Hirdetés

2021. szeptember 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-05-22 10:26:52

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1251) Jakesz válasza cyberkind (#1249) üzenetére

Jakesz
őstag

Az nem fogja, ugyanis már fel lett számolva.

(#1252) sagem válasza #57919488 (#1247) üzenetére

sagem
addikt

a GTA és a COD alatt dübörgő motor között azért zongorázni lehet különbséget, a COD már régóta a "tömegével, gyorsan" gyártásra rendezkedett be, annak minden kellemes és kellemetlen velejárójával együtt:)
Másrészről a COD valóban siker PC-n is, nem is kérdés, de a nagy zseton most is a konzolos eladások után fog bejönni. A Rockstar is oda összpontosít, ahol a nagy lóvé van, aztán jön a többi, így megy ez.

Ki tudnák adni egyszerre is, csak akkor később jelenne meg a játék és/vagy sokkal többe kerülne a fejlesztés (több ember, munkaóra stb), ez meg nyilván nem éri meg nekik, ez van.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1253) Donbalazs válasza sagem (#1252) üzenetére

Donbalazs
tag

És persze ha egyszerre adnák ki akkor nem jönne be nekik annyi zseton ! :)

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1254) Donbalazs válasza Brutus880 (#1243) üzenetére

Donbalazs
tag

Azt a részt ha nem pörgettem vissza tízszer akkor egyszer se :DDD

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1255) Jakesz válasza Donbalazs (#1254) üzenetére

Jakesz
őstag

Ja, az tényleg kegyetlen :D
Ám jó lenne már magyarul élvezni a játékot megjelenéskor. A lelkes fordítókkal majd meg kellene beszélni, hogy a konzolos verziót fordítsák le a PC-s megjelenéséig, aztán abba már csak bele kellene integrálni, ami hamar meg lenne.

(#1256) perge666 válasza Jakesz (#1255) üzenetére

perge666
addikt

Szerintem ez már túl nagy kérés lenne sajnos :(
Lehet én örülnék a legjobban ha magyar felirattal játszhatnám a GTA5-öt PS3-on,de ez csak egy álom :(((

“ 𝓓𝓸𝓴𝓲, 𝓯𝓲𝓰𝔂𝓮𝓵𝓳𝓮𝓷! 𝓝𝓮𝓶 𝓴𝓮𝓵𝓵 𝓶𝓪́𝓼, 𝓬𝓼𝓪𝓴 𝓮𝓰𝔂 𝓴𝓲𝓼 𝓹𝓵𝓾𝓽𝓸́𝓷𝓲𝓾𝓶. “

(#1257) svensson válasza Jakesz (#1255) üzenetére

svensson
félisten

Csak nehogy olyan legyen a fordítás, mint a GTA IV-nél.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1258) Xerxész

Xerxész
őstag

De rég játszottam már GTA gammával. :) Ezt az 5. részt kipróbálom...amennyiben elbírja majd a gépem.
Lehet sejteni, hogy milyen gépigénye lesz?

(#1259) svensson válasza Xerxész (#1258) üzenetére

svensson
félisten

Remélhetőleg Max Payne 3 körül. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1260) LaciCRM válasza svensson (#1259) üzenetére

LaciCRM
veterán

Az szép, mert a max payne 3 megadott gépigénye a commodor és a high end pc-k között mozgott :DDD
Mindenesetre középkategóriás "gamer" pc-vel szépen játszható volt.
Full hdban, GTX460 és egy 4magos AMD processzor 8gb memóval gyönyörűen vitte.
szerintem

HA ilyen vagy valamivel magasabb gépigénye lesz a V nek még az is bőven elviselhető, mivel hiába egész jó de pl a gtx 460, 560 sem egy mai hardver.
ati kártyákat meg a kukába :DDD :DDD akarommondani nekem a IV klasszisokkal jobban futott nvidián.

amugy utálom a találgatásokat, meg az "eztkéne meg "azt kéne" a játékba szövegeket

A madár az ász.

(#1261) #57919488

törölt tag

Szerintem köze nem sok lesz a Max Payne 3-hoz csak mert 1 cég. EA, Acti, Ubi játékoknál se lehet összehasonlítani a játékok gépigényét hiába egy motorral dolgoznak mert teljesen más a felépítésük. Egyikben részletes a kidolgozás mert nincs terep amit ki kell dolgozni a másikban meg pont a nagy terepigény miatt alkalmaznak más textúrákat meg hasonló dolgokat.
Ráadásul szerintem a grafikát nem előtérbe helyezik hanem azaz amin elsősorban állítanak ha kell és inkább az Euphoria (vagy mi) engine/fizikát csiszolják majd mert ha az bugos lesz akkor aztán mindennek vége.

