Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) #81556480 válasza Mr. Erikszon (#2100) üzenetére


#81556480
törölt tag

Michael!

nem vagyok raszista de a san andreasban is a fekete karakter nem jött be. nem tudok vele azonosulni :DDD
A tüzeskedő trevor meg túl idegbetegnek tűnik. Mókás lesz az is az biztos, de Michael az én világom :)

Olyan modern Tommy Vercetti ! :DDD

(#2102) Brutus880 válasza Mr. Erikszon (#2100) üzenetére


Brutus880
tag

Én is Michael!
Nálam olyan ő mint Tony Soprano (csak nem olyan kövér) a Maffiózók című nagy sikerű és imádott sorozatombol! :)

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2103) Mr. Erikszon válasza #81556480 (#2101) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nekem is ő jön be.

(#2104) Mr. Erikszon válasza Brutus880 (#2102) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Én is úgy érzem mintha ha lenne benne valami maffiás.

(#2105) Bjørgersson válasza Mr. Erikszon (#2100) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Trevor. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2106) Mr. Erikszon válasza Bjørgersson (#2105) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Az se normális :DDD

(#2107) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

GTA 5 - Map Analysis [Mapping Los Santos]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2108) #81556480 válasza Bjørgersson (#2107) üzenetére


#81556480
törölt tag

Utálom az ilyen találgatós videókat :DDD

(#2109) Bjørgersson válasza #81556480 (#2108) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is, sose nézem végig őket, de attól még hátha érdekel innen valakit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2110) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy új tengeralattjárós kép

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2111) Mr. Erikszon válasza Bjørgersson (#2110) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Tengeralattjáró? Legközelebbi Gta-ban meg az űrbe is el lehet majd jutni?

(#2112) Mr. Erikszon válasza Mr. Erikszon (#2111) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

GTA Nasa edition. :DD

(#2113) #81556480


#81556480
törölt tag

Minden részben vannak furfangos járművek.

3:

dodo ami repülő de nem repül.

- én kb fél éve azaz több mint 10 év után tudtam csalás nélkül a dodoval eljutni a ghost town-ra :DDD -

(#2114) ViiiiktorOC válasza #81556480 (#2113) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Uhh, a Dodo meg a Ghost Town. Mennyit probálkoztam èn is. Imádtam azt a várost! +zenék ;)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2115) #81556480


#81556480
törölt tag

NA ezt tartottam én gagyinak a GTA -ban :))

(#2116) Brutus880 válasza #81556480 (#2115) üzenetére


Brutus880
tag

Én mégis jól el szórakoztam vele. :)
Muszáj ilyen apróságokkal is halmozni egy játékot

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2117) icons válasza Brutus880 (#2116) üzenetére


icons
addikt

Nem muszáj.

(#2118) #81556480 válasza Brutus880 (#2116) üzenetére


#81556480
törölt tag

:DD

Jó, de pl jobban tetszett amikor biciklizés közben nőtt a tudás ha sokat tekertél.
már most ezt achivementnek hívják :DDD

(#2119) cNpowa válasza Bjørgersson (#2110) üzenetére


cNpowa
tag

Ha Fake ,akkor kérem a modot ;]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#2120) Bjørgersson válasza cNpowa (#2119) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne nekem mondjad. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2121) #81556480 válasza cNpowa (#2119) üzenetére


#81556480
törölt tag

erről eszembe jutott, hogy a GTA IV ben nem is tudunk a víz alá menni, úgy mint a SA-ban.
Nem értem pár 'jó' dolgot miért nem hagytak benne ?! :F

(#2122) cNpowa


cNpowa
tag

Karakter váltás Trevor ->Franklin :DDD

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#2123) JoolsNOS válasza #81556480 (#2113) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem egyszer majdnem sikerült vele körberepülni az egész szigetet, de félúton elakadtam egy toronyban. Azóta sem tudom,, hogy sikerült, utána ahányszor próbáltam, mindig épphogy eljutottam a szembenlévő partig.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2124) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

(#2125) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

(#2126) #81556480 válasza JoolsNOS (#2123) üzenetére


#81556480
törölt tag

Komolyan mondom, én már profi módon repülök vele.

rengeteg leírás közül találtam egyet egy külföldi oldalon ami bejött.

