Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Jakesz válasza #81556480 (#1798) üzenetére


Jakesz
őstag

Felesleges ezen lovagolni. A mai PC-s játékok 99%-a valamilyen online klienshez van igazítva, legyen az Steam, Origin, Uplay, Rockstar Social Club stb. Hiába veszed meg dobozosan, nem tudod ezeket kikerülni. De mára a legtöbb játékos megszerette a Steamet, mert elég jól működő rendszer, ami tele van jó leárazásokkal és hasznos közösségi funkciókkal.

(#1802) #57919488 válasza #81556480 (#1800) üzenetére


#57919488
törölt tag

"gondolok itt a letöltő kódra vagy nem tudom hogy működik a steam"

Háhh :DDD csak az nem szereti aki nem ismeri :))

(#1803) #81556480 válasza Jakesz (#1801) üzenetére


#81556480
törölt tag

jaja ez csak egy feltételezés amit olvastam valahol...
nem lovagolok ezen, mint írtam én nem használom de fogom a steamet. DLC-ket van hogy máshol nem is tudom beszerezni :F

De az erős tulzás hogy megszűnik a dobozos kiadás. az igazi fanatik GTA rajongóknak vagy kockáknak KELL a doboz :DDD

(#1802) K_mester Félre értessz.

Én nem ellene kampányolok, hanem a dobz mellett . hogy nekem az fontos.

Viszont itt apróban steames gifteket vagy mi a tökömet árulnak :F

[ Szerkesztve ]

(#1804) CJ3


CJ3
senior tag

Mi megvettük egy barátommal a Counter Strike Global Offensive-et és kaptunk egy dobozos Steam kódot hát azt hittem eldobom az agyamat, és ráadásul jóval drágábban vettük meg(4500Ft) mint a Steam-en lehet....
Azt mondja az eladó csávó, nézzük meg hogy minden megvan e minden.....-oké bontsuk ki:D
Kibontja és egy Steam kód volt a borítós tokban :Y ....Mondjuk neki azért jöttünk megvenni hogy meglegyen lemezen azért fizetünk többet:)
Akkor mondja hogy ki se adták lemezen a játékot :Y Fasza de ezt mi honnan tudtuk volna:) Fuck OFF

De egyébként van benne ötlet mert ha bele gondoltok akkor nem is lehetne illegálisan a játékokat használni:) :F

Ki tudja majd kiadják a GTA V-öt így, és kapunk egy Steam kódot a díszdobozunkba :DDD

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1805) #81556480 válasza CJ3 (#1804) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor megkeresem Mr.Rockstar fatert és összepocsékolom a péniszemmel a száját.

A BAttlefield 3 DLC-k megvehetőek dobozosként de csak letöltőkód van benne :W

(#1806) #57919488 válasza #81556480 (#1805) üzenetére


#57919488
törölt tag

De nem veszik el a dobozt a pénztárnál szóval tényleg dobozosként lehet megvenni ;] :P

(#1807) CJ3 válasza #57919488 (#1806) üzenetére


CJ3
senior tag

:DDD :DDD :DDD Ennyire nem volt vicces 2500 Ft os játékot 4500 Ft ért megvenni:D

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#1808) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hú ha belegondolok,hogy ez a játék mindent meg fog változtatni.

(#1809) #81556480 válasza Mr. Erikszon (#1808) üzenetére


#81556480
törölt tag

-ez egy hosszú írás lesz a semmiről-

HÚ!

Szerintem csak simán baszott jó lesz.
A maga idejében minden nagy GTA rész hatalmasat ütött. 3, San andreas, és a 4.
A VC is de abban nincs sok újítás a 3hoz képest.

