Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) mblint


mblint
csendes tag

Hello olyan problémám lenne hogy nem tud csatlakozni a Social Club hoz.
Böngészőben ha rá keresek erre a linkre.:http://socialclub.rockstargames.com/ nem történik semmi.
Viszont ha proxy szerveren keresztül keresek rá felcsatlakozik csak az ugye böngészőben van nekem meg programban kéne.
De nem csak a socialclubot nem hozza be pl a twitch et sem.
Mi lehet a probléma?

(#24202) mblint válasza mblint (#24201) üzenetére


mblint
csendes tag

(#24203) mblint válasza mblint (#24202) üzenetére


mblint
csendes tag

(#24204) mblint válasza mblint (#24203) üzenetére


mblint
csendes tag

(#24205) RazoR válasza mblint (#24204) üzenetére


RazoR
veterán

nem upc-s vagy véletlenül? csak mert tegnap óta nekem sem akar behozni egy-két oldalt.... :Y

(#24206) mblint válasza RazoR (#24205) üzenetére


mblint
csendes tag

Nem telekom-om van, ismerősömnek upc je van neki meg behozza

(#24207) RazoR válasza mblint (#24206) üzenetére


RazoR
veterán

csinálj egy speedtestet, ha minden okés akkor inditsd újra a modemet/router ha továbbra is kaka akkor hivd fel a tfost

(#24208) nejad


nejad
aktív tag

Hellosztok! Nincs kedve valakinek versenyezni? Tuningolni szeretnék azt szeretném felszabadítani.

(#24209) mblint válasza RazoR (#24207) üzenetére


mblint
csendes tag

Az lesz
köszi a válaszod

(#24210) r.endruu válasza mblint (#24201) üzenetére


r.endruu
tag

Esetleg DNS gond? Próbáld Google DNS-sel, nálam az megoldott hasonló gondokat (nem GTA-val kapcsolatos).

(#24211) odorgg válasza kisza25 (#24172) üzenetére


odorgg
addikt

Jah, hogy 10 meg 20 megással is vanank betöltési problémák? Hát akkor lehet próbálkozom még. Pinget hol lehet nézni?

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#24212) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

finálé után van még a zöld L franklinnek, de michaelnek is van 1 feladat de nem tudom hogy mi. Térképen semmi sincs.

megvan már
Jimmy-t kellett megmenteni a hájfejektől

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24213) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Esetleg van itt olyan akinek van kedve most kocsikázni, krúzolni privát sessionben? Haverokkal megyünk. Ha esetleg érdekel dobj egy PM-et. TS van, normális 18+ arcok.

[ Szerkesztve ]

(#24214) Babcola válasza odorgg (#24211) üzenetére


Babcola
csendes tag

100 megával is kidob :(( de ezt mind úgy, hogy a háttérben semmi sem megy

[ Szerkesztve ]

(#24216) Xelo5


Xelo5
csendes tag

Üdv mindenkinek Felraktam ezt az idegtépő foshalmazt :W
Walaki árulja el nekem miért nincs több Quest #36"Merryweather" eddig jututtam és se tovább.

Én még mindig a frissítés DX12-re várom W7-re ha kell fizetek is érte az MS-nek egy win10-árát! ☺

(#24217) #21346560 válasza Xelo5 (#24216) üzenetére


#21346560
törölt tag

Üdv neked is!

Felraktad, mármint megvetted?

(#24218) Edem05 válasza odorgg (#24211) üzenetére


Edem05
őstag

Tipp: Én úgy szoktam elindítani az olnline-t, hogy előbb a story módba lépek be majd ott nyomok egy esc-et, online, play gta online, closed friend session. Így akkor csak egyedül vagyok bent a városban és sokkal hamarabb betölt és nem dob vissza küldetések végén story módba.

