Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Jakesz válasza hegti (#2049) üzenetére


Jakesz
őstag

Pedig nagy valószínűséggel fogja támogatni az XP-t.

(#2052) knoz91 válasza Jakesz (#2051) üzenetére


knoz91
tag

Ha nem változtatnak sokat a IV forráskódján, akkor igen.

(#2053) Bjørgersson válasza Jakesz (#2051) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ki tudja, elvégre jövőre teljesen megszűnik az XP támogatottsága.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2054) hegti válasza Jakesz (#2051) üzenetére


hegti
aktív tag

Windows XP

ellene: A terméktámogatás megszűnt 2009. április 14-én. A bővített támogatás megszűnik 2014. április 8-án. Idén lesz 12 éves. Szinte egyidős a Vice City-vel :)
mellette: az a pár millió felhasználó,aki még nem váltott

Az ajánlott gépigényében nem lesz benne,de minimumban igen.

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#2055) Jakesz válasza hegti (#2054) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen, én is így gondoltam, hogy a minimumban fog szerepelni, de ez is azt jelenti, hogy támogatja. Ha így volt a Max Payne 3-nál, itt is így lesz.

(#2056) Bjørgersson válasza Jakesz (#2055) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyilván amiért így volt a Max Payne 3-mal, ezért az összes többi játékkal is így lesz.. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2057) Jakesz válasza Bjørgersson (#2056) üzenetére


Jakesz
őstag

Természetesen igen, amíg el nem jön az új generáció ideje. Mellesleg a képeket, meg a trailereket elnézve semmivel sem néz ki jobban mint a MP3, szóval ha az támogatta az XP-t, akkor ennek is muszáj lesz.

(#2058) Bjørgersson válasza Jakesz (#2057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztosan azért nem néz ki jobban a Max Payne 3-tól, mert még mindig konzolokról vannak a képek és a videók, nem? És ha támogatni fogja az XP-t, nem azért lesz, mert a Max Payne 3 is támogatta, ezért ennek is kell.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2059) negyven2 válasza Jakesz (#2057) üzenetére


negyven2
veterán

Viszont XP-nél van 2 (vagy inkabb 1,5) olyan korlatozas ami problemat okozhat. Az egyik ugye hogy XP-n maximum DirectX 9.c amit tamogat, a masik, hogy az XP-sek donto tobsege 32-bites rendszert használ aminel a maximalisan megcimezheto memoriaterulet (ebbe beleertve mindent a VGA RAM-on at a rendszer RAM-on keresztul egeszen az eszkozok cache memoriajaig) 4 GB.

De a lefontossab erv ellebe, hogy jovore megszunik mindenemu tamogatas hozza, igy kockazatosabb lesz ra fejleszteni is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2060) ETOM


ETOM
addikt

Azért aki GTA 5-l szeretne játszani felkészül és nem Windows XP lesz a gépén én szerintem. Van idő a gépfejlesztésre.

(#2061) Jakesz válasza Bjørgersson (#2058) üzenetére


Jakesz
őstag

Ahogy a PC-s MP3 is szebb volt a konzolosnál, mégis támogatta az XP-t. Na, de részemről téma lezárva, technikai szempontból simán megoldható, hogy támogassa az XP-t.

(#2062) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!
Én is nagy GTA rajongó vagyok, de a lényeg a gamersroom.hu-n előrendelhető a GTA V PC-s verziója. A megjelenés ideje 2013.11.17. link

(#2063) JoolsNOS válasza FZsolt15 (#2062) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Elég sok helyen előrendelhető már, de sajnos hivatalosan még be sincs jelentve. Bár az fura, hogy itt van fix időpont. Nem lenne rossz, ha akkor jönne. :K

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2064) Brutus880 válasza FZsolt15 (#2062) üzenetére


Brutus880
tag

Ez tuti hogy csak az XBOX és PS3-on fog ekkor megjelenni!

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2065) Bjørgersson válasza FZsolt15 (#2062) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sok helyen elő lehet rendelni, hiába nem jelentették még be hivatalosan, úgyhogy csak óvatosan. A többi oldalon legalább az igazi borítóképet használják GFWL csík nélkül, szóval duplán bukó.

(#2064) Brutus880: Konzolokra két hónappal korábban kellene megjelennie.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2066) Mr. Erikszon válasza Jakesz (#2061) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Persze csak a microsoft többet semmit nem tesz kompatibilissá xp-vel, mert most már ,,hivatalosan,, is lejárt.

