Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) cNpowa válasza ViiiiktorOC (#1150) üzenetére


cNpowa
tag

Imádni fogom ezt a hetet :C

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#1152) Jakesz válasza cNpowa (#1151) üzenetére


Jakesz
őstag

Az elkövetkezendő hónapokat meg utálni, amíg meg nem jelenik a játék :)

(#1153) cNpowa válasza Jakesz (#1152) üzenetére


cNpowa
tag

Hát kb igen.Meg persze a konzolosokat is :DDD

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#1154) ViiiiktorOC válasza cNpowa (#1153) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

;]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1155) Donbalazs válasza Tibinho (#1149) üzenetére


Donbalazs
tag

Bárcsak le lehetne rombolni a hidat :U ;]

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1156) JoolsNOS válasza Donbalazs (#1155) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Esetleg küldetés keretében, de alapból biztos nem lehet.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1157) cNpowa


cNpowa
tag

remélem abban se :D

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#1158) nincsisbéla válasza Donbalazs (#1155) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Jaja, azt nagyon adnám! ;] :D

Mentalita'

(#1159) Donbalazs válasza nincsisbéla (#1158) üzenetére


Donbalazs
tag

Az viszont még nagyobb élvezettel töltene el, ha az egész város rombolható lenne :U

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1160) Bjørgersson válasza Donbalazs (#1159) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Perszemár, aztán egy hét után semmi nem marad a városból..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1161) Tenager18 válasza Donbalazs (#1159) üzenetére


Tenager18
senior tag

Dúvadak :DDD Amúgy az tényleg királyság lenne :B :DD A képeket nézve nagyon ütős lesz(meg az infókat olvasva)...remélem majd ha a elötte ülünk sem fogunk benne csalódni :)

(#1162) Kiskokó válasza Donbalazs (#1159) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hm engem már az lenyűgöz a IV-ben hogy élethűen sérülnek az épületek vagy bármi amibe belemész kocsival és kitöri ka téglából stb

Ezek után a GTA V- fúú bármi lesz tuti nagyon jó lesz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1163) Donbalazs


Donbalazs
tag

Én eltudnék azért még viselni egy Cry Engine 3-at (fake video) és egy ilyen grafikát is (fake). :B

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1164) Bjørgersson válasza Donbalazs (#1163) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Cry Engine 3-hoz hasonló fizika tényleg szép lenne.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1165) Tenager18 válasza Donbalazs (#1163) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én a második videót becumiztam,azt hittem ez már tényleg az :DDD Eszméletlen az a grafika :N :N

(#1166) Bjørgersson válasza Tenager18 (#1165) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne bssz már, ezt még te is linkelted korábban, nem?

(#1167) Tenager18: Oké, már leesett. Megyek alszom inkább, jobb lesz mindenkinek. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1167) Tenager18 válasza Bjørgersson (#1166) üzenetére


Tenager18
senior tag

:K Azért irtam,hogy ezt egyszer már becumiztam :K

[ Szerkesztve ]

(#1168) Donbalazs válasza Tenager18 (#1165) üzenetére


Donbalazs
tag

Végül is a 4-ben is ha arra vetemedem meg lehet moddolni a grafikát és telepíteni egy textúra csomagot és brutál grafikát érhetünk el, bele sem merek gondolni mi lesz az 5-ben! :)

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1169) #57919488 válasza Donbalazs (#1168) üzenetére


#57919488
törölt tag

ENB mod-al már nagyon de nagyon durván néz ki a 4 is :K

(#1170) Donbalazs válasza #57919488 (#1169) üzenetére


Donbalazs
tag

És ezt lehet szó szerint érteni! :K

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1171) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kár hogy konzolon nem lehet mókolni a grafikát:DDD

Szerk.:Én anno az SA-t nyomtam ENB Seriessel...nagyon bejött:D

[ Szerkesztve ]

(#1172) Donbalazs válasza Tenager18 (#1171) üzenetére


Donbalazs
tag

Hatalmas volt :DDD

: szvsz konzolon grafika mókolás nélkül is élvezhetőbb :)

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1173) Tenager18


Tenager18
senior tag

(#1174) perge666


perge666
veterán

Mercenaries2-ben is rombolható volt minden,adtam is az érzésnek rendesen :DD :DD :DD

(#1175) Tenager18


Tenager18
senior tag

(#1176) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Három újabb kép az IGN-től :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1177) Donbalazs válasza Bjørgersson (#1176) üzenetére


Donbalazs
tag

Ez a quados elég jól néz ki.. biztos jókat lehet majd a hegyekbe menni vele meg ugratni :U

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1178) Tenager18


Tenager18
senior tag

Nem is tudom melyik forumon olvastam,hogy ezek a képek fel vannak tuningolva,valojában nem lesz ennyire szép a grafika :U Hát én nem hiszem el :N

(#1179) Donbalazs válasza Tenager18 (#1178) üzenetére


Donbalazs
tag

majd kiderül. valami kis cselesség biztos van benne.

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1180) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Megnéztem pár videót a játékról, és lenyűgözött a látvány! Jó kis gamenek néz ki. Kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy a PC-s verzió mikor jön ki, meg tudni valamit minimum konfigurációról, mert megkéri a magáét gondolom!?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#1181) Donbalazs válasza JONAS77 (#1180) üzenetére


Donbalazs
tag

Még úgy 137 nap.