(#24219) Xelo5 válasza #21346560 (#24217) üzenetére


Xelo5
csendes tag

Díszcsomagolásban! Azt tudom hogy kéne neki online de van egy 100 MB-os mobilnemet.... miniden indításnál frissítene vagy internet kell neki én ezt nem tudom biztosítani és amúgy is csak a story miatt játszom vele ezért döntöttem úgy hogy krokodilt használok mert így nem lesz + költség elég volt nekem megvenni a játékot a gépet is bérlem... :(((

Én még mindig a frissítés DX12-re várom W7-re ha kell fizetek is érte az MS-nek egy win10-árát! ☺

(#24220) Lauda


Lauda
félisten

Eszmeletlen ez a jatek. Nem is emlekszem mikor volt olyan, ha volt egyaltalan, hogy azt mondtam egy jatekra, hogy ez meg joval tobbet is megert volna nekem. Csalodas helyett az emberben, legalabbis bennem az van, hogy meg tobbet is fizetnek erte, ha tudom, hogy ilyen. Olyan valtozatos szorakozast nyujt az embernek, hogy le a kalappal. Hatalmas bejarhato teruletek, lehetosegek tarhaza, brutal kidolgozott grafika. Meg az elejen jarok, volt 1-2 latymatag kuldetes azert, de miota belepett trevor baratunk :DDD a kepbe, nagyon elvezem a feladatokat. :DD

[ Szerkesztve ]

(#24221) kisza25 válasza Babcola (#24192) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

valamelyik nap 7x kezdtük újra, én a börtönös részt csináltam, mindig kijutottunk, de a repülős gyerek mindig elcseszte, már elhasználtam minden mellényt és kaját, volt, hogy eljutottunk a repülőig is 1x, csak az az agyament odajött a repcsivel ahol a legtöbb rendőr volt és leszállt elénk keresztbe az útra, persze lelőttek minket :W ez volt a 7. próbálkozás és itt én léptem ki (nem szokásom), mert már esélytelen volt a börtönös rész mellény és kaja nélkül (hard)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#24222) Telda


Telda
addikt

Hali!

Van valami leírás, hogy online módban miket lehet csinálni?
Illetve hogy működik, random rak be embereket, vagy csak a barátokkal vagyok együtt?
Hanyan vagyunk bent, stb?
Szeretném tudni ezeket a vásárlás előtt, köszi. :R

(#24223) malacka87


malacka87
senior tag

Hello. Tudja valki hogy miért nem robban fel a telefon? első küldetések egyike. Lifeinvaderes. Nézem a tv-ben de mission failed állandóan.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#24224) Robi86 válasza malacka87 (#24223) üzenetére


Robi86
senior tag

Fel kell hívnod.

(#24225) Lauda válasza malacka87 (#24223) üzenetére


Lauda
félisten

Mikozben mutatja be a gyerek a telefont, vedd elo a telodat es hivd fel Jay Norris-t. :K

En is ezzel szivtam, azota hasznalom a vegigjatszast.

[ Szerkesztve ]

(#24226) malacka87 válasza Lauda (#24225) üzenetére


malacka87
senior tag

Ah bakker köszi!:D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#24227) Gyula84 válasza Edem05 (#24218) üzenetére


Gyula84
veterán

így jó lesz nekem is amúgy az volt a baj hogy nem értettem mi van, mert beléptem onlineba és úgy kb nem volt semmi vagy pár ember és azt se tudtam hogy most mi ez de fejlődtem egy kicsit és már van egy raklap minden :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24228) Źşë' válasza kisza25 (#24172) üzenetére


Źşë'
addikt

az igazat megvallva szvsz a feltöltési sebességed ami fontosabb, hogy szinkronban lehessen a többi játékossal a játékod, nálam is 10megabit/0,5 megabit van.... invitel rulez

azt észre veszem hogy ha többen vannak a szerveren akkor huzamosabb ideig loadingol, ha meg csak ketten akkor pik-pak bedob... ráadásul lagolok havernál ha ~15 embernél többen vannak... de van aki mégis le tud lőni, nekem meg kb másfél tárat kell ereszteni az ellenfél fejébe hogy elérjek valamit.. ez a része élvezhetetlen nálam, tdmek, dmek gyatrák, egyszerűen lehetetlen jó helyezést elérni játékban ezzel a nettel, mikor az első helyezettnek van 20killje én még mindig 4-5nél cammogok

egyébként R* oldalán is írják hogy minimum 1 megabit upload, ez alatt jócskán ott vagyok.

