Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) krecso válasza Xerxész (#2545) üzenetére


krecso
tag

"A korábbi részek tapasztalatai alapján kérdezem..."
Én ezt úgy értelmeztem, hogy Te nem játszottál PC-n egyik részével sem, de kíváncsi vagy, hogy azok moddolhatóak voltak-e. Mivel a válasz igen, ezért "a korábbi részek tapasztalatai alapján" a GTAV is moddolható lesz.

Ennyi ;]
A felettem lévő komment akkor érkezett, amikor ezt írtam, tehát ezt figyelmen kívül is lehet hagyni. :D

[ Szerkesztve ]

(#2552) Tenager18 válasza parampa (#2548) üzenetére


Tenager18
senior tag

Biztos hogy 80 :F :DDD

(#2553) Xerxész válasza krecso (#2551) üzenetére


Xerxész
őstag

Értettem elsőre is, ezért írtam, hogy köszi. :)

Amúgy játszottam...még az első részével. De azóta nem.
Most az eszméletlen nagy bejárható terület, az élő világ, a sok lehetőség fogott meg és vonzott be a játékhoz, akárcsak a Skyrimnél. :)

(#2554) krecso válasza Xerxész (#2553) üzenetére


krecso
tag

Azt a kommentet épp akkor írtam, amikor megköszönted, ezért az tárgytalan. :D

(#2555) JoolsNOS válasza Xerxész (#2545) üzenetére


JoolsNOS
veterán

MOdjuk inkább úgy: moddolható lesz mint a gta4.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2556) parampa válasza Tenager18 (#2552) üzenetére


parampa
aktív tag

pempersze :DDD

(#2557) krecso


krecso
tag

Remélem azért volt idejük optimalizálni, mert a IV kegyetlen volt, még Boxon is. Nem egyszer esett le az FPS, de úgy, mint a szemét. Elég lehangoló volt néha. :(((

(#2558) hegti


hegti
aktív tag

Új hírek összefoglalva(ha van aki még nem olvasta):

A karakterek különleges képességét az L3-mal lehet aktiválni (bal stick lenyomása).
Franklin az elején az alvilági ranglétra alján kezdi, és egy Simeon Yetarian nevű rámenős örmény autókereskedőnek "gyűjt" kocsikat.
Ismét használhatóak az ATM-ek a pénzegyenleg megtekintésére. Ha Michael-lel vagy, akkor ki is rabolhatod az automatákat.
Felvehetsz stopposokat, akikkel arra mész amerre akarsz, vagy elszállíthatod az általuk kért célponthoz.
Nincs több netkávézó, helyette a netet a mobilon lehet majd böngészni.
Járműveid benzintartályát meglékelheted -- ez feltételezhetően nem szó szerint értendő, majd behajthatsz ellenfeleid közé, és tisztes távolságból meggyújthatod a hátrahagyott benzincsíkot, ami az autó felrobbanását eredményezi. Ezt már a CVG-s srácok is megerősítették egy videójukban.
Több száz kiegészítő érhető el Chop számára.
Ha Chop elveszik, vagy meghal, akkor vehetsz új kiskedvencet a kisállatkereskedésben. A gameplay videóban látható is volt egy ilyen üzlethelység, de egyelőre nem vehetjük készpénznek az információ hitelességét.
A levadászott állatok húsát eladhatod farmoknak/gyáraknak, melyek tulaja a Burger Shot. Ez jellemző a Rockstar szatirikushumorára, de nem megerősített.
Autódat leparkolhatod parkolóórák mellett is, azonban ha nem fizetsz a parkolásért, akkor elszállítják kocsidat a városi telephelyre, ahonnan csak pénz fejében válthatod ki szeretett járműved. (Ennek nagyon kacsa szaga van.)
A vízalatti küldetéseket a Rockstar különálló játékként emlegeti.
Intenzív, in medias res küldetések már a játék elején.
A főhősöknek kezdettől fogva vannak kapcsolataik és "rendezett" életük.
Nem lesz elérhető mindhárom főhős a játék elejétől.

