Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) hegti válasza Jakesz (#2150) üzenetére


hegti
aktív tag

Szinte nem is változott a rendőrhelikopter pár évtized alatt

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#2152) Mr. Erikszon válasza Jakesz (#2150) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Azt kell nézni, hogy mindegyiken van egy csaj. :)

(#2153) Brutus880 válasza Mr. Erikszon (#2152) üzenetére


Brutus880
tag

Meg kell nekik is adni a tiszteletet! :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2154) Brutus880


Brutus880
tag

Újabb részletek a Grand Theft Auto V-ről

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2155) cNpowa válasza Brutus880 (#2154) üzenetére


cNpowa
tag

Ez viccnek is rossz :W :DDD

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#2156) Brutus880 válasza cNpowa (#2155) üzenetére


Brutus880
tag

Miér? Legalább már van egy kép róla hogy is néz ki a térkép meg a karakterváltó kör...

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2157) Mr. Erikszon válasza Brutus880 (#2156) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Te is fiam Brutus? :F

(#2158) ViiiiktorOC válasza cNpowa (#2155) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Szerintem ez fake! Ez ultra gagyi! ;] :DDD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2159) Brutus880 válasza ViiiiktorOC (#2158) üzenetére


Brutus880
tag

Jó lehet nem eredeti de el lehet így képzelni a reális látszatát.

(#2160) kovy29 : Ne sértődj meg, de most te kötekedni akarsz?

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2160) Bjørgersson válasza Brutus880 (#2159) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet nem eredeti?! :Y Nem lódítasz?! ;]

szerk.: Te se sértődj meg és nem, akkor nem raktam volna smileykat. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2161) Lackki


Lackki
senior tag

egyre több helyen látom hogy már megvehető pre-orderként pc-re
pl itt steamet is írnak

Privátot hamarabb észreveszem

(#2162) Jakesz


Jakesz
őstag

Lackki:
Ez még mindig semmit jelent, csak azért teszik ki előre az előrendelést, hogy reklámot generáljanak vele maguknak és aki meglátja, már rendelhesse is. Mindenki tudja, hogy jön PC-re, csak az a kérdés, hogy mikor. Mellesleg nem hinném, hogy steamworks-ös lesz a játék, hiszen a Rockstarnak megvan a saját online rendszere, melyen az aktiváló kulcsokat kell aktiválni, akárcsak az LA Noire és Max Payne 3 esetében is. Steamworks-öt pedig csak akkor tartalmaznak, ha közvetlenül Steamről vesszük meg őket, de ennek meg nincs köze az aktiváló kulcshoz.

[ Szerkesztve ]

(#2163) #81556480


#81556480
törölt tag

Tuti kamu az a kép??

(#2164) negyven2 válasza #81556480 (#2163) üzenetére


negyven2
veterán

"A HUD némileg átalakult. A kör alakú minitérképet egy 3D-s, négyzet alakú megoldásra cserélték. Az alábbi mockup-kép segít elképzelni:"

A mockup meg azt jelenti, hogy egyfajta makett, elképzelés, vázlat az adott termékröl. Tehát ez csak egy "így nézhet ki" kép.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2165) #81556480 válasza negyven2 (#2164) üzenetére


#81556480
törölt tag

Oké, értem (amugy nem )

De maga a háttér, az sem lehet valós?

(#2166) negyven2 válasza #81556480 (#2165) üzenetére


negyven2
veterán

Az eddigi ilyenformán alapján a kép készítő szerint ehhez hasonló lesz majd a játék HUD-ja is. hogy így néz ki-e a játék grafikailag is majd azt nem tudni (de ha így nézne ki boxon is akkor az valami brutálisan durva lenne :DD ), valószínűleg, hogy ez csak egy kiadott kép amit meg Photoshopoltak.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2167) icons válasza #81556480 (#2165) üzenetére


icons
addikt

De a háttér elég valószínű, hogy "valós".

