Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) keIdor válasza Dicker (#2444) üzenetére


keIdor
titán

"Nem tudom, hogy mire rendeljem elő." Ezt írtad, ez nekem jelen időnek tűnik, mindegy...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2452) hegti válasza Mr. Erikszon (#2426) üzenetére


hegti
aktív tag

A GTA 5 PC-s portjához kereshet munkaerőt a Rockstar

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#2453) Bjørgersson válasza hegti (#2452) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vótmá. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2454) negyven2


negyven2
veterán

GTA V: Gameplay elemzés

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2455) #81556480 válasza negyven2 (#2454) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#2456) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

A játék megjelenése után kihal a topic?

(#2457) Xerxész válasza Mr. Erikszon (#2456) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem hinném...csak az aktuális hír topicjai.
Ez nem fog, mert ez az általános GTA V téma.

(#2458) Jakesz válasza Mr. Erikszon (#2456) üzenetére


Jakesz
őstag

Dehogy hal ki, akkor kezdődik a nyálcsorgatás, amikor posztolva lesznek a konzolos screenshotok ;]

[ Szerkesztve ]

(#2459) ETOM


ETOM
addikt

Biztos, hogy hatalmas népszerűsége lesz a topiknak :K GTA 4 topik hsz-it is felül múlja. :DDD

(#2460) Espla válasza Dicker (#2435) üzenetére


Espla
aktív tag

Szerintetek ez a CE-hez adott térkép már legyártásra került?
Esetleg szkennelve kint van neten?

(#2461) Mr. Erikszon válasza ETOM (#2459) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Mindenki a topicba fog járni hogy tapasztalatot cseréljen :D

(#2462) Jakesz válasza Espla (#2460) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha kinn lenne, akkor már az is tudna róla, aki csak fél szemmel követi a híreket. :) Talán már csak pont a térkép az egyedüli nagy dolog, amire kíváncsi a fél világ, hogy most mekkora is lesz pontosan, mert a GTA 3-VC-SA-IV-RDR együttes mérete még mindig hihetetlennek tűnik.

(#2463) #81556480 válasza Jakesz (#2462) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha ez igaz, az már túl nagy lesz :DDD hacsak nem a 80%-a tenger meg halak és CÁPA-

Nekem a IV is bőven kafa jó nagy volt, mai napig nem jártam szerintem be 100%osan, pedig azért beletoltam én is pár percet.. :R

(#2464) Jakesz válasza #81556480 (#2463) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha kellően megtöltik változatos tartalommal, akkor sosem lesz feleslegesen sok a terület. A IV-gyel pont az volt a baj, hogy csak a városban lehetett menni, amely nem is volt túl változatos és a lehetőségek terén is visszafejlődés volt az SA-hoz képest. Az egyedüli dolog, amit imádtam benne, az az új engine-nel járó fizika, amellyel rohadt sokat lehet ökörködni. A GTA V-ben pedig megkapjuk ezt is még tovább csiszolt formában, valamint visszajönnek a remek SA-beli lehetőségek még jobban megcsinálva és még rengeteg új extra dolog.

(#2465) icons válasza Jakesz (#2462) üzenetére


icons
addikt

Már többször kitárgyaltuk a méretet :F

LaciCRM: akkor ajánlom ezt is az első hsz-be (Téma összefoglalóba mmint), mert amint látom a régi motorosoknak sem megy minden elsőre :). Azt mondták, hogy nem akarták teljes SA-t belerakni, mert az a minőség rovására menne, ezért csak LA-t csinálják meg. Cserébe sokkal részletesebb lesz.
Szerintem össze kellene pár ilyen és ehhez hasonló kérdést gyűjteni, és utána kopogtatni egy moderátornál!

Jaka, te is itt voltál, amikor szó volt róla. Azt állapítottuk meg, hogy a város úgy néz ki, a IV 2/3ada, vagy akkora lesz, plusz még a vidék. És eddig az összerakott térképek közül egyik se lett megcáfolva, viszont mindegyik sok hasonlóságot mutat, tehát szerintem ez lesz a végeleges is (illetve a hivatalos képekből, videókból összerakott verzió is nagy hasonlóságot mutat). Pl ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#2466) #81556480 válasza icons (#2465) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt mondtam én is. Írjátok nyugodtan, gyűjtöm egy word dokumentumba, összeszerkesztem majd berakatom egy modival ahogyan eddig is :R

Fogalmazd meg a mondanivalódat és betesszük :C

Viszont maradnék annál hogy CSAK azt tegyük be ami már konkrét információ. A méret egyenlőre csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

(#2467) Jakesz válasza icons (#2465) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen, mi mezei rajongók állapítottuk meg a méretét, ami csak egy szimpla spekulációnak felel meg, semmi többnek. A Rockstar meg nem az a fajta cég, aki fejvesztve rohan egy közleménnyel, hogy megerősítsen vagy megcáfoljon egy bárki által összedobott anyagot a neten.

