Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) spanglee001 válasza prokxy (#24546) üzenetére


spanglee001
addikt

kezdjük már unni lassan :B , a singlét megcsinálom, plusz az elite challenget aztán csak funolni fogok feljárni

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24552) negyven2 válasza HoReSz1975 (#24548) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, pedig jó lenne. Iszonytatóan nagy potenciállal rendelkezik az Online része (és mag a a játék is), de sajnos telis-tele van olyan idegesítő hiányossággal, hogy csak n. Ettől függetlenül még így se untam meg a játékot több mint 2000 Online játékóra után.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#24553) Reaper válasza prokxy (#24542) üzenetére


Reaper
őstag

Velem most történt, hogy "beszorultam" fps nézetbe amikor vadászgéppel kergettem egy rosszarcút, aki azelőtt valami páncélozott dömperrel szívatott, vannak érdekességek...

és persze azóta se találtam neten se megoldást arra, hogy miért nem tudok survivalba menni :(((

[ Szerkesztve ]

(#24554) prokxy válasza spanglee001 (#24551) üzenetére


prokxy
veterán

Ezért tolom felváltva a BF4-et, a DiabloIII-at és a GTAV-öt! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#24555) Puma K válasza HoReSz1975 (#24548) üzenetére


Puma K
veterán

Tegnap elértem a 70-et (mostanában nem játszok sokat) és megvettem a tankot $1.5m-ért.

Azt ha használni szeretném felhívom a telefonkönyvben lévő Pegasus-t aztan az ő telepükre spawn-ol. Ugyan ez van ha jól sejtem a harci helikoptereknél, azaz csak adott helyre kérhető ki ahova oda kell menni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24556) htc07 válasza Puma K (#24555) üzenetére


htc07
addikt

tök felesleges tankot venni, két perc alatt lehet szerezni.

(#24557) Ghard válasza Reaper (#24553) üzenetére


Ghard
őstag

Ha fps nézetben kapcsolod be a passzív módot, akkor nem tudsz váltani nézetet ;)

(#24556) htc07
Persze, majd állandóan átszeled a fél térképet egy tankért, ha valakivel bajod van. :D
Meg a seregnél sincs állandóan ott, sokkal egyszerűbb lekérni közeli spawn pontra, az tényleg 2 perc.

[ Szerkesztve ]

(#24558) Reaper válasza Ghard (#24557) üzenetére


Reaper
őstag

Az se rossz bug, de nem váltottam passzívba, mert szét akartam lőni az ellent, viszont váltogattam a nézeteket, hogy melyik a jobb, mert az aljas beállt árnyékba, repülőről meg nehéz volt kiszúrni. Ráadásul nem is pilótafülke nézet volt, hanem olyan, mint amikor beállítom a hood fps nézetet az autókra. Amint földhöz vágtam a gépet megjavult a nézet.

(#24559) htc07 válasza Ghard (#24557) üzenetére


htc07
addikt

merryweather egy ezresért elvisz helivel bárhova. :)

nem szoktam a retardáltakkal foglalkozni freemodeban, nagyon ritkán kap el az érzés, hogy halomra öljek mindenkit.

(#24560) Malibutomi válasza sixpak (#24544) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez egy Pegassi Monroe, csak feljavitottam kicsit :)

(#24561) Ghard válasza htc07 (#24559) üzenetére


Ghard
őstag

Én mentem pár heistet randommal. Olyan jó volt mikor azt se tudja hol van, mit csinál, merre kéne stb. Meg random kilépkednek. Szóval megkedveltem ezeket a népeket nagyon, 1 hétig mást se csináltam, csak tankkal jártam a várost. Kaptam is bad sportot 2 napra.
A helit meg nem tudod lekérni ha van esze a másiknak, mert szétlövi.

De legalább heistre nincs már szükségem, hekkerek osztottak annyi pénzt, hogy mindent megvettem ami kellett :) (hydra,valkyre,super sporkocsik,2. félmillás lakás)

(#24558) GrimReaper
Ha leszállsz vele és kiszállsz, majd vissza akkor megjavul.
Sokkal jobb, amikor a célzás bugol be és állandóan céloz pedig nem nyomod a gombot. Ha meghalsz se javul meg, ki kell lépni vagy át másik session-be.