(#2067) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Az emag nevű Román üzletben is elő lehet rendelni
Ők azt mondják december 31-én jelenik meg, de odaírták hogy még módosulhat. :))
[link]

(#2068) FZsolt15 válasza JoolsNOS (#2063) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Akkor lehet csak találgatnak, szerintem jobb később mint soha :)

(#2069) icons válasza FZsolt15 (#2068) üzenetére


icons
addikt

Elég valószínű, hogy találgatnak, mivel még nincsen hivatalos bejelentés se arról, hogy megjelenik, nemhogy az időpontról.
Azt hiszem, ennél jobban körüljárt téma nem nagyon van a topikban:D

(#2070) ittakary válasza FZsolt15 (#2062) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kamu az időpont. Csak tippelnek. Ennyi erővel én is kiírhatnám, hogy holnap jelenik meg, pont ugyanannyi értelme lenne, mint ennek.

(#2071) VoidXs válasza icons (#2069) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak megjelenik. Ha nem, akkor olyan lenne, mintha nem jönne ki új CoD. Vagy WoW kiegészítő.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2072) Bjørgersson válasza VoidXs (#2071) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért a COD-dal összehasonlítani.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2073) VoidXs válasza Bjørgersson (#2072) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Legalább annyi ember játszott már vele.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2074) Mr. Erikszon válasza VoidXs (#2073) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Gta-val biztos több.

(#2075) VoidXs válasza Mr. Erikszon (#2074) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Valóban, de csak 350000-rel. [link] [link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2076) Jakesz válasza Mr. Erikszon (#2074) üzenetére


Jakesz
őstag

Eladásokban a CoD veri a GTA-t, még ha nem is sokkal, úgyhogy többen CoD-oznak.

(#2077) VoidXs válasza Jakesz (#2076) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Előbb írtam, hogy a GTA veri a CoD-ot, de éppen hogy.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2078) icons válasza VoidXs (#2075) üzenetére


icons
addikt

Ez egy zseniális összehasonlítás, azzal a kivétellel, hogy a CoDok 2011ig biztosan rajta vannak, talán 2012 májusáig, míg a GTAk 2009ig szerepelnek.
De valójában teljesne lényegtelen, kovy29 poénnak szánta, amit írt:) (najó, persze van alapja:D)

(#2079) VoidXs válasza icons (#2078) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A GTA-s lista is 2012-es, e cikk alapján vezette le a wikipedia: [link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2080) Jakesz válasza VoidXs (#2077) üzenetére


Jakesz
őstag

Érdekes módon a hírek arról szólnak mindig, hogy az új CoD rész rekordokat döntött.

(#2081) VoidXs válasza Jakesz (#2080) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akkor Wikipedia hatalmas hülyeségeket listáz, pl itt: [link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2082) Jakesz válasza VoidXs (#2081) üzenetére


Jakesz
őstag

De ez csak a PC-s eladást mutatja.

(#2083) negyven2 válasza VoidXs (#2081) üzenetére


negyven2
veterán

Mivel a Wikipedia-ra meg akar egy idomitott csimpaz is irhat ezert nem adnak 100%-os hiteleseget az ott leirtakra.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2084) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Mégis igaznak bizonyultak az előrendelői extrák amit valaki elképzelhetetlennek tartott pár napja. (repülős küldetések, tetkók, stb...bár lehet csak pc-s viszonylatban volt a hitetlenkedés, nem találtam a hsz-t) Rockstar is kitette facera.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2085) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#2084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remek, ki nem néztem volna a Rockstaros fiúkból. Na mindegy, ha lesz PC verzió, akkor tuti előrendelem a Special Editiont, úgyhogy elérték amit akartak. :D

Most nézem csak, hogy látszik a térkép egy része. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2086) cyberkind válasza JoolsNOS (#2084) üzenetére


cyberkind
félisten

Én akkor leszek már boldog ha felül hivatalosan is a Games for Windows logó fogó szerepelni ! :))

Paranormal Cocktivity

(#2087) hegti válasza JoolsNOS (#2084) üzenetére


hegti
aktív tag

Niko Bellic mit keres az első képen?
Ő fog visszatérni?


