Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Bjørgersson válasza Jakesz (#1950) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"A 3 karakteres dolog csökkenti a játékba való beleélhetőséget." - Játszottál is már ilyen játékkal vagy mire alapozod? Egyszerűen nem tudom megérteni az emiatti folyamatos panaszkodást.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1952) Brutus880 válasza Bjørgersson (#1951) üzenetére


Brutus880
tag

Engem csak a jó optimalizálás fog érdekelni és a játékélmény!
És több kételkedésem nincsen :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1953) Jakesz válasza Bjørgersson (#1951) üzenetére


Jakesz
őstag

Sandbox kategóriában még nem jött ki ilyen játék, úgyhogy nem játszottam. Mindenesetre elég belegondolni, hogy ha 3 karaktert ide-oda váltogatsz, ront a játék beleélhetőségén, ami egy ilyen hétköznapi környezetben, hétköznapi eseményeken zajló játékban súlyos veszteség tud lenni. A bullet-time és hasonló dolgokról nem is beszélve :O
A játék zseniális lesz, biztosan én is beleölök majd legalább 200 órát, de a plusz tartalomért cserébe levettek a beleélhetőségből, van akit ez jobban zavar, van akit kevésbé. Nyilván te az utóbbi csoportba tartozol.

(#1954) Kiskokó válasza Bjørgersson (#1951) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom ki játszott a Fahrenheit-el... más kategória de 3 szereplő volt ...
Nekem nagyon tetszett!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1955) icons válasza Jakesz (#1953) üzenetére


icons
addikt

Belegondolva valóban furcsának hangzik, de annyira keveset tudunk a játékról (és annyira új lesz ez a megoldás), hogy szerintem elhamarkodottan ítélsz. Egy ismeretlen élményt próbálsz meghatározni az eddigi (hiányos) tapasztalataid alapján.
Ugyanígy azt is elhamarkodott lenne kijelenteni, hogy jó lesz ez a megoldás (legalábbis hogy a többségnek tetszeni fog).

(#1956) cNpowa válasza Jakesz (#1950) üzenetére


cNpowa
tag

úgy legyen!

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#1957) ViiiiktorOC válasza cNpowa (#1956) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

De jó lenne, karácsonyig ha kijönne! Reménykedem! :B

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1958) negyven2 válasza cNpowa (#1956) üzenetére


negyven2
veterán

És ha teszem azt a JoskaPista PC játék eladó feltölti a webáruházába hogy a GTA V nemcsak hogy jön PC-re, de ráadásul még egy hónappal a konzolos megjelenés előtt akkor abból is csinálnak hírt?

Az, hogy kikerültetek egyes oldalakra azt kb. annyit jelentenek, hogy.... Hé várjuk csak ez nem jelent semmit. Még annyit se, hogy ha bejelentik, hogy génmódosítás által mostantól a fű átváltozik vattacukorrá.

Anno a Red Dead Redemption-böl is jöttek ki cikkek (és a Gamestar hírétől függetlenül is) és jelentek meg szintén webáruházak (nagy nevűektől a JoskaPista szintűig) arról, hogy jön a PC-s változat aztán nem lett belőle semmi. Úgyhogy én azt mondom, hogy gondolkozzunk tényszerűen, és logikusan, mintsem, hogy pletykákra hagyatkozunk.

Nagy valószínűséggel, hogy jönni fog majd a PC-s változtat (és reméljük nem port) de azt, hogy mikor egyelőre csak a Rockstar Games illetékesei tudják megmondani.

Ja és igen, attól még, hogy egy "Játékos" oldalon valaki egy valamilyen információból írt egy cikket az még mindig annyi realitástartalma van, mint a ruhacsipeszből való jósolásnak, vagy abból, amit én írtam most.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1959) Tenager18 válasza cNpowa (#1956) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem lenne rossz, mivel eladtam a konzolomat, és pc építésébe fogok kezdeni. Az már más kérdés, hogy vajon menni fog e legalább közepes beállításokon ( phenom ii x4 965, 8gb ddr3, radeon 7770 vagy 6870 ez még nem dőlt el) :)