Nem kell full hd textúra de ha a kocsival átmegyek egy zebrán akkor ott legyen már domino de rendesen ;] :DDD

(#1262) LaciCRM válasza #57919488 (#1261) üzenetére

LaciCRM
veterán

Valami olyasmit írt az újság hogy sokkal messzebbre el lehet látni.
És egyébként mint írtad is, ugyan azt a motort használja ( RAGE)
Mozgásban, fizikában biztos lesznek hasonlóságok az MP3-al.
De igen valóban teljesen más.
L.A noire is más (u.a motor hajtja) mégis ugyanolyan szar volt mint a IV :DDD

A madár az ász.

(#1263) Johnny Cage válasza LaciCRM (#1262) üzenetére

Johnny Cage
addikt

Valami olyasmit írt az újság hogy sokkal messzebbre el lehet látni.

az V alatt teljesen új engine lesz:

“We had a lot of the North team working on RDR and LA Noire, which allowed us to gain experience of other projects and how to solve problems and use them within the new game engine we've created for V.” [link]

(#1264) LaciCRM válasza Johnny Cage (#1263) üzenetére

LaciCRM
veterán

:Y

A madár az ász.

(#1265) svensson válasza LaciCRM (#1260) üzenetére

svensson
félisten

Szerinted miért mondtam? ;] Egyébként ugyanilyen felállásban csak Intel processzorral nekem is ment tökéletesen. :K

"amugy utálom a találgatásokat, meg az "eztkéne meg "azt kéne" a játékba szövegeket" +1

(#1266) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
senior tag

Új képek: (vagyis már láttunk hasonlót)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1267) svensson válasza ViiiiktorOC (#1266) üzenetére

svensson
félisten

:C

Az eddigi infók alapján eddig kinek melyik szereplő a legszimpatikusabb? Nekem Trevor. :D

(#1268) Sonja válasza svensson (#1267) üzenetére

Sonja
veterán

Egyértelműen Trevor! :DD

[ Szerkesztve ]

Gye­re­ket is le­het utál­ni, csak szív kell hoz­zá! - Powered by Arch Linux!

(#1269) Brutus880 válasza Sonja (#1268) üzenetére

Brutus880
tag

Nekem a Michael :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1270) #57919488 válasza svensson (#1267) üzenetére

törölt tag

Jaja, kissé betegnek tűnik az ürge ;]
Legalább nincs CJ atomnigga főhős újra :C

[ Szerkesztve ]

(#1271) svensson válasza #57919488 (#1270) üzenetére

svensson
félisten

Megint kezdi.. ;]

(#1272) Tenager18 válasza #57919488 (#1270) üzenetére

Tenager18
senior tag

:DDD

(#1273) ViiiiktorOC válasza svensson (#1267) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Az az érdekes, hogy itt is, meg GTAplace-en is hogy szidták Trevor-t! Amikor még nem látták, hogy házakat gyújt, meg ember csontot tör. Mindenki mondta h egy hülye drogos. Nem vagyok oda beregelve, de folyamatosan követem az eseményeket. Aztán most meg szinte mindenki oda van érte! Meg temették a Rockstart, úgy hogy alig tudtak a játékról valamit...... Kicsi a kerítés....
Nekem mind 3-an bejönnek. Szeretek elegánsan gyilkolni (Michael), szeretek örült is lenni (Trevor), és nekem a laza gettó is simán bejön(Franklin!)

(#1274) svensson válasza ViiiiktorOC (#1273) üzenetére

svensson
félisten

Szerintem azt nem szidásnak szánták volna, pusztán csak leírták a tulajdonságait, mint a másik két fószernek is. Persze lehet, hogy én értettem félre. :) Én is ott olvasok minden GTA hírt, azért linkelgetek onnan állandóan. :K

(#1275) ViiiiktorOC válasza svensson (#1274) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Most nem keresgetek kommenteket, de szerintem az egyértelmű "utálat" volt az alkohol és drogfürrgőre. :D

(#1276) svensson válasza ViiiiktorOC (#1275) üzenetére

svensson
félisten

Ja hogy a kommentek. :D Azok nem érdekelnek, még az itteni hírek alatt sem nagyon nézem már, mert csak felhúzom magam a sok f*szságon.. :D

(#1277) ViiiiktorOC válasza svensson (#1276) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Gondoltam hogy félreértetted. :) :DDD
De segáz, néha fölösleges is komolyan venni őket.

