Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4301) ldave válasza Kasya (#4300) üzenetére


ldave
félisten

17 nekem már nagy, jelenleg egy 14-es gépet használok, számomra ez az ideális.

A Slime draws near! Command?

(#4302) KillHates válasza ldave (#4301) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is a 14" a befutó; fHD IPS kijelző van benne, gyönyörű képpel.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4303) Kasya válasza ldave (#4301) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha a meret is passzol neked, akkor valaszd azt. Az alap is jo lesz, de ha megteheted menj neki a 970m i7-es kombonak.

Amugy erdekes az arazas, hogy a 15 es a 17 ugyanannyiba kerul :D

szerk: Ahha,,,az IPS lesz a kakukktojas (?)

[ Szerkesztve ]

(#4304) etern válasza Kasya (#4303) üzenetére


etern
tag

Nem néz ki rosszul, ha jól látom került egy alienfejecske a monitor alá mint régen, és véééégre megint van mélynyomó... Ez a szeria nekem úgy tűnik javítja az előző hibát.
Ti amúgy hogy rendelnétek be a notit ha ilyet akartok?

(#4305) Kasya válasza etern (#4304) üzenetére


Kasya
nagyúr

En kimennek erte Hollandiaba (elozot is ott vettem) es egyben pihennek is kicsit :D +- 50ezer mar nem szamitana a megbizhatosag, es jo szorakozas jegyeben ^^

Biztos lelehet egyeztetni egy futarszolgalatot.

(#4306) ldave válasza Kasya (#4303) üzenetére


ldave
félisten

A Radeon manapság nem jó ötlet mobilGPU-ban?

A Slime draws near! Command?

(#4307) NTonee válasza ldave (#4306) üzenetére


NTonee
veterán

(#4308) wanted5 válasza etern (#4304) üzenetére


wanted5
őstag

nem tudom pontosan hogy működnek ezek a dolgok, de ha rendelve van akkor nagy valószínűséggel fizetni kell vámot utána ami minimum +100k
mert ha az a 17-es alapkonfig 970m-el 1500$ lenne itt is vagy berendelve akkor igen nagyon jó vétel lenne

azt nem tudom hogy ha kirepülve valamelyik országba ott megvéve és kézben hazahozva kell e valamit fizetni utána, mert talán még úgy olcsóbban meg is lehet úszni és egy kirándulásnak is betudható a dolog

[ Szerkesztve ]

(#4309) Kasya válasza ldave (#4306) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt nem mondanam. Anno eleg kemeny felarat kertek erte (7970m vs 680m -- 330 dollar). Most megnezve azonban a R9 M295X vs 980m csak 150 dollar kulonbseggel van.

En azt tapasztaltam, hogy az Nvidiat fogekonyabb a moddolasra/tuningra, mig az Ati eleg kemenykezu. Ezen kivul a driveres stabilitas (foleg tobb monitor eseten) szinten az Nvidianak kedvezett.

Ha nem akarsz hozzanyulni, kevesebbet akarsz kolteni, tehat plug-and-play, akkor jo valasztas lehet.
Eredekes megfigyelni, hogy az Atit csak a 15-os szerianal ajanljak, ott is csak ket kategoriaban (dragabb/jobb mint a 970m, de olcsobb mint a 980m). Ugyanakkor az alap es maxos 15-nel mar nem, a 17-nel abszolut nem adjak. Gondolom itt piaci egyezkedes is kozrejatszik.

(#4310) NTonee


NTonee
veterán

meg tudná nekem magyarázni valaki, hogy az M18x-en az IDT audio kezelő program miért lengyelül pofázik nekem? Pontosabban totál össze-vissza, magyarul is, angolul is, lengyelül is egy ablakon belül. :F Ha full angol lenne, az is tökéletes (a magyarításokkal mindig csak a baj van :) )

[ Szerkesztve ]

(#4311) alces


alces
tag

AW 17x r4 en akartam kirakni HDMI-n keresztül tv-re a képet. Semmi. Azt hittem, hogy biztos a gubanc, hogy nincs fenn az integrált videokari driver, telepítés viszont failed...van megoldás vagy vbios lehet az oka és mondjak le a nagy képernyőről?? 7végén volt kis időm szöszmötölni: Crysis3 ultrán, stabil 38-40 FPS (kültér), max 78 fok. Fülig ért a szám.

(#4312) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Ígéretes új rágcsáló

[ Szerkesztve ]

(#4313) conqver válasza alces (#4311) üzenetére


conqver
aktív tag

Szevasz!
R4 ben elég mélyen ülnek a csatlakozók, nézd meg hosszabbal hátha......DP porttal jártam így!
ITT a videó róla!

