van rajtuk amit rajuk adtunk az atvezetoben is.

Peldaul a vegen Franklin Lamart is hozza a leszamolashoz, a vegen megis motorral tavozik az atvezeto utan...ez eleg nagy wtf

[ Szerkesztve ]

(#24267) sqpp válasza kisza25 (#24261) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem i3 8 giga 1600mhz-es rammal fut szinte minden maxon.. kérdés, hogy kinek elég a 35-40 fps :) nekem elég, főleg fullhd felbontás mellett.

(#24268) AMD Power válasza sqpp (#24267) üzenetére


AMD Power
titán

6GB nekem is van. Itt a GT635 VGA ami kérdéses.... :DDD

(#24269) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Basszus, a TeamViewer volt a ludas!!! Kilőttem a folyamatok közül, és láss csodást, egyből normálisan, a megszokott módon indult! Megkönnyebbültem!

(#24270) sqpp válasza AMD Power (#24268) üzenetére


sqpp
őstag

A videóban ugyan az van a gyereknek :D szal már csak fut rajta :)

Gabesz: Én nem értettem sose azokat, akik futtatnak a háttérbe felesleges programokat. Oké, hogy megtehetjük meg minden, de ha nem használod mi a fenének.. Főleg TeamViewert :D Munkahelyen oké, na de azért egy otthoni PC-n..

[ Szerkesztve ]

(#24271) Hauptmann válasza Lauda (#24257) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, én is autózom, utazgatom most a játékban, a sztorival nem foglalkozom. Hatalmas nagy flash volt, amikor beülök egy autóba, és a rádióból a Corona Rythm Of The Night-ja szólt. A 20-as éveim elején volt ez sláger, hatalmasakat buliztunk rá.... :DDD

(#24272) RazoR


RazoR
veterán

Nem kötekedni akarok, de ezt a minden maxon dolgot hagyjuk már, ahoz egy titan x se elég....

(#24273) sqpp válasza RazoR (#24272) üzenetére


sqpp
őstag

Tudsz olvasni? :P Szinte... A textúra van normálon és az árnyék.. a Többi Very High. És nem 60 fps, hanem 30fps átlag... nekem az bőven elegendő.

[ Szerkesztve ]

(#24274) RazoR válasza sqpp (#24273) üzenetére


RazoR
veterán

Nem kötekedni vagy beszólni akartam félre ne érts!!! :R Igazából ez nem is Neked szólt, sőt vissza is szívom az egészet inkább! Bocsi!!! :B

(#24277) rup1u5 válasza Źşë' (#24228) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"de mondjuk itt sztem felcserélték a minimumot és a recommended-et"
:N
Jól van az úgy.
Download speed: 3Mbps
Upload speed (recommended):1Mbps
Upload speed (minimum): .5 Mbps
Ott a pont az 5 előtt a minimumnál ami USákoknál a 0.5-öt jelenti.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#24278) sqpp válasza RazoR (#24274) üzenetére


sqpp
őstag

Én sem :DDD Csak mondtam, hogy én olyan beállítások mellett bőven megvagyok elégedve vele, bár az igaz, hogy már tervezek egy i5-4690-et és egy gtx960 4gb-ot 16 giga rammal:D

(#24279) RazoR


RazoR
veterán

[link] na ez már jó!

sqpp: nekem a a konfigommal (adatlap) sikerült úgy belőnöm, hogy minden very high kivéve a víz meg a fű, az csak high, advancedben meg csak a high res shadow van on-on és így 40 alá nem megy az fps vsync-el

[ Szerkesztve ]

(#24280) sqpp válasza RazoR (#24279) üzenetére


sqpp
őstag

Jó, de az picit erősebb mint az én GTX660-om :P Na majd ha meglesz a 960 meg az i5 :D

[ Szerkesztve ]

(#24281) privacy99 válasza AMD Power (#24268) üzenetére


privacy99
senior tag

Az én laptopomban is az van (bár én csak egy lan parti erejéig játszottam vele a GTA 5-öt), és elég jól megy, bár igencsak le kell venni, élsimítások ki, de azért tud szép lenni így is.

Hosszú távon nem játszanék laptopon vele, a gépemen fényévekkel szebb a grafika (mondjuk ez nem meglepő), de azért el lehet vele lenni ilyen laptopon is, csak húzosabb helyzetekben már érezhető, hogy 30 környékére esik a framerate.

(#24282) Źşë' válasza rup1u5 (#24277) üzenetére


Źşë'
addikt

most hogy írod, valóban itt van :) nem vettem észre

mostanság kezdte el a játék nekem azt onlineban hogy mennék de a szokásos "'Timed out loading session'"
és egyáltalán nem tudok belépni, mert mindig ez fogad - valakinek van valami kézzel fogható 5lete? routerben forwardoltam azt a pár portot de ugyan az a helyzet

meg ez a daily challenges be - be ragad, megint bebuggolt, és nem frissít - azért lenne benne pár hiba amit javíthatnának, ezek elég zavaróak, amúgy rendben van a játék

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24283) petymeg


petymeg
addikt

Üdv.

