Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3601) Mikulásbá válasza Grave_444 (#3600) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem volt,csak ajánlani tudom!Még ma is rendesen fogja vinni a játékokat,a hűtéssel sem lesz gond.
Sok örömöt hozzá!Egy jó SSD kell bele!Pl. ILYEN

Persze ez még biztos nincs,de jónak tűnik a paraméterek alapján,de főleg a gariztatása-bár sose legyen rá szükség.

[ Szerkesztve ]

(#3602) Casanova* válasza Grave_444 (#3600) üzenetére


Casanova*
veterán

mindjárt tesztelem codokkal mennyi fpst produkál, kíváncsi vagyok. cod4,mw2,bo1-2,ghosts, új cod aw. ...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3603) Grave_444 válasza Mikulásbá (#3601) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Gyors HDD és SSD között nincs olyan egetverő különbség amire számítottam, egyenlőre hanyagolom. Max karácsonykor veszek egy 60GB-ost rendszernek meg programoknak..:)

(#3604) Mikulásbá válasza Grave_444 (#3603) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kevés lesz,a játékok a nagyok!

(#3605) Goblin12 válasza Mikulásbá (#3601) üzenetére


Goblin12
őstag

Olvastad a mai SSD tesztet? Láttad hol végzett az OCZ? :U

(#3606) Mikulásbá válasza Goblin12 (#3605) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Hol van?

(#3607) Goblin12 válasza Mikulásbá (#3606) üzenetére


Goblin12
őstag

Kezdőlapon

[ Szerkesztve ]

(#3608) Mikulásbá válasza Goblin12 (#3607) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Samsungos cikk?Olvastam,azért ezek nem olyan nagy különbségek.
A többi ábrát is meg kell nézni,nekem a sima Vector van-tehát ez van és kész.

(#3609) Goblin12 válasza Mikulásbá (#3608) üzenetére


Goblin12
őstag

Nekem a legelső 830 van, nem tom nekem nem jön be az OCZ ez van. :R

(#3610) Grave_444 válasza Mikulásbá (#3604) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A játékokat baromság SSD-re tenni. :N Arra ott a HDD
Nekem elég volt eddig is a 60-as.

[ Szerkesztve ]

(#3611) cucu851223


cucu851223
csendes tag

Sziasztok!

Gamer laptopot keresek maximum 200 000-et szánnék rá. Lehetőleg olyat keresnék ami streamelére is alkalmas lenne.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#3612) Muerte válasza Grave_444 (#3610) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Én SSD-re szoktam a játékokat tenni,van 1-2 db olyan game ami meghálálja,mondjuk nekem még rendszernek is baromi kevés lenne 60GB...rohadt sok programot használok.

(#3613) Mikulásbá válasza cucu851223 (#3611) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha használt is jöhet,keress ASUS G75VX-et,az még elég komoly erőt képvisel.

(#3614) Kasya válasza Muerte (#3612) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Azert egyes jatekok nagyon tudnak profitalni az SSD-bol. Meg aztan az SSD-t annyira nem hasznalja, hogy egy ket ev alatt tonkremenjen. Nekem 256-os pont eleg.

(#3615) Muerte válasza Kasya (#3614) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Egy éve még én is azt hittem hogy elég lesz mindig bőven a 256-os,de most mikor a játékok hirtelen ~10 Gigáról ~40-re híztak már ez is szűkös... 7 játék van most fent+progik és van 30Giga szabad helyem :O

(#3616) noco79 válasza cucu851223 (#3611) üzenetére


noco79
tag

Ezért az árért sajnos új szóba sem jöhet,csak használtat fogsz találni.......hardveraprón talán van régebbi asus ami jó lehet

(#3617) gohannn


gohannn
csendes tag

Sziasztok MSI GT70 2PE Dominator Pro-ról van véleményetek mert ezen a laptopon töröm a fejem.És jó lenne egy kis segítség eddig spyduck jónak mondta.

[ Szerkesztve ]

(#3618) Mikulásbá válasza gohannn (#3617) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Szerintem gond lesz a hűtéssel,és ha megnézed a bontott rajzot,a RAM-hoz sem férsz hozzá-bár lehet amúgy sem,mert a csavart le szokta ragasztani a MSI.
Jobban járnál egy G750JZ-vel.

[ Szerkesztve ]

(#3619) phg válasza gohannn (#3617) üzenetére


phg
csendes tag

Semmi gond a hűtésével , hangosabb mint a versenytársai de a kari nem melegszik jobban mint amennyire kel. Ramot is pofon egyszerű bővíteni , három mozdulattal több mint egyébként. Matrica ide , matrica oda, ilyen szintű bővítést nyugodtan lehet végezni rajta nem jár garancia vesztéssel. Ahány felhasználó annyi választ fogsz kapni, mindenkinek maga kel eldönteni mit szeretne. Jó magam is beruháztam egy G750JZ-re , tényleg jó gép , hibátlan! Viszont az a tudat hogy nem tudok benne később egy kiba...tt vga-t cserélni az egyedi hardverek végett , na mondom "mész a háztól" Így msi lett a vége (gt70) mert ár/értékben ez volt elérhető számomra az AW-kel szemben

(#3620) gohannn


gohannn
csendes tag

Amit még néztem az a asus g751jt gtx970 .

(#3621) Kasya válasza phg (#3619) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#3622) NTonee válasza gohannn (#3620) üzenetére


NTonee
veterán

ha nem baj, hogy itthon csak szürkeimportos JT-t lehet kapni, matricázott billzettel, akkor az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#3623) Mikulásbá válasza gohannn (#3620) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez biztos,hogy nem lesz hivatalos magyar lokalizációs-ergo szürke import!

EZT vedd meg!

[ Szerkesztve ]

(#3624) phg válasza Kasya (#3621) üzenetére


phg
csendes tag

Saját esetemből indultam ki , ramot bővítettem + ssd-t , le leveleztem, ugyan úgy megmaradt a garancia, azóta már a procit is kicseréltem ;] , szintén le leveleztem , garancia mindig van. Nem hinném hogy egyedi eset lennék, szerintem csak egyszerűen le kel kommunikálni és ennyi :DDD A poén hogy több levélváltásra adtak + 3 hónapot gariba olyan indokkal hogy kommunikáció megy partnerkapcsolat stb , stb

(#3625) Kasya válasza phg (#3624) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ertem en, de ha gond van es beviszi a gepet, akkor meg erheti meglepetes... csak hogy tudjon rola, hogy barmikor lehet palfurdolat.

(#3626) gohannn


gohannn
csendes tag

Kár hogy nem lesz a 751Jy márt túl drága akkor marad az Msi ha nem találok jobbat ,mert nem szeretnék nagyon szürke importosat.

(#3627) Muerte


Muerte
Topikgazda

Nem olyan vészes dolog ez a gari bukás kérdés szerintem mint amennyire felfújjuk...ha értelmesen van szétszedve egy gép,kitakarításra,pasztázásra akkor azért nehogymár elvegyék róla a garit :((( Én az Asust is szétborítanám gondolkodás nélkül mint a sicc ;]

(#3628) Mikulásbá válasza Muerte (#3627) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tudod,ők csak azt nézik,sértetlen-e a matrica.

(#3629) Mikulásbá válasza gohannn (#3626) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A 750JZ 400 ezer körül van-az sem fér bele?

(#3630) Muerte válasza Mikulásbá (#3628) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Akkor csak egy szatyor matricát kell beszerezni :DDD

(#3631) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Ha elszeretném adni az 580M-et azért mennyi lenne a reális ár persze ha hibátlan? :F :U
Esetleg valaki elvinné Zakopánéba? ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3632) Mikulásbá válasza Muerte (#3630) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ja.Amúgy most rémlik valami,hogy email-ben lehet engedélyt kérni,hogy megbonthasd a gépet-de ebben nem vagyok biztos.

(#3633) phg válasza Angel2014 (#3631) üzenetére


phg
csendes tag

megy pü :C

(#3634) Kasya válasza Muerte (#3627) üzenetére


Kasya
nagyúr

Anno jartam mar igy, hogy garancian belul tisztitasra es pasztazasra is vissza kellett vinnem a gepet, merrt en nem bonthattam meg. Az utazasert merges voltam, de legalabb ingyen megcsinaltak.
Clevo, notebook.hu
Amugy tenyleg minden csak hozzaallas kerdese.

(#3635) gohannn válasza Mikulásbá (#3629) üzenetére


gohannn
csendes tag

Hát már a 380 is túlmegy a keretemen csak nem akarom hogy rossz legyen a hűtés meg a wifi ezért emeltem a keretemet ennyire .

(#3636) Mikulásbá válasza gohannn (#3635) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Hidd el,megéri még az 20 ezer a JZ-ért!

(#3637) phg válasza Mikulásbá (#3632) üzenetére


phg
csendes tag

Még aznap megkapod a választ , aztán a következőt és így tovább. Azt is kilistázzák hogy melyik hardverek kompatibilisek a gépeddel illetve hogy az a típus hivatalosan milyen más hardverekkel van még szerelve mert természetes hogy csak az általuk is szerelt cuccok mehetnek bele "megrovás" nélkül. pl egy 100W-os 780M helyére ne tegyen az ember egy 122 w-os 880-at , de pl egy 4700qm helyére mehet a 4800qm , hdd helyére mehet az ssd.
Nem vagyok benne biztos , ez csak az én meglátásom , hogy a matrica az msi-k alján a lehetséges garancia előtti tisztánlátás végett van. Itt arra gondolok hogy beviszi valaki a gépét gariba , megkérdezik szét lett e bontva , xy azt mondja nem , ekkor átvizsgálják az egész gépet a-z-ig. Viszont ott a matrica , meg van bontva , rögtön azzal indítanak mihez lett hozzányúlva és szűkül a kör. Idő és energia megtakarítás szerintem. Mert az tény és való hogy gariztatás esetében ha meg van határozva a hibajelenség vagy akár maga a hiba , akkor az átfutási idő lényegesen csökken.

(#3638) noco79 válasza gohannn (#3635) üzenetére


noco79
tag

Hi

Én kb egy hónappal ezelött vettem GT70t,pont akkor kezdték leárazni :)

Eddig semmi rossz tapasztalatom nincs vele , cpu-gpu átlagban 70 fok körül van,ventilátor akkor hangos csak ha a turbot külön bekapcsolod,mivel nem cipelem sehova ezért nem tudom mennyire lesz strapabiró.

Deadrising 3 és az új Assassins Creed max felbontással hibátlanul fut ( FPSt nem mérek)

(#3639) Kasya


Kasya
nagyúr

Az uj Nvidia driver telepitesehez a mod.inf file ITT erheto el.

/Sajat eszkabalas es valamelyik korabbi inf felhasznalasaval (sot, lehet hogy aztan teljesen maradt)...probalkozom, de nekem ment. Ugyhogy egy esetleges driver visszaallitasert +10perc ido visszateriteset nem vallalom :D/

[ Szerkesztve ]

(#3640) Kasya válasza Kasya (#3639) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt a vegleges. Nekem ez mar gond nelkul felment es restart nelkul felallitotta a rendszer. Datum javitva, M17x r4 - 780m teljesen atnezve. A tobbi kopizva.

(#3641) kreten67 válasza Angel2014 (#3631) üzenetére


kreten67
senior tag

Ennek se füle se farka!
Miért kérded hogy mi az ára úgy hogy hibátlan az 580 ,amikor az hibás?
És mi van Zakópánéban?----ha egy vevő akkor add postára.
A működő és hibátlant (vadi új bontatlant) én 50eze ft-ért adok.
Egy hibás 580 kb 10-15 ezret ér.

[ Szerkesztve ]

(#3642) Angel2014 válasza kreten67 (#3641) üzenetére


Angel2014
addikt

1, : Ugyan az a hibajelenség az 480m el , szóval nem biztos ,hogy rossz. Lehet csak én szúrok el valamit , vagy a panel vagy a gép vagy a processor okozza.

2,: Persze letesztelve és berakva adom oda!

3,: A dell nézi már , hogy és mikor került bele , mert elvileg ennek van valami sorozatszáma , ami náluk fel van tüntetve.

4,: Ha azt írod , hogy rossz .....ez a gép a tietek volt akkor én rossz videokártyával vettem tőletek ,300 k-ért??? Mert a gyerekem csak nem tette tönkre egy Heroes online játékkal.

5,:Ellenben én fogom érte vállalni a felelősséget , (nem úgy mint mások)....akik ilyen helyzetbe hoztak.de persze ha csak rossz ahogy te írod a saját kártyádra,,,,

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3643) Muerte válasza Angel2014 (#3642) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Azért ez nem ilyen egyszerű és nem valami korrekt hozzáállás... A gép kreten-nél tökéletes állapotban volt,sokszor beszéltünk telefonon is mikkel játszott éppen vele 3D-ben, és ő biztosan patent,hibátlan állapotban adta el.A kékhalál dolgok gondolom nem azonnal jelentkeztek nálad,akkor is próbáltunk segíteni hogy vidd el KillHates-hez,vagy még egyszerűbb ha gariztatod mert ugyebár garis a géped :W Egyik tanácsot sem fogadtad meg,vettél feleslegesen egy szutyok 460-at horror áron,a gép ugyanazt produkálja azzal is...most akkor még mit,vagy hogyan tudnánk neked segíteni szerinted?

(#3644) Angel2014 válasza Muerte (#3643) üzenetére


Angel2014
addikt

Holnapra adott killhates időpontot...

Én nem vagyok korrekt? egyikük sem ajánlotta fel a gép letesztelését , ill ha hibás a vga kicserélését ha rossz , rám zúdult minden 300k ért....azért engem is meg lehet érteni nem? De hát garis a gép minek is...Kretén próbált segíteni telefonon de sajnos...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3645) Muerte válasza Angel2014 (#3644) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Mikor megvetted jó volt? Ha én veszek egy autót tőled ma amin mondjuk még van szervízgarancia és két hónap múlva elromlik vigyem vissza hozzád hogy csináld meg mert TE vagy a felelős érte? :U

(#3646) Angel2014 válasza Muerte (#3645) üzenetére


Angel2014
addikt

Hoppá most írtak rám többen a forumon privátban olvassam vissza a (#939) [link] hozzászólást......na erre mit mondasz?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3647) conqver


conqver
aktív tag

Gyerekek......ennek nem itt van a helye :R :R

Shadow&Dust.....

(#3648) Muerte válasza Angel2014 (#3646) üzenetére


Muerte
Topikgazda

solyom majd megmondja biztos hogy az mi volt,de a lényegen nem változtat semmit...kreten-nél jó volt,gari van rá,arra sem válaszoltál nálad jó volt-e az elején vagy első perctől fogva kékhalálozott :U mert akkor még akkor kellett volna reklamálni,de tök mindegy ha kell a dell az egész gépet kicseréli neked gariba addig míg jó nem lesz!!! Egy filléredbe sem kerül,házhoz jön a szervizes!

(#3649) Angel2014 válasza Muerte (#3648) üzenetére


Angel2014
addikt

Első telepítés jó volt ....de azt raidba raktam a második amikor átállítottam AHCI-re ott már jött az első kéékhalál. és azóta is ...nem akarom sem kretént sem solymot hibáztatni csak magamat amiért nem tudtam elmenni személyesen érte ,és kipróbálni és letesztelni .

Innentől kezdve és a 939 es hozzászólás alapján legyen az ő becsületük. Gondolom majd meg is beszélik.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3650) Muerte válasza Angel2014 (#3649) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szerintem nincs annak a gépnek semmi baja... Küld el hozzám és feltelepítem normálisan ha akarod.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.