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#4314) robertkollar válasza Muerte (#4146) üzenetére


robertkollar
csendes tag

Koszonom szepen az informaciot! :)
Azt olvastam valmelyik kulfoldi forumon hogy allitolag mukodik az M18XR2 dual Nvidia GTX 980 SLI GPU-val.
Itt valaki a 3D mark-on tesztelte is:
http://www.3dmark.com/3dm/4858651
Te hallotal errol valamit?

(#4315) Muerte válasza robertkollar (#4314) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen működik,de csak win8 oprendszeren egyelőre és eddig Clevo kártyákkal tesztelték,most vált elérhetővé a dell-es 980M,reméljük kevesebb nyűggel lehet majd upgradelni a gépeket.

NTonee: A Sound Blaster nem megy fel R1-re? :U

(#4316) NTonee válasza Muerte (#4315) üzenetére


NTonee
veterán

SB? A gép driver lemezén volt a hang driver és idt vezérlő progi. Azt raktam fel, de a support oldalon is csak ez van.

(#4317) Muerte válasza NTonee (#4316) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az R2-t SB vezérli,azért írtam próbáld rá feltolni azt,hátha megy vele.[link]

(#4318) NTonee válasza Muerte (#4317) üzenetére


NTonee
veterán

Jah :) Meg fogom próbálni, köszi! :R
Egyébként nincs vele semmi gond, jól működik a hang, csak ez a zagyvaság zavaró picit. Azt is értem, hogy mi micsoda amúgy, de elég hülyén néz ki, hogy 3 nyelven dumál egyetlen ablakon belül. :)

[ Szerkesztve ]

(#4319) sbeno


sbeno
csendes tag

Hello!
Gamer laptopot készülök venni és a segítségeteket szeretném kérni. ismerőseimtől azt hallottam, hogy a Lenovo az egyik legjobb választás erre (nyilván, ami árban is értelmes). Kinéztem a Media Marktban egyet [link] ez mennyire számít jónak? mi a véleményetek GeForce GT 840M-ről és a prociról?

köszi a segítséget :)

(#4320) Kasya válasza sbeno (#4319) üzenetére


Kasya
nagyúr

Masokat megelozve...200-ert nincs uj gamer gep. Amit viszont kineztel, az pofas kis gep. Ha mindent low-on futtatsz, akkor a legtobb jatek gond nelkul elmegy majd rajta. Viszont a tesztjet megnezve, az a kijelzo panel kb a 100k-s gepekbol kerult bele :U

(#4321) Mikulásbá válasza sbeno (#4319) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez nem gamer gép.Ez a kategória most olyan 400 ezernél kezdődik.

i5U-s proci?

Mondjuk,hogy ár-érték(játék) viszonylatban ilyen ársávban ASUS N551-N550-G551 jöhet számításba,kicsit megtoldva még a 200 ezredet.

[ Szerkesztve ]

(#4322) NTonee válasza sbeno (#4319) üzenetére


NTonee
veterán

Sürgősen felejtsd el! A Lenovo hazai garanciapapírját vásárlás után szét is tépheted, mert semmit sem ér. Olyan cég szervizeli, ahova még golyóstollat sem adnék le betétcserére.
Először is... mennyi pénzt szánsz a vásárlásra? Mivel szeretnél játszani, milyen felbontáson és minőségben? Ha nem új a gép, akkor sikítani fogsz e? :D

(#4323) Casanova* válasza sbeno (#4319) üzenetére


Casanova*
veterán

a lenovo szervíz egy katasztrófa. semmilyen lenovo gépet nem vennék a helyedben. használtan vegyél gamer laptopot!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4324) ldave válasza Kasya (#4309) üzenetére


ldave
félisten

Érdekes, az angol oldalon nem is lehet M295X-et kérni, csak Nvidia érhető el.

A Slime draws near! Command?

(#4325) Kasya válasza ldave (#4324) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azon neztem pedig. A 15-os szerianal 4 opcio van. A kozepso kettonel, tehat a "kozepkategorias" 15-os szerianal lehet valasztani.

(#4326) ldave válasza Kasya (#4325) üzenetére


ldave
félisten

Nekem nem mutatja:

A Slime draws near! Command?

(#4327) Kasya válasza ldave (#4326) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mea culpa :B USA oldalt neztem :U :R

(#4328) NTonee válasza Muerte (#4317) üzenetére


NTonee
veterán

nem megy vele, rögtön szólt, hogy más a chip. R1-en csak az IDT audio megy.
Mindegy amúgy, nem fontos, meg kell szokni, hogy multilanguage. :)

(#4329) ldave válasza Kasya (#4327) üzenetére


ldave
félisten

Ok :) Itthon amúgy melyik modelleket szokták forgalmazni?

A Slime draws near! Command?