Szóval én amondó vagyok nem is merek rá gondolni mennyire jó lesz :DDD
Azért örülök neki hogy kicsit várni kell még reá mert a 460 vgat le kéne cserélni de csak nyáron fogom tudni. :DDD
A multija ha olyan jó lesz mint a MAx PAyne 3 akkor annak örülni fogok.
Ugyanis a 4-.be elég lájtos. ( tudom nem az a lényeg) De így 5 év távlatból már a single rész picit (tényleg csak kicsit ) unalmas. DE a városban tuti van még olyan rész amit nem láttam :Y

[ Szerkesztve ]

(#1810) djculture


djculture
félisten

Mondjuk ha pc-re ki is jön én is dobozosba veszem mert lesz vagy 40 giga a tendencia szerint, max payne 3 is embertelen méretű volt már. 40gigát nem fogok letölteni az 100%

[ Szerkesztve ]

(#1811) JoolsNOS válasza djculture (#1810) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mai netekkel lenn van az hamar.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1812) djculture válasza JoolsNOS (#1811) üzenetére


djculture
félisten

Ja de azt el is kell menteni utána alias ki írni lemezre a steam backup fájlokat és ugyanott vagyok akkor már mintha megvenném a normális kiadást:D

(#1813) #81556480 válasza djculture (#1810) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én most főállású Max PAyne vagyok!

-Ha nyomatod gyere multizni! nagyon rá vagyok katttanva de alig vannak magyarok-

Természetes hogy én is dobozosat veszek. Előrendelve, ha lesz limitált vagy gyűjtői kiadást. nem számít mennyibe kerül. Mivel a 4-ről lemaradtam :O :O Nem lett pénzes dobozom.

(#1811) JoolsNOS Vidéken még a 3 mega a "jóféle" amiből jön 1-2 :W
Én ezért nem steamelek főleg :O

(#1814) djculture válasza #81556480 (#1813) üzenetére


djculture
félisten

Van időd mert idén pc-re úgy se jön, de azon se lepődnék meg ha nem jönne pc-re akár 1-2 évig se. Most el lesznek a Rockstarnál az új konzolok bejövetelével.

(#1815) #57919488 válasza djculture (#1812) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hogy törne majd darabokra az eredeti lemezed ;] :DDD

(#1816) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#1811) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztos valami párezres kisvárosban / faluban laksz, azért mondod. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1817) djculture válasza Bjørgersson (#1816) üzenetére


djculture
félisten

Nekem elég volt a 18 gigás bioshock infinite játékot leszedni, azért ha be van terhelve a steam lehet az embernek 100megás nete is :D

(#1818) Bjørgersson válasza djculture (#1817) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg a Battlefield 3 23 gigányi dlc-it és javításait. Egy nap alatt nem sikerült mindent letölteni. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1819) djculture válasza Bjørgersson (#1818) üzenetére


djculture
félisten

Az szerencsére kimaradt az életemből havernál végignyomtam a single részt elég is volt belőle.Bad company 2-ben szétrombolható volt minden ebből meg eltüntették csak hogy a négyes részben legyen valami újdonság :D

[ Szerkesztve ]

(#1820) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Azt szeretem a Gta szériában, hogy történelmet írnak és mindegyik része nagyon ismert.Talán ez az egyik legismertebb játék (Mario mellet természetesen) tehát az utcán megkérdezek egy embert hogy gta és tud szólni 1-2 szót.

(#1821) Brutus880 válasza Mr. Erikszon (#1820) üzenetére


Brutus880
tag

Nem hiába ő a legelső játék amiben szabadon mehettél bárhova, ölhettél bárkit stb-stb. :) Meg azért jó pár ember felnőtt rajta. (DMA Design)

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1822) Mr. Erikszon válasza Brutus880 (#1821) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ja többek közt én is felnőttem rajta

(#1823) icons válasza Brutus880 (#1821) üzenetére


icons
addikt

Többek között én is azon nőttem fel, hogy szabadon mehtek bárhova, ölhetek bárkit, kocsikat rabolhatok.

(#1824) #81556480 válasza icons (#1823) üzenetére


#81556480
törölt tag

:DDD

(#1825) hegti


hegti
aktív tag

Grand Theft Mario - bevadulnak a testvérek

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1826) Mr. Erikszon válasza hegti (#1825) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Icc márió tájm.:D

(#1827) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

2 db új artwork, a borítón fellelhető képek nagy kivitelben.
Jól látom hogy még minimum 3 db ismeretlen kép van, amit még megkaphatunk? :D

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1828) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#1827) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jól! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1831) #81556480


#81556480
törölt tag

Mekkora már hogy egy 1:25 mp-es trailerből születnek 20-30 perces vidik amiben taglalják hogy mi és hogy van és mik lesznek a játékban. AMikor meg megjelenik, köze nincs az egészhez .
Szerintem gáz.

