Hirdetés

2021. szeptember 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-05-22 10:26:52

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1901) Brutus880

Brutus880
tag

Infók a mai előzetesekből

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1902) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
senior tag

Olvasva Place-s hireket, ez a játék nagyon egész és komplex lesz! :R

kocsi tuning, fegyverekre lehet szerelni cuccokat, stb.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1903) Brutus880 válasza ViiiiktorOC (#1902) üzenetére

Brutus880
tag

Legalább lesz értelme elkölteni a pénzt nem csak a semmire gyűjteni. :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1904) knoz91 válasza ViiiiktorOC (#1902) üzenetére

knoz91
tag

hát így már azt mondom én is hogy komplettebbnek tűnik mint egy IV, pedig az is nekem óriási nagy kedvencem volt.

Kíváncsian és nagyon várom már. :)

(#1905) Jakesz válasza knoz91 (#1904) üzenetére

Jakesz
őstag

Az egyértelmű, hogy sokkal komplexebb lesz, hiszen IV-nél talán még a San Andreasban is több lehetőség van, annyi mindent kivettek belőle, játékmeneti újítás pedig nem sok került bele. A legjobb dolog ami belekerült, az a RAGE motorral járó döbbenetes fizika, amivel rengeteget lehet poénkodni. Reméljük, hogy az V-ben ezt még jobban továbbfejlesztik, de ha ugyanaz marad mint a IV-ben, akkor sem lesz egy rossz szavam se.

(#1906) knoz91 válasza Jakesz (#1905) üzenetére

knoz91
tag

Egész biztos... Tulajdonképpen a játék időre nem lehetett panasz, de az a baj hogy egyhuzamban nem is a játék idő miatt, hanem valóban annak a tartalma miatt nem volt már türelmem végig játszani...Sajnos monoton valóban, a sztori miatt voltam úgy hogy kipörgött a játék, egyébként különösebb bajom még nem is volt vele. De egyébként igen, nem hogy talán, BIZTOS hogy több lehetőség volt a San Andreas-ban. Ez a RAGE pedig csupán csak ha megmarad az V-ben...már úgy élvezet lesz egy bugmentes "San Andreas-t" végig járni. ;]

(#1907) gali777

gali777
őstag

Várós nagyon, csak nehogy azzal legyen megölve, hogy a másik 2 karakter mindenhol elakad, beakad, de gondolom, ha ennyire nagy hangsúlyt fektetnek erre a karakter választósdira, akkor már csak oda figyelnek a mesterséges intelligenciára :D

(#1908) knoz91 válasza gali777 (#1907) üzenetére

knoz91
tag

Habár azért mondjuk jobban örültem volna egy amolyan 3 külön karis sztorinak, de ezt is biztos elfogják találni. :DDD

(#1909) gyuromoj

gyuromoj
veterán

Grand Theft Auto V előzetes - részletek a játékmenetről :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005-2020

(#1910) JoolsNOS válasza gyuromoj (#1909) üzenetére

JoolsNOS
veterán

És mi mikor láthatjuk a gameplay-t?

I5 9400F+ninja3, Asrock B365M Pro4, Msi GTX1660 Gaming X 6Gb, 16Gb DDR4, 64Gb Samsung 830 SSD + 480GB SSD, EVGA Supernova 550GS

(#1911) negyven2 válasza JoolsNOS (#1910) üzenetére

negyven2
veterán

Szerintem legkésőbb ha megjelenik konzolra. Illetve hamarabb mert sajnos van warezz is.

#andamovie

(#1912) JoolsNOS válasza negyven2 (#1911) üzenetére

JoolsNOS
veterán

Nem arról volt szó, hogy mi is láthatjuk azt a fél órát? Ha már megjelenik, sz*rok a videókra akkor már játszani fogom.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F+ninja3, Asrock B365M Pro4, Msi GTX1660 Gaming X 6Gb, 16Gb DDR4, 64Gb Samsung 830 SSD + 480GB SSD, EVGA Supernova 550GS

(#1913) negyven2 válasza JoolsNOS (#1912) üzenetére

negyven2
veterán

Én nem hallottam ilyenről. És bár mondhatnám azt, hogy anno a GTA IV-röl se jött ki gameplay videó, azóta azért a RDR és az MP3-böl is jött ki. Úgyhogy azért írtam, hogy legkésőbb a megjelenés után biztos lesz.