Ezek kövek vagy tehenek? :D

(#1278) icons válasza ViiiiktorOC (#1266) üzenetére

icons
addikt

Wow, van pár olyan itt, amit eddig még nem láttam:D Lehet, hogy voltak már a hírekben, de pl ez se rémlik:

De még a videóból se emlékszem ezekre a képkockákra...

[ Szerkesztve ]

(#1279) CBool válasza icons (#1278) üzenetére

CBool
tag

Vagyis pontosabban itt: link :)

(#1280) icons válasza CBool (#1279) üzenetére

icons
addikt

Thx! :R
Sejtettem, hogy van egy ilyen hivatalos albumuk, csak nem találtam:D

(#1281) ViiiiktorOC válasza icons (#1278) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Akkor gyorsan pótold be őket! :)

Remélem most azért nem lesz megint hírzárlat. :(

(#1282) svensson válasza ViiiiktorOC (#1281) üzenetére

svensson
félisten

Még ha lesz se kell újabb egy évet várnunk az újabb hírekre, a konzolos megjelenés miatt most már egyre sűrűbben kell informálniuk minket. :D

(#1283) CJ3

CJ3
senior tag

Remélem amúgy a 3 karakter közül lehet majd választani....az lenne a legjobb :DD

Személyi kölcsön 6.95 % végig fix infó ért keress :)

(#1284) svensson válasza CJ3 (#1283) üzenetére

svensson
félisten

Ezt hogy érted?

(#1285) Velen válasza svensson (#1284) üzenetére

Velen
addikt

Gondolom úgy, hogy kizárólagosan csak az egyikkel lenni végig. Nekem is ez a bajom, egyszerűen nem tudja az agyam befogadni ezt a 3 szálas dolgot. Az meg csak tetézi, hogy nekem egyik főszereplő stílusa sem adja.
btw. : Niko FTW :K

[ Szerkesztve ]

(#1286) hegti válasza CJ3 (#1283) üzenetére

hegti
aktív tag

kikre gondolsz?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1287) Tibinho válasza Velen (#1285) üzenetére

Tibinho
tag

Eddig hírek és képek/vidók alapján én se tudok azonosulni egyik karakterrel sem :(

[ Szerkesztve ]

I'm Gotham's reckoning.

(#1288) svensson válasza Tibinho (#1287) üzenetére

svensson
félisten

Ezek szerint én vagyok az egyetlen? :) Na meg ViiiiktorOC! :D

(#1289) Velen válasza Tibinho (#1287) üzenetére

Velen
addikt

Ami azért elég szomorú dolog, mivel nálam a GTA-ban is a történet a legfontosabb hangulat-meghatározó tényező, így meg aztán én se tudok azonosulni vele. De legalább ilyen durva a 3 karakteres dolog. Óriási, gigantikus lehetőségek, etc, aztán a történetet meg nem tudod átélni, mert 3 karaktert kell irányítani 1 embernek, azaz Nekünk, akik ráadásul még egymásra is hatnak. Teljes káosz ez nekem..

(#1290) Kiskokó válasza Velen (#1289) üzenetére

Kiskokó
veterán

Fahrenheit-et ismered?
Ott is 3 karakter van és minden cselekvés kihat a másik 2 karakterre... és hihetetlen jó...
Majd le fog esni az állad amikor játszol vele és Fúú...mi történt az egyikkel a másik miatt..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#1291) toldy válasza Tibinho (#1287) üzenetére

toldy
őstag

Eddigiek alapján nekem van egy olyan érzésem hogy nem az a lényeg hogy 3 különböző karatert írányítasz, hanem hogy egy baráti társaságot ( bandát?).

Az élet nem habostorta.

(#1292) Velen válasza Kiskokó (#1290) üzenetére

Velen
addikt

Így legyen. :) Nem ismerem egyébként.