(#1960) Brutus880 válasza Tenager18 (#1959) üzenetére


Brutus880
tag

Bocs de én Intel és Nvidia párti vagyok! :-)
Azoké már a jövő

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1961) Tenager18 válasza Brutus880 (#1960) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kinek a pap, kinek a papné....én mindkét párti vagyok, de nekem az árak a fontosak :)

(#1962) ETOM válasza Brutus880 (#1960) üzenetére


ETOM
addikt

Érdekes felvetés pont most mikor AMD folyik mindenhonnan. :D Ha optimalizálják 8 szálra a játékot remélhetőleg AMD-n sem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1963) negyven2 válasza ETOM (#1962) üzenetére


negyven2
veterán

Nem is az AMD CPU-kal voltak gondok hanem az AMD GPU-kal (mind a mai napig). Alapvetően jól futnak de Radeon kártyákon ott van a mikrolagnak keresztelt jelenség.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1964) ETOM válasza negyven2 (#1963) üzenetére


ETOM
addikt

Igen ebben igazad van (nem próbáltam amd kártyával sosem), de nagyon sok helyen olvastam ezt én is. Viszont én gta4 alá kevésnek érzem kicsit az AMD FX-t például. (Kivéve egy jó adag oc-vel). Persze így is játszható csak mivel kevés magot használ elveszik az előny és intelen jobban fut a jobb egymagos teljesítmény miatt. :(((

De reméljük 5nél mindenre figyelnek.

(#1965) negyven2 válasza ETOM (#1964) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából a IV-nél inkább a magok száma számít 3 vagy többnél érzi igazán jól magát, valamit a jó magas órajelen, és persze ajánlott neki a sok CPU chace. Bár ahogy utánaolvastam igazából 3 fizikai mag fölött már minimális az a többlet amit ki tud használni. Igaz nekem egy i3-2120-am van ami 2 fizikai magos és HT-vle ezt 4 szálnak látja, de azért ennél érezhető hogy kéne még bele legalább egy fizikai mag. Bár 1080p-ben high beállításokkal bechmarkban az átlag fps 55, azért játék közben érződik, hogy jobban leesik.

Én az V-öt már Xbox-on fogom majd kipróbálni. De ha majd futni fog PC-men akkor lehet, hogy arra is megveszem majd.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1966) Brutus880 válasza negyven2 (#1965) üzenetére


Brutus880
tag

Én már elő is rendeltem!
Most még jó áron van

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1967) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Új képek és infók az EDGE-től

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1968) negyven2 válasza Brutus880 (#1966) üzenetére


negyven2
veterán

Azt én is. Maximum akkor mondom vissza, ha lesz ithon is Limited/Collector Edition. Mert akkor inkább azt veszem meg.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1969) Brutus880 válasza negyven2 (#1968) üzenetére


Brutus880
tag

Hát akkor természetesen én is változtatni fogok a rendelésen! :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1970) JoolsNOS válasza Bjørgersson (#1967) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na akkor mégsem lehet csak egy emberrel végigvinni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1971) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Érdekes ez a 3 főszereplős dolog.Jónak tartom.

(#1972) icons válasza JoolsNOS (#1970) üzenetére


icons
addikt

Erről már korábban is volt szó, csak valaki idekeverte, hogy biztosan lehet egyedül is. Már több környi infóval ezelőtt mondták, hogy bizonyos küldetés(rész)eket bizonyos karakterekkel kell megcsinálni.

BTW a cikket elolvasva nekem ez nem teljesen világos:
"- Ezúttal "laposabbról" látjuk a térképet a radaron."
Pontosabban: "- The view of the land is flatter in the radar/mini-map, reminiscent of a GPS (whatever that means), ..."
Szerintem a magyar fordítás elég pongyola, de az angolnak se látom értelmét:DD
Vajon arra céloznak, hogy a minimap GPS féle lesz? (tehát nem egy térkép felülnézetből, mint eddig, hanem mint egy rendes GPS, "madártávlatból")

[ Szerkesztve ]

(#1973) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Új képek!
Na közben látom, hogy csak az első új :((( Legalábbis nekem az.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1974) Brutus880 válasza JoolsNOS (#1973) üzenetére


Brutus880
tag

Ezeket már tudjuk! :)
De semmi baj nincsen

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1975) Brutus880


Brutus880
tag

Állítólag az OXM jövőhét szerdán újabb képeket és információkat fognak ígérni!