(#24562) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Amúgy csak én hiányolom hogy az autókon nincs tanksapka és hogy ott lőve ugye robbant az autó.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#24563) cyberkind válasza Kiskokó (#24562) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokkal nagyobb hiányosságok voltak anno a 4-ben mint itt, úgyhogy szerintem ez simán elhanyagolható.

Paranormal Cocktivity

(#24564) negyven2 válasza Kiskokó (#24562) üzenetére


negyven2
veterán

Van amelyiken van. De ugye elve tankolás sincs. Viszont van van benzintank, amit ugye ha eltalálnak akkor elkezd folyni az üzemanyag és ha elfogy akkor leáll a jármű. De ez csak sztorimódban működik. Online-ban nincs ilyen. Ha meg lenne és eltalálnák akkor kb. minden kis suhanc össze vissza robbantatná a járműveket már kispisztollyal is.

De azért vannak bizonyos kivételek is. Ha többször belelősz a bal hátsó keréknél oda ahol a benzintank van, akkor pár lövéstől felrobban a jármű. Illetve vannak olyan járművek ahol látható a tank (pl a kamionoknál). ezeket meglőve párszor robban a jármű. Ez Onlineban is működik, de ott nem folyik a benzin ki/el.

[link].

[link]

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#24565) Fang válasza RazoR (#24540) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi, akkor ezennel jelentkezem a Prohardver crew-ba :)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#24566) Gyula84 válasza prokxy (#24549) üzenetére


Gyula84
veterán

már :D le is hagytál :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#24567) sqpp válasza Kiskokó (#24562) üzenetére


sqpp
őstag

Alapvetően hülyeség ez is :D Igaziból hiába lőnéd, akkor se robbana fel.

(#24568) kisza25 válasza sqpp (#24567) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de, mert a filmekben is robban, én láttam ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24569) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Alig egy órája kipróbáltam a vadi új 4 gigás 960-as Asus Strixet azokkal a beállításokkal, amit ma linkelt MrM94 kolléga. Mondjon bárki bármit, de az eddigi tapasztalatok alapján bizony, hogy nagyon is köll ez a 4 giga a játékhoz. Amúgy számomra meglepi volt, hogy a proci igen csak malmozik ezekkel a beállításokkal, míg a kártya izzad rendesen.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#24570) sixpak válasza Malibutomi (#24560) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, valami olasz szutyok...akkor nem kell. :D
Első ránézésre Stingray és GT 40 keveréknek tűnt....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24571) sqpp válasza kisza25 (#24568) üzenetére


sqpp
őstag

XD

(#24572) Puma K válasza htc07 (#24556) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem ez egy célom volt hogy meglegyen.

Éjfél után ki is próbáltam a "jónépen"... ;]
Meg is jött a GTA 2 feeling :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24573) Ghard válasza Puma K (#24572) üzenetére


Ghard
őstag

Jó is az :)
A valkyre az ami nem éri meg. A zsaruk is szétszedik 1-2 perc alatt...

(#24574) Malibutomi válasza sixpak (#24570) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igazabol a hatulja full C3 corvette. Szerintem nagyon szep kocsi

Amugy en csak azt varom hogy jojjenek mar a real car textura pakkok.

[ Szerkesztve ]

(#24575) Malibutomi válasza pendre54 (#24569) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nalam is nagyjabol ezekkel a beallitasokkal megy egy 7950-el. Annyi hogy a 4X MSAA helyett FXAA, nagy kulonbseg nem letszik csak abban hogy vegig 60FPS felett van a jatek. Amugy az MSAA ahogy tudom nem is mukodik rendesen, szoval nem eroltettem.

Rakd at MSAA off, FXAA on, es egybol sokkal jobban fog futni.

(#24576) v!ct0y


v!ct0y
veterán

1 hete nem játszottam. Most meg nem indul el. Azt se mondja, hogy mi a baja....

(#24577) cyberkind válasza v!ct0y (#24576) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam se megy, kidobott multiból, és azóta semmi.

Paranormal Cocktivity

(#24578) Puma K válasza Ghard (#24573) üzenetére


Puma K
veterán

Pedig még az tűnik flash-nek.