Download speed: 3Mbps
Upload speed (recommended):1Mbps
Upload speed (minimum): .5 Mbps

de mondjuk itt sztem felcserélték a minimumot és a recommended-et

semmit nem emel invitel, ami 1 megabites csomag lenne az is 10ezer feletti havidijjal van, és persze azok kapják a jó kis akciókat akik t-com területen vannak, azok meg szopnak akik sajátjuk alatt.... ráadásul elég régóta vagyok ügyfél náluk és még csak arra sem méltatnak hogy felhívjanak és azt mondják hogy mivel régi tag vagyok ezért választhatok valami jobb csomagajánlatok közül... no komment

egyébként sztem a játék odatette magát rendesen, ennél komolyabb összetettebb game-t nem láttam, próbáltam még - #1

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24229) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

A játék végére ennyit sikerült összeszednem a tőzsdés cuccal: Michael: 1.273mill, Franklin: 1.230mill, Trevor: 1.218mill Valószínűleg kicsit vissza vettek belőle, mert mindent pontosan úgy csináltam ahogy le volt írva. ( még sincs 2milliárdom karakterenként )

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24230) sqpp


sqpp
őstag

Valaki reggeli heist?:DDD

(#24231) Tibtobi válasza BlackDevil (#24229) üzenetére


Tibtobi
tag

Tuti mindent jól csináltál? Nekem az utolsó heist után lett 1,2 milla karakterenként és csak most kezdem el a tőzsdés küldiket...

(#24232) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#24233) RazoR válasza Tibtobi (#24231) üzenetére


RazoR
veterán

1,2 milla? Az egy kicsit karcsú... Vagy 1,2 milliárd? Nekem a nagy meló után 26 milla körül volt mindenkivel és most, hogy 2 tőzsdés küldit elcsesztem és egy van még vissza van 176 millám mindenkivel....

(#24234) Malibutomi válasza RazoR (#24233) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem 34M lett fejenkent a union depository

(#24235) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

Online téma: most elkezdtem, ki kellett rabolni egy benzinkutat, persze a rendőrök egyből leszedtek...
Most kocsit hoztam el a tuningoshoz, ez az online-nak a tutorial része vagy mi a tök???

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24236) BlackDevil válasza Tibtobi (#24231) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Lehet félreérthetően írtam le.
Michael: 1milliárd 273millió$, Franklin: 1milliárd 230millió$, Trevor: 1milliárd 218millió$
Elég lesz minden megvásárolható cuccra szerintetek?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#24237) sqpp


sqpp
őstag

(#24238) Hokunda válasza BlackDevil (#24236) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Igen! Michelal megvettem az osszes draga ingatlant. (mozik, szinhaz, golfklub) Vettem repulot, hajot, 1-2 autot -koztuk a 10 millas z-typeot- az osszes fegyvert) A kiindulo penzem 980 millio volt, abbol maradt 600 felett. Valamint hetente kozel 1 milliot utalnak reszesedeskent a bevetelekbol.

[ Szerkesztve ]

(#24239) pendre54 válasza prokxy (#24235) üzenetére


pendre54
addikt

Igen, itt lehet egy-két jelenlegi szinteden elérhető tuningot beállítani-persze lóvéért ;] -, és ezután ez lesz majd az elérhető kocsid a játékban. Biztosítást feltétlen kössél rá, mert egyébként el fog veszni végleg. Egyébként ez a multinál szerintem egy kötelező rész, meg kell csinálni. Én személy szerint, az első kocsit megszerezve hagytam a fenébe a többit, amit lopok azt eladom ott a műhelyben, vagy azokkal megyek küldikre. Vegyél egy egy garázst, ott tudod tárolni, később meg egy lakást, és akkor az ottani garázsban is elérhető lesz a kocsi(k).