(#1838) #81556480


#81556480
törölt tag

Na jól ki voltam innen tiltva 60 percre a kép miatt.
Nem gond, megértetettem.

A képet nem én csináltam. Pempi, akinek sok képét feltettem már ide.

[link]
[link]
[link]

Nem nagyon nézek híreket, tv-t sem csak a comedy centralt.
Most viszont utána néztem miből készült a kép...

Csak a GTA átalakítás miatt tettem ide be.

:R

(#1839) Brutus880


Brutus880
tag

Epsilon

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1840) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy hét múlva lejár az Epsilon screensaver

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1841) donjohnson


donjohnson
addikt

nem akarjátok frissíteni az első hsz-t a hivatalos honlappal és a megjelenési dátummal?
már egész sok dolog fent van. :U

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1842) ViiiiktorOC válasza Bjørgersson (#1840) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Huh, de jó lenne. :) Valami ütős információóóóó! :)

29.-e? Születésnapom! :D Yes! :D

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1843) hegti


hegti
aktív tag

MICHAEL. FRANKLIN. TREVOR. Grand Theft Auto V Trailers Coming April 30. www.rockstargames.com/V

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1844) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Jó lesz, főleg ha fejenként 2 percet kapunk. :)
Város, sőt jó szülinapi ajándék. :DDD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1845) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Újabb előzetesek és infók jöhetnek a jövő héten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1846) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

UPDATE: Most már biztosan kapunk új előzeteseket jövőhéten a játékról. Több magazin és hírportál újfent kipróbálhatta a játékot és megerősítette, hogy előzetes várható méghozzá sok új információval a játékot illetően.

A következőktől lehet számítani előzetesre:

CVG (Computer and VideoGames)
Game Informer
Official PlayStation Magazine
VideoGamer.com

A CVG jövőhét csütörtökre igéri a beszámolót, ezt a rövid podcastjük is alátámasztja. Nagy "show-t" ígérnek nekünk 90 percnyi beszámolóval, amit először a YouTube csatornájukon hallhatunk majd, itteni idő szerint csütörtökön este 6 órakor.

A CVG hírportál YouTube csatornájára ide kattintva tudtok feliratkozni.

Feltehetőleg a többi oldal is hasonlóan tervezett be és az is lehetséges, hogy majd minden napra fog jutni egy előzetes a jövőhéten. Ezeknek a konkrét időpontja egyelőre még nem ismert.

Az előzetesek érkezése annyira nem is meglepő, mivel új trailer(ek) kiadásakor a sajtónak szívesen beszokta mutatni a játékot a Rockstar, aminek természetesen mi csak örülni tudunk.

Stay tuned!

UPDATE #2: A magazinok sorra jelentik be, hogy előzetessel rukkolnak elő a jövőhéten, köztük az IGN, az EDGE és az Official Xbox Magazine.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1847) Jakesz válasza Bjørgersson (#1846) üzenetére


Jakesz
őstag

Jól hangzik, főleg annak fényében, hogy sok új infót kapunk :C

(#1848) Bjørgersson válasza Jakesz (#1847) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne is mondd. Eddig május elsejét vártam, mert növelik a sávszélességünket, de már a harmincadikát se bírom kivárni. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1849) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Helyi idő szerint 11:00-kor, azaz nálunk, UTC+1 Budapest időzóna szerint kedden este 17:00-kor érkezik a három új Grand Theft Auto V trailer.

Az információt a Rockstar posztolta a Facebookon. Az új videók a három főhőst - Michaelt, Franklint és Trevort fogják bemutatni.

Sírni lehetne a Facebook poszt alatti kommenteken. :O

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1850) donjohnson válasza Bjørgersson (#1849) üzenetére


donjohnson
addikt

miért? olyan meghatóak? ;]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.