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#2559) krecso válasza hegti (#2558) üzenetére


krecso
tag

Hmm.. Olvastam már ezeket, de az a lékelős dolog érdekes. Talán már nem fúrikázhatunk örökké egy kocsival, hanem fogy a benzin? Vagy talán csak akkor áll le egy idő után, ha meg van lékelve? Csak nem folyathatunk ki pár hekto benzint szerte a városba.. :D Mondjuk én szívesen fogadnám a fogyó benzin featuret, mert akkor a robbanáson kívül lenne más haszna is a benzinkutaknak.

(#2560) gali777 válasza krecso (#2559) üzenetére


gali777
őstag

Hamarabb cserélnék autót, minthogy elguruljak a benzinkútig :D Mondjuk a küldetéseket megtudná fűszerezni :)

(#2561) krecso válasza gali777 (#2560) üzenetére


krecso
tag

Mondasz valamit. :D
De ha mondjuk elindulok várost nézni egy f@szán föltuningolt szekérrel, azt már csak nem cserélem le. :)
Esetleg lehetnének hosszabb versenyek, ahol meg is kell állni néha tankolni. Ez kicsit megszínesítené a multit. :)

(#2562) icons válasza krecso (#2561) üzenetére


icons
addikt

Nekem a Mafia-ban pont az tetszett, hogy vigyáznod kellett az autóra, és volt egy (vagy 10, esetleg 30 autód), ami a tied volt (mármint persze loptad, de meg volt oldva :) ). Itt főleg a tuningolós részekkel nagyon fasza lenne, ha ugyanezt megcsinálnák. Hogy ne tűnjön el random időközönként a kocsid (pl küldetésnél), ne lőjjék sz*rrá minden küldetésben, stb. Persze ezzel elveszne a dolog GTA-szerűsége is.

Optimalizálás: nem az van, hogy másik csapat csinálja most? (sajnos már a fene tudja állapotban vagyok, de mintha...:) )

Szerk: nyomorék PHs szmájlik... a többség olyan idétlen, mint egy bohóckodó majom...

[ Szerkesztve ]

(#2563) Tenager18 válasza icons (#2562) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én is úgy tudom, hogy másik csapat csinálta most.....

(#2564) krecso


krecso
tag

:D Lehet ők meg úgy elcseszik, hogy visszasírjuk a IV-t. ;]

Amúgy ha nem robban föl a kocsi, csak elhagyod, akk egy telephelyre kerül, szóval ebből a szempontból no par. :)

(#2565) parampa válasza krecso (#2564) üzenetére


parampa
aktív tag

Igen szóval a város visszalopja tőled... :D

(#2566) krecso válasza parampa (#2565) üzenetére


krecso
tag

Hát kb jah, de még is jobb, mint ha eltűnne. :D

(#2567) Xerxész


Xerxész
őstag

Néztem a múltkor egy videót, talán a GTA IV-ből volt egy repülős jelenet. Létezik, hogy a légi járműveket nem lehet összetörni a GTA játékokban? Csak mert a srác párszor odacsapta a gépet a földhöz, de simán repült tovább, mintha mi sem történt volna...

(#2568) krecso válasza Xerxész (#2567) üzenetére


krecso
tag

Hát IV-ben nem voltak repülők, csak helikopter, de az ugyan úgy tört, mint az autók. Ha tényleg repülőt láttál, akkor az mod volt, és valószínű azért nem tört.

(#2569) icons válasza krecso (#2568) üzenetére


icons
addikt

Szerintem a helikopter nem törik. Mármint az üveg be tud repedni (skiperrel kiszedni a rendőrheli pilótáját a plexin keresztül egy élmény :P ), de különben csak golyónyomok látszódnak rajta. Ha eléggé sérült, akkor elkezd füstölni, majd lezuhan. De nem tudod a különböző részeit összetörni.