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1976) ViiiiktorOC válasza JoolsNOS (#1973) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Már megijesztettél! :DD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1977) knoz91


knoz91
tag

Lehet lemaradtam egy picit, de felcsillant a cdgalaxis elővételénél a GTA V PC. Kérdőjeles 2013 :K ;)

(#1978) Brutus880 válasza knoz91 (#1977) üzenetére


Brutus880
tag

Ők is felrakták már mindenesetre mint az Amazon áruház.

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1979) Bjørgersson válasza knoz91 (#1977) üzenetére


Bjørgersson
félisten

9.990-re tippeltem volna. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1980) knoz91 válasza Bjørgersson (#1979) üzenetére


knoz91
tag

Ez most egy óriási kaszálásnak szól. Főleg most hogy feltűnt a PC-s előjegyzés, szerintem egyből mindenki letámadja. Köztük majd Én is. ;] :DDD :DD

(#1981) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hmm ismerőseim mondják hogy melyik ,,Gta klón,, a kedvencük...én meg nem vagyok egy szinten velük a ,,gta klónok,, csak néhány hétig élvezhetők nem tudják hozni azt a színvonalat amit a Gta széria felállított.Egy Gta résszel játszatsz kb 3 hónapot egy huzamban majd megunod egy kis időre...majd 2 hét után megint rajta függ az ember, míg egy ,,klónnal,, max 1-2 hónapot játszik az ember és azután örökre elfelejti.:)

(#1982) Jakesz válasza Mr. Erikszon (#1981) üzenetére


Jakesz
őstag

A GTA IV-et gyorsabban meg lehet unni, mint a Saints Row 3-at, de ez szubjektív.

(#1983) gali777 válasza Jakesz (#1982) üzenetére


gali777
őstag

Ismerős most vette meg steamen a IV-et. Feldobtam én is, hogy majd nyomjuk multiba. Elkezdtem mellette tolni a singlet, hát az istenért nem bírok egy küldetésnél többet megcsinálni :D A multi viszont nagyon élvezetes, remélem az V-ben is jó lesz.

(#1984) Mr. Erikszon válasza Jakesz (#1982) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Relatív...de valamennyire egyetértek a véleményeddel.Most a Gta V úgy hiszem tartósabb lesz. San andreas megturbózva.

(#1985) Jakesz válasza Mr. Erikszon (#1984) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez igaz is, a valódi GTA-k közül (azaz a 3. résztől) a GTA IV volt az, ami a szavatosságát tekintve nem hozta az elvárt fejlődést az előtte levő rész után, de a GTA V-tel garantáltan nem követik el ezt a hibát, már most javában látszik, pedig még csak a lehetőségek töredékének töredékéről tudunk.

(#1986) JoolsNOS válasza Jakesz (#1982) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát ez tényleg az. Gta4 nálam napi szinten megy minimum 10-20 percet kb 4 végigjátszás után. SR3 kb 2 órát húzta nálam.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#1987) knoz91 válasza gali777 (#1983) üzenetére


knoz91
tag

off topic mondjuk, de lőhetnénk egyet-kettőt multin ha benne vagytok, épp fent van Nekem is :DD

Egyébként engem is csak a Sztori tartott talpon a IV-ben, egyébként sajnos igen, eléggé monotonra sikeredett, egy SA-hoz képest, de az V tuti hozni fogja a formáját. :R ;]

@JoolsNOS:

az SR-ek se voltak rosszak amúgy. Habár a 2 tetszett VOLNA a legjobban, ha nem lett volna olyan szinten optimizálatlan rakás **** hogy még sz****bul menjen mint a GTA IV. A 3-dik rész nekem már totál elcsépelt volt, ráadásul hamar bele is untam, ámblokk nem voltak rossz próbálkozások, de természetes hogy a GTA-k közelébe nem érnek.

[ Szerkesztve ]

(#1988) Mr. Erikszon válasza knoz91 (#1987) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Színvonalát tekintve meg pláne.

(#1989) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Alig várom már hogy függjem ezt a Gta V-öt.