4-en darálni online. Fsak a 2 szèlső ember nincs vèdve, aztán őket könnyebb kikapni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24579) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Úgy látom, megtanultak úszni a rendőrök, nem fulladnak a vízba. :) Azt viszont megcsinálhatták volna, ha már van belső nézet, hogy esőben működjön az ablaktörlő, legalább a saját kocsinkon.

(#24580) malacka87


malacka87
senior tag

Hali! A főbb küldetéseket, hogy adja be a játék? Mindenkivel megcsinálom a kicsiket és utána adja szépen sorban? Vagy, hogy van ez?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#24581) YM


YM
senior tag

Nah, végigvittem a story-t :)
16 millert kaptam, kicsit többre számítottam az alapján, amiket olvastam, bár ha nem olvasok róla, akkor több lenne mint vártam volna :D

UFO parts-okat hogy tudom megtalálni, egyet se láttam még ? :U

(#24582) castiels


castiels
addikt

(#24583) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Sracok a katonai bazisrol valakinek sikerult mar ellopni vadaszgepet?
En mindig eljutok addig hogy bejutok beleulok felszallok, de meg mielott a bazis folul kijutnek mar 3 raketat vagnak belem. Mindegy hogy magasra repulok vagy alacsonyra, volt hogy mar a foldon bekaptam ket raketat.

Sosem jutok messzire, ha ki is jutok, mar fustol meg eg a gep.

(#24584) htc07 válasza Malibutomi (#24583) üzenetére


htc07
addikt

online-ban ha felhívod lestert és a legutolsót választod (cops turn blind eye) akkor amíg nem támadsz senkire nem fognak körözni, ha meg már kint vagy a bázisról szintúgy senkit nem érdekel majd.

(#24585) worxland válasza Malibutomi (#24583) üzenetére


worxland
addikt

Alacsonyan át a kerítésen, aztán rögtön lebukni, a második rakéta nem mindig halálos - néha el se talál, utána fel magasra, hogy amikor elkezd döglődni a hajtómű, még le tudj lavírozni a reptérre. Kábé 20. kísérletre sikerült, leparkoltam a kifutón, erre megérkezett a hátam mögé a leszálló Jumbo. :D Aztán további 5-10 kísérletből összejött.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#24586) YM válasza castiels (#24582) üzenetére


YM
senior tag

Kopaszodó fószer egy rózsaszín kocsiban.... és még csodálkozom online mennyi az ízlésficamos ember :U

(#24587) Puma K válasza YM (#24586) üzenetére


Puma K
veterán

Ez csak egy játèk :F

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24588) YM válasza Puma K (#24587) üzenetére


YM
senior tag

Illúzió romboló. :U Amikor (online) vezetek olyankor is törekszem rá, hogy ne nyomjam meg a kocsi oldalát/elejét; más pedig úgy vezet h minden kanyarban a szalagkorlátot használja h mandínert vegyen :F :(((

(#24589) kisza25 válasza YM (#24588) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ez csak egy játék :F
Ne vedd túl komolyan az életet! Úgysem éled túl. :P
Az élet egy olyan betegség, ahol 100%-os a halálozási arány.
Az élet egy olyan szexuális úton terjedő betegség, melynek halálozási aránya 100%
van még :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24590) razorka777 válasza YM (#24581) üzenetére


razorka777
veterán

ufo parts

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#24591) ergepard válasza Ghard (#24561) üzenetére


ergepard
tag

Akkor ne érjen meglepetésként ha bannolnak..én felszedtem egy pénzeszsákot amit egy "hekker" dobált,rá 7-10 napra ÉN kaptam a fél hónapos bannt.Már lejárt csak figyelmeztetni szeretnélek,hogy ne váratlanul érjen.

(#24592) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Hogy lehet beállítani x autót alapértelmezettként, hogy ne a garázsban legyen, hanem a ház előtt álljon ? Már vettem külön garázst is, de a benne tárolt autót nem teszi a házam elé.

Másnak is van eltűnt a grafikai beállítások menüből az msaa állításának lehetősége ? (szürke a sor, még csak rámenni sem enged az egérrel) ennek mi lehet az oka ?

A válaszokat előre is köszi! :)

(#24593) Pacy


Pacy
aktív tag

Sziasztok! Ma megszopatott a cheater közösség. Küldetés után pénzes zsákok közé spawnolt be a game. :F Hol tudok írni ez ügyben a Supportnak? Tudom hogy bann meg ilyenek járnak érte....ezért akarok írni nekik. Nem szeretném elbukni a 193h online eredményemet.