Akkor most már elhisszük, hogy kamu a kép, vagy kell még több bizonyíték? ;]

(#2168) negyven2 válasza icons (#2167) üzenetére


negyven2
veterán

Senki nem azt vonta kétségbe, hogy a kép maga fake lenne, hanem azt, hogy az a kép amit a GK-n volt az egy gameplay kép lenne. Tehát akkor a kép valós csak rámontírozták azt, hogy hogyan nézne ki rajta talán a HUD azokból az információkból amit tudunk. :)

(#2169) Jaka: Főleg úgy a Rockstar Toronto egybeolvadt a Rockstar Vancouver-el és elkészítették a Max Payne 3-at.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2169) Jakesz


Jakesz
őstag

Az is jó hír, hogy nem voltak framerate problémák, amely a GTA IV-ben egyáltalán nem így volt, pláne PS3-on. Ott még a 20 FPS is gyakori volt. Úgy tűnik, hogy az 5 év alatt ezt a RAGE motort végre sikerült uralmuk alá venni és rendesen megy az optimalizálás. Ez még egy extra jó hír a PC-seknek is, az mellett, hogy a PC-s GTA IV-ért felelős Rockstar Toronto sem csúfítja az egyébként nagyon pozitívnak tűnő reményeket.

(#2170) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Így nézhet ki a GTA V térképe

Az a városrész valami nagyon törpeméretű. :(

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2171) Brutus880 válasza Bjørgersson (#2170) üzenetére


Brutus880
tag

Hát ha figyelembe vesszük a San Andreas 4x4 km volt. Azért ennél jóval nagyobb lesz mint a képen látható térkép(fake) az biztos.

Igen végig olvastam. De ha tovább akarsz szemétkedni akkor csak rajta...! Kezdem unni már az okoskodást.

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2172) Bjørgersson válasza Brutus880 (#2171) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg?! Ez is "fake"?! Végigolvastad egyáltalán a hírt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2173) South Velen válasza #81556480 (#2163) üzenetére


South Velen
addikt

Durva lenne, ha nem az lenne. Botrányos az a grafika.

(#2174) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Csak én látom jobbnak a grafikát minta 4-ben volt?

(#2175) South Velen válasza Mr. Erikszon (#2174) üzenetére


South Velen
addikt

Mivel nekünk, földi halandóknak még nincs is meg a V, így minden bizonnyal! ;]

(#2176) Mr. Erikszon válasza South Velen (#2175) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Emberi kéz még nem tapogatta?

(#2177) Jakesz válasza Mr. Erikszon (#2174) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem csak te, de azt hiszem, hogy a Rockstartól minimum elvárható, hogy 5 év után szebben adjon ki valamit a kezei közül :)

(#2178) Mr. Erikszon válasza Jakesz (#2177) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Orgazmusom van ettől a grafikától :DDD

(#2179) #81556480


#81556480
törölt tag

Írtam már régebben hogy a max panye 3-ból csomó minden fel fog tűnni.
De most még egyre figyelmes lettem a képek alapján.

Fegyverek.

Max panye ben ez UAR 21 néven volt.

http://www.rockstargames.com/V/screenshots/screenshot/221

És feltűnt a lézeres irányzék ami szintén a mp3-ban már látható volt. (bár nagyon rossz szerintem)

http://www.rockstargames.com/V/screenshots/screenshot/91

[ Szerkesztve ]

(#2180) #81556480


#81556480
törölt tag

Bocsi elrontottam.

(szerkesztési időről meg lecsúsztam)

Szóval:

UAR 21 a Max payne 3-ban:

És egy fegyver a GTA V ben.

(#2181) Bjørgersson válasza #81556480 (#2180) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A valóságban pedig MTAR-21. ;)

A hét rövidhírei

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2182) #81556480 válasza Bjørgersson (#2181) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát akkor nem tettem nagy felfedezést..