Követelmények kb. ezek lesznek.

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1182) ViiiiktorOC válasza Donbalazs (#1181) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Ez a gépigény jó lehet, amikor se be jelentették, csak találgatás. :D

Hotelos kép nagyon baba, de a többi is. :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1183) Donbalazs válasza ViiiiktorOC (#1182) üzenetére


Donbalazs
tag

Én sem azt írtam, hogy biztos, csak körülbelül. ;)

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1184) ViiiiktorOC válasza Donbalazs (#1183) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nemoltás volt, csak megjegyeztem! :)
Szerintem azért komolyabb VGA kell hozzá.
HDD se biztos h elég lesz az, attól függ MAX 3-ból átveszik-e a videó minőségét.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1185) Donbalazs válasza ViiiiktorOC (#1184) üzenetére


Donbalazs
tag

Ez kérdéses marad még jó néhány napig..
Bár grafikailag biztos vannak már olyan játékok most is, mint a GTA V.. és azok is mennek egy egy gigás NVIDIA GT 480-on..

Elmenni el is fog, a kérdés, hogy élvezhető is lesz-e rajta?

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1186) JoolsNOS válasza Tenager18 (#1178) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Szerintem élsimítást "csiszoltak" a képekre.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1187) Bjørgersson válasza Tenager18 (#1178) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Konzolon lehet nem lesz ilyen szép, de azért PC-n illene.

(#1180) JONAS77: Milyen videót néztél te?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1188) NZKK válasza Donbalazs (#1181) üzenetére


NZKK
tag

Egyrész a XP nagyon szúrja a szemem, elég gáz lesz, ha még DX9-en fog futni. Úgy tudom, h DX11 alatt pl sokkal kisebb gépigény mellett meglehet oldani azt a látványvilágot mint DX9 alatt. Ráadásul egy több mint 10 eves rendszerre fejleszteni szerintem visszahúzza a teljesítményt.

Remélem Win8-ra is kicsit optimalizálják (vagy legalább támogatott lesz), ne kelljen ilyen-olyan kompatibilitás módban szarakodni.
A többi úgy rendben van.

[ Szerkesztve ]

Oh yeah !

(#1189) Bjørgersson válasza NZKK (#1188) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt ugye tudod, hogy ennek semmi köze a Rockstarhoz? Pár unatkozó gta-fan dobta össze, gondolom, még idén januárban..

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1190) Donbalazs válasza NZKK (#1188) üzenetére


Donbalazs
tag

Ez így van, a dx9 bizonyára karcsúbb látványvilágot nyújtana, de ezáltal kisebb "konfigurációval" rendelkező userek is tudják futtatni majd.. /gondolom - ők is csak találgatnak, még nem lőtték le a hivatalos gépigényt..

Igen, szerintem gondolnak a win8-ra, feltéve ha a win8 támogatja a te hardvereidet.

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1191) sagem válasza Donbalazs (#1181) üzenetére


sagem
addikt

Hát szerintem jóval több idő a PC-s verzióig..kb. 137 nap a konzolos verziókig, a PC-s meg majd csak utána valamikor. Egyértelmű, hogy nem egy-két hónap lesz a két verzió között, mert akkor már azt is bejelentették volna, a konzol a fő csapásvonal aztán kezdenek el foglalkozni a többivel, de ezt már megtapasztalhatta mindenki a GTA IV esetében is.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1192) Donbalazs válasza sagem (#1191) üzenetére


Donbalazs
tag

Tudjuk, igen!

Én sem a Rockstar szóvivője vagyok, csak azt írom ide, amit olvasok..! :))

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

(#1193) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Már kevesebb mint egy nap van hátra! Tejóisten! :DD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1194) CJ3 válasza Bjørgersson (#1193) üzenetére


CJ3
senior tag

Már csak 8 óra........viszont ez csak egy video lesz....nem egy játék még:(

Crypto

(#1195) Tenager18 válasza CJ3 (#1194) üzenetére


Tenager18
senior tag

Naja :W :O :DDD

(#1196) bpx válasza Bjørgersson (#1193) üzenetére


bpx
őstag

a játékig meg vagy 1 év ;] (PC)

(#1197) #57919488


#57919488
törölt tag

Egy másik lapon olvasni érdekes dolgokat, lehet lassan itt is meg lehet majd találni de 2 érdekes dolog:
"A GTA: San Andreas is a PS2 életének utolsó szakaszában jelent meg, és nagyon jól sikerült"
" GTA V-ben legalább akkora forradalomra számíthatunk, mint anno a GTA III-ban -- csak épp ezúttal a multiplayer megy át drasztikus változásokon"

Ha a mostani konzolokra is gond nélkül meg tudják csinálni (nem úgy mint a 4-et) akkor nagy valószínűséggel a PC-s dolgokkal se lesznek gondok.
A másik már érdekesebb, a multi vs sp mindig egyik másik rovására szokott menni a játékok nagy részénél, kérdés, hogy itt mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1198) JoolsNOS válasza #57919488 (#1197) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Engem nem nagyon érdekel multi, ne legyen jobb a single rovására.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1199) Sonja válasza JoolsNOS (#1198) üzenetére


Sonja
veterán

Szintén! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1200) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

40 perc! :C

27 milliós nézettséget tippeltem máig. Majdnem bejött az a tipp az első trailerre!
26.944.848 ez egy elég komoly kis szám

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.