[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#2088) negyven2 válasza hegti (#2087) üzenetére


negyven2
veterán

Játszható multiplayer karakter (valószínűleg több clasicc GTA-s karakter is benne lesz így a multiban, akár a 3-SA vonalról is (sőt lehet, hogy ezek módosítás nélkül is)).

amúgy végre láthatjuk is a térképet (legalábbis egy részét :D). A másik meg remélem azért itthonra is jut a Collector's Edition-böl, valamit ha előrendelem akkor remélem ugyan úgy megkapjuk mi is az előrendelői bónuszokat (azért milyen lesz már az a vezethető léghajó :C ).

Ha itthon is kikerül a CE, azzonal mondom is vissza a simát, és rendelem is meg egyből. Egyedül amivel nem tudok mit kezdeni az majd a sapka de hát erre van a Vatera.

Amúgy ha nagyon drága lenne a CE, azért jó lenne ha járna hozzá alapból a Rockstar Pass.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2089) Bjørgersson válasza cyberkind (#2086) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg egy vagy a kevés közül és továbbra sem lesz ott.

Akarom mondani Collector's Editiont fogok rendelni. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2090) cyberkind válasza Bjørgersson (#2089) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg Complete Edition félét, feltéve ha lesz olyasmi kiegészítő mint a 4-hez ! :))

Paranormal Cocktivity

(#2091) Bjørgersson válasza cyberkind (#2090) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, javítottam, én is olyat fogok. :D

(#2087) hegti: Alulra le van írva, csak el kellene olvasni.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2092) negyven2 válasza negyven2 (#2088) üzenetére


negyven2
veterán

Bár most ha igazak az árak amit a GTA Placen-en írnak akkor lehet, hogy inkább csak a Special Edition lesz. Bármenyire is szeretem a GTA-t azért 150$ nem adok érte, fölég úgy hogy a a plusz dolgok megérnék-e a 70$ felárat.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2093) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Csak nekem tűnik túlságosan is kicsinek a városrész?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2094) negyven2


negyven2
veterán

Csak tisztázás képen ez sincs még megerősítve csak kitették.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2095) ViiiiktorOC válasza Bjørgersson (#2093) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Ez így tènyleg nem akkora mint amire szàmítottam.
Kaphatnának màr egy normàlis térképet. Lehet lesz ott még város vagy városrész ami nincs rajta a képen.
SE simán vennem Pcre. ;)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2096) Jakesz válasza Bjørgersson (#2093) üzenetére


Jakesz
őstag

Nagyjából ekkora volt a GTA IV-es Liberty City. Ha mellé kapunk legalább 3x akkora vidéki területet, ami jól meg lesz tömve tartalommal, akkor ez teljesen jó. Már pedig, ha igazat mondtak, miszerint akkora lesz a játék területe, mint az SA, IV, RDR együttesen, akkor muszáj lesz ennyire hatalmasnak lennie a vidéknek, ha a város csak ekkorára sikerült.

(#2097) #81556480


#81556480
törölt tag

Jók ezek a gyűjtői kiadások volt a 4hez is a pénzkazettás..
Nekem csak az nem tetszik hogy akinek pénze van előnye is van :((

Max payne 3-ban a multiba rengeteg pluszt kaptak a DLC-t megvásárlók, nagy előnyük volt az alap játékkal rendelkezőkhöz képest. Úgy látom a GTA-nál is bejött az ami eddig nem. Nem csak pályákat de plusz fegyvereket eztazt is kapsz. Nekem ez nem nagyon tetszik de attól még meg fogom venni :D

Addig jó volt amíg a dlc-vel új játékmenetet, pályákat vettél.. az nem jön be hogy az alap játékosokhoz képest előnye lesz az erősebb fegyverekkel vagy akármikkel a simákhoz képest. :(((

Kicsit nem pörög most az agyam remélem azért érthető :DDD

(#2098) gali777 válasza #81556480 (#2097) üzenetére


gali777
őstag

Nem biztos, hogy erősebb is a fegyver amit kapnak. Lehet, hogy csak reskin, akkor meg csak költsék arra a pénzüket :D

(#2099) Brutus880 válasza gali777 (#2098) üzenetére


Brutus880
tag

Vagy lehet megcsinálják úgy bár nem biztos mint az APB: Reloaded internetes játéknál.

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#2100) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Még így a megjelenés előtt fölteszem a kérdést:
Melyik a kedvenc karaktered?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.