(#2127) negyven2


negyven2
veterán

Ahogy latom megvannak a magyar arak a GTA V SE es CE-bol.

A Special Edition 24.900 Ft a Collectors Edition pedig 39.900 Ft a konzolvilagban. Ugyhogy ebbol csak a sima kiadast veszem meg.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2128) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Orosz GTA V előzetesek érkeztek

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2129) ViiiiktorOC válasza Bjørgersson (#2128) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Ez brutális! :Y

Rengeteg kocsifajta lesz benne, de azt nem akarom hogy tényleg kevés kocsi lenne az utcákon. :(
Annak is egy ilyen modern játékban, ami mindenre figyel, simán lehetne azt csinálni hogy bizonyos hullámokban több kocsi lenne. (reggel meló6iskolába menni, 4kor munka után)

Várós! :C

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2130) Brutus880


Brutus880
tag

Néhány sebesülés (mint például a lőtt seb) örökre megmarad a karakteren.
Ha kapunk egy suklót a fejünkbe akkor az is megmarad örökre vagy mi? :D

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2131) negyven2 válasza ViiiiktorOC (#2129) üzenetére


negyven2
veterán

Midnight Club L.A.-ben igy mukodik.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2132) Bjørgersson válasza ViiiiktorOC (#2129) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Továbbra is hét éves konzolokról van szó, szerinted hogy tudnának egyszerre akár 50-100 kocsival boldogulni a többi feladat mellett? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2133) #81556480 válasza Bjørgersson (#2132) üzenetére


#81556480
törölt tag

a IV be is volt járműsűrűség állító, lehet itt is lesz csak le volt véve. Majd a jóféle PC-sek feltolhatják :D

(#2134) icons válasza Bjørgersson (#2128) üzenetére


icons
addikt

"Ha Los Santos felett nagyjából 1 kilométerrel ejtőernyőzünk, egész Los Santos-t belátni, de ez mégis úgy tűnik, tizede a térképnek."

Már kezdtem a 2,5 órás vonatútszélességű pálya résznél örülni, de akkor ez tényleg valami hatalmas "vidéket" (nem várost) jelent. Az élet igazsága: Ez vagy nagyon fog ütni, vagy nagyot fog bukni. Néhanapján SAban szerettem átautózni a vidéken, mert tényleg volt egy hangulata, de az a nap tényleg elég néhány volt, és jó távol voltak egymástól...

De a többi jól hangzik. A vízalatti világ pedig engem elképesztően nem hoz lázba. Az én szempontomból ennek annyi értelme van, mintha 10* több madár lenne a felhők között (esetleg ghost kamikaze Rustler-ek (mint a szellemautók a SA erdeiben). Nem érdekel, nem megyek oda, még akkor se, ha jól néz ki!

De az összes többi jól hangzik!! A 460jármű pedig végképp (remélem ebből nem 420lesz valamiféle tengeralattjáró. Lehetne Grand Theft Auto: Finding Nemo a játék neve akkor) eszméletlenül király!

(#2135) kovy29
Énis, énis (a városos részben reménykedem), de valahogy nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudják izgalmassá tenni az egészet (mármint repcsivel nem para, de ha autóval akarok elmenni, akkor el fogok aludni. Hamarabb fogok tanulni, mint megcsinálni a küldetést a térkép másik részén:DDD (ami azért nem kis szó így az év egyik legszebb időszaka kezdetén:D)). Persze lehet ezért nem én dolgozom ott, hanem ők, és eddig se volt sok gond magával a világgal, úgyhogy Thumbs up, R*!