Online játékban a prison break heist mennyi ideig kellene, hogy tartson?
Én voltam a repcsi pilótája, köröztem vagy fél óráig, a helikopteres lelőtt vagy 10 jetet, de a két másik tag csak pöcsölt valamit a börtönben. A végén aztán leszedtek és meguntam. Mi lenne amúgy a vége, meg mikor?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#24284) razorka777


razorka777
veterán

Most járok ott, hogy

Trevor és Michael nem mehet vissza Los Santosba és nincs is a térképen küldetés, viszont Trevornak meg kell találni négy jómadarat Maude megbízásából.
Ez hozzá tartozik a fővonalhoz, vagy most merre? :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#24285) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Szeretném feltenni próbaképp egy másik rendszerre is a játékot, mint amin most van. Kérdésem az lenne, hogy ha felteszem, belépek az accommal, akkor a progresseket oda is áttölti, vagy az lokálisan van tárolva? Vagy legrosszabb esetben mivel ott nincs progress, és az lenne az utolsó belépés, így elveszhetnek-e a játék állásai?
Próbálta már ezt valaki?

Köszi,
Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#24286) AMD Power válasza privacy99 (#24281) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mond, Alig várom ,hogy nagyobb lakásunk legyen és végre tudok venni egy normális asztali pc-t. Rohadjak én csak ezért akarok nagyobb lakást. :C :))

(#24287) Balathruin válasza Mosqu!to (#24285) üzenetére


Balathruin
veterán

Single játék mentései a dokumentumokban van.

(#24288) kisza25 válasza AMD Power (#24286) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

minek ahhoz nagy lakás építs egy ilyet, mint én:P
vagy olyat amim volt ez még kisebb:D
ahol ezek nem férnek el egy notisem:D
tudod jó emberek kis helyen is elférnek:D

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24289) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

hali.
Megvettem a garázst és a tuning műhelyet Franklinnel. A többi házat stb. kivel vegyem meg?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24290) Babcola válasza kisza25 (#24221) üzenetére


Babcola
csendes tag

:D hát igen én a saját 2. heistem nem tudom megcsinálni, nem szeretek rab lenni, mindíg meghalok. voltam repülős az jó volt mert 4 jet volt a max amit el kellett hárítanom, aztán elindultak a hegyi aszfaltos úton, oda valahogy leszálltam, de a zsaruk nekem jöttek és felrobbantam. 4. próba volt, hogy a reptéren végre felvettem őket és elmentünk

(#24291) htc07 válasza Babcola (#24290) üzenetére


htc07
addikt

demonak az lenne a dolga, hogy letakarítja a leszállót, aztán a helikoptereket, utána kényelmesen be tudnak szállni a gépbe a többiek.

(#24292) kisza25 válasza Babcola (#24290) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem olyan nehéz az, csak nem arra kell felmenni a tetőre amerre a játék mutatja, odamész a sárga ponthoz, de nem ott mész fel, hanem attól balra a lépcsőn, onnan sokkal könnyebb kinyírni az őröket, meg kell venni előre mellényeket meg kaját és néha megállni fedezékben feltölteni magadat

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#24293) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Hogy lehet a garázsból eltüntetni verdákat ami már pl: nem kell és eladnám vagy csak megszabadulnék tőle?

(#24294) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Szőrszálhasogatás, de arra figyelhettek volna a belső nézetnél, hogy a '70-'80-as évek átlag automata nyomatékváltóval rendelkező amerikai autóinál nem volt fordulatszámmérő a műszerfalon.

Loptam egy Pontiac Firebird TransAm szerű autót az előbb, szólt benne a Rythm Of The Night, elkezdtem száguldozni az országúton. Hát, bassza meg, a fiatalságomat juttatta az eszembe, amikor húsz évvel ezelőtt, ugyanerre a zenére hajtottam a Punto GT-t basszus... :DDD

(#24295) gali777 válasza BIZ0906 (#24293) üzenetére


gali777
őstag

Online vidd el a tuningoshoz és sell, single meg csak simán hagyd ott az utcán valahol.

(#24296) Breeze válasza kisza25 (#24288) üzenetére


Breeze
aktív tag

grat, igazán szép munka! :R

(#24297) BIZ0906 válasza gali777 (#24295) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

És ami felrobbant de még is foglal helyet azt kénytelen vagyok vissza venni a biztosítótól és úgy eladni?

(#24298) Lunky88 válasza Babcola (#24290) üzenetére


Lunky88
tag

Na ott én voltam a helikopter pilóta és fel kellett vennem a többieket. Az egyik emberünk miután kiugrott a repülőből, az ejtőernyőjével egyenesen a heli rotorjában landolt. :D Hardon nyomtuk így azonnal mission failed lett belőle.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#24299) gali777 válasza BIZ0906 (#24297) üzenetére


gali777
őstag

Ezt nem tudom, de valószínűleg igen.

(#24300) Babcola válasza kisza25 (#24292) üzenetére


Babcola
csendes tag

Nagynehezen sikerült, de persze a demolition eljött velünk a buszhoz. Restart nélkül sikerült, de az elején már letettem róla. Mi végül felmentünk, de mind a 4 armorom elfogyott bent a böriben + amikor a páncélautóból hátrakerültem, elromlott az ajtó és nem csukódott be meg ki is fogytam nem tudtam lőni. Nehéz volt, de meglett :DDD

htc07: Hát végülis majdnem tiszta lett :DDD

Lunky88: na az szívás és pont ott :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.