BTW ez OFFtopic, ilyen jellegű kérdéseket vagy OFFban, vagy GTA IV, stb topikban.

(#2570) athomi válasza icons (#2562) üzenetére


athomi
veterán

de az a lényeg, hogy az avatarod az nem nyomorék :DDD

(#2571) icons válasza athomi (#2570) üzenetére


icons
addikt

Amíg rendes volt, addig néha összetévesztettem a kommenteimet másokéval. Így hirtelen támadt személyiségzavaromat megoldva lecseréltem egy olyanra, amit biztosan ritkán fogok látni viszont.
Nem mintha már nem lenne meg a rangom (ha jól tudom) egyedi avatart kérni, de a lustaság kreativitást szül!

(#2572) negyven2 válasza krecso (#2568) üzenetére


negyven2
veterán

Törni igaz, hogy nem törtek mint a kocsik, de horpadni horpadtak, és egy picit így deformálódtak is (pilótafülke résznél). Amúgy motorok pl. egyáltalán nem törtek, valamint a hajók is csak inkább horpadtak és egy picit deformálódtak.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2573) Xerxész válasza negyven2 (#2572) üzenetére


Xerxész
őstag

És felrobbantani sem lehetett őket? Mondjuk rakétavetővel?
Reméljük az 5. részben változatnak ezen...ha nem, akkor megvan az első mod, amit le fogok tölteni hozzá. :DDD

(#2574) krecso


krecso
tag

Soha többet nem iszok.. :W

Nah, így kipihenten átgondoltam, és tényleg nem úgy törnek, mint a kocsik. Valamennyire törik, de pl banánformájúra nem tudod megcsinálni. :D Ha a farokrészét odavered valaminek, akkor kettétörik az egész helikopter, ha pedig a rotor sokáig karcol valamit, az is széttörik és lezuhansz. Rakétavetővel egy lövés, és felrobban, pont, mont a kocsik.

(#2575) krecso


krecso
tag

Nagyon jó látni mennyivel színesebb, életteltelibb az V, mint a IV. [link]

(#2576) #57919488 válasza krecso (#2575) üzenetére


#57919488
törölt tag

Es mintha csak egy mod lenne az utolso 2 kepen :D
Amugy egy ENB-s GTA IV azert odavagott rendesen latvanyilag (is) :))

(#2577) krecso válasza #57919488 (#2576) üzenetére


krecso
tag

Talán az is, ki tudja. :D
Am igen, még talán jobban is nézett ki moddal, mint az V. De majd ha arra is jönnek modok... :P
Plussz ezek a képek nem PC-n készültek, ott még jobban fog kinézni (ha fog egyáltalán..).

(#2578) krecso


krecso
tag

(#2579) #81556480 válasza krecso (#2578) üzenetére


#81556480
törölt tag

:DDD :DDD
A vége nagyon jó, meg az egész :D

(#2580) Kiskokó válasza icons (#2569) üzenetére


Kiskokó
veterán

skiperrel ? :Y :C

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2581) krecso válasza Kiskokó (#2580) üzenetére


krecso
tag

Mi az a skipper?

Szerk.: Jah, sniper lenne? :D Azt hittem valami mod..

[ Szerkesztve ]

(#2582) icons válasza Kiskokó (#2580) üzenetére


icons
addikt

Bocsi, elírtam :B

Skipperrel szeletett volna lenni!

(#2583) Kiskokó válasza icons (#2582) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt nem értem XD ?! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2584) icons válasza Kiskokó (#2583) üzenetére


icons
addikt

Tetszőlegesen kiválasztható innen, kire/mire gondoltam.
Például a pillangó elég jó! Vagy a krikett kapitány! Esetleg ugrálókötél!