(#2468) icons válasza Jakesz (#2467) üzenetére


icons
addikt

Sehol nem említettem, hogy a R* fog kiadni egy közleményt, miszerint a rajongók által összerakott térkép nem helyes.
Cáfolni bizony máshogy is lehet. Egy kis segítség: olyan infóka jönnek napvilágra, amik ellentétesek az eddigiekkel. Ez nem történt meg.

Most nincsen időm az összes Q&A-t végigolvasni, de pl ezt találtam (itt):
"Los Santos definitely covers more square footage, just as the sprawling Los Angeles metro area does compared to New York City. But just like the real cities, if you’re wondering about the density of the downtown area, Los Santos proper is smaller than Liberty City."
Magyarul a lényeg: LS nagyobb lesz, mint LC, de maga a belváros kisebb. És ugye a vidéket se felejtsük el :)

Ha jól láttam, ez nem hivatalos R*os Q&A, de valahonnan ő is szedte az infót. Furcsamód ugyanazt, amit mi is, és a térképek is mutattak.

A "GTA 3-VC-SA-IV-RDR együttes mérete" kijelentést egyébként hol találtad? Felettébb csodálkoznék én is, hogyha ez lenne az igazság, mert eddig minden megjelent (akár rajongók áltla összerakott) infó kb ugyanarról a méretről számol be (ami természetesen nem bizonyíték, de ha már felmerült a kérdés, akkor ez a lehető legjobb jelenleg létező válasz rá)
Illetve: a térkép szélessége adott (látszik a Special Edition térképén), és ezek a térképek általában négyzet alakúak, legalábbis eddig sem volt 2* magasabb, mint amilyen széles, szerintem feltehetjük, hogy most se lesz. Így tehát megközelítően megkaphatjuk a térkép nagyságát.

Köszöntem!

[ Szerkesztve ]

(#2469) Jakesz válasza icons (#2468) üzenetére


Jakesz
őstag

"És eddig az összerakott térképek közül egyik se lett megcáfolva"
Ezzel állítottad azt, hogy te hivatalos közleményre számítottál volna a Rockstar részéről, ha mégsem lenne igaz.

"Egy kis segítség: olyan infóka jönnek napvilágra, amik ellentétesek az eddigiekkel. Ez nem történt meg."
Nem így látom :)

"A "GTA 3-VC-SA-IV-RDR együttes mérete" kijelentést egyébként hol találtad?"
Itt. Na jó, a 3. rész és a VC nincs benne, de még így is durva.

(#2470) icons válasza Jakesz (#2469) üzenetére


icons
addikt

"Ezzel állítottad azt, hogy te hivatalos közleményre számítottál volna a Rockstar részéről, ha mégsem lenne igaz."
Nem azt állítom. Ha a "hivatalos" szó szerepelt volna a "megcáfolva" előtt, akkor igazad lenne.

Amit linkeltél Google találat: noigen, de ebben benne van minden hülyeség. Tehát teljes mértékben ellenőrizetlen tartalom, ami itt megjelenik. A legtöbb találat a gtaforums-ról van, ahol nyolcévesek firkáltak valamit, és azt kipostolták. Amik kijöttek nevesebb oldalakról, azok mind hasonlóak voltak. Az is igaz persze, hogy ezek mind a blueprint-ből indultak ki.
De már az előbb is leírtam, hogy mostmár ~90%ban tudjuk, mekkora lesz a térkép, és egy részét ismerjük is! A részletek persze kérdésesek, de a méret nagyságrendileg adott!

"Itt. Na jó, a 3. rész és a VC nincs benne, de még így is durva."
Na ez tényleg durva! :D 8 nappal az én általam linkelt gameinformer cikk előtt lett kiadva, és teljesen másról ír (mármint a linkelt oldal is a gameinformer-re hivatkozik, de ha jól értem, az írott sajtóra, amire rá lehetne keresni (sőt, ide be is lett linkelve ez a 18 oldalas olvasmány), de ha tényleg egymással teljesen ellentétes infót írtak 8 nap különbséggel (mindkettőt R* forrásra hivatkozva), az elég nagy baki:))
De azt hiszem, a bluepintből elég sok infó kiderül!

(#2471) Jakesz válasza icons (#2470) üzenetére


Jakesz
őstag

"Nem azt állítom. Ha a "hivatalos" szó szerepelt volna a "megcáfolva" előtt, akkor igazad lenne."
Akkor mégis kinek a cáfolata nyugtatna meg, hogy ez valóban így lesz, ha nem a Rockstaré? :)

De látod, a térkép nagyságában már tisztában voltál de azon meglepődtél, hogy a felsorolt játékok térképe összeadva adja a GTA V területét :) De mindegy is, mindenesetre kiadhatnák már azt a térképet, hogy időben be lehessen tervezni, hogy ki merre indul el ebben a majdnem végtelen világban :D Az én első úti célom biztosan a Grove Street felkutatása lesz.

(#2472) icons válasza Jakesz (#2471) üzenetére


icons
addikt

Válasz: "Cáfolni bizony máshogy is lehet. Egy kis segítség: olyan infóka jönnek napvilágra, amik ellentétesek az eddigiekkel. Ez nem történt meg."

Eddig arra szerettem volna kilyukadni, hogy igenis tévedés, hogy ezek összegével egyenlő a mérete, de lehetséges. Pontosabban GTA SA, IV és RDR együttes méretével egyezik meg. Tehát 3 és VC nélkül. Számoltam egy keveset, és nekem is az jött ki a térkép alapján, illetve ezen fórumcikk alapján. Most nézem, hogy az általad említett cikkben is 3 és VC nélkül szerepel a területösszeg. És még így is elképesztően nagy lesz!

(#2473) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Elkészült a gameplay elemzés. Gondolom megint átnézték egyesével a pixeleket, de azért hátha érdekel valakit és türelme is van végignézni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2474) krecso


krecso
tag

Amikor megnéztem a gameplayt egymás után ötször, 3 dolgot tettem: összekapartam az állam a padlóról, érvénytelenítettem ezt a hirdetést és előrendeltem a játékot. :D
Rohadtul tetszik a gáma, leginkább valószínű azért, mert nagyon hajaz a San Andreasra (érthető okokból :P), ami messze a kedvenc GTA-m. A gameplay nézése közben olyan érzésem volt, hogy ezt a videót nekem szánták. :D A GTA IV-ben az nem tetszett leginkább, hogy az egész egy rohadt város, és szinte semmi érdekeset nem lehet csinálni (persze azért kipörgettem 3x :D). Már előre látom mennyit fogok szórakozni azzal, hogy leugratok a Mt Chiliad-ról, ami ilyen fizikával külön öröm lesz. :D
Egy szóval nagyon bejövős a játék, és remélem a multiplayerben is mutatnak valami érdekeset (vagy legalább nem cseszik el :D).

(#2475) Espla válasza krecso (#2474) üzenetére


Espla
aktív tag

nekem az jött le, hogy végre újra lesznek színek
IV. rész szinte monokróm

(#2476) krecso válasza Espla (#2475) üzenetére


krecso
tag

Most, hogy így mondod.. :D Igazából nekem fel se tűnt, mondjuk a plakátokon meg a kocsikon kívül sok színes dolog nem is nagyon lehetne..

(#2477) icons válasza krecso (#2476) üzenetére


icons
addikt

A játék világára gondolt. A GTA IV olyan volt, mintha egy szürkeárnyalatos világra ráraktak volna egy barnás filtert. Nekem se jött be. De itt használtak először komolyabb fizikai engine-t. Szerintem egy komolyabb játéknak tervezték, mint az előzőket, ezért is van ilyen hangulata (a VC és a SA a szabadságról szólt, hogy golyóálló vagy, hogy bármit megtehetsz), meg NY korábban is így nézett ki (lsd. GTA III).

De én sokkal szabadabbnak érzem magam, és jobban érzem magam, amikor színes, napfényes a játék színvilága. Nem annyira nyomasztó (számomra. Ugyanez volt a NFS:MW, és Carbonnal, a MW-ot nagyon élveztem:))

(#2478) krecso válasza icons (#2477) üzenetére


krecso
tag

Mint már mondtam nekem is sokkal jobban bejött a SA, mint a IV. Én is sokkal jobban szeretem azt, ha egy játékban tényleg vannak színek. Pl ott a BF3, nekem akárki akármit mond, az tényleg full színtelen, csak ott nem a barna, hanem a kék szűrő teng túl. Mondjuk túlzásokba se essünk, mert a FC3-tól meg fél óra után szemrákot kapok, hiába, hogy a színeset szeretem. :D De visszatérva a trailer-re, szerintem ez így pont tökéletes, épp annyira színes, amilyet az emberek nagy része szerintem elvár.

(#2480) krecso válasza Jakesz (#2479) üzenetére


krecso
tag

Mindenestre érdekes képek, valószínű később felkerülnek jobb minőségben is. Köszi, hogy megosztottad. :D
Am a multiról nem akarnak pár infót kiadni? Eddig annyit tudok, hogy valószínűleg 24 fős lesz a multimóka.

(#2481) Jakesz válasza krecso (#2480) üzenetére


Jakesz
őstag

A gameplay trailer végén elmondták, hogy később a multiplayerről is kiadnak egy videót.

(#2482) krecso válasza Jakesz (#2481) üzenetére


krecso
tag

Igen, tudom, de én megelégednék előtte pár infó foszlánnyal is. :D

(#2483) krecso


krecso
tag

(#2484) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha már múltkor szó volt a kontrollerről, most töltöm Steamről az EFLC-t és szórakozok vele kicsit kontrollerrel. Kíváncsi vagyok hogy fog menni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2485) Jakesz válasza Bjørgersson (#2484) üzenetére


Jakesz
őstag

Kezdetben nagyon nehezen, de viszonylag gyorsan bele lehet jönni, és utána már kényelmesebbnek is fog tűnni, mert egyrészt közel lesznek egymáshoz a vezérlőgombok, másrészt meg nem kell görnyedni :D A GTA V miatt úgyis meg kell tanulni a kontrollerrel játszani.

(#2486) Bjørgersson válasza Jakesz (#2485) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, az V miatt is jött meg a kedvem a kontrollerhez. Ahogy olvastam az utóbbi infókat, egyre inkább az jár a fejemben, hogy akár jön PC-re, akár nem, kontrollerrel jobb lesz irányítani még ha a lövéshez assist is fog kelleni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2487) negyven2 válasza Bjørgersson (#2486) üzenetére


negyven2
veterán

Hozzá lehet, szokni, és utána ki lehet kapcsolni a rásegítést.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2488) Bjørgersson válasza negyven2 (#2487) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Batman és Assassin's Creed játékokban már kurva jól játszok vele, GTA-val eddig egyedül azért nem próbáltam, mert az X és Y koordinátákat nem lehet invertálni a RS-en és úgy nekem valamiért nem áll kézre az irányítás. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2489) negyven2 válasza Bjørgersson (#2488) üzenetére


negyven2
veterán

Igen ez egyén függő. nekem február óta van Xboxom, de csak mostanában bírtam normálisan megtanulni aim nélkül játszani. GTA-nál már járművezetésre vagy 3 év használok egy PC x360 controllert viszont ott a gyalogos módot eddig bill/egérel használtam, de most hogy végre újra végigjátszottam PC-n (hogy meglegyen az összes single acci) már inkább controller-t használtam ott is. Majd még az Xboxos változatnál próbálom majd kimaxolni az összes single acci-t.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2490) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tényleg arról még nem is volt szó, hogy remélem a küldetéseket nem fogják itt is százalékolni minden kis szar feltétel alapján, mint a The Ballad Of Gay Tonyban. Azt nagyon utáltam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2491) negyven2 válasza Bjørgersson (#2490) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem atveszik a RDR-ben alkalmazott technikat. Ott minden kuldest ertekelt a program, de ahozz hogy accit kapjal eleg volt egy megcsinalasa arany fokozatra. Amugy maradthat a Gay Tonys is mertbigazabol az csak egy plusz acci (vagyis ketto /hogy ezert vert izadtam mire ott meglet a 100%.../)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2492) Bjørgersson válasza negyven2 (#2491) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Achik ide vagy oda, engem rohadtul idegesít. :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2493) krecso


krecso
tag

Én csak attól félek, hogy nagyon árkádos lesz az irányítás. Nekem egy GTA-ban 100 méter után már füstöl a kocsi, főleg ekkora sebességnél, mint a videóban. :D Mondjuk lehet, hogy a fejlesztő, aki játszik valami eszméletlen pro, vagy 2 óra játék után sikerült összehozni valahogy ezt, nem tudom.. Ha 150-el akarok bevenni egy hajtűkanyart, akkor előveszem a NFS-t, de egy GTA-ban azért hanyagoljuk ezt.
Ok, lehet f@szságat beszélek, mert eddig jóformán kb 10mp-nyi vezetést láthattunk, de amit ott láttunk, azt tuti senki nem csinálja meg pl a GTAIV-be.

(#2494) icons válasza krecso (#2493) üzenetére


icons
addikt

Nem mintha a GTAIV irányítása annyira valósághű lett volna:) Általában nem rossz (jobb az NFSnél (legalábbis amelyikkel még játszottam), de pl 180 fokos fordulatot bármikor bárhol seccperc alatt megcsinálsz. Ha elkezd kicsúszni az auto, akkor nagyon sokáig még vissza lehet húzni a farát.

Egyébként a gameplayban 3:20nál az R8as pl csúszkált valamennyit (olyan GTA IVes hangulatot árasztott), az autópályás videó pedig annyira rövid, hogy abból semmit nem lehet levonni (de igen, ott valóban túl szépen veszi be a kanyarokat). De ez így nézett ki jól a videón, remélem hogy csak ezért van benne:)

Szeptemberig még sok minden változhat, ezen a részen pedig könnyú változtatni (elég pár dolgot átírni az engine-ben).

(#2495) krecso válasza icons (#2494) üzenetére


krecso
tag

Kívánom, hogy igazad legyen. :)
Szerintem a legideálisabb, ha valahol az SA és a IV közé lőnék be az irányítást. Am lehet, hogy a kocsik, amiket láttunk fullra tuningoltak voltak, azért manővereztek így. :D

(#2496) krecso


krecso
tag

Jah, és még valami.. Nekem ugyan Boxon volt meg a IV, de valami oknál fogva nem multiztam, ki se próbáltam (fogalmam sincs miért). Az lenne a kérdésem, hogy konzolon modolható a multi? Úgy értem, hogy berakhatók különböző rámpák, ugratók, autók meg ilyenek (like on pc)? Vagy egy az egybe ugyan az (a játékmódokat leszámítva), mint a single, csak van még 23 valaki a mapon?

(#2497) negyven2 válasza krecso (#2496) üzenetére


negyven2
veterán

PC-n se módolható a multi, csak trainer-el szokták egyes szervereket így tönkre vágni. A multi egy az egyben ugyan az mint a PC-n leszámítva, hogy nincs szerverválasztó menü, hanem automatikusan a játékmód után a multimecsbe dob. Amúgy remélem már itt is úgy lesz megoldva a multi mint a RDR-nél, hogy igaz van free mod de az már alapból ranked (tehát XP-t ad), és ott is vannak különböző játéklehetőségek már.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#2498) krecso válasza negyven2 (#2497) üzenetére


krecso
tag

Hmm akkor a legjobb az lesz, ha befogom a szám, és megvárom a vidit a multiról. :D Azért köszönöm a felvilágosítást. :R

(#2499) icons válasza krecso (#2495) üzenetére


icons
addikt

Ja, lehet hogy lehet ilyen fizikát megváltoztató tuningot venni az autóba:) (no gravity, no grip, max grip)

BTW ha 5 percen belül vagy, nyugodtan módosíthatod az előbbi hsz-edet! :)

(#2496) krecso
És igen, ahogy már írták, a IV multiját nem lehet modolni. A SA multija szerintem még mindig zseniális, mai napig játszom vele (Protect the President moddal), a pályaszerkesztő eszméletlen!! (még a legelső verziónál volt egy versenyszerver, ami mindig tele volt, és a győztes is általában pár játékos közül került ki mindig, és még a hangulat is jó volt. Sajnos nekem a mostani fullos szerverek (Cops an' Robbers, RPGg) nem nagyon jönnek be... Viszont eszméletlenül csúnya lagg volt a multiban. Látszik, hogy a játékot nem ehhez készítették, és csak utólag a rajongók tették bele. Ennek ellenére sokkal jobb lett, mint a IVé (ahol alig vannak, és sokszor unalmas is. Na meg a max létszám talán 8, míg SAban 200:D (és a bejárható terület csak kétszer akkora)

BTW a legjobb az lenne szerintem, ha raknának bele multit, de a modderek kezébe adnának eszközöket, amikkel ki tudják használni (tehát a magas pingről, megfelelő integráltságról, stb ők gondoskodnának, de a kreativitást már a közösség tenné bele)! Meg egy jobb szerverkereső, stb sem ártana bele akkor már :)

(#2500) krecso válasza icons (#2499) üzenetére


krecso
tag

Ha egy antigravitációs fegyvert nem is, de remélem egy jófajta gumi vagy spoiler megteszi a hatását. :D

Na igen, én is a SA multija miatt kérdeztem a modolást. :D Több száz órát multiztam (néha most is) nagyrészt stunt szerókon. Ezért el sem tudom képzelni az életem egy olyan helyen, ahol nincsenek homemade ugratók meg versenypályák stb. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.