[ Szerkesztve ]

(#2135) Bjørgersson válasza icons (#2134) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én még reménykedek, hogy a város is hatalmas lesz a vidékkel együtt. Engem a vízi világ is érdekel, tuti ott is rengeteg órát el fogok tölteni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2136) Jakesz válasza Bjørgersson (#2135) üzenetére


Jakesz
őstag

A cápák miatt a vízi élet sem lesz unalmas :)

(#2137) Bjørgersson válasza icons (#2134) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem láttam, hogy szerkesztettél.

A videókon és a képeken elég nagynak tűnik a város, úgyhogy akármi is lehet még belőle. :)

(#2136) Jaka: Na igen, az sem lesz utolsó. Remélem az idióta quicktime eventekkel viszont nem fossák tele a játékot, hanem úgy ahogy vannak kihagyják.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2138) Xerxész


Xerxész
őstag

Srácok, én kb. a legeslegelő GTA (ami még felülnézetes volt :) ) óta nem játszottam GTA játékkal, de ez nagyon fog érdekelni. :) Ezért biztos láma a kérdés, hogy a járművek irányítására elég a billentyűzet vagy már van olyan komoly, hogy esetleg kormány vagy egyéb kontroller kelljen hozzá? :B

(#2139) Bjørgersson válasza Xerxész (#2138) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Konzolon csak kontrollerrel. :P Egyébként ismerősök közül nincs meg valakinek a IV, hogy ki tudd próbálni? Szerintem egyáltalán nem vészes, hamar rá lehet érezni billentyűzettel. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2140) Xerxész válasza Bjørgersson (#2139) üzenetére


Xerxész
őstag

Persze, a konzol más tészta, tudom. :) Csak gondoltam PC-re is jön majd valamikor... :))

(#2141) Jakesz válasza Xerxész (#2138) üzenetére


Jakesz
őstag

Én nem tudok egyetlen akciójátékot sem kontrollerrel irányítani, ezért is adtam el fél év után a boxomat. Bár a járművek irányításához jobb a kontroller, de az akciórészekhez felejtős, főleg egy GTA-ban, ahol a milliónyi felfedezést eléggé hátráltatja a kontroller pontatlansága és lassúsága. Persze ez csak az én véleményem :)

(#2142) Bjørgersson válasza Jakesz (#2141) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem azért a TPS játékok lényegesen jobban irányíthatók kontrollerrel (pl. Assassin's Creed, Batman, stb.), én akár még a GTA IV-et és meg tudnám vele hamar szokni, h az X és Y koordinátákat is lehetne invertálni, nem csak az egyiket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2143) Jakesz válasza Bjørgersson (#2142) üzenetére


Jakesz
őstag

Nálam esélytelenek. TPS-ek közül a Gears of War 2-t és a Just Cause 2-t próbáltam ki, de egyiket sem élveztem vele. Ahol pontosan kell célozni, ott a kontroller nem a legjobb.

(#2144) JoolsNOS válasza Bjørgersson (#2142) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Batman konrollerrel? :F Miért? Bár kinek mi. Nekem egyedül a verekedősekben jön be a kontroller, de pl a mortalban a kivégzések egyszerűbbek billel

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2145) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#2144) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért? Mert nekem végtelenül könnyebb azzal irányítani. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2146) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

(#2147) #81556480 válasza Mr. Erikszon (#2146) üzenetére


#81556480
törölt tag

LaciCRM edition :DDD

(#2148) Mr. Erikszon válasza #81556480 (#2147) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Gyááááááá :DDD

(#2149) hegti


hegti
aktív tag

Az autók tíz lövésből felrobbanthatóak, akárhová lövünk: egy is elég :D

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#2150) Jakesz válasza Mr. Erikszon (#2146) üzenetére


Jakesz
őstag

Ezen mit kell nézni? Hogy minden borítón van helikopter?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.