Na mindegy. mindig ez van :D
Azt hiszem rájövök valamire aztán az egész nem ér semmit :DDD

(#2183) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Újabb, hitelesebb rajongói térkép

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2184) cyberkind válasza Bjørgersson (#2183) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom de, ennél sokkal nagyobb L.A. ! :U

Paranormal Cocktivity

(#2185) icons válasza cyberkind (#2184) üzenetére


icons
addikt

Maga a városrész szerintem kb akkora mint a GTAIV 2/3ada, vagy SA egyik városa. Ami azért nem kicsi, dee.....
Ha ez a térkép marad, de a játékkal egyébként minden rendben van (élvezetes, a vidék is rejt izgalmakat, jól optimalizált (=jó grafika "emberi" gépeken is), sok jármű van benn esetleg, stb), akkor szerintem ki tudnék békülni ekkora térképpel. De akkor tényleg legyen tartalommal megtöltve (azt mondták, hogy ezért nem lesz benne több nagy város, mint SAban, hogy egy tényleg tartalommal teli várost kaphassunk)!

(#2186) Jakesz válasza Bjørgersson (#2183) üzenetére


Jakesz
őstag

Teljesen korrekt ez, nincs miért fanyalogni rajta. Maga a város nem sokkal marad el a GTA IV-es Libery City méretétől, aztán ott van a hatalmas vidék, ami vagy 3,5x akkora.

GTA V: PC verzió az E3-mas adatlapon

[ Szerkesztve ]

(#2187) cyberkind válasza Jakesz (#2186) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ez szép, az E3-on bejelentik hogy 2014 tavaszán megkapjuk, jó is lenne ! :DD

Paranormal Cocktivity

(#2188) Jakesz válasza cyberkind (#2187) üzenetére


Jakesz
őstag

Az lenne csúnya dolog a részükről, ha nem így lenne :)

(#2189) Bjørgersson válasza Jakesz (#2186) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Korrekt a francokat, szerintem nem sokkal nagyobb Vice Citytől. :D Egyébként nem úgy volt, hogy a Rockstar nem lesz kint az E3-on?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2190) Jakesz válasza Bjørgersson (#2189) üzenetére


Jakesz
őstag

Ehhez a bejelentéshez nem is kell a Rockstar. Elég, ha csak a Take-Two fossa a szót :P

(#2191) Bjørgersson válasza Jakesz (#2190) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Végül is, van benne valami. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2192) Jakesz


Jakesz
őstag

(#2193) Bjørgersson válasza Jakesz (#2192) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mégse négyzet alakú lesz a térkép? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2194) Jakesz válasza Bjørgersson (#2193) üzenetére


Jakesz
őstag

De az lesz, csak ez a kép egy korai verzióból van, ahol a radaron még nem variáltak.

(#2195) Ádám16


Ádám16
addikt

Miért szeptember? :( Nehogy normálisan tudjak tanulni.. :(((

(#2196) Tenager18


Tenager18
senior tag

Xbox 360-ra tuti lesz ? Vagy majd csak az uj boxra/ps-re ?

(#2197) Bjørgersson válasza Tenager18 (#2196) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az újakra még nem lesz, honnan szedted?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2198) Jakesz válasza Ádám16 (#2195) üzenetére


Jakesz
őstag

A Rockstar direkt erre az időpontra csúsztatta el év elején a megjelenési dátumot, hogy a kisiskolás gyerekeknek ne legyen ideje GTA-zni, hiszen nem nekik való ;] :D

(#2199) Tenager18 válasza Bjørgersson (#2197) üzenetére


Tenager18
senior tag

Sehonnan, azért kérdeztem .

(#2200) kovy29 Nem, csak én hittem ezt :) Köszi a választ....akkor megveszem én az xboxot inkább...itt vacilláltam, hogy vegyek e, vagy gyüjtsek pc-re....inkább boxot veszek :)

[ Szerkesztve ]

(#2200) Bjørgersson válasza Tenager18 (#2199) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt hittem valahol félreinformáltak. Egyelőre csak Xbox360-ra és PS3-ra van bejelentve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.