(#1293) icons válasza Velen (#1292) üzenetére

icons
addikt

Nekem is ugyanezzel van problémám.
Igazság szerint szeretem a kevés szabadságos játékokat. Mármint van egy igazi életem, ott tudok dönteni, és az alapján változik a világ. A játék szvsz legyen egy történet, egy mese, amit készen megkapsz, végigjátszod, és közben élvezed, mert interaktív. Ha több szál van, és emiatt valamit kihagyok, akkor azért nem hiszem, hogy újra fogom játszani (mert akkor nagyon sok unalmas részen is végig kell mennem). Ha meg egyszerűen nincsenek benne unalmas részek, akkor úgyis végig fogom játszani megint (lsd. SA, IV, VC, talán csak a GTAk voltak azok, amiket többször végigvittem életemben. Na meg a NFS:MW. Meg az Aknakereső).

Azt persze imádom, ha egy küldetést végig lehet játszani többféleképpen (egyszer ezt valaki leírta úgy, hogy "több féle képen" :C ), pl sniperesként a háttérből, ramboként berontva, hitmanként végigosonva, stb, nekem ez dobja fel legjobban a játékélményt. Az nem, hogyha valamelyik változatot követve kimaradok valamiből (tehát más lesz a kimenetel). Meg ha már egyszer le van programozva / létre van hozva az a rész, és megvettem a játékot, akkor mégiscsak látni szeretném, nehogy hiába dolgozzanak éhbérért szegény fejlesztők:D.

Summa summarum nem azt mondom, hogy a játék jó/rossz lesz, csak én is félek ettől a megvalósítástól. A Fahrenheittel pedig én se játszottam, de ha másnak sikerült ebből jót kihoznia, akkor a R*osok is képesek megoldani a dolgot :) Bízom a legjobbakban!

Szerk.: én mindegyik karakterrel tudtam azonosulni, nekem a történeteik hihetőek voltak. De egyikük sem volt az, hogy NA, EZ ÉN VAGYOK! De nem is ezért játszom:)

[ Szerkesztve ]

(#1294) Kiskokó válasza icons (#1293) üzenetére

Kiskokó
veterán

Na hát az szép is lenne ha valamelyik karakter 'na ez én vagyok" lenne...
Ki akar (már bocsi nem téged ítéllek meg csak példákat hozok) egy pincér csávó kalandjaiban részesülni vagy egy autószerelőjében ( igaz a gearhead garage nagy játék volt) :) De akkor is na :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#1295) ViiiiktorOC válasza svensson (#1288) üzenetére

ViiiiktorOC
senior tag

Köszi! Ezt jó volt olvasni! :D
Mindegyik karaktert imádom! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1296) perge666

perge666
addikt

Ütős lessz,az biztos!!!

Valaki végigvitte már a Red Dead Redemption játékot?Kéne egy kis segitség.John fiával kezdtem el éppen játszani,de nem tudom mit kell csinálni.Semmi küldetés nincs,csak a mellékküldetések!

(#1297) Donbalazs

Donbalazs
tag

Csak menjen is szépen a gépünkön, vagy lehet előre iszunk a medve bőrére. :DDD

(#1298) icons válasza Kiskokó (#1294) üzenetére

icons
addikt

Héé:D Niko is csak egy bevándorló! Gyakorlatilag munkanélküli :D Mégis imádsz egy hivatalosan munkanélküli szerepébe bújni :P

Najó, de most komolyan. Niko néha egy puhapöcs. Vannak azok az út szélén álló emberekes mellékküldetések. Van egy Sarah nevű csaj, akivel másodszorra a Pier 45 vagy melyik mólónál találkozol.
Azért sír, hogy hozz neki el valamit. Miután nemet mondasz, elkezd kiabálni, hogy persze amikor részeg volt, hazakísérted:D Majd Niko elmegy a bótba, és elkéri neki a cuccot. Amiért kiderült, hogy 5000 dollárt kell fizetni. Ergó a csaj lehúzta kb 1 millával (Ft, ha 1,4 is, tökmindegy:D), elküldte a város másik részébe, mindezt azután hogy hazafurikáztatta magát, ahol a pasija várt ránk, aki agyon akart verni. És utána nem is ápolt...khmm.
Egyébként ez talán a legviccesebb küldetéssorozat :D

(#1299) svensson

svensson
félisten

Kérdések és válaszok a Game Informertől

"Trevor-nak lehetősége lesz akármikor felgyújtani dolgokat amikor csak akar, nem csak küldetés alatt." :DDD

(#1300) perge666 válasza svensson (#1299) üzenetére

perge666
addikt

Alakul ez lassan :D

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.