(#1990) knoz91 válasza Mr. Erikszon (#1989) üzenetére


knoz91
tag

Hidd el nem vagy ezzel egyedül! ;] :DD

(#1991) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Úgy érzem,hogy ez a három új karakter hordozza az előző gta szereplők személyiségének egy darabját.
Például ott van Trevor akivel gengszterkedini fogunka a gettóba, akárcsak Cj-el anno, lehet hogy ez a Trevor gyerek Cj kölke.
Michael-el pedig inkább a ,,mafia,, vonalat fogjuk követni mint Nico Bellic-el.
Trevor személye pedig nagy hasonlóságot mutat Tommy Vercetti.

(#1992) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Új képeket és infókat ígér az OXM és a GamesAktuell

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1993) Brutus880 válasza Bjørgersson (#1992) üzenetére


Brutus880
tag

Már tudjuk! :)
Akkor elég figyelmetlenek ha nem olvassák el az új hozzászólásokat itt
!

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#1994) Bjørgersson válasza Brutus880 (#1993) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A többiek még nem biztos. :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1995) icons válasza Mr. Erikszon (#1991) üzenetére


icons
addikt

No offense given, de mindig is baromságnak tartottam ezeket az összehasonlításokat.
Kezdjük ott, hogy Trevor egyszerre CJ gyereke, ÉS hasonlít Tommy Vercettire (feltételezem egy nevet elírtál...)

Franklin néger, aki gettóban él. Nem mind ugyanolyanok.
Michael gazdag, családja van (és szereti az adrenalint), az égvilágon semmi köze a "mafiához". Nico egy bevándorló semmi vagyonnal, egy családtaggal az "új világban", menekül a korábban elkövetett ostobaságai és élete elől. Fehérek. Ennyiben hasonlítanak, semmi másban.
Trevor egy pszichopata. Tommy Vercettiben semmi ilyesmi nem volt. Ha jól emlékszem, ő egy sima "katona" volt. Trevor ráadásul idős is.

Tehát nem csak az összehasonlítás baromság (nyilvánvalóan semmi köze nincsen a szereplőknek egymáshoz. Még a jellemeiknek se), hanem az is, amit írtál.
Mindennek a tetejébe, már többször le lett írva, hogy ez másik "univerzumban" játszódik, tehát itt nincs CJ. Nem lesz a gyereke, hiába feketék mindketten...

Atyaisten, lehet hogy mind a három nevet elírtad...
Arra gondoltál, hogy
Michael = Tommy Vercetti, mert inget hord
Franklin = CJ, mert fekete
Trevor = Nico, mert nincsen sok barátja

Ha így gondolod, akkor én vagyok Michael, illetve Franklin és Trevor szöges ellentéte vagyok. Hagyjuk már ezeket az összehasonlítgatásokat...

(#1996) #81556480


#81556480
törölt tag

Mind a kettőtökében volt egy kis igazság és pont ez ajó!

Hogy akinek a vájsziti filing jött be akkor majd tud azonosulni mittudoménmelyikel mert inget hord.. aki meg teljesen újat akar annak is adott a 3 szereplő :P

(#1997) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

Valaki mondja meg nekem őszintén. Lesz GTA 5 PC-re vagy sem? :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1998) hegti válasza marinea2 (#1997) üzenetére


hegti
aktív tag

Az idén nem,leghamarabb majd jövő tavasszal...

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#1999) marinea2 válasza hegti (#1998) üzenetére


marinea2
addikt

Akkor mégis csak van benne valami igazság is.

Ennek annyira nem örülök :(

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#2000) bestyen válasza icons (#1995) üzenetére

"Mindennek a tetejébe, már többször le lett írva, hogy ez másik "univerzumban" játszódik, tehát itt nincs CJ."

Abban egyet értünk, hogy Franklin nem CJ gyereke, de abba tévedsz, hogy külön univerzum. GTA3-tól felfele (GTA 1-2-t nemtudom) az összes GTA egy univerzumban játszódik. Minden GTA részben van visszautalás egy másikra. Levezetem: GTA 5: azt tudni lehet, hogy benne van a Lost motoros banda, tehát, akkor a GTA 4-el már mindenképp közös univerzum. A GTA 4-ben van utalás a Vice City-re, amikor is a régi VRock-os DJ (Lazlo) épp visszatér rádiózni. A Vice City-ben megismert Ken Rosenberg elég sokat szerepelt a San Andreasban is. Valamint a GTA 3 főhőse szintén benne volt a San Andreasban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.