(#2585) parampa


parampa
aktív tag

yájj, gyün a gétéa fájv :DDD

(#2586) Jakesz


Jakesz
őstag

Hahaha
Csak ne jöjjön vissza ez az idegölő jelenség az V-be.

[ Szerkesztve ]

(#2587) Bjørgersson válasza Jakesz (#2586) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt még a legelején megmondták, hogy nem fognak minket zaklatni, nekünk kell majd hívni mindenkit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2588) krecso válasza icons (#2584) üzenetére


krecso
tag

Akk még is csak skipper akart lenni..

Sherlock Holmes-nak érzem magam. Ha azt mondod, azzal szedted ki a pilótát, akk az valószínűleg fegyver (vagy személy, de azt nem mondanád külön, h vele), így a technologynál kell keresni. Ezzel leszűkül a kör 4 elemre. Abból 2-vel nem igen lehet lőni (aknakereső és a repülőgép). Marad a rakéta és a pisztoly. Mivel azt mondtad, hogy kiszedted a pilótát, nem pedig fölrobbantottad az egészet a g*cibe, ezért szerintem a helyes válasz a pisztoly. :D

(#2589) krecso válasza Jakesz (#2586) üzenetére


krecso
tag

xDD Ez valami hihetetlen jó. Rá is rakom telóra. :D
Szarul néznének hülyének a buszon amikor korán reggel ezen szakadok. :DD

(#2590) icons válasza krecso (#2588) üzenetére


icons
addikt

Most a feje tetejére állítom a világodat!

Sniperrel szoktam kiszedni a pilótát, mivel se lepkével, se krikett kapitánnyal, és még ugrálókötéllel sem lenne lehetséges:)

De pisztollyal is lehetne, csak valamivel nehezebb:D

(#2591) krecso válasza icons (#2590) üzenetére


krecso
tag

Tehát mindvégig gúnyt űztél belőlem és a közröhej tárgya voltam.. :(

(#2592) krecso


krecso
tag

kép vs in-game screenshot

A második és a harmadik kép párossal semmi baj nincs, meg sem tudnám mondani, melyik való a trailerből. A baj az első párossal kezdődik. Az nem tudom, miért lett ennyire retek..

(#2593) icons válasza krecso (#2591) üzenetére


icons
addikt

Szerencsére nem, mert mások sem értették:D

A képek pedig tetszenek, elég ütős grafikája lesz:)

[ Szerkesztve ]

(#2594) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2595) #81556480 válasza gyuromoj (#2594) üzenetére


#81556480
törölt tag

[link]

:D

(#650) LaciCRM

Noh.
Baloldalt a GTA Liberty City stories. Toni Cipriani
Mellette kanapén GTA3. Claude Speed
Néger szkanderező: GTA Vice City Stories. Victor Vance
Szkander ellenfele: GTA 4 Lost and Deamned Johnny Klebitz
Mögöttük csajjal: GTA4 The Ballad of Gay Tony Luis Fernando Lopez
Legtávolabb: GTA Chinatown Wars Huang Lee
Niko Bellic a GTA 4-ből éppen idegeskedik a TV előtt.
Tommy Vercetti a GTA Vice City -ből éppen telefonál a kanapén fekve.
Carl Johnson a GTA San Andreasból, bénáskodik a jetpackkel.
A fószer a kép jobboldalán sörrel a kezében, a GTA 5 bemutatójában látott emberke.

- amit most már tudunk: Michael

(#2596) #81556480


#81556480
törölt tag

(#2597) krecso válasza #81556480 (#2596) üzenetére


krecso
tag

Mi a fene folyik itt? :C

(#2598) #81556480


#81556480
törölt tag

(#2599) krecso válasza krecso (#2496) üzenetére


krecso
tag

:W Persze, hogy nem multiztam, mivel nem fizettem elő a livera. És ez most éjjel jutott az eszembe. :DD

(#2600) krecso


krecso
tag

Infómorzsik

Sajna még angol, gondolom nemsoká lesz magyarul is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.