(#24594) ergepard válasza Pacy (#24593) üzenetére


ergepard
tag

Szia!

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/requests/new

itt lehet egy tickettet írni a supportnak!
Nem szeretném,hogy olyan sorsra juss mint én...

(#24595) htc07 válasza Pacy (#24593) üzenetére


htc07
addikt

[link]

mondjuk ha csatolsz videót, biztos jobban felfogják miről van szó.

(#24596) Źşë' válasza Pacy (#24593) üzenetére


Źşë'
addikt

siralmas lett a multi, én is egyre több csalóval találkozom, a lábamnál robbant valami, abba haltam bele, először azt hittem valami proximity minet hagyott ott előző játékmenetből a játékos, de aztán újra meghaltam csak máshol... minap volt egy olyan hogy egy majdnem ugyan olyan karakter spawnolt le közvetlen mellém annyi különbséggel hogy férfi karakter volt más hajszínnel de ugyan azokkal a ruhadarabokkal és frizurával... lehet mivel lakásban voltam ezért nem támadt

konzolon igencsak megnyirbálták őket, nem tudom hogy PC-n mennyire tudják majd kiszűrni - tdm-ben is találkoztam hogy fejbe lövöm és semmi... mintha lett volna rajta mindig páncél.. de nem is értem mert mikor rajtam is volt full élet és full páncél 2golyót kaptam kb fejbe és azonnal le is szedett... a végén már olyan 25/4re vezetett... csak ellenem - nem elég hogy tdm élvezhetetlen sokszor a lag miatt még a csalók is pofátlan mód szaporodnak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#24597) Reaper válasza Malibutomi (#24583) üzenetére


Reaper
őstag

Én rendszeresen az óceán felé szállok fel, olyan alacsonyan, ahogy csak lehet, majd felette kolbászolok, amíg elmúlik a körözés utána mehet is a Danger Zone :) . Ebben az irányban én még egy rakétát se kaptam, bezzeg amikor innen kicsit jobbra próbáltam, egyből 3at. Nekem sokkal esélyesebb, hogy még a földön lőnek ki, de volt már, hogy felkapom a gépet, egy tank meg szemből lőtt ki, ágyúval :DDD

Bizony elég sok a cheater/hacker/nemtommi, rengeteget látok ufót, meg egy robbanással mindenkit kinyírót, de tegnap egy nagyon bosszantó dologba futottam bele.
Gondoltam nyomok pár random dm-et nézzük mit ad. 2/2 sikerült bedobnia olyan lobbyba, hogy csak azt látom 99999rep+99999$. Az elsőnek ráadásul én voltam a host, gyorsan ki is léptem amint megláttam, erre másodjára egy ugyanilyen, de nem ugyanaz. Kösz. Lehet ennek köszönhetően, de lehet másért, mindenesetre eltűnt az összes pénzem, teljesen lenullázódott, nem a kp, hanem a bankszámlám. Jó nem volt sok, de akkor is bosszantó.

#24599: Oké, ha rájövök, hogyan tudok videót rögzíteni, akkor csinálok róla egyet. Utoljára kb 5-6éve csináltam ilyesmit még asszem Frapssel, most nézegetem a ShadowPlayt, ha már Nvidia kártyám van.

[ Szerkesztve ]

(#24598) sixpak válasza Źşë' (#24596) üzenetére


sixpak
nagyúr

Le kéne géppuskázni az összeset...és nem a játékban. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24599) Malibutomi válasza Reaper (#24597) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is az volt a gondolatom, az ocean fele indultam, es gondoltam csak a kerites elott kapom fel, aztan irany lefele, na akkor addig sem jutottam el hogy felemelkedjek, pont elertem volna a keritest, es jott is ket raketa mar a foldon.

(#24600) Pacy válasza ergepard (#24594) üzenetére


Pacy
aktív tag

Írtam nekik. Kb 400-500.000Usd amit felvettem úgy hogy egy helyben álltam....szánalmas. Játszottam vele eddig 193 órát és néhány kis takony miatt kell szívnom a fogam...az ilyeneknek lett volna cápa a magzatvízében.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.