Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) #81556480 válasza krecso (#2500) üzenetére


#81556480
törölt tag

van san andreasba ami nem stunt szeró? tele mindenfélle csillivilli égbenyúló gigantikus rámpával :DDD

Nagyon szomorkás oda felmenni egy GTA IV után :DDD

(#2502) Jakesz


Jakesz
őstag

(#2503) krecso válasza #81556480 (#2501) üzenetére


krecso
tag

Jogos, tényleg szinte csak agyonmodolt szeró van, de ez kell a népnek (nekem is :DD). Am miért gyász fölmenni a IV után. Annyira azért csak nem csöves a SA multija. :D

(#2502) Jaka
Köszi szépen! :) Remélem majd rá lehet uszítani a kutyát a mit sem sejtő járókelőkre. ;]

(#2504) Tenager18 válasza krecso (#2503) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ejj ejj, mindíg ez az agresszió..... :DDD ;]

(#2505) krecso válasza Tenager18 (#2504) üzenetére


krecso
tag

Egy GTA-nál szerintem fölösleges az agresszióról beszélni. :DD

(#2506) Tenager18 válasza krecso (#2505) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD Néha jó a feszültséget levezetni, ugye.... :D

(#2507) krecso válasza Tenager18 (#2506) üzenetére


krecso
tag

...Aminek a legjobb módja egy kis GTA. :P

(#2508) Tenager18 válasza krecso (#2507) üzenetére


Tenager18
senior tag

Így van így van :))

(#2509) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A GTA V sokkal intenzívebb lesz elődjeinél

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2510) #81556480


#81556480
törölt tag

...tudok egy helyet a red light discrit területén, de a kezeim k*rvára fájnak, te vezetsz tesó ! ...

Pótlom a hiányosságaimat és mos kijátszom az LCS_-és VCS- részeket :D

[ Szerkesztve ]

(#2511) krecso válasza Bjørgersson (#2509) üzenetére


krecso
tag

Köszi szépen! :) Mondjuk én már megszoktam az elején a laposabb, bevezető küldiket, de gondolom hamar meg tudnám szokni az in medias res kezdést is. :D

(#2510) LaciCRM
Esküszöm, én is pont ezt tervezgettem. :D Igazából nekem csak a III van, amivel nem is játszottam (most eltekintek a GTA1-2-től és a kézikonzolos cuccoktól), így bemelegítőnek kijátszom azt. :)

(#2512) Bjørgersson válasza krecso (#2511) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg igazából szinte mindegy, az első jó néhány órát szerintem úgyis szokásosan a város bejárásával tölteném, meg ökörködéssel tölteném. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2513) krecso válasza Bjørgersson (#2512) üzenetére


krecso
tag

Igazad van, most, hogy már az elejétől bejárható a map bűn lenne nem felfedezni. :D Csak akkor kell majd egy new game-re nyomni, mert a felfedezést úgy is csítekkel csinálnám, és úgy meg nem megy a 100%. Am arról van hír, h lesz-e benne tank? Ilyen fizikával ajándék lenne.. :))

(#2514) icons válasza krecso (#2513) üzenetére


icons
addikt

A GTA IVben már megtanultak a törvény őrei is pontosan lőni a kocsik ablakából, így az 5ös körözés elég durva volt. Jól emlékszem, hogy korábban 6 volt a max, a IVben meg csak 5? (nem biztos)

Úgyhogy igazából 5ös szinttel se lehetett sokáig menekülni, de én is szívesen látnám a katonaság visszatérését! De tudtommal még semmi hír nincs erről!

(#2515) Bjørgersson válasza krecso (#2513) üzenetére


Bjørgersson
félisten

és icons tényleg nem lenne rossz dolog, egy ekkora térképen simán elférnének szerintem. Főleg, hogy ugye volt már szó valami titkos vagy elhagyott katonai bázisról is a sivatag közepén, úgyhogy még a helyük is adott. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2516) krecso válasza icons (#2514) üzenetére


krecso
tag

A IV-ben is 6 volt a max, ami tényleg elég húzós. Am emlékszem, volt egy küldi, amihez le kellett rázni egy 4-es szintű körözést valami fos platós kocsival. Nah az is elég durva volt csít nélkül. :)
Am tényleg, simán lenne helye tanknak, bőven el lehetne vele lenni. Remélem ha berakják végre lánctalpa is lesz. ;] Szinte biztos, hogy fake, de volt egy lista a valószínű cheatekről valahol, és ott volt tank..