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#24240) AMD Power


AMD Power
titán

Azt jól látom ,hogy 60GB a játék? :Y

(#24241) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Roppant furcsa problémám van: indítanám a játékot, és valamiért ablakban (képernyőnyi méretben) futtatja. Nyomom az ALT+TAB-t, semmi. Azaz elsötétül a kép, ahogyan próbál átváltani teljes képernyőre, de nem vált át, ugyanúgy ablakosban jön vissza. Ránézek a játék beállításokra, és látom, totál össze-vissza van. Ablakos módra van állítva, 800x600-as felbontás, 50 Hz refresh rate. És az a durva, hogy amikor megpróbálom visszaállítani a normál beállításaimat, fHD, 71Hz, Full Screen, megkérdezi hogy akarom-e menteni a beállításokat, majd azt, hogy megtartom-e a jelenlegi beállításokat, és marad 800x600. Mi a tököm történt???

(#24242) Lauda válasza AMD Power (#24240) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam most 65-ot foglal. :DDD

(#24243) Balathruin válasza AMD Power (#24240) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen. Ezen mi a meglepő?

(#24244) sqpp válasza Lauda (#24242) üzenetére


sqpp
őstag

Az érdekes :D nálam 60.4GB

(#24245) sqpp válasza Gabesz87 (#24241) üzenetére


sqpp
őstag

Alt-tab nem teljes képernyőre van, az ablakot vált.. Alt-enter kell :) de ez ilyen mindenkinek, ha jól tudom.. Nekem is 1920x1080-ban ablakban indul valamiért, hiába van teljes képernyőre állítva. nyomsz egy alt entert és kész.

[ Szerkesztve ]

(#24246) Gabesz87 válasza sqpp (#24245) üzenetére


Gabesz87
addikt

Hülye vagyok, elírtam! Persze, hogy ALT+Enter! De sajna nem segít! Most újraindításnál még rosszabb! Mostmár csak kicsi ablakban indul. És tényleg hiába állítom, és menteném el a beállításokat, nem fogadja el. Visszaáll 800x600-ra,, ablakosra! Nekem nem volt ilyen gondom eddig soha. Mindig is teljes képernyőn indult alapból. Nem kellett alt+entert nyomkodnom.

[ Szerkesztve ]

(#24247) Lauda válasza sqpp (#24244) üzenetére


Lauda
félisten

Jobbklikk - tulajdonsagokkal nekem is. :K

Azt hol tudom beallitani, hogy a radio mindig kussban legyen? :W Szoktam inditani lejatszon zeneket mielott belepek, ezek az idiota radiok csak pluszban idegesitenek. :DDD

Ez a trevor miket csinal. Belerokazik az ivokutba, hulla reszegen ebred valami kocsma elott fent a hegyen es csak egy bmx van ott. Lezullott egy alak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24248) sqpp válasza Gabesz87 (#24246) üzenetére


sqpp
őstag

Ja tényleg bocsi, ha jól tudom nekem az elején volt ilyen problémám még GTS450-el, szerencsére azóta váltottam..

Akkor az nVIDIA GeForce Experience-el oldottam meg, hogy az ottani opciókba teljesre állítottam..

(#24249) Gabesz87 válasza sqpp (#24248) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem az nincs fent, sosem szerettem, de kipróbálom. Nem értem egyszerűen, miért nem fogadja el a beállításokat. Meg hogy egyáltalán miért állítódott el így.

(#24250) kisza25 válasza Źşë' (#24228) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én 10/1 nettel szinte mindig a többieket várom én ezt SSD-nek tudtam be
AMD Power: nem jól, nálam 60,4GB:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.