#andamovie

(#1914) Jakesz válasza JoolsNOS (#1912) üzenetére

Jakesz
őstag

Azt csak az újságíróknak mutatták meg.Remélhetőleg kimennek az E3-ra, mert maximum csak ott láthatunk a megjelenés előtt gameplayt.

(#1915) knoz91 válasza Jakesz (#1914) üzenetére

knoz91
tag

Tuti hogy kint lesznek...Szerintem millió számra várják ezt a játékot, biztos hogy hatni fog rájuk, habár aztán kitudja hogy lesznek vele a fejlesztők...

De a PC-s tábor (köztük én is) még mindig hülyén állunk a holt fehér falnak, hol a PC megjelenés?! :F

(#1916) svensson válasza JoolsNOS (#1912) üzenetére

svensson
félisten

Nem. GTA-ból sosincs gameplay.

(#1915) knoz91: Kérdezd már meg kétnaponta. ;] Majd jön, ne aggódj.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1917) Brutus880

Brutus880
tag

Mindenesetre srácok én már előrendeltem Xbox-ra (első eredeti játék) majd utána ha jó és patent minden akkor jöhet a DVD vétel is. :)

[ Szerkesztve ]

(#1918) JoolsNOS válasza Brutus880 (#1917) üzenetére

JoolsNOS
veterán

Én előrendeltem tavaly pc-re is csak visszamondtam amikor tolták a dátumot. (zavvin akkor még feb 29 volt) Azután meg amúgy is levették zavviról.

(#1919) Brutus880 válasza JoolsNOS (#1918) üzenetére

Brutus880
tag

Jó én nekem készen áll a gépem hozzá nem kell tuningolni egyenlőre de sebaj. Addig nyomom vele a Battlefield 4-et :D
Xbox is legalább ki lesz használva nem porosodik...

[ Szerkesztve ]

(#1920) svensson

svensson
félisten

"A Rockstar természetesen nem zárkózik el semmitől és megerősítette, hogy a Ballas banda benne van a játékban és hogy elég keményen tolják, képviselik a saját szerepüket."

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1921) knoz91 válasza svensson (#1920) üzenetére

knoz91
tag

;] fránya izgágaság! :DD :DDD

(#1922) LaciCRM

LaciCRM
veterán

Úgy láto mivel besült a max payne 3 eladása, átmentettek belőle dolgokat.
Én aktívan kijátszottam töbször is így feltőnt a haosnlóság a heliportban, meg a maszkokban (majmos, meg csontbáz) na meg a bulet tájm :DDD

A madár az ász.

(#1923) Jakesz válasza LaciCRM (#1922) üzenetére

Jakesz
őstag

Ez megint egy olyan dolog, ami miatt egy kicsit félek. Az előző részekben egy hétköznapi bűnözővel lehetett garázdálkodni a városban, ami által jobban bele is élhette magát az ember. Most kapunk 3 főhőst, akik között bármikor válthatunk, ami már alapjában véve rontja a beleélhetőséget, ráadásul még ilyen szuperképességekkel is felvértezik őket. Bullet time egy GTA-ban? Minek?

(#1924) JoolsNOS válasza Jakesz (#1923) üzenetére

JoolsNOS
veterán

Gondolom nem lesz muszáj váltogatnod. Akár egy karakterrel is végig lehet nyomni. Bulett time meg poén. Próbáld csak ki a 4ben. (persze kell hozzá a trainer)

(#1925) Velen válasza Jakesz (#1923) üzenetére

Velen
addikt

+1

(#1926) svensson

svensson
félisten

Azért jó látni, hogy mindig van miért panaszkodni. ;]

(#1927) ViiiiktorOC válasza svensson (#1926) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Mindig van miért! :]
Spec kepességekért is sok mindenki panaszkodik. Nem kell használni ès kész......
Senki nem gondol bele, hogy nem lehet mindenkinek az igényét kielégíteni. Ha meg nem lenne benne semmi ilyesmi újítás akkor meg azèrt nem jönne be... Egyre több a panaszkodás.

Nagyon bejön nekem ez a játék. Hatalmas lesz a map! 4be még '12-ben vettem észre egy híd alatti deszka parkot, félcsövel. Pedig játszottam màr vele eleget. :DDD
Itt meg még nagyobb lesz. ;) Helyes!
Egy jól össze rakott játékot fogunk kapni, sok extra lesz benne, Sa filing is visszatér.
Remèlem akkor lesz benne Monstre Truck! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1928) LaciCRM válasza ViiiiktorOC (#1927) üzenetére

LaciCRM
veterán

Játszad már végig a Max Paynet- bullet tim nélkül :DD

Ha már képesek ilyenekre tuti szükség lesz rá valamelyik küldetésben.
Szar nem lesz az tuti. máskülönben nem tették volna bele.
Éna san anderas space veregetős gyúrását gondoltam egy hulladék sz*rnak :DD Mégis sok embernek bejön. azért a bullet time kicsit komolyabb!

A madár az ász.

(#1929) LaciCRM

LaciCRM
veterán

Na én mostanra értem a hírek végére, és azt kell mondjam a MAX Payne 3-ból át lett véve jó pár dolog így látatlanba is.

A prohardver max panye topicjában kb egyedül mozgok, , többször is kijátszottam , csak azért merem mondani hogy elég jól kiismertem a játékot és meg van az eredeti dobozos változat. Ebben pedig van utalás GTA V multiplayerre, majd lefényképezem valamelyik nap.

Ez a pár dolog tűnt fel nekem :

-fegyverválasztó menü
-élet újratöltődés fedezékben
- " bullet time" :DDD (ez túl egyszerű volt )
-célzáskor nagyobb látómező

A madár az ász.

(#1930) svensson

svensson
félisten

"Korábban csak a konzolos kiadásokat erősítették meg, viszont friss hír, miszerint a Rockstar-nál május 16-án egy meetinget tartanak a befektetőknek, ahol állítólag egy nagy bejelentésre lehet számítani. A spekulációk szerint a PC-s, illetve a következő generációs konzol kiadások megerősítése várható."

Azért annyira ne éljétek még bele magatokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#1931) cNpowa válasza svensson (#1930) üzenetére

cNpowa
tag

Késő :D Akkor lesz az írásbelim meg az elsősegély gyakorlati vizsgám... :D

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#1932) cyberkind válasza svensson (#1930) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Ideje volna már valamit mondani ! :K

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#1933) svensson válasza cNpowa (#1931) üzenetére

svensson
félisten

Bakker, most esik le, hogy nekem is aznap lesz az első vizsgám. :D

(#34) LW: Az ötödik rész már csak a Social Clubot és a digitális verziók a Steamet fogják használni, ahogy a Max Payne 3 is.

[ Szerkesztve ]

(#1934) cNpowa válasza svensson (#1933) üzenetére

cNpowa
tag

Miből vizsgázol? :D

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#1935) Brutus880 válasza cNpowa (#1934) üzenetére

Brutus880
tag

De rég volt már az én érettségim is... Még se továbbtanulni mentem hanem mentem elektortechnikusnak aztán ki Hollandiába és azóta itt is vagyok és dolgozgatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1936) svensson válasza cNpowa (#1934) üzenetére

svensson
félisten

Még nem tudom, idén ilyen OKJ-s képzésen voltam. Lassan meg kéne nézni hogy jönnek majd sorban a vizsgák. :D

(#1937) svensson

svensson
félisten

Egy tucat új kép a Game Informertől

(#1938) LaciCRM válasza svensson (#1937) üzenetére

LaciCRM
veterán

GYÁ! :Y

Az ejtőernyős az majdnem ugyan az mint a legelső képek egyike

A madár az ász.

(#1939) ViiiiktorOC válasza svensson (#1937) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Jók nagyon az új képek! :)
Főleg a repcsis! :Y

(#1940) Kiskokó válasza ViiiiktorOC (#1939) üzenetére

Kiskokó
veterán

Remélem a repülők vezetése jó meg lesz csinálva... San andreasban is falra másztam a repcsi küldiktől... gyűlöltem, vagy szar volt vagy nagyon nincs érzékem hozzá főleg bill-el ... fujj

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#1941) Tubi2 válasza Kiskokó (#1940) üzenetére

Tubi2
senior tag

Szerintem is a gyári beáll. tényleg rossz, de átállítva jó volt süvíteni. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#1942) icons válasza Kiskokó (#1940) üzenetére

icons
addikt

Átállítva nekem semmi problémám nem volt vele. Imádtam repülni és multiban is légi csatákat folytatni:D

(#1943) Sonja

Sonja
veterán

Reménykeltő hír, hogy két német bolt oldalán feltünt a PC-s változat! :K

Amazon, GamesOnly

Gye­re­ket is le­het utál­ni, csak szív kell hoz­zá! - Powered by Arch Linux!

(#1944) Carvus válasza Sonja (#1943) üzenetére

Carvus
senior tag

szvsz evidens, h megfog jelenni PC-re, én amiatt nem aggódok, az igazi kérdés csak a "MIKOR?"....2014 Q1-el ki is egyeznék, bár addig lehet elcsábulok vmeik konzolnak! ;]

(#1945) LaciCRM válasza Carvus (#1944) üzenetére

LaciCRM
veterán

Én már mondtam ezt, de ha fél év csúszásba lesz a PC akkor veszek egy konzolt CSAK a GTA V miatt. ha bejön megmarad. :)

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#1946) bestyen

Korábbi részekből kiindulva kb. +7 hónap lesz.

(#1947) svensson válasza Kiskokó (#1940) üzenetére

svensson
félisten

Van Xbox kontrollered? Valószínűleg támogatni fogja a játék, már a IV is bőven támogatta, úgyhogy ha más nem, azzal tudsz repülni. :D

(#1948) svensson

svensson
félisten

UPDATE: A képek alá egysoros infókat is írtak a cikkben, ebből kiderült, hogy:
- Egyes küldetésekben az egyik karakternek őrködnie kell, erre akár használhat távcsövet is. (Lásd a fenti képen)
- A visszatérő ingatlanvásárlásnak köszönhetően akár kikötőt is vehetünk majd.
- Megerősítették, hogy visszatér a Ballas és a Lost banda is.

(#1949) knoz91 válasza svensson (#1948) üzenetére

knoz91
tag

...És a legtöbben emiatt a 3 karakteres rendszer miatt sírnak...ez egy új lehetőség, szerintem megfogja adni a bő feelingjét a játéknak, de egyébként is biztos hogy lesz benne lehetőség egy karakterrel szerintem.

Egyébként reménykedek egy szaftos coop-ban ;] Így a napokban beugrott :DD

(#1950) Jakesz válasza knoz91 (#1949) üzenetére

Jakesz
őstag

És mindenesetre joggal félnek, köztük én is. A 3 karakteres dolog csökkenti a játékba való beleélhetőséget. Erre mondják egyesek, hogy nem muszáj váltogatni a karakterek között, ha nem akarsz, de bizonyos helyzetekben úgy is meg fogod tenni (mer' mér' ne?), arról nem is beszélve, hogy bizonyos funkciókat csak bizonyos karakterrel tudsz használni.Mellesleg ez az egész, miszerint az egész rendszert 3 szereplő köré építik, rengeteg plusz munkát igényel, amelyet a 3 karaktert ellenzők szerint másra is fordíthatták volna, ha másra nem is, hát további bugtalanításra.
Singleplayer-alapú coop nem lesz, maximum olyan, hogy a multiplayer opcióban tesznek elérhetővé coop küldetéseket, de erről még nem beszéltek.

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.