Szerk.: [link] Én személy szerint rettentően örülnék egy ilyen cheat listának. Big bunny hop FTW!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2517) krecso


krecso
tag

Közben lejárt az időlimit.. Itt az eredeti, szal fake mint a kutya.. :(((

(#2518) Bjørgersson válasza krecso (#2516) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre gondolsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2519) gali777 válasza Bjørgersson (#2518) üzenetére


gali777
őstag

Most játszom újra a GTA IV-et és vagy fél órája nyomtam ugyan ezt a küldit :D

(#2520) krecso válasza Bjørgersson (#2518) üzenetére


krecso
tag

Igen, de úgy látszik ködösek az emlékeim. Nekem úgy rémlett, hogy amikor megölöd azt a sok embert a romos házba, automatikusan kapsz 4 csillagot (ezek szerint nem :D). A másik meg, hogy azt hittem, hogy kötelező egy bizonyos kocsival menekülni (a furgon), de úgy látszik, hogy azzal jöttem, és azért használtam azt a kocsit. Mellesleg fogalmam sem volt róla, hogy van ott egy hajó is. :D

Szerk.: Akk úgy látszik nem csak én sz*ptam be. :D

[ Szerkesztve ]

(#2521) Bjørgersson válasza krecso (#2520) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem te még pluszban öldököltél és azért kaptad meg a negyedik csillagot is. Én is automatikusan rohantam ki a parkolóba (ugye az embert otthagyta, amivel ment, de eltűnt), aztán csak a Bobcat maradt.

(#2519) gali777: És te is a pickuppal menekültél? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2522) gali777 válasza Bjørgersson (#2521) üzenetére


gali777
őstag

Már tudtam mire számítsak úgyhogy oda parkoltam magamnak egy Banshee-t azzal meg pikpak elmenekültem :D

szerk: Nem tudom, nekem most itt maradt, régen nem emlékszem, hogy maradt-e.

[ Szerkesztve ]

(#2523) Bjørgersson válasza gali777 (#2522) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem úgy rémlik, hogy eltűnik, amit viszünk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2524) krecso


krecso
tag

Am valaki tervezi megvenni PS-re a játékot? Jó lenne néha pár honfitárssal is játszani. :))

(#2525) Bjørgersson válasza krecso (#2524) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha a későbbiekben sem fog PC-re jönni, akkor én Xboxra fogom.

Remélem nem csak a hatóság AI-ján csiszolnak, mert a IV-ben és az EFLC-ben valami borzasztó, amit leművelnek az NPC-k.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2526) Jakesz válasza krecso (#2524) üzenetére


Jakesz
őstag

Én PS-re veszem meg, úgyhogy tolhatjuk majd.

(#2525) kovy29
Azokon kifejezetten nevetni szoktam, amikor a mentőautó átmegy 10 járókelőn csak azért, hogy megmentsen egyet. :D

(#2527) Bjørgersson válasza Jakesz (#2526) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az még hagyján, mert valamilyen szinten még vicces is, de amit a civil sofőrök meg a gyalogosok csinálnak..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2528) #81556480


#81556480
törölt tag

(#2529) icons válasza #81556480 (#2528) üzenetére


icons
addikt

The feeling when you crash the wrong screen: :Y

(#2530) krecso válasza #81556480 (#2528) üzenetére


krecso
tag

Ez hatalmas! :Y :DD

(#2526) Jaka
Ez a beszéd. Sajna fogalmam sincs mi az ID-m, mert már vagy fél éve nem vettem elő a gépet. :D

(#2531) Jakesz válasza krecso (#2530) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem gond, van még elég időnk :D

(#2532) krecso válasza Jakesz (#2531) üzenetére


krecso
tag

Ez a baj.. :(

(#2533) #81556480 válasza krecso (#2532) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#2534) krecso válasza #81556480 (#2533) üzenetére


krecso
tag

Köszönöm, most már sokkal jobb. :)

Szerk.: Ereszkedjetek térdre előttem és a lelkes újonc rangom előtt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2535) Bjørgersson válasza krecso (#2534) üzenetére


Bjørgersson
félisten

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2536) krecso válasza Bjørgersson (#2535) üzenetére


krecso
tag

(#2537) Jakesz


Jakesz
őstag

(#2538) Bjørgersson válasza Jakesz (#2537) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha már lesznek stopposok, akkor akár mi is stoppolhatnánk, plusz nem értem miért csak Michaellel lehet kirabolni az ATM-eket. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2539) krecso válasza Jakesz (#2537) üzenetére


krecso
tag

Köszi szépen! Apró, de érdekes infók. :)

(#2538) kovy29
Ezt a cikkhez hozzászóló úriemberek is vitatják. De am én sem értem. :D

(#2540) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

De örülnék egy ilyen sapkának. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2541) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

GTA V: Még több érdekesség?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2542) krecso válasza Bjørgersson (#2541) üzenetére


krecso
tag

Köszi szépen! :)
Remélem nem kacsa, mondjuk a parkolóórás lehetne az. Átmegyek a város összes pirosán, török-zúzok, milliós károkat okozok az államnak kilométerenként, de nem parkolhatok ott, ahol akarok.. Cöhh
Am ha az állatkereskedéses hír igaz, akkor vajon lehet kutyán kívül mást is venni? Mindig is akartam egy vadászgörényt.. :D

(#2543) Bjørgersson válasza krecso (#2542) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, meg madárpókot is. Nem Sims ez. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2544) krecso válasza Bjørgersson (#2543) üzenetére


krecso
tag

Hát ki tudja. Az a vicc, hogy lassan több dolgot lehet ebbe csinálni, mint egy Simsbe. :D

Am azt lehet tudni, milyen engine alatt fog futni a játék? Marad a RAGE?

(#2545) Xerxész


Xerxész
őstag

A korábbi részek tapasztalatai alapján kérdezem, hogy ha az 5. rész is megjelenik PC-re, akkor esetleg moddolható lesz, mint mondjuk a Skyrim?

(#2546) krecso válasza Xerxész (#2545) üzenetére


krecso
tag

Sajna nem játszottam a Skyrimmel, de valószínű, hogy modolható lesz, legalább is nem látom eddig akadályát (igaz, még igen keveset lehet tudni róla, még hivatalosan be sincs jelentve PC-re). Az előző részek tapasztalatai alapján a válaszom igen, modolható lesz. :)

Szerk.: Az "eddig nem látom akadályát" alatt azt értem, hogy a R* nem mondta, hogy ha valamikor esetleg megjelenik PC-re, az nem lesz modolható. Tehát a fent említett kifejezést csak erre alapozom. :)

[ Szerkesztve ]

(#2547) Bjørgersson válasza Xerxész (#2545) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez most így. Szerinted mi honnan tudnánk? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2548) parampa


parampa
aktív tag

Hatalmas lesz.
szvsz 80 éves koromban is GTA-zok majd az akkori 15. résszel. Mármint ha megérem. :D

(#2549) icons válasza Xerxész (#2545) üzenetére


icons
addikt

Hopp.. elgurult a varázsgömböm! Node sebaj, mert a kártyákból meg tudom neked mondani! Óbasszus, de a varázsgömb szokta megmondani a kártyák helyét...

Hmm, na add a tenyeredet, hadd lám!

(#2550) Xerxész
Nagy szerencse! :D
Tehét krecso megválaszolta a kérdésedet azzal, amit gyakorlatilag kérdeztél?
(HA kijön, ugye modolható lesz, mert az eddigiek azok voltak. Válasz: Mivel az eddigiek azok voltak, ezért szerintem igen.) És akkor megnyugodtál, leültél, hogy igen! Megvan a válasz a kérdésedre!:D :D

[ Szerkesztve ]

(#2550) Xerxész válasza Bjørgersson (#2547) üzenetére


Xerxész
őstag

Azért írtam, hogy "az eddig játékok tapasztalatai alapján". Ezt úgy értettem, hogy ha a korábbi PC változatok moddolhatók voltak, akkor gondolom az 5. rész is az lesz, amennyiben jön PC-re.
Én új vagyok GTA terén, ezért érdeklődtem. :)

#2546 krecso
Köszi, erre voltam kíváncsi. :)

#2549 icons
Még jó, hogy van humorérzékem. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.