(#4330) adatfalo válasza ldave (#4329) üzenetére


adatfalo
senior tag

Webshopja válogatja, hogy ki mit rak ki. De szinte minden forgalmazó elmondja, hogy rendelésre teljesen egyedi konfiguráció is kérhető. Viszont az ő hasznukat megkerülve sokszor érdemesebb egyenesen a dell oldaláról rendelni.

www.adatfalodesign.hu

(#4331) ldave válasza adatfalo (#4330) üzenetére


ldave
félisten

És a Dell oldaláról lehet magyar címre rendelni?

A Slime draws near! Command?

(#4332) oszi24


oszi24
csendes tag

Sziasztok!
Hatalmas dilemmába vagyok, kérlek segítsetek Asus g751jy vagy az uj Alienware 15" egy kicsit gyengébb vga-val?

(#4333) Casanova* válasza oszi24 (#4332) üzenetére


Casanova*
veterán

természetesen az Alienware :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4334) Mikulásbá válasza oszi24 (#4332) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

+1 az ASUS-ra

(#4335) Kasya válasza oszi24 (#4332) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1 AW-ra...aztan majd kesobb bovited ha kell.

Amugy jobb lenne ha linkelnel egy pontos arat es specifikaciot.

[ Szerkesztve ]

(#4336) Casanova* válasza Mikulásbá (#4334) üzenetére


Casanova*
veterán

aw-nál is jobb az asus? ne viccelj! vagy tényleg ennyire asus fan vagy?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4337) oszi24


oszi24
csendes tag

[alienware]
[asus]
kettőjük közt megy a matek, bővíteni nem tervezek.

(#4338) Casanova* válasza oszi24 (#4337) üzenetére


Casanova*
veterán

ha tényleg nem akarod majd bővíteni,akkor az asus.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4339) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Üdv ismét szakik!Szemezek ezzel a csodával,gamer szemmel mi a vélemény?clevo mennyire tartós napi használatban játékkal?
http://hardverapro.hu/apro/uj_173_clevo_p170sm_i7-4700mq_nvidia_geforce_gtx_780m_4gb_g

(#4340) Kasya válasza oszi24 (#4337) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem tudom az Asus-t mennyire lehet megbontani garancia idon belul, de SSD nelkul ha gepet veszel, rovid idon belul venni kell bele SSD-t is. Az AW-be tuti bele tudod tenni. Erre masok jobban tudnak itt vlaaszolni,,,

SSD nelkul ma mar komoly gepet nem hasznal az ember..ha igen, akkor mazoista.

AW mellett szolna meg az IPS panel is, valamint a dizajn (mar bocsanat, de sokkal szebb ;] )

(#4341) Mikulásbá válasza oszi24 (#4337) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az AW csak 15"-os,az ASUS 17",és IPS ez is!
Abból a boltból semmit,nézz máshol!

[ Szerkesztve ]

(#4342) Mikulásbá válasza Kasya (#4340) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

SSD-t és memóriát bármikor tudsz cserélni,belerakni az ASUS-ba.

(#4343) Mikulásbá válasza Medocsabi (#4339) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

440 ezer körül veszel G751JY-t,a "legkisebbet"-inkább azt.

(#4344) Mikulásbá válasza Casanova* (#4336) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem vagyok fan,de ár-érték arányban az ASUS verhetetlen.Ja,és rendes magyar lokalizáció is van!

(#4345) oszi24


oszi24
csendes tag

SSD-t es egy kis plusz ramot megörökölné az elődjétől, ezeket tudtommal mindkét laposba gond nélkül bele tehetem. A képernyő mérete nem lényeg, 15,6" nekem már bőven elég.

(#4346) conqver válasza oszi24 (#4332) üzenetére


conqver
aktív tag

Olvasd el az Asus ROG topicot vagy a Külföldi ROG topikot és hamar meglátod miért AW :R :R

Shadow&Dust.....

(#4347) Medocsabi válasza Mikulásbá (#4343) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ahha,értem.Bár ez a Clevo majd' egy százassal olcsóbb...Nekem kb ez a max.azt írja hogy új gép,van ennek kis hazánkban szervize?

(#4348) Mikulásbá válasza Medocsabi (#4347) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem tudom kihez tartozik,majd hátha valaki többet tud erről írni.

(#4349) Gameboy77 válasza Medocsabi (#4347) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Szia!

Nekem volt egy P150em gépem,most már 2,5 éves és tökéletes állapotban van(a családban maradt).
Mivel a Clevo barebone gépeket gyárt,és a kisebb cégek mint pl.a Schenker notebook Gmbh,vagy az Eurokom
a saját nevük alatt forgalmazzák,így csak náluk érvényesíthető a garancia is,rendszerint külföldön.

Itthon független szervízbe beviheted fizetős javításra,de tapasztalatom alapján nem lesz rá szükség.

(#4350) Mikulásbá válasza Gameboy77 (#4349) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Erre tippeltem,én nem vállalnám be.
Ahogy Murphy is írta vala